Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » KULTURA » Trenutno Citam ... 1 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.00 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (46): « prva ... « prethodna 28 29 30 [31] 32 33 34 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Gianni Gianni is a Male
raja




Poruka: 2201
Location: North see

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od hercegovka84:

    ima li ko sta da predlozi dobro za citanje....??? samo ne politicko molim vas... 02.gif


KAMA SUTRA

odmara , relaxira ,sto je najvaznije covjek se ujedno bavi fizickim aktivnostima citajuci

19.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

___________________________________________________________________
There are no wrong choices; there are only different choices.

11-30-2006 11:37 Gianni is offline Posalji email za Gianni Homepage of Gianni Pregledaj poruke od Gianni Dodaj Gianni u listu prijatelja
Dzani Dzani is a Male
moforaja




Poruka: 2023
Location: Coming near You!!

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

13.gif 13.gif 13.gif 28.gif 28.gif

11-30-2006 12:10 Dzani is offline Posalji Email za Dzani Pregledaj poruke od Dzani Dodaj Dzani u listu prijatelja
hercegovka84 hercegovka84 is a Female
raja




Poruka: 1874
Location: planet earth

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Gianni:

        citat od hercegovka84:

      ima li ko sta da predlozi dobro za citanje....??? samo ne politicko molim vas... 02.gif


    KAMA SUTRA

    odmara , relaxira ,sto je najvaznije covjek se ujedno bavi fizickim aktivnostima citajuci

    19.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif


qqqq sta se ovdje desava sve vodi na nesto "drugo" 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif

___________________________________________________________________

    girl.gif

    12-01-2006 03:50 hercegovka84 is offline Pregledaj poruke od hercegovka84 Dodaj hercegovka84 u listu prijatelja
    First Lady First Lady is a Female
    samo sto nisam




    Poruka: 1404
    Location: NY

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od Mika:

      Zavrsila sam 'The Catcher in the Rye" J.D. Salinger (kod nas "Lovac u zitu"). Ovdje je smatraju kultnom knjigom, obavezna lektira u srednjoj skoli. Mene se nije bas dojmila, cak mi je glavni lik isao na zivce sa pravcem svojih misli i postupaka. Pomalo depresivno, ne volim da zavrsim knjigu, a da mi ostane "gorak okus u ustima".




    ista stvar... obavezna lektira u srednjoj skoli i jos uvijek ne znam zasto.
    trebala je biti nesto kao poucna knjiga, ali u pravu si, bas ostavlja "gorak ukus".

    ___________________________________________________________________
    Live, and let LIVE!!!

    12-04-2006 22:06 First Lady is offline Posalji email za First Lady Pregledaj poruke od First Lady Dodaj First Lady u listu prijatelja
    Sanci Sanci is a Female
    bice nesto od mene




    Poruka: 485

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Od Tirane do Marakane

    Dama s kamelijama

    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Sanci dana 12-25-2006 u 00:34.

    12-25-2006 00:33 Sanci is offline Pregledaj poruke od Sanci Dodaj Sanci u listu prijatelja
    shpica shpica is a Female
    hrcak




    Poruka: 2339
    Location: visim sa plafona

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Chronicles of Narnia (svih 7 knjiga)

    ___________________________________________________________________
    nopityA.gif

    12-25-2006 00:56 shpica is offline Posalji email za shpica Pregledaj poruke od shpica Dodaj shpica u listu prijatelja
    a_m_r_a82 a_m_r_a82 is a Female
    seka




    Poruka: 629
    Location: U.S.A-New York

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Nora Roberts-
    Time and Again

    ___________________________________________________________________

      01-10-2007 18:19 a_m_r_a82 is offline Homepage of a_m_r_a82 Pregledaj poruke od a_m_r_a82 Dodaj a_m_r_a82 u listu prijatelja AIM Screenname: x YIM Screenname: x
      torres torres is a Male
      moforaja


      Poruka: 2147

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Gordana Kuic- Miris kise na Balkanu

      01-10-2007 18:37 torres is offline Pregledaj poruke od torres Dodaj torres u listu prijatelja
      JABUKA JABUKA is a Female
      avenija kruzno


      Poruka: 134
      Location: Skandinavija

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      First Lady,

      i ja sam nedavno citala "Lovac u razi", boze dosadne knjige, mislila sam odustat,ali kazem, hajd kad je tako poznata i priznata,procitacu je! Onaj mali(glavni lik) prava hablecina!



      trenutno citamThe Farming of Bones-Edwidge Danticat

      01-12-2007 12:29 JABUKA is offline Pregledaj poruke od JABUKA Dodaj JABUKA u listu prijatelja
      PST PST is a Female
      samo sto nisam




      Poruka: 1156
      Location: vazda u kuci

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Trenutno citam - Da Vincijev kod - i to ne trepcem 10.gif

      01-19-2007 16:30 PST is offline Homepage of PST Pregledaj poruke od PST Dodaj PST u listu prijatelja
      behar behar is a Female
      samo sto nisam




      Poruka: 1141

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Ja ponavljam gradivo 19.gif

      Sta cu kad mi je svaki put ko prvi - Mesha

      "Volim ljude, ali ne znam sta cu s njima. (Dervis i smrt)

      Zivimo na zemlji samo jedan dan, ili manje. Daj mi snage da oprostim. Jer, ko oprosti on je najveci. A znam, zaboraviti ne mogu.

      Svakome cu priznati pravo da me prevari osim prijatelju.

      Zivot je siri od svakog propisa. Moral je zamisao, a zivot je ono sto biva. Vise je stete naneseno zivotu zbog sprecavanja grijeha, nego zbog grijeha...

      Ako hoces da uvrijedis, to je lako. Treba samo biti bezobziran.

      Nikad ne znamo sta izazivamo u drugom covjeku rijecju koja za nas ima sasvim odredjeno znacenje i zadovoljava samo nasu potrebu.

      Neprijateljstvo obavezuje kao i prijateljstvo."

      ___________________________________________________________________

        01-19-2007 17:08 behar is offline Posalji email za behar Pregledaj poruke od behar Dodaj behar u listu prijatelja
        pasha pasha is a Male
        Super Moderator




        Poruka: 9503
        Location: uh jebo te

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        imam nekoliko romana Alan Ford 19.gif

        ___________________________________________________________________

          neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
        Oscar Wilde

        01-19-2007 17:27 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
        orion orion is a Female
        samo sto nisam




        Poruka: 1113
        Location: mobilna

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Taman uzela Derviš i smrt, behar hvala na ideji 10.gif

        ___________________________________________________________________

          01-19-2007 17:31 orion is offline Pregledaj poruke od orion Dodaj orion u listu prijatelja
          behar behar is a Female
          samo sto nisam




          Poruka: 1141

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Drago mi je da nisam sama.

          a jelde, kako i ne bi covjek redovno dolazio na taj bistri izvor:


            ___________________________________________________________________

              broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane behar dana 01-19-2007 u 18:02.

              01-19-2007 18:02 behar is offline Posalji email za behar Pregledaj poruke od behar Dodaj behar u listu prijatelja
              LACA
              SexNepoznat

              Poruka: 317

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  citat od behar:

                Drago mi je da nisam sama.

                a jelde, kako i ne bi covjek redovno dolazio na taj bistri izvor:





                10.gif

                ___________________________________________________________________
                e golemo

                01-19-2007 18:24 LACA is offline Pregledaj poruke od LACA Dodaj LACA u listu prijatelja
                Sanci Sanci is a Female
                bice nesto od mene




                Poruka: 485

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                Da Vincijev kod i

                Mi djeca s kolodvora Zoo i to na cirilici 05.gif

                broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Sanci dana 01-19-2007 u 20:19.

                01-19-2007 20:18 Sanci is offline Pregledaj poruke od Sanci Dodaj Sanci u listu prijatelja
                vuja vuja is a Male
                raja




                Poruka: 1521
                Location: Serbia

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                Karlosa Kastanedu...i Pekica..put za Katmandu
                evo i citat iz "Mi djeca sa kolodvora Zoo":Po oštrici noža je hodala, u paklu tom svoj je raj našla. Ne vezuj se za ono što ne možeš da ostaviš! Ne osetiš kada se navikneš, sve boli i ne znaš da prekineš...

                ___________________________________________________________________
                okle slika frajeru? 13.gif

                01-19-2007 20:48 vuja is offline Posalji Email za vuja Homepage of vuja Pregledaj poruke od vuja Dodaj vuja u listu prijatelja AIM Screenname: djelmas fala ti. YIM Screenname: djelmas fala ti.
                Sanci Sanci is a Female
                bice nesto od mene




                Poruka: 485

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    citat od vuja:

                  Karlosa Kastanedu...i Pekica..put za Katmandu
                  evo i citat iz "Mi djeca sa kolodvora Zoo":Po oštrici noža je hodala, u paklu tom svoj je raj našla. Ne vezuj se za ono što ne možeš da ostaviš! Ne osetiš kada se navikneš, sve boli i ne znaš da prekineš...


                29.gif ma kopka me sta joj bi na kraju s onim momkom
                ostao je u istraznom zatvoru, ali ne spomenuse sta bi s njim...
                imam zelju da odem na stanicu Zoo, da vidim gdje se to sve desavalo neki 70_ih, mada sam prolazila pored nje...

                broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Sanci dana 01-21-2007 u 12:31.

                01-21-2007 12:30 Sanci is offline Pregledaj poruke od Sanci Dodaj Sanci u listu prijatelja
                nik obrisan
                Gost


                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                Bahnhof Zoo i takve "price" postoje i danas tamo. Ko je u Njemackoj neka gleda malo vise 3sat ili i arte ponekad i phoenix! 12.gif

                01-21-2007 12:43
                Sanci Sanci is a Female
                bice nesto od mene




                Poruka: 485

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                Znam da ima...ali nekako citajuci knjigu, Kristijaninu sudbinu vuce me da vidim to mjesto, mjesto gdje su joj se najgore stvari desavale...

                Kristijana F.
                je probala hasis kad je imala 12 godina, a sa 13 je vec postala
                ovisna o heroinu.
                Svakog jutra je odlazila u skolu, a popodne se, kao
                i ostali mladi narkomani, prostituisala na stanici Zoo
                i tako dolazila do novca za drogu.
                Njena majka skoro dvije godine nije znala da joj
                cerka vodi dvostruki zivot.
                Kristijana detaljno i potpuno opisuje sudbinu djece , koju
                javnost primjecuje tek kad postanu zrtve droge.
                Nakon burnih godina u Americi i Grckoj autorka, koja sada ima
                40 godina, ponovo zivi u Berlinu.
                U vise navrata se borila proiv droge, jer prakticno ni jedan bivsi
                narkoman nije siguran od recidiva.

                01-21-2007 18:57 Sanci is offline Pregledaj poruke od Sanci Dodaj Sanci u listu prijatelja
                Stranica (46): « prva ... « prethodna 28 29 30 [31] 32 33 34 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
                Postavi novu temu Odgovori
                Go to:
                preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com