Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » LISKALUCI » Vicevi 4 Votes - Average Rating: 5.004 Votes - Average Rating: 5.004 Votes - Average Rating: 5.004 Votes - Average Rating: 5.004 Votes - Average Rating: 5.00 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (277): « prva ... « prethodna 68 69 70 [71] 72 73 74 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
chaba chaba is a Male
moforaja




Poruka: 2558
Location: EU

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Zali se Mujo prijatelju:
-malog mi zajebavaju u skoli,dali su mu nadimak

- pa koji nadimak?

-Urac

-a sta im to znaci?

-ma nemam pojma.

-a kako ti je malom pravo ime'

-Enis

02-22-2006 16:49 chaba is offline Pregledaj poruke od chaba Dodaj chaba u listu prijatelja
berber berber is a Male
moforaja


Poruka: 4442
Location: Na Tepi

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Kaze Mujo Hasi da ga je strah side i pticije gripe.
Na to ce Haso:mene nije,nista ne jebem i ne letim.

___________________________________________________________________
nema vise ni tepe

02-22-2006 17:49 berber is offline Pregledaj poruke od berber Dodaj berber u listu prijatelja
Supastar Supastar is a Male
guster




Poruka: 59
Location: U sjedinjenom kraljevstvu

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Dodje Mujo kuci navecer pijan k'o letva, i zavuce se pored Fate koja je vec spavala. Kad se probudio vidi cudnog covjeka kako stoji pored kreveta u bjeloj haljini.

"Ko si ti?" - priupita Mujo.
- "Ja sam Sveti Petar!".
"Jel' to znaci da sam ja mrtav?"
-"Da!"
"Ali, imam jos tolko razloga za zivot, nisam se oprostio
od familije... Moras me poslati nazad i to odmah".
-"Mozes se reinkarnirati, ali postoji kvaka. Mogu te poslati nazad
ali samo kao psa, ili kao kokos.

"Onda bolje kao kokos posto znam da
ima kokosinjac, odmah iza kuce".

Petar udari rukama, pojavi se
svjetlost i Mujo se nadje prekriven perjem i pocne kljucati okolo po
dvoristu.

Dodje pjevac do njega i pita Muju:
"Sta ima , znaci ti si nova kokos, jel' uzias prvi dan ovdje?"

"Je super je, ali imam cudan osjecaj iznutra kao da
cu eksplodirati."

- "Ma to ovuliras, nije to nista. Nemoj mi reci da
nikad nisi snijeo jaje?
Ako nisi, samo se opusti i sve ce biti uredu."

I Mujo se opusti i nakon nekog trenutka izleti jaje. I obuzme Muju
milina jer je po prvi puta osjetio majcinstvo.
Kad je snijeo drugo jaje, obuzelo ga je jos veci val emocija i znao je da biti reinkarniran kao kokos mu je nesto najbolje u zivotu sto mu se moglo dogoditi... Ikada!!!
Osjecaj je bio nezamisliv i taman kad je htio snijeti trece jaje osjeti udarac u sred glave i cuje Fatu kako vice
- "Probudi se, picka ti materina pijana, seres po krevetu..."

___________________________________________________________________
Risto Podvožnjak sezdeset i osma 13.gif

02-23-2006 13:29 Supastar is offline Posalji Email za Supastar Homepage of Supastar Pregledaj poruke od Supastar Dodaj Supastar u listu prijatelja
antiprotivan antiprotivan is a Male
moforaja




Poruka: 2825
Location: Norway

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Uleti mali u razred placuci, i rece uciteljici da mu se djeca rugaju,
i zovu ga "Urac" !?!?

A uciteljica ga pomilova po glavi i upita:

"A kako se zoves ti, mali ?"

"Enis" - odgovori on !



Ahaaaaaaa, e tek sad mi je jasno sto te onda u zbornici svi nastavnici zovu "Ita" !!

___________________________________________________________________

    21.gif

    02-23-2006 15:11 antiprotivan is offline Pregledaj poruke od antiprotivan Dodaj antiprotivan u listu prijatelja
    Ella Ella is a Female
    bice nesto od mene




    Poruka: 315
    Location: Skopje

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    HAHAHA... DOBAR AP 10.gif

    Hasi ker odrgrizo obe usne. Doktori tražili davatelja usana bez uspjeha i na kraju se javila samo jedna prostitutka i ponudi usne od pice, jer od silnoga jebanja toliko se raširila da je imala viška.
    Doktori presade usne od pice i Husi to zaraste kao od majke roðene.
    Upita doktor Husu poslije izvjesnog vremena kako se osjeæa sa novim usnama.

    Dobro doktore , sve dok ne poènem da pišam. Al èim se uhvatim za *urac, usne se same rašire i poènu da drhte.

    ___________________________________________________________________

        02-23-2006 15:40 Ella is offline Pregledaj poruke od Ella Dodaj Ella u listu prijatelja YIM Screenname: ela_maric
        antiprotivan antiprotivan is a Male
        moforaja




        Poruka: 2825
        Location: Norway

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        sreca pa haso nije treniro Yogu, inace bi svasta bilo.. 13.gif 04.gif 13.gif

        ___________________________________________________________________

          21.gif

          02-23-2006 16:00 antiprotivan is offline Pregledaj poruke od antiprotivan Dodaj antiprotivan u listu prijatelja
          cernica67 cernica67 is a Male
          puter


          Poruka: 127
          Location: USA

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          ha ha ha 10.gif
          dobar 13.gif

          02-23-2006 18:28 cernica67 is offline Posalji email za cernica67 Pregledaj poruke od cernica67 Dodaj cernica67 u listu prijatelja
          habiba75 habiba75 is a Female
          raja




          Poruka: 2341
          Location: lebdim

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          10.gif 13.gif 13.gif 13.gif

          ___________________________________________________________________
          JESAM LI VAM GOVORILA!?

          02-24-2006 10:57 habiba75 is offline Pregledaj poruke od habiba75 Dodaj habiba75 u listu prijatelja
          Princ-s-Neretve Princ-s-Neretve is a Male
          Licnost godine '05




          Poruka: 9968
          Location: Eo me tu sam !!

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Bosna i Hercegovina zobg Grbavice dobila zlatnog medvjeda, a Srbija svoje medvjede salje u Haag 13.gif

          ___________________________________________________________________


            Kompleks je ko qrac kad se digne jebaji ga 19.gif
              13.gif

              02-24-2006 23:33 Princ-s-Neretve is offline Posalji Email za Princ-s-Neretve Pregledaj poruke od Princ-s-Neretve Dodaj Princ-s-Neretve u listu prijatelja
              Ella Ella is a Female
              bice nesto od mene




              Poruka: 315
              Location: Skopje

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Sjede dva pijanca u baru i piju. Kada se bar zatvorio jedan pijanac pocne plakati.
              - Zašto placeš, - pita ga drugi.
              - Kad dodem kuci, skinem cipele i tiho, tiho udem u stan žena se probudi i vice na mene, tako da ne mogu spavati.
              - Upotrebi moj recept, kad ja dodem doma, otvorim vrata nogom i izderem se: "ŽENO, HAJDEMO SE JEBATI!". Ona se odmah napravi da spava!

              ___________________________________________________________________

                  02-25-2006 14:58 Ella is offline Pregledaj poruke od Ella Dodaj Ella u listu prijatelja YIM Screenname: ela_maric
                  nidze veze nidze veze is a Female
                  miss foruma '05


                  Poruka: 4765
                  Location: na stolu

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  13.gif bleso 13.gif

                  ___________________________________________________________________

                    Ljudi su, opcenito,
                    nalik na pse koji pocnu lajati
                    cim izdaleka zacuju
                    lajanje drugih pasa.

                  02-25-2006 15:05 nidze veze is offline Posalji email za nidze veze Pregledaj poruke od nidze veze Dodaj nidze veze u listu prijatelja
                  Ella Ella is a Female
                  bice nesto od mene




                  Poruka: 315
                  Location: Skopje

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  Sto? Jesi li se to opet poznala ? 13.gif 13.gif

                  ___________________________________________________________________

                      02-25-2006 15:48 Ella is offline Pregledaj poruke od Ella Dodaj Ella u listu prijatelja YIM Screenname: ela_maric
                      nidze veze nidze veze is a Female
                      miss foruma '05


                      Poruka: 4765
                      Location: na stolu

                      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                          citat od Ella:

                        Sto? Jesi li se to opet poznala ? 13.gif 13.gif


                      jok ..ta znas da je u mene festa kad je jedno pjano 13.gif 13.gif

                      ___________________________________________________________________

                        Ljudi su, opcenito,
                        nalik na pse koji pocnu lajati
                        cim izdaleka zacuju
                        lajanje drugih pasa.

                      02-25-2006 16:10 nidze veze is offline Posalji email za nidze veze Pregledaj poruke od nidze veze Dodaj nidze veze u listu prijatelja
                      alaga alaga is a Male
                      moforaja




                      Poruka: 5566
                      Location: Zabrdalje

                      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                      trci tip kroz hotel i sudari se sa zenom pa kaze:
                      ako vam je srce meko
                      ko sise oprostit cete mi,
                      a zena ce:
                      ako vam je k.... tvrd ko lakat soba
                      203
                      07.gif

                      ___________________________________________________________________
                      UT TU MIHI , ITA EGO TIBI

                      02-25-2006 21:07 alaga is offline Pregledaj poruke od alaga Dodaj alaga u listu prijatelja
                      TigricaX TigricaX is a Female
                      zvrk hanuma




                      Poruka: 6105
                      Location: Nesvrstana

                      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                      13.gif 13.gif

                      10.gif

                      ___________________________________________________________________
                      "Nema ljepše nade od one što je nikla iz tuge
                      i nema ljepših snova od onih što ih raða bol."

                      02-25-2006 21:22 TigricaX is offline Pregledaj poruke od TigricaX Dodaj TigricaX u listu prijatelja
                      alaga alaga is a Male
                      moforaja




                      Poruka: 5566
                      Location: Zabrdalje

                      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                      evo malo o muji 07.gif


                      Pita sudac Muju: - Kako ste mogli pregaziti 52 covjeka?
                      - Otkazale mi kocnice na nizbrdici!
                      - Pa zar niste mogli negdje skrenuti?
                      - Ma, jesam!
                      Lijevo su bila 2 covjeka, a desno na autobusnoj stanici njih 50!
                      Pomislih, bolje pregaziti ovu dvojicu nego onih 50!
                      I kad sam pregazio
                      prvoga,
                      ovaj drugi, idiot , potrca meðu onih 50!

                      Ovaj me podjeca na danca i tanu04.gif
                      Mujo silovao neku zenu i zavrsio na sudu. Tok procesa:
                      Zena: Pribio me uza zid!!
                      MUJO: Laze, laze, laze!!
                      ZENA: Skinuo me!!!
                      MUJO: Laze, laze,laze!!
                      ZENA: Izvadio je kurcinu od 30 cm!!
                      MUJO: Eee, sto jest, jest!!

                      Ide Mujo ulicom i vidi casnu sestru, pridje joj i ubije boga u njoj,
                      odlazi mrmljajuci:
                      - sto je u zadnje vrijeme ovom Batmanu, opet sam ga iznenadio.

                      ___________________________________________________________________
                      UT TU MIHI , ITA EGO TIBI

                      broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane alaga dana 02-25-2006 u 21:37.

                      02-25-2006 21:35 alaga is offline Pregledaj poruke od alaga Dodaj alaga u listu prijatelja
                      alaga alaga is a Male
                      moforaja




                      Poruka: 5566
                      Location: Zabrdalje

                      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                      13.gif

                      ___________________________________________________________________
                      UT TU MIHI , ITA EGO TIBI

                      broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane alaga dana 02-25-2006 u 21:48.

                      02-25-2006 21:41 alaga is offline Pregledaj poruke od alaga Dodaj alaga u listu prijatelja
                      TigricaX TigricaX is a Female
                      zvrk hanuma




                      Poruka: 6105
                      Location: Nesvrstana

                      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                          citat od alaga:

                        evo malo o muji 07.gif


                        Pita sudac Muju: - Kako ste mogli pregaziti 52 covjeka?
                        - Otkazale mi kocnice na nizbrdici!
                        - Pa zar niste mogli negdje skrenuti?
                        - Ma, jesam!
                        Lijevo su bila 2 covjeka, a desno na autobusnoj stanici njih 50!
                        Pomislih, bolje pregaziti ovu dvojicu nego onih 50!
                        I kad sam pregazio
                        prvoga,
                        ovaj drugi, idiot , potrca meðu onih 50!


                      10.gif 13.gif 13.gif 13.gif

                      ___________________________________________________________________
                      "Nema ljepše nade od one što je nikla iz tuge
                      i nema ljepših snova od onih što ih raða bol."

                      02-25-2006 21:44 TigricaX is offline Pregledaj poruke od TigricaX Dodaj TigricaX u listu prijatelja
                      MadMax
                      SexNepoznat



                      Poruka: 481
                      Location: Sin City

                      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                      Dodje Mujo u Njemackoj na benzinsku, gurne si cijev u supak a dodje
                      svabo i kaze " Das ist nicht normal" a mujo ce mu "ja, ja Ich weiss, das ist super!" 04.gif 04.gif

                      Recce Mujo Fati:
                      Fato, daj piccke !
                      Uf bolan, jebo ga ti, kako si me
                      samo smutio u tri rijecci ! 04.gif 04.gif


                      Uhvatio mujo zlatnu ribicu, te mu ona htjela ispuniti zelje. On
                      joj rece: -"Plivaj mala ribice, plivaj, meni nije potrebno nikakvih
                      zelja.
                      Samo ti zivi". Vidje ribica kako je Mujo jedna dobra i osjecajna osoba i odluci mu svejedno uciniti da bude sretan u zivotu. I tako Mujo putem kuci na tlu pronadje loto listic. Cim udje u stan i upali TV vidi da je digao jackpot. Zaredale su sve jedna sreca veca od druge. Izbjegao saobracajku, dobio
                      zgoditak na loto , nagradno putovanje u Indiju... U Indiji je
                      upoznao najljep¹u zenu koju je ikada u zivotu vidio i ona se zaljubila u njega.
                      Naravno, Mujo je ozeni i bude sretan. Jedino sto ga je u zivotu
                      mucilo bila je crvena tocka na celu njegove zene. Razmisljao je o njoj. Kopkalo ga je da li je to mladez, da li je nacrtana, cemu sve to... Jedne noci kad je zena
                      spavala tiho joj se priblizi i proba noktom zastrugati da vidi hoce
                      li se tocka obrisati. I tocka se obrise, a ispod se ukaza tekst:
                      "Cestitamo,
                      dobili ste Renault Megane 02.gif


                      Mujo i Huso izvukli kite, pa se njima macuju. U jednom trenu Mujo snazno krene prema Husi, a ovaj se prodere: Stani bolan, da se okrenem, pa onda probodi. 13.gif 13.gif 13.gif


                      Mlada preljepa djevojka je trebala da ima malu operaciju pa je iza zavjese
                      cekala potpuno gola. Covijek u bjelom mantilu dodje, pomaknu zavjesu te
                      dobro odmjeri djevojku. Nakon toga ode do drugog u bjrlom mantilu pa i on
                      dodje i odmjeri djevojku, rece joj da se okrene i da mu pokaze guzicu.
                      Djevojka to uradi i on ode. Ni pet minuta ne prodje dodje i treci covjek u
                      bjelom mantilu te je i on odgleda a djevojka ce:
                      - "Pa kad ce ta operacija vec jednom."
                      - "Odkud ja znam, mi smo ovde samo da ofarbamo zidove u hodniku." 04.gif 04.gif

                      ___________________________________________________________________

                        02-26-2006 06:46 MadMax is offline Pregledaj poruke od MadMax Dodaj MadMax u listu prijatelja
                        PST PST is a Female
                        samo sto nisam




                        Poruka: 1156
                        Location: vazda u kuci

                        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                        Posao Mujo da se slika i rece mu Fata :
                        De , bola, Mujo usta su ti nesto siroka malo ih skupi kada se budes sliko .
                        Kako ce , veli Mujo .
                        Ama reci ULJE i sve ce biti dobro .
                        Donese Mujo slike i kada ih Fata ugleda viknu :
                        Pa , bolan Mujo opet ti usta siroka ?
                        Jesi li reko ulje .
                        Ama znao sam da treba nesto tako da kazem , pa sam mislio i mislio i rekao zeitin!

                        02-27-2006 18:45 PST is offline Homepage of PST Pregledaj poruke od PST Dodaj PST u listu prijatelja
                        Stranica (277): « prva ... « prethodna 68 69 70 [71] 72 73 74 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
                        Postavi novu temu Odgovori
                        Go to:
                        preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com