Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » RELIGIJA, FILOZOFIJA I PSIHOLOGIJA » ** » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (4): « prethodna 1 2 [3] 4 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Gogi81 Gogi81 is a Male
brato


Poruka: 522
Location: Atlanta

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Mokac:

        citat od Gogi81:


      Isto kao sto ekstremni muslimani regrutiraju sto nebi i papa za kricane...

      ...


    ektremne muslimane slusaju samo ektremisti (5% od ukupne muslimanske nacije na svijetu)

    a Papu ????????


Prvo Muslimani nisu nacija (nadam se da su ti to objasnili u skoli, sta znaci nacija?(al eto ako ti mislis da nije tako))

Drugo "a Papu ????????" jel pitas koliko kriscanstva se slaze sa papom ili vec i odgovaras da svi kriscani slusaju papu i da se slazu s njim?

Trece

___________________________________________________________________
jope ti
-----------------------------------------------------------------------------
Gogi81:

The penis mightier than the sword.
---------------------------------------------------------------------------
kore mi Sahbaz 13.gif 13.gif

10-09-2006 21:13 Gogi81 is offline Posalji email za Gogi81 Pregledaj poruke od Gogi81 Dodaj Gogi81 u listu prijatelja
Musala Musala is a Male
rodjeni




Poruka: 1304
Location: pod pecinom izmedju Evrope i Lire

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od 1_heart:

    Bitno je jeli samo da je izginulo dovoljno !!!muslimana u BiH, da vi danas mozete biti u njoj! ? Hm, jel tako!? 01.gif


Zali boze svih onih sto su izginuli u BIH.
Onih sto ni krivi ni duzni platise zivotima a i onih sto su trazili da ih strefi.

A zbog tvog razmisljanja i razmisljanja ljudi kao sto si ti, ja i nisam u njoj. Peke.

___________________________________________________________________
-Ja se ne slažem niti s jednom rijeèi koju si izgovorio, ali æu uvjek braniti tvoje pravo da ih izgovoriš.

10-09-2006 22:05 Musala is offline Posalji email za Musala Pregledaj poruke od Musala Dodaj Musala u listu prijatelja
Dzani Dzani is a Male
moforaja




Poruka: 2023
Location: Coming near You!!

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Eh Moj Brato bolje ti je dase nebavis sovim. Samo kod Kristanja u crkvi polemisu o vjeri i politici, A zato mi nemozez rec da igdje ima zato zavrsi sa temom molimte. 10.gif 24.gif 18.gif

10-09-2006 22:05 Dzani is offline Posalji Email za Dzani Pregledaj poruke od Dzani Dodaj Dzani u listu prijatelja
TigricaX TigricaX is a Female
zvrk hanuma




Poruka: 6105
Location: Nesvrstana

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ovo je tema za sve forumashe jednako, i molila bih, ako moze bez religioznih potezanja - cinjenice i stavovi OK, ali uvrede i potcjenjivanja nisu dobro dosla.

Hvala.

___________________________________________________________________
"Nema ljepše nade od one što je nikla iz tuge
i nema ljepših snova od onih što ih raða bol."

10-09-2006 22:20 TigricaX is offline Pregledaj poruke od TigricaX Dodaj TigricaX u listu prijatelja
nik obrisan
Gost


Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Slusaj malo vamo Tigrice, tema me ni u jednom djelicu ne interesuje, i cak je vidim kao provokaciju islama i muslimana opet i po ko zna koji put, jel tako, ... mislim: sta je katolocizam a sta je "dzihad" kao pojam i naziv...?! Gdje su tu dodirne tacke u samom poceku literarski i literaTurno?!?! Mah, 21.gif 12.gif mogla bih nastaviti 21.gif 01.gif
Ja sam spomenula jednu cinjenicu, a to je da muslimani ne bi nasli "puta nazad" do svojih "ognjista" da nije bilo toliko zrtava, a i protesta sirom svijeta? Demokratiju je isto lako srusiti kao i bilo koji drugi sistem, sve je do ljudi i vremena, i trendova, zar ne?! Nije li tako , na "kraju svih krajeva" takoreci!?! 29.gif To je sve, a reakcije su pokazale koliko je glupih ljudi u nasoj drzavi izgleda odraslo, ostalo, postalo, 29.gif kako da kazem sve sto hocu i ima ?! Dilema, na jednoj sasvim deplaciranoj takoreci temi. Na politici ima dovoljno mjesta za ovakve nazive, ali ko mene da slusa. 05.gif ... Salam i postovanje tebi kao moderatoru! 23.gif

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane nik obrisan dana 10-10-2006 u 00:55.

10-10-2006 00:54
TigricaX TigricaX is a Female
zvrk hanuma




Poruka: 6105
Location: Nesvrstana

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Srcluence, bas sam bila bila jasna sa svojim postom, da se niko ne nadje uvrjedjen a opet svi skontaju sta bi moglo biti brisano. Tema je super, al' necemo da pretjeramo..... 18.gif 10.gif

___________________________________________________________________
"Nema ljepše nade od one što je nikla iz tuge
i nema ljepših snova od onih što ih raða bol."

10-10-2006 04:25 TigricaX is offline Pregledaj poruke od TigricaX Dodaj TigricaX u listu prijatelja
Mokac Mokac is a Female
opticka varka




Poruka: 526
Location: Velez MOSTAR

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Gogi81:

        citat od Mokac:

          citat od Gogi81:


        Isto kao sto ekstremni muslimani regrutiraju sto nebi i papa za kricane...

        ...


      ektremne muslimane slusaju samo ektremisti (5% od ukupne muslimanske nacije na svijetu)

      a Papu ????????


    Prvo Muslimani nisu nacija (nadam se da su ti to objasnili u skoli, sta znaci nacija?(al eto ako ti mislis da nije tako))

    Drugo "a Papu ????????" jel pitas koliko kriscanstva se slaze sa papom ili vec i odgovaras da svi kriscani slusaju papu i da se slazu s njim?

    Trece


prvo : dokazi da nije ??

drugo : dokazi da nisu ??

trece : puno je za tebe 3 pitanja 29.gif

___________________________________________________________________
Aquí se queda la clara,
La entrañable transparencia
De tu querida presencia,
Comandante Che Guevara.

10-10-2006 18:06 Mokac is offline Homepage of Mokac Pregledaj poruke od Mokac Dodaj Mokac u listu prijatelja
Gogi81 Gogi81 is a Male
brato


Poruka: 522
Location: Atlanta

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice


    prvo : dokazi da nije ??

    drugo : dokazi da nisu ??

    trece : puno je za tebe 3 pitanja 29.gif


S tobom je ova diskusija zavrsena, upravo si dokazala da voz ima vise razreda od tebe 21.gif

___________________________________________________________________
jope ti
-----------------------------------------------------------------------------
Gogi81:

The penis mightier than the sword.
---------------------------------------------------------------------------
kore mi Sahbaz 13.gif 13.gif

10-10-2006 18:30 Gogi81 is offline Posalji email za Gogi81 Pregledaj poruke od Gogi81 Dodaj Gogi81 u listu prijatelja
Dzani Dzani is a Male
moforaja




Poruka: 2023
Location: Coming near You!!

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Gogi81:


      prvo : dokazi da nije ??

      drugo : dokazi da nisu ??

      trece : puno je za tebe 3 pitanja 29.gif


    S tobom je ova diskusija zavrsena, upravo si dokazala da voz ima vise razreda od tebe 21.gif


Dobro si poco podjebavat care pustije, hajde da promjenimo temu 23.gif

10-10-2006 22:16 Dzani is offline Posalji Email za Dzani Pregledaj poruke od Dzani Dodaj Dzani u listu prijatelja
Gogi81 Gogi81 is a Male
brato


Poruka: 522
Location: Atlanta

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ma nepodjebavam ja nikoga niti mi je to u cilju al kad se stvari vade iz konteksta a nisu takve, to me malo bocka....

Al nema veze 10.gif 18.gif

___________________________________________________________________
jope ti
-----------------------------------------------------------------------------
Gogi81:

The penis mightier than the sword.
---------------------------------------------------------------------------
kore mi Sahbaz 13.gif 13.gif

10-11-2006 00:53 Gogi81 is offline Posalji email za Gogi81 Pregledaj poruke od Gogi81 Dodaj Gogi81 u listu prijatelja
giovanni giovanni is a Male
samo sto nisam




Poruka: 1902
Location: na beloj ladji

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ja znam samo jedno,da je vecina kršcana ovdje u bih bar u dobro izmalipunisana od strane crkve 29.gif

___________________________________________________________________
Malik,Malik,na govno si nalik 05.gif ljuta.gif

10-11-2006 00:57 giovanni is offline Pregledaj poruke od giovanni Dodaj giovanni u listu prijatelja
Miron Miron is a Male
brato




Poruka: 722
Location: Graz, A

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

gionanni tu si siurno u pravu...

medjutim nisam bas ubjedjen da ni vecina muslimana nije izmanipulisana...
to po meni nema neke veze sa religijom...
stvar je obicnog politikanstva i stvaranja atmosfere straha i nepovjerenja...

uzgred sto se 'atmosfere straha' tice bushmanovci su ovde - sampioni.

Ne znam jesi li citao onu temu o religioznim podjelama... ima tamo par stvari koje su karakteristicne...
cak i u ono divlje vrijememe prije 1000 godina - covjecnost se cijenila vise od necovjecnosti i zla...
vatikan nikad nije predstavljao nesto pozitivno pa ni tada... i premda je imao neopisivo jak uticaj na kraljeve u evropi tog doba - sulatan Saladin je bio opjevan kao junak takodjer i na tim istim dvorovima krscanske evrope... zasto?

Pa zbog svoje ljudskosti i casti.

10-11-2006 01:07 Miron is offline Pregledaj poruke od Miron Dodaj Miron u listu prijatelja
giovanni giovanni is a Male
samo sto nisam




Poruka: 1902
Location: na beloj ladji

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Miron:

    gionanni tu si siurno u pravu...

    medjutim nisam bas ubjedjen da ni vecina muslimana nije izmanipulisana...
    to po meni nema neke veze sa religijom...
    stvar je obicnog politikanstva i stvaranja atmosfere straha i nepovjerenja...

    uzgred sto se 'atmosfere straha' tice bushmanovci su ovde - sampioni.

    Ne znam jesi li citao onu temu o religioznim podjelama... ima tamo par stvari koje su karakteristicne...
    cak i u ono divlje vrijememe prije 1000 godina - covjecnost se cijenila vise od necovjecnosti i zla...
    vatikan nikad nije predstavljao nesto pozitivno pa ni tada... i premda je imao neopisivo jak uticaj na kraljeve u evropi tog doba - sulatan Saladin je bio opjevan kao junak takodjer i na tim istim dvorovima krscanske evrope... zasto?

    Pa zbog svoje ljudskosti i casti.

pa sad da ti kazem mirone u mostaru je sigurno ,da u dzamijama nisu pozivali na mrznju i na osvetu to sto posto znam,šta se dešavalo u bosni ja ne znam jer nisam bio svjedok toga 10.gif

___________________________________________________________________
Malik,Malik,na govno si nalik 05.gif ljuta.gif

10-11-2006 01:15 giovanni is offline Pregledaj poruke od giovanni Dodaj giovanni u listu prijatelja
Miron Miron is a Male
brato




Poruka: 722
Location: Graz, A

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

giovanni,

nisam ni rekao u bogomoljama...
mislim da bi bilo malo previse to direktno na propovjedima propagirat...

strah se 'upucava' u ljude poslije propovjedi i na kakvim 'predavanjima', mitinzima i ostalim slicnim sranjima...
e tu su onda jos i partijasi koji uvjek kad mogu pozovu i vjerske vodje a ovi im se jos draze - pridruze na tim 'sastancima'.

E tu se onda mudrolije kuhaju, a lako je ljude uplasit... nikakvih informacija, rat juce zavrsio... (prije rata je isto bilo - retorika kao da je juce zavrsio II svjetski, ili bitka na Kosovu... )
to je bola vec oprobana shema... najmanje 'tisucu' godina stara.

10-11-2006 01:31 Miron is offline Pregledaj poruke od Miron Dodaj Miron u listu prijatelja
giovanni giovanni is a Male
samo sto nisam




Poruka: 1902
Location: na beloj ladji

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

e pa mirone ovdje su to na misama radilli u ratu ,rade li sada ne znam nit me interesuje 10.gif

___________________________________________________________________
Malik,Malik,na govno si nalik 05.gif ljuta.gif

10-11-2006 01:34 giovanni is offline Pregledaj poruke od giovanni Dodaj giovanni u listu prijatelja
Miron Miron is a Male
brato




Poruka: 722
Location: Graz, A

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

to za rat ne znam... ali me nista ne cudi...

bolesno vrijeme...

10-11-2006 01:39 Miron is offline Pregledaj poruke od Miron Dodaj Miron u listu prijatelja
adis b adis b is a Male
rambling reck




Poruka: 1083

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od giovanni:

    ja znam samo jedno,da je vecina kršcana ovdje u bih bar u dobro izmalipunisana od strane crkve 29.gif



nije brato samo u BiH, samo da vidis kako crkva (u ovom slucaju Baptisticka) manipulise ljudima u Americi
to se grade milionske crkve, ljudima bukvalno govore kako ce zivjeti
veeeeliki uticaj imaju na americku unutrasnju i pogotovo vanjsku politiku - pogotovo sto se tice podrucja Palestine (naravno - u izraelsku korist)

kada treba glasati, fratar ili pop (kako li ga vec zovu) na sav glas govori za koga treba glasati (za Republikance) jer oni vode politiku koju svaki "dobar krscanin" slijedi (protiv abortusa, zabrana alkohola i ostali poroka, vjeronauka, bolji su krscani od Demokrata)

___________________________________________________________________
...

10-11-2006 13:25 adis b is offline Pregledaj poruke od adis b Dodaj adis b u listu prijatelja
Musala Musala is a Male
rodjeni




Poruka: 1304
Location: pod pecinom izmedju Evrope i Lire

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

(protiv abortusa, zabrana alkohola i ostali poroka, vjeronauka, bolji su krscani od Demokrata)[/quote]

ti jos poceo da hvalis 13.gif 13.gif

___________________________________________________________________
-Ja se ne slažem niti s jednom rijeèi koju si izgovorio, ali æu uvjek braniti tvoje pravo da ih izgovoriš.

10-11-2006 18:09 Musala is offline Posalji email za Musala Pregledaj poruke od Musala Dodaj Musala u listu prijatelja
adis b adis b is a Male
rambling reck




Poruka: 1083

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

pardon 19.gif
mislio sam reci "nesto kao oni su bolji krscani od Demokrata"

malo sarkazma nikada nije na odmet

___________________________________________________________________
...

10-11-2006 18:12 adis b is offline Pregledaj poruke od adis b Dodaj adis b u listu prijatelja
Musala Musala is a Male
rodjeni




Poruka: 1304
Location: pod pecinom izmedju Evrope i Lire

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Vidim ja da si ti za Demokrate samo ti njihova sinija ne pase 13.gif

___________________________________________________________________
-Ja se ne slažem niti s jednom rijeèi koju si izgovorio, ali æu uvjek braniti tvoje pravo da ih izgovoriš.

10-12-2006 12:55 Musala is offline Posalji email za Musala Pregledaj poruke od Musala Dodaj Musala u listu prijatelja
Stranica (4): « prethodna 1 2 [3] 4 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com