Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » RELIGIJA, FILOZOFIJA I PSIHOLOGIJA » Krst oko vrata-moda ili vjrerovanje u Boga » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (7): « prva ... « prethodna 2 3 4 [5] 6 7 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
bosnjak
SexNepoznat

Poruka: 224

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od djemila:

    Bosnjak, ode ti post


Ne razumijem zasto je otisao moj post na ovu temu??

08-23-2006 06:28 bosnjak is offline Pregledaj poruke od bosnjak Dodaj bosnjak u listu prijatelja
alaga alaga is a Male
moforaja




Poruka: 5566
Location: Zabrdalje

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Vidi Djemke Rigorozne 04.gif 35.gif

___________________________________________________________________
UT TU MIHI , ITA EGO TIBI

08-23-2006 10:43 alaga is offline Pregledaj poruke od alaga Dodaj alaga u listu prijatelja
MUNIRA
Gost


Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od djemila:

        citat od bosnjak:

          citat od djemila:

        Bosnjak, ode ti post


      Ne razumijem zasto je otisao moj post na ovu temu??


    Sta ti mislis sto je otisao post??

    Nisi nasao ni malo prikladnu sferu za paljevinu.

    i svaki tvoj i ostali postovi takvog poniznog, podrugljivog karaktera bice brisani,

    samo da znas da vise neces dobiti obavjestenj o tome.


33.gif Postovana , ima ih na forumu koji se hrane takvim temama, tipa"raspali"..
odredjena grupa clanova, nazalost!I daje "bosnjaku" podrsku, kao brane ga a sve s
ciljem "zavadi,,,,"Nazalost"! 21.gif

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane MUNIRA dana 08-23-2006 u 14:49.

08-23-2006 14:49
antiprotivan antiprotivan is a Male
moforaja




Poruka: 2825
Location: Norway

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

evo vako, da smirimo tenzije, ja cu otvoriti novu temu, "kanafa oko vrata" a od privjesaka u obzir dolaze samo otvarac za flase, more i srce ono sto se otvara i u njemu slika, a slika obavezno licni tj vlastiti avatar sa foruma, a ako vam je bas stalo do (h)amajlije, onda je dozvoljeno na kanafu staviti onu malu knjigu sitni slova -- "pravilnik moforaje" s jedne strane latinicom a s druge cirilicom, da se niko nemere vadit da ne zna citat !!!

___________________________________________________________________

    21.gif

    08-23-2006 14:54 antiprotivan is offline Pregledaj poruke od antiprotivan Dodaj antiprotivan u listu prijatelja
    Maggie Maggie is a Female
    moforaja




    Poruka: 2736
    Location: daleko

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ap kralju 04.gif

    ~356~ ~356~ ~356~ ~356~

    ___________________________________________________________________

      08-23-2006 15:07 Maggie is offline Posalji email za Maggie Pregledaj poruke od Maggie Dodaj Maggie u listu prijatelja
      bosnjak
      SexNepoznat

      Poruka: 224

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Po cemu sam vrijedjao samo sam naveo situaciju oko mjesec i zvijezde u BIH i da u Turskoj omladina nosi krst radi mode...sta tu vrijedja? zelim odgovor ili cu se obratiti adminu

      08-23-2006 15:47 bosnjak is offline Pregledaj poruke od bosnjak Dodaj bosnjak u listu prijatelja
      behar behar is a Female
      samo sto nisam




      Poruka: 1141

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Nikakvi vjerski simboli mi ne smetaju, ni oko vrata ni bilo gdje drugo. Nek se svako izrazava onako kako zeli i kako to njemu odgovara, sto bi mi to smetalo? Ako nekome pricinjava zadovoljstvo da nosi krst/kriz/mjesec i zvijezdu isl., pa s koji pravom ja to mogu komentarisati? Ko sam to ja da to komentarisem? To mu je isto ko da kritikujem izbor njegovih/njenih carapa, kosulje i sl. Mislim , stvarno mi je to bezze totalno. Sta me briga sta ko nosi, sve dok mene ne tjera i ne prisiljava da obucem istu kosulju....Sloboda izbora je neprikosnovena.

      Ono za cim zudim, a cini mi se 'zalud, je da prvenstveno prepoznajemo covjeka u covjeku. Svi mi lijepo pricamo, ali u praksi toga nema. Nema medjusobnog postovanaj na relaciji vjernik jedne vjeroispovjsti/vjernik neke druge vjeroispovjesti/ateist ili agnostik/vjernik i tako dalje i tako blize.

      Na zalost, mostarci ponavljaju stare sheme i shablone, jal si crven jal nisi raja. A ovo nije crno-bijeli svijet. Ima dovoljno mjesta za svakoga.

      ___________________________________________________________________

        08-23-2006 15:49 behar is offline Posalji email za behar Pregledaj poruke od behar Dodaj behar u listu prijatelja
        chaba chaba is a Male
        moforaja




        Poruka: 2558
        Location: EU

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        iz mog iskustva, onaj ko kriz ima na retrovizoru prvi ce ti Boga kresnut kad se pokacite na cesti.

        08-23-2006 16:19 chaba is offline Pregledaj poruke od chaba Dodaj chaba u listu prijatelja
        behar behar is a Female
        samo sto nisam




        Poruka: 1141

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od chaba:

          iz mog iskustva, onaj ko kriz ima na retrovizoru prvi ce ti Boga kresnut kad se pokacite na cesti.


        njegov izbor.

        ___________________________________________________________________

          broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane behar dana 08-23-2006 u 16:24.

          08-23-2006 16:23 behar is offline Posalji email za behar Pregledaj poruke od behar Dodaj behar u listu prijatelja
          Branto Branto is a Female
          seka




          Poruka: 703
          Location: MEKLAUDLAND

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od antiprotivan:

            evo vako, da smirimo tenzije, ja cu otvoriti novu temu, "kanafa oko vrata" a od privjesaka u obzir dolaze samo otvarac za flase, more i srce ono sto se otvara i u njemu slika, a slika obavezno licni tj vlastiti avatar sa foruma, a ako vam je bas stalo do (h)amajlije, onda je dozvoljeno na kanafu staviti onu malu knjigu sitni slova -- "pravilnik moforaje" s jedne strane latinicom a s druge cirilicom, da se niko nemere vadit da ne zna citat !!!

          kralju 13.gif
          haj kad si nam tako pametan pa smiri tenzije tamo dje treba
          pa recidera ovim da umjesto hasimage okace cep pive glavnog nam grada 10.gif


          Klikni da pogledas u stvarnoj velicini

          ___________________________________________________________________
          ahtung ahtung

            ahtung ahtung
            01.gif ~287~ ~289~ smile332.gif SMRT MATERACIJU

            08-23-2006 18:10 Branto is offline Posalji Email za Branto Pregledaj poruke od Branto Dodaj Branto u listu prijatelja
            Plastic Plastic is a Male
            moforaja


            Poruka: 2533
            Location: space

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            ja cu kukasti oko vrata

            08-23-2006 22:06 Plastic is offline Posalji email za Plastic Pregledaj poruke od Plastic Dodaj Plastic u listu prijatelja
            Aleksandra Aleksandra is a Female
            moforaja




            Poruka: 10252
            Location: Mostar

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

            ___________________________________________________________________






                    08-23-2006 22:12 Aleksandra is offline Posalji Email za Aleksandra Pregledaj poruke od Aleksandra Dodaj Aleksandra u listu prijatelja
                    Cokolada
                    miss foruma '06



                    Poruka: 359

                    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    Meni je ovo pravo bezveze pokazivanje u sta ko vjeruje, naravno imaju pravo nostiti krst, mjesec i zvjezdu ili sta hoce oko vrata, ali ne razumijem zasto?
                    Meni je vjera nesto sto nosim u srcu i u sta ja vjerujem za sebe a ne da me svi gledaju i da im pokazem u sta vjerujem, po mom ukusu bezze al nek radi svak sta hoce..samo eto bezze im je...

                    ___________________________________________________________________

                      08-24-2006 12:08 Cokolada is offline Pregledaj poruke od Cokolada Dodaj Cokolada u listu prijatelja
                      beli beli is a Male
                      moforaja




                      Poruka: 4109
                      Location: USA

                      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                      Meni sve do jednog smeta.....
                      i krst i zvjezda i sve ostalo, pa bilo da se nosi radi vjere ili mode
                      kuci pa vjeruj u sulunar ako hocesh...
                      a na ulici ili u drushtvu ponashaj se normalno...
                      Zamislite da jedan dan svi natakare krst oko vrata, a do malo svi mjesec i zvijezdu...
                      cista uvreda za vjernike bilo koje konfesije...

                      ___________________________________________________________________
                      audicija u Holiwoodu sutra akshamli...
                      autobus iza Hita polazi oko sedam ujutru, ako vozac ne potegne prethodne noci....
                      Princ cuvaj mjesto na seciji....

                      08-24-2006 13:00 beli is offline Posalji Email za beli Pregledaj poruke od beli Dodaj beli u listu prijatelja
                      antiprotivan antiprotivan is a Male
                      moforaja




                      Poruka: 2825
                      Location: Norway

                      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                      Brantaga, to sto ti mene pitas, nazalost nije u mom domenu.. To je za mene cisto markiranje teritorija, da se vidi sta je "nase", i to manje vise svi rade, nazalost..

                      Vozao sam se malo po BiH ljetos, i eto nije im dosta kaciti te simbole oko vrata, nego umjesto saobracajnih znakova iznad ceste vidis zastave, kako gdje i kako cije, kad su svadbe nemere se bez "simbola", najcesce onih sto vijjore i to sto vecih, i mora se jedan krug i na "njihovoj" teritoriji napraviti, nek crknu dushmani, onda se takmice ko ce vecu crkvu ili dzamiju napraviti, hebo fabrike, kod Capljine nova dzamija i na munari zvucnik, zastava, a odma pered klima i poveci satelitski sahan, oliti tanjUr !!! 35.gif

                      A velicina tih simbola je otprilike obrnuto proporcionalna sa velicinom vjere tih koji simbole koriste !

                      ___________________________________________________________________

                        21.gif

                        08-24-2006 13:19 antiprotivan is offline Pregledaj poruke od antiprotivan Dodaj antiprotivan u listu prijatelja
                        Zadavalica Zadavalica is a Female
                        bice nesto od mene




                        Poruka: 1632
                        Location: s dna kace

                        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                            citat od beli:

                          Meni sve do jednog smeta.....
                          i krst i zvjezda i sve ostalo, pa bilo da se nosi radi vjere ili mode
                          kuci pa vjeruj u sulunar ako hocesh...
                          a na ulici ili u drushtvu ponashaj se normalno...
                          Zamislite da jedan dan svi natakare krst oko vrata, a do malo svi mjesec i zvijezdu...
                          cista uvreda za vjernike bilo koje konfesije...



                        10.gif

                        ma sad te bubim

                        pa taman i po duznosti 35.gif 04.gif 10.gif

                        ___________________________________________________________________
                        ...ko ne pamti, iznova prozivljava...

                        08-24-2006 13:20 Zadavalica is offline Posalji Email za Zadavalica Pregledaj poruke od Zadavalica Dodaj Zadavalica u listu prijatelja
                        gandalf gandalf is a Male
                        Mo-Starac




                        Poruka: 4676
                        Location: NEBUCHADNEZZAR

                        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                        Branto druze, pa dje si mi ti??? 18.gif

                        Jesi ono s Mazoljica slik`o svega ti!? 04.gif 24.gif 23.gif

                        ___________________________________________________________________
                        Sto drug rece, i prodjose dani, i crni i sjajni, ali jos nesto nije sjelo mi na mjesto...
                        Jer necega nema, i vazda fali, i uvijek je tijesno, kad su ljudi mali....

                        08-24-2006 14:29 gandalf is offline Posalji Email za gandalf Pregledaj poruke od gandalf Dodaj gandalf u listu prijatelja
                        Black_Mamba Black_Mamba is a Female
                        rodjena




                        Poruka: 1055

                        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                            citat od antiprotivan:

                          evo vako, da smirimo tenzije, ja cu otvoriti novu temu, "kanafa oko vrata" a od privjesaka u obzir dolaze samo otvarac za flase, more i srce ono sto se otvara i u njemu slika, a slika obavezno licni tj vlastiti avatar sa foruma, a ako vam je bas stalo do (h)amajlije, onda je dozvoljeno na kanafu staviti onu malu knjigu sitni slova -- "pravilnik moforaje" s jedne strane latinicom a s druge cirilicom, da se niko nemere vadit da ne zna citat !!!


                        Ja bih dodala da bi izvjesni forumasi pravo fino "figurali" i sa kamenom oko vrata

                        Ne smijem imentovat da ne zaglavim na ladjenju 19.gif

                        ___________________________________________________________________
                        Eh kakve je Pesta kupleraje imala

                        08-24-2006 15:14 Black_Mamba is offline Pregledaj poruke od Black_Mamba Dodaj Black_Mamba u listu prijatelja
                        MUNIRA
                        Gost


                        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                            citat od Branto:

                              citat od antiprotivan:

                            evo vako, da smirimo tenzije, ja cu otvoriti novu temu, "kanafa oko vrata" a od privjesaka u obzir dolaze samo otvarac za flase, more i srce ono sto se otvara i u njemu slika, a slika obavezno licni tj vlastiti avatar sa foruma, a ako vam je bas stalo do (h)amajlije, onda je dozvoljeno na kanafu staviti onu malu knjigu sitni slova -- "pravilnik moforaje" s jedne strane latinicom a s druge cirilicom, da se niko nemere vadit da ne zna citat !!!

                          kralju 13.gif
                          haj kad si nam tako pametan pa smiri tenzije tamo dje treba
                          pa recidera ovim da umjesto hasimage okace cep pive glavnog nam grada 10.gif

                        13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif 10.gif 10.gif 10.gif 10.gif 33.gif

                        08-24-2006 15:33
                        Bakonja Bakonja is a Female
                        proplivala




                        Poruka: 30
                        Location: Notre Dam

                        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                        Branto care
                        posto si i smijesan 19.gif 19.gif
                        Cestitam 35.gif

                        ___________________________________________________________________
                        33.gif 33.gif 33.gif

                        08-24-2006 19:32 Bakonja is offline Pregledaj poruke od Bakonja Dodaj Bakonja u listu prijatelja
                        Stranica (7): « prva ... « prethodna 2 3 4 [5] 6 7 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
                        Postavi novu temu Odgovori
                        Go to:
                        preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com