Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » RELIGIJA, FILOZOFIJA I PSIHOLOGIJA » **Pedofilija** 1 Votes - Average Rating: 4.001 Votes - Average Rating: 4.001 Votes - Average Rating: 4.001 Votes - Average Rating: 4.00 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (4): « prethodna 1 2 [3] 4 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
nadia nadia is a Female
bice nesto od mene




Poruka: 400
Location: CH

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

MM , nije to nista sto se moze opravdati ali je to proslost. Bilo je i robovlasnicko drustvo ili inkvizicija pa je ( fala Bogu ) zavrseno .

___________________________________________________________________

    \ | /

    (@ @)

    -----o00-(_)-00o-----

10-20-2005 01:26 nadia is offline Posalji Email za nadia Pregledaj poruke od nadia Dodaj nadia u listu prijatelja
pasha pasha is a Male
Super Moderator




Poruka: 9503
Location: uh jebo te

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Mostar (RTM) - Luka Ðulabiæ (35) iz Živinica, nastanjen u Mostaru, u ponedjeljak je pred Opæinskim sudom u Mostaru, osuðen na osam godina zatvora zbog seksualnog zlostavljan ja i maltretiranja maloljetne M.P, iz naselja Vrapèiæi, sjeverno od Mostara, koja je takoðe i mentalno zaostala osoba.


Kako je saopæio sud, Ðulabiæ je u periodu od aprila do juna 2008. godine, iskoristio njeno mentalno stanje i prisiljavao je na seksualne odnose i na prostituciju na podruèju Mostara i Ljubuškog.


Nakon što je njena porodica ga upozorila da prestane zlostavljati tu maloljetnu osobu, Ðulabiæ je M.P. i dalje prisiljavao na seksualne odnose.

Sud je saopæio da je Ðulabiæ bio svjestan da je M.P. maloljetna osoba i takvog psihièkog stanja, koje se ogleda u nedovoljnoj duševnoj razvijenosti.

Maloljetna M.P. nije bila sposobna upravljati svojim postupcima niti je bila u stanju da mu pruži otpor u momentima zlostavljanja i prisiljavanja na prostituciju.

Za krivièno djelo 'spolni odnos sa nemoænom osobom', po èlanu 204. stavu 1 Kriviènog zakona Federacije BiH, osoba se osuðuje na kaznu od jedne do maksimalno osam godina zatvora.

Opæinski sud u Mostaru, na èelu sa sudijom Irenom Pehar, izrekao je maksimalnu kaznu zatvora Luki Ðulabiæu, uzimajuæi u obzir da Ðulabiæ ni u jednom trenutku nije pokazao znakove kajanja ili žaljenja za ono što je uèinio.

Takoðe je konstatirano da je Ðulabiæ djela za koja je osuðen uèinio „svjesno i drsko".

___________________________________________________________________

    neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
Oscar Wilde

02-02-2009 19:34 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
djemila djemila is a Female
Naj-Moder 2008




Poruka: 11491
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Uh, idiota....

21.gif 21.gif


Zasluzeno je osudjen.

___________________________________________________________________
Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

02-02-2009 19:40 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
pasha pasha is a Male
Super Moderator




Poruka: 9503
Location: uh jebo te

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ovakve treba kastrirati 08.gif 08.gif

___________________________________________________________________

    neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
Oscar Wilde

02-02-2009 19:44 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
metallica metallica is a Male
moforaja




Poruka: 8228
Location: CH.WILLA(uglavnom)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Sarkozi predsjedik Francuske je 100% u pravu takve likove trba KASTRIRATI kao volove i "gotova emisija"


jer su svi sexualni manijaci a posebno pedofili visestruki ponavljachi i tu nema drugog lijeka

___________________________________________________________________

    02-02-2009 19:54 metallica is offline Posalji email za metallica Pregledaj poruke od metallica Dodaj metallica u listu prijatelja
    dadana dadana is a Female
    samo sto nisam




    Poruka: 1123
    Location: Helvetia

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Bar smo u tome za svaku pohvalu, 8 godina, nije malo 10.gif

    na zapadu za takva (ne)djela dobiju u vrh glave godinu, dvije ili plate pa ne moraju ni to odlezati 08.gif

    ___________________________________________________________________

      Nema para na ovome svijetu, koje mogu rupe na dusi da zakrpe

    02-02-2009 20:04 dadana is offline Posalji Email za dadana Pregledaj poruke od dadana Dodaj dadana u listu prijatelja
    metallica metallica is a Male
    moforaja




    Poruka: 8228
    Location: CH.WILLA(uglavnom)

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od dadana:

      Bar smo u tome za svaku pohvalu, 8 godina, nije malo 10.gif

      na zapadu za takva (ne)djela dobiju u vrh glave godinu, dvije ili plate pa ne moraju ni to odlezati 08.gif



    prije par mjeseci sam se raspravljao sa Magie i Robotom o tome kako Talibani zene djevojcice od 12 god to jeste FUUJ ali oni ih ozene a u Holandiji ima zakon da ako je neki "chiko" imao sex sa djevojcicom od 12 god ili starijom da to nije pedofilija ako je ona dobrovoljno pristala ???

    koja ce curica od 12/13 god dobrovoljno pristati da je da prostis povali magarac od 55 08.gif 08.gif

    ___________________________________________________________________

      02-02-2009 20:08 metallica is offline Posalji email za metallica Pregledaj poruke od metallica Dodaj metallica u listu prijatelja
      Provler2 Provler2 is a Male
      moforaja




      Poruka: 3154
      Location: usa

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Chuj od 1 do 8 14.gif Odrat mu muda 38.gif mu materina 08.gif Tupim nozem 01.gif

      02-02-2009 20:14 Provler2 is offline Pregledaj poruke od Provler2 Dodaj Provler2 u listu prijatelja
      metallica metallica is a Male
      moforaja




      Poruka: 8228
      Location: CH.WILLA(uglavnom)

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od Provler2:

        Chuj od 1 do 8 14.gif Odrat mu muda 38.gif mu materina 08.gif Tupim nozem 01.gif



      takvi u zatvoru najebu da ne mozes vjerovati evo prije par mjeseci je u RS-u ubijen onaj sto je osudjen za pedofiliju ubili ga drugi robijasi i nikad se nece saznati ko je to uradio a i kad ih ne ubiju zagorcaju im zivot samo tako 07.gif 07.gif

      ___________________________________________________________________

        02-02-2009 20:16 metallica is offline Posalji email za metallica Pregledaj poruke od metallica Dodaj metallica u listu prijatelja
        dadana dadana is a Female
        samo sto nisam




        Poruka: 1123
        Location: Helvetia

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        za mene su i jedni i drugi monstrumi, koji god tako oskrnavi neko dijete 08.gif

        ali nazalost toga ima danas i previse a pogotovo tamo gdje se najmanje nadamo. u skolama, crkvama, na treninzima...u familiji 29.gif opasnost vreba sa svih strana, zato djecu treba cuvati i paziti i voditi racuna gdje se i skim druze i provode slobodno vrijeme.

        mada je tesko objasniti djetetu da nisu sve tete ni cike dobronamjerne i bezazlene kako nam se predstavljaju. uhh nesmijem ni pomisliti, da mi neki tako monstrum dirne dijete. ja nekad sa strane kad smo vani ili npr. na bazenu ovako uhvatim pogled tako nekog hmm na ovim curicama 21.gif a nemozes mu nista, dok monstrum ne uradi nesto 08.gif 08.gif ali onda je kasno. i to je najgore u svemu.

        ___________________________________________________________________

          Nema para na ovome svijetu, koje mogu rupe na dusi da zakrpe

        02-02-2009 20:25 dadana is offline Posalji Email za dadana Pregledaj poruke od dadana Dodaj dadana u listu prijatelja
        cheri cheri is a Female
        moder u peMziji




        Poruka: 3810
        Location: Svizzera

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Ne postoji kazna za njih, pa da covjek kaze, eto, toliko je i zasluzio. Nazalost ta mehanicka ili fizicka kastracija ne znam bi li rijesila problem, jer ipak njihovi porivi krecu iz glave, a ne samo dole, mozda hemijska kastracija, ali ne znam bi li i to bilo dovoljno.

        Dakle, kastracija i dozivotna kazna zajedno, bez prava na pomilovanja zbog dobrog vladanja, bez prava na setnju u dvoristu zatvora...i niposto u samicu, nego medju ostale, jer kazu stvarno da su najomrazenije osobe u zatvorima medju zatvorenicima oni koji diraju djecu.

        02-02-2009 21:12 cheri is offline Posalji email za cheri Pregledaj poruke od cheri Dodaj cheri u listu prijatelja
        senada senada is a Female
        gusterica


        Poruka: 54
        Location: .....

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Bolesni ljudi u glavu...

        02-12-2009 22:45 senada is offline Homepage of senada Pregledaj poruke od senada Dodaj senada u listu prijatelja AIM Screenname: ..... YIM Screenname: .....
        R2-D2 R2-D2 is a Male
        BUKACHAAAAA


        Poruka: 5594
        Location: La La Land

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        U shumu,za drvo....
        I naravno onda laganice...
        KOMAD PO KOMAD

        Druge nema...lijeka nema...Dokazano kroz vrijeme nazalost...

        ___________________________________________________________________
        I am sick,demented,perverted,arogant,sarcastic egomaniac and I am a living god ..
        Sha-Shi is my name..and off course,

          I do piss excellence in the morning..

        02-13-2009 00:31 R2-D2 is offline Pregledaj poruke od R2-D2 Dodaj R2-D2 u listu prijatelja
        sany sany is a Female
        seka




        Poruka: 673
        Location: njemacka

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Trenutno je u Njemackoj velika uzbuna oko slucaja,,Kardelen,,djevojcice koja je oteta,silovana,mucena ko zna kako i na kraju ubijena 16.gif

        Ovakvi slucajevi su ovdje postali svakodnevnica,broj pedofila se stalno povecava,a sudije ih posalju na nekakvo lijecenje,nakon cega opet izlaze na slobodu.

        Ovo mi sve lici na neku epidemiju modernih drustava,da li se moze sta uraditi preventivno,nemam pojma,ali znam da su kazne u ovakvim slucajevima jako blage,dok su porodice zrtava prepustene same sebi i unistene od strane ovih monstruma.

        Ja sam za najgoru mogucu kaznu u ovim slucajevima,jer to nije vise pedofilija,tj.silovanje maloljetnika,treba izmisliti neki novi naziv za to,jer to je mucenje i ubijanje na najgori moguci nacin 08.gif

        ___________________________________________________________________
        Bogat si tek kad imas nesto sto nikada ne mozes kupiti novcem.....

        02-13-2009 10:27 sany is offline Pregledaj poruke od sany Dodaj sany u listu prijatelja
        Carmela Carmela is a Female
        vjeciti optimist




        Poruka: 7603
        Location: ja nisam odavle

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Izuzeti ih treba iz Zakona, pustiti meðu roditelje i narod da im sude

        ___________________________________________________________________

          Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

        02-13-2009 10:46 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
        dadana dadana is a Female
        samo sto nisam




        Poruka: 1123
        Location: Helvetia

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Joj citala sam ovo oko ove djevojcice Kardelen, stravicno. Jos sam vise iznenadjena kad sam procitala da je to isto bio turcin kao i ona a zivjeli su u Njemackoj. Njemu 29 a njoj zalost 8. Ona posla kod prijateljice ova nije bila kuci i u haustoru vracajuci se kuci manijak je ukrade.

        Meni nije jasno sta je u njihovim glavama. Mislila sam da su to uvjek neki cudaci sa losim iskustvima iz djetinjstva ali izgleda da nisu samo takvi u stanju da urade te grozote. Sto kazes Sany bas ko neka epidemija a i medije su dosta krive sa njihovim udarnim vijestima do u detalje i imam osjecaj da samo tako razvijaju mastu i daju ideje potencijalnim monstrumima. A za ove preblage kazne nemam rijeci, ali to nam je demokratija kad svak moze kako hoce i sta hoce i bez obzira sta da je uradio ima pravo na drugu sansu.

        ___________________________________________________________________

          Nema para na ovome svijetu, koje mogu rupe na dusi da zakrpe

        02-13-2009 11:51 dadana is offline Posalji Email za dadana Pregledaj poruke od dadana Dodaj dadana u listu prijatelja
        metallica metallica is a Male
        moforaja




        Poruka: 8228
        Location: CH.WILLA(uglavnom)

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        kako meni ove teme kvare raspolozenje 21.gif 29.gif 08.gif uzas jedan

        ___________________________________________________________________

          02-13-2009 12:05 metallica is offline Posalji email za metallica Pregledaj poruke od metallica Dodaj metallica u listu prijatelja
          bosonoga bosonoga is a Female
          lela




          Poruka: 2804
          Location: daleka polja

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          kako je zakon blag prema tim ljudima , meni nije jasno

          u svedskoj .....zamisli, da je pedofilima zakonski dozvoljen sajt , pedofili.se
          koji im olaksava medjusobni kontakt . taj sajt posjeduje webbhotellet PRQ i stiti ga zakonski
          cak neki psihijatri opravdavaju i daju "logicna objasnjena" postojanja sajta 28.gif
          izmedju kojih se istice Niklas Långström, psihijatar i istrazivac pri Karolinskom institutu i Solna u Svedskoj.
          Napisao je knjigu "Pervers? Om sex utöver det vanliga" -" Perverzno ? Samo ako je sex iznad uobicajnog" , gdje odobrava takav sajt i zeli dobrodoslicu ,onima, koji svojim nacinom seksa predstavljaju minoritet 21.gif

          citiram : -intellektuella pedofiler är att bara när barn tvingas att ha sex med vuxna leder det till bekymmer."

          "jedino ako intelektualni pedofili , prisiljavaju djecu da imaju sex sa odraslima to vodi ka brigama" , inace djeca se na taj nacin mogu bolje informisati i uociti da to nije dobro

          i sta dalje da se prica o ovome ...

          ___________________________________________________________________
          ^¨tamo me nema , ovdje nisam ^¨ jok.gif

          02-13-2009 14:07 bosonoga is offline Pregledaj poruke od bosonoga Dodaj bosonoga u listu prijatelja
          cheri cheri is a Female
          moder u peMziji




          Poruka: 3810
          Location: Svizzera

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Moja Boso, da se najezis od ovih nekih izjava. A negdje je, ne sjecam se u kojoj zemlji, bilo dozvoljeno i da oforme svoju stranku. 30.gif
          Van pameti normalnom covjeku. Evo, recimo, izjava ovog psihijatra koju si napisala, cuj na taj nacin djeca uoce da to ne valja. 21.gif Nemam rijeci.

          02-13-2009 16:10 cheri is offline Posalji email za cheri Pregledaj poruke od cheri Dodaj cheri u listu prijatelja
          Kant Kant is a Male
          bice nesto od mene


          Poruka: 440
          Location: sacu_U_Mostar

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od bosonoga:

            kako je zakon blag prema tim ljudima , meni nije jasno

            u svedskoj .....zamisli, da je pedofilima zakonski dozvoljen sajt , pedofili.se
            koji im olaksava medjusobni kontakt . taj sajt posjeduje webbhotellet PRQ i stiti ga zakonski
            cak neki psihijatri opravdavaju i daju "logicna objasnjena" postojanja sajta 28.gif
            izmedju kojih se istice Niklas Långström, psihijatar i istrazivac pri Karolinskom institutu i Solna u Svedskoj.
            Napisao je knjigu "Pervers? Om sex utöver det vanliga" -" Perverzno ? Samo ako je sex iznad uobicajnog" , gdje odobrava takav sajt i zeli dobrodoslicu ,onima, koji svojim nacinom seksa predstavljaju minoritet 21.gif

            citiram : -intellektuella pedofiler är att bara när barn tvingas att ha sex med vuxna leder det till bekymmer."

            "jedino ako intelektualni pedofili , prisiljavaju djecu da imaju sex sa odraslima to vodi ka brigama" , inace djeca se na taj nacin mogu bolje informisati i uociti da to nije dobro

            i sta dalje da se prica o ovome ...


            "Pervers? Om sex utöver det vanliga" -" Perverzno ? Samo ako je sex iznad uobicajnog"

          Prevod ti nije bash najbolji ali eto.... 01.gif

          ___________________________________________________________________
          Kant, Emanuel Kant !

          02-13-2009 16:45 Kant is offline Posalji Email za Kant Pregledaj poruke od Kant Dodaj Kant u listu prijatelja
          Stranica (4): « prethodna 1 2 [3] 4 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
          Postavi novu temu Odgovori
          Go to:
          preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com