Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » RELIGIJA, FILOZOFIJA I PSIHOLOGIJA » Dijasporici & Domoroci.... » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (4): [1] 2 3 4 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
iskoro 6 iskoro 6 is a Male
trudim se


Poruka: 241
Location: croatia

Dijasporici & Domoroci.... Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

.... nemojte se gledati poprijeko, jebem mu mater


Domoroci: Ne mozete krasti dijasporice ko njemacke penzionere birvaktile, jer

dijasporici su ista govna ko i vi samo imaju vise para od vas(ovo zna biti vrlo relativno 04.gif )


Dijasporici: Sto vise glumite raju , to ste slaði domorocima 13.gif

___________________________________________________________________
eto

07-23-2006 14:51 iskoro 6 is offline Pregledaj poruke od iskoro 6 Dodaj iskoro 6 u listu prijatelja
nidze veze nidze veze is a Female
miss foruma '05


Poruka: 4765
Location: na stolu

RE: Dijasporici & Domoroci.... Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od iskoro 6:

    .... nemojte se gledati poprijeko, jebem mu mater


    Domoroci: Ne mozete krasti dijasporice ko njemacke penzionere birvaktile, jer

    dijasporici su ista govna ko i vi samo imaju vise para od vas(ovo zna biti vrlo relativno 04.gif )


    Dijasporici: Sto vise glumite raju , to ste slaði domorocima 13.gif



tita mi k'o da s me pito stas napisat..ima po sata se mislim slicnu temu da otvorim 13.gif 13.gif 13.gif

naplacuje cura sinoc dijasporima 3 vode 3 km...


i ja je napadnem...reko bona...jes dobra..ta vids da njima nije jasno nikako ..mislili su da ces im rec puno vise od eur ipo...ta oni znaju...flasirana oda...garant je skuplja svudje neg u nas


proslo pola sata naplacuje ona drugima po 2 km tu vodu ..kad frajer trazi racun i ona seizvinjava s izgovorom da je mislila da je mali naruco oranginu 13.gif 13.gif 13.gif

___________________________________________________________________

    Ljudi su, opcenito,
    nalik na pse koji pocnu lajati
    cim izdaleka zacuju
    lajanje drugih pasa.

07-23-2006 15:00 nidze veze is offline Posalji email za nidze veze Pregledaj poruke od nidze veze Dodaj nidze veze u listu prijatelja
zimzelen zimzelen is a Male
guster


Poruka: 54

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Zalost,naivni dijasporci k'o francuske sobarice

07-23-2006 15:22 zimzelen is offline Pregledaj poruke od zimzelen Dodaj zimzelen u listu prijatelja
nidze veze nidze veze is a Female
miss foruma '05


Poruka: 4765
Location: na stolu

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

pa zato i kazem... 13.gif 13.gif

ali sto deru strance po starom to je za pricu 21.gif

___________________________________________________________________

    Ljudi su, opcenito,
    nalik na pse koji pocnu lajati
    cim izdaleka zacuju
    lajanje drugih pasa.

07-23-2006 15:35 nidze veze is offline Posalji email za nidze veze Pregledaj poruke od nidze veze Dodaj nidze veze u listu prijatelja
zimzelen zimzelen is a Male
guster


Poruka: 54

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Pa to im je jedini izvor prihoda

07-23-2006 15:44 zimzelen is offline Pregledaj poruke od zimzelen Dodaj zimzelen u listu prijatelja
glumica glumica is a Female
Trn u oku


Poruka: 4415

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od nidže veze:

    pa zato i kazem... 13.gif 13.gif

    ali sto deru strance po starom to je za pricu 21.gif


a sto mene 02.gif

juce odemo na veoma aktuelno mjesto
dvije kokte..6 km
a ucijelom gradu, inace, sok kosta 2km

kazem...da vidim cjenovnik-NEMA
daj mi racun....nema racuna


odem do sanka..sankerica kad je upitah koliko kosta kokta:
joj ne znam...dvije.dvije ipo...ili tri marke


neki dan na cevape sa kajmaakom..
trazim kajmak po somunu..nidje ga..

kad..kafena kasika kajmaka pored luka...koju, baj d vej, naplacuju marku


dragi moji bivsi sugradjani...ne radi se to tako..

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane glumica dana 07-27-2006 u 08:53.

07-27-2006 08:49 glumica is offline Posalji Email za glumica Pregledaj poruke od glumica Dodaj glumica u listu prijatelja
Black_Mamba Black_Mamba is a Female
rodjena




Poruka: 1055

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

koje je to najaktuelnije mjesto? Da nije pecina? 02.gif

___________________________________________________________________
Eh kakve je Pesta kupleraje imala

07-27-2006 08:53 Black_Mamba is offline Pregledaj poruke od Black_Mamba Dodaj Black_Mamba u listu prijatelja
glumica glumica is a Female
Trn u oku


Poruka: 4415

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

dje god se ja pojavim 02.gif

07-27-2006 08:55 glumica is offline Posalji Email za glumica Pregledaj poruke od glumica Dodaj glumica u listu prijatelja
Mystica Mystica is a Female
bice nesto od mene




Poruka: 406
Location: Tamo gdje pada milosnica...

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

glumka , taman sam postavila temu Dijaspora na Taze iz magaze, mozda sam trebala postaviti ovdje... 14.gif

u pravi si , najgore je kad su razlicite cijene nama koji dodjemo "sa strane", tako je i u Dalmaciji, jedna cijena "domacim", druga "turistima" to smo kao mi...

U kojoj to zemlji ima nigdje vala, putovala sam po raznim zemljama i malim i velikim gradovima, ali je svugdje cjenovnik na stolu, i nema razlicitih cijena...ono sto stoji u "knjizi" toliko ti je... ~7
eto me dole za sedmicu pa da vidim kad mene pocnu "vozat" 34.gif

07-27-2006 09:28 Mystica is offline Posalji email za Mystica Pregledaj poruke od Mystica Dodaj Mystica u listu prijatelja
obrisana
Gost


Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Mystica:

    glumka , taman sam postavila temu Dijaspora na Taze iz magaze, mozda sam trebala postaviti ovdje... 14.gif

    u pravi si , najgore je kad su razlicite cijene nama koji dodjemo "sa strane", tako je i u Dalmaciji,
      jedna cijena "domacim", druga "turistima" to smo kao mi...


    U kojoj to zemlji ima nigdje vala, putovala sam po raznim zemljama i malim i velikim gradovima, ali je svugdje cjenovnik na stolu, i nema razlicitih cijena...ono sto stoji u "knjizi" toliko ti je... ~7
    eto me dole za sedmicu pa da vidim kad mene pocnu "vozat" 34.gif


Neznam...

Nije mi se desilo da me iko zalampa... A i da jeste, nebi mi smetalo... I ovdje placamo astronomske cijene za izlaske, tako da mozda ne bih ni osjetila...
A to je tim jadnim konobarima koji su po cijeli dan na nogama, za 15 km dnevno, mozda i jedini prihod...
Zato sama od sebe im uvjek ostavim bakshish...

Mozda zato sto sebe ne smatram turistom u
    svom gradu....

Sto se ne ponasam kao turista... 18.gif Cak i auru pushim, kad sam dole...

07-27-2006 10:20
_RED_ARMY_ZALIK_ _RED_ARMY_ZALIK_ is a Male
raja




Poruka: 1665
Location: Na zidicu... ispod borova...

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ma mjesecna cini ti se da te niko nije zalampo, nego nisi primjetila35.gif

BEZVEZE JE TO STO DIJASPORU TRETIRAJU KAO TURISTE, ONI SU DOSLI DA POTROSE PARE , I TREBA IM/IH OLAKSATI , A DIJASPORA DA VIDI RODBINU , + NISU SVI DIJASPORCI BAS PUNO BOGATIJI OD NAS , A I AKO JESU KRVAVO ZARADJUJU SVAKI CENT, NEVOLIM KAD SE PRAVE PO GRADU , ALI REALNO SVAK GOVORI O TOME KAKO VAMO BALAHAJU , VAKI SU NAKI SU , A NIKO O TOME DA DIJASPORA HRANI POLA DRZAVE(MOZDA NE BAS POLA ALI DOSTA U SVAKOM SLUCAJU)

___________________________________________________________________



    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane HAHAHAHAHA dana 08-03-2010 u 21:06

    07-27-2006 13:38 _RED_ARMY_ZALIK_ is offline Posalji email za _RED_ARMY_ZALIK_ Homepage of _RED_ARMY_ZALIK_ Pregledaj poruke od _RED_ARMY_ZALIK_ Dodaj _RED_ARMY_ZALIK_ u listu prijatelja
    Mystica Mystica is a Female
    bice nesto od mene




    Poruka: 406
    Location: Tamo gdje pada milosnica...

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od _RED_ARMY_ZALIK_:

      ma mjesecna cini ti se da te niko nije zalampo, nego nisi primjetila35.gif

      BEZVEZE JE TO STO DIJASPORU TRETIRAJU KAO TURISTE, ONI SU DOSLI DA POTROSE PARE , I TREBA IM/IH OLAKSATI , A DIJASPORA DA VIDI RODBINU , + NISU SVI DIJASPORCI BAS PUNO BOGATIJI OD NAS , A I AKO JESU KRVAVO ZARADJUJU SVAKI CENT, NEVOLIM KAD SE PRAVE PO GRADU , ALI REALNO SVAK GOVORI O TOME KAKO VAMO BALAHAJU , VAKI SU NAKI SU , A NIKO O TOME DA DIJASPORA HRANI POLA DRZAVE(MOZDA NE BAS POLA ALI DOSTA U SVAKOM SLUCAJU)



    10.gif drago mi je cuti da neko zna i pohvaliti "dijasporce"jer ja samo vidim da je chista negativa, ne znam zasto, ali ti dade lijep i pametan odgovor....

    07-27-2006 13:49 Mystica is offline Posalji email za Mystica Pregledaj poruke od Mystica Dodaj Mystica u listu prijatelja
    nidze veze nidze veze is a Female
    miss foruma '05


    Poruka: 4765
    Location: na stolu

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    29.gif

    ___________________________________________________________________

      Ljudi su, opcenito,
      nalik na pse koji pocnu lajati
      cim izdaleka zacuju
      lajanje drugih pasa.

    07-27-2006 13:54 nidze veze is offline Posalji email za nidze veze Pregledaj poruke od nidze veze Dodaj nidze veze u listu prijatelja
    Carmela Carmela is a Female
    vjeciti optimist




    Poruka: 7603
    Location: ja nisam odavle

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Osula sam se isti tren na ovu temu 08.gif 08.gif 08.gif Prvo, ko ima više para je JAKO relativan pojam i neæu da ulazim u to ko je spreman više potrošiti kad se sastavimo. Drugo, lampanje konobara po ugostiteljskim objektima se ne dešava samo dijasporiæima. I treæe, možda najvažnije, ta jaako aktuelna mjesta imaju svoju cijenu kao i svugdje u svijetu, a to što nema raèuna, biæe 19.gif

    ___________________________________________________________________

      Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

    07-27-2006 15:46 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
    nidze veze nidze veze is a Female
    miss foruma '05


    Poruka: 4765
    Location: na stolu

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ja im brate rijetko kad dam da mi pice plate...mirna Bosna..potezali se ili ne oni za djep 29.gif

    ___________________________________________________________________

      Ljudi su, opcenito,
      nalik na pse koji pocnu lajati
      cim izdaleka zacuju
      lajanje drugih pasa.

    07-27-2006 15:54 nidze veze is offline Posalji email za nidze veze Pregledaj poruke od nidze veze Dodaj nidze veze u listu prijatelja
    Princ-s-Neretve Princ-s-Neretve is a Male
    Licnost godine '05




    Poruka: 9968
    Location: Eo me tu sam !!

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    tako je Nive nek se zna ko je gazda 35.gif salim se 10.gif

    Nije to vishe ni svrha zarade nego cisti krmaluk u nekim navratima 10.gif Ali sebi kazem kad ovde mogu baksisa ostavit sto nebi dole ALI ovo je veliko ALI kad vidim da hoce namjerno da se cjenjka za vid ekipe s kojom sam bio u ovom slucaju sa nekim Spancima doveo ih dole da vide i odma mi dize cjenu i cujem da govori brato ovi imaju para. Nije poenta u tome ja sam svakako namjeravao ostavit baksis a on koji se mozda prepo da nece dobit je na ovaj racun htjeo da digne cjene pa da razliku ostavi sebi u padje 21.gif Ne ne ne tako, Svaki dobar resotran kafic drzi svoju cjenu na nivou isto tako kao i konobar i konobarica 10.gif Nije poenta silom se pravit fin kad coek to u dushi primjeti i ima namjeru da odradi svoj posao kako treba 10.gif Ali inache ovako silom na buku e nes da si josh toliki 10.gif

    ___________________________________________________________________


      Kompleks je ko qrac kad se digne jebaji ga 19.gif
        13.gif

        broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Princ-s-Neretve dana 07-27-2006 u 18:13.

        07-27-2006 18:11 Princ-s-Neretve is offline Posalji Email za Princ-s-Neretve Pregledaj poruke od Princ-s-Neretve Dodaj Princ-s-Neretve u listu prijatelja
        beli beli is a Male
        moforaja




        Poruka: 4109
        Location: USA

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Ma najbolje ne ic dole... 23.gif 35.gif 13.gif 13.gif

        ___________________________________________________________________
        audicija u Holiwoodu sutra akshamli...
        autobus iza Hita polazi oko sedam ujutru, ako vozac ne potegne prethodne noci....
        Princ cuvaj mjesto na seciji....

        07-27-2006 18:40 beli is offline Posalji Email za beli Pregledaj poruke od beli Dodaj beli u listu prijatelja
        Carmela Carmela is a Female
        vjeciti optimist




        Poruka: 7603
        Location: ja nisam odavle

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od nidže veze:

          ja im brate rijetko kad dam da mi pice plate...mirna Bosna..potezali se ili ne oni za djep 29.gif


        10.gif Nego šta! 10.gif

        ___________________________________________________________________

          Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

        07-27-2006 18:56 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
        Branto Branto is a Female
        seka




        Poruka: 703
        Location: MEKLAUDLAND

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Turci grade puteve,hotele i zgrade od turista i dijasporica
        a mi pecinu podigli
        pa nasi konobari i gazde su male mace za turke

        a hrvati na jadranu ih sustizu,samo ih nikad stici nece

        micaglu
        ljepota kad ti kaze 6 maraka za 2 kokte
        a sta da ti je reko 18 maraka za dvi kokte? ja da sam konobar dole ja bi ko iz topa reko 18...kad mogu turci more i mali mujo
        a kad bi me upitala kako 18,ja bih ti rekao da sam ti naplatio i korake po pecini


        smrt turcima a bogami i materaciju

        ___________________________________________________________________
        ahtung ahtung

          ahtung ahtung
          01.gif ~287~ ~289~ smile332.gif SMRT MATERACIJU

          07-27-2006 21:28 Branto is offline Posalji Email za Branto Pregledaj poruke od Branto Dodaj Branto u listu prijatelja
          iskoro 6 iskoro 6 is a Male
          trudim se


          Poruka: 241
          Location: croatia
          pokretac teme Thread Started by iskoro 6

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Ma dijasporici dodju u Mostar 2 dana i onda pobjegnu na poznatu asik-ciganluk Makarsku rivijeru

          Tamo ih niko ne drka sto zuljaju mortadelu na plazi 04.gif

          ___________________________________________________________________
          eto

          07-28-2006 01:10 iskoro 6 is offline Pregledaj poruke od iskoro 6 Dodaj iskoro 6 u listu prijatelja
          Stranica (4): [1] 2 3 4 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
          Postavi novu temu Odgovori
          Go to:
          preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com