Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » LJUBAV » Zaprositi nekoga » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (2): [1] 2 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
VolimRodjene VolimRodjene is a Male
rodjeni




Poruka: 1037
Location: Prve proleterske 1

Zaprositi nekoga Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Nisam primjetio da je bila ova tema, a da odmah odgovorim na pitanje koje slijedi, nisam se posao ni zenit, ali kako bi zaprosili nekoga. Ono sta bi uradili kad bi trebali zaprositi nekoga, odnosno sta ste uradili ili kako su vas zaprosili?

Recimo cool situacija za koju sam cuo je bila prsten u casi crvenog vina uz romanticnu veceru i svijece u nekom tihom restoranu.

BIla je i ona mocna situacija, koja mi se drama svidila, kad je tip zaprosio curu na utakmici NBA lige pred punom dvoranom, kada je oficijelni spiker saopstio dami u gledalistu da je doticni gospodin kraj nje pita da zivot provede kraj njega, a kamera ih je zoomirala i nasli su se na velikom ekranu u dvorani. Ono luda ideja, ali bas originalna.

___________________________________________________________________

    07-16-2005 18:25 VolimRodjene is offline Pregledaj poruke od VolimRodjene Dodaj VolimRodjene u listu prijatelja
    kapljica
    Gost


    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    meni je cool kad cura momka zaprosi 02.gif

    07-16-2005 19:05
    buckuris buckuris is a Female
    buduca bahra :)




    Poruka: 2084
    Location: SFRJ Njemacka

    RE: Zaprositi nekoga Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od VolimRodjene:

      Nisam primjetio da je bila ova tema, a da odmah odgovorim na pitanje koje slijedi, nisam se posao ni zenit, ali kako bi zaprosili nekoga. Ono sta bi uradili kad bi trebali zaprositi nekoga, odnosno sta ste uradili ili kako su vas zaprosili?

      Recimo cool situacija za koju sam cuo je bila prsten u casi crvenog vina uz romanticnu veceru i svijece u nekom tihom restoranu.

      BIla je i ona mocna situacija, koja mi se drama svidila, kad je tip zaprosio curu na utakmici NBA lige pred punom dvoranom, kada je oficijelni spiker saopstio dami u gledalistu da je doticni gospodin kraj nje pita da zivot provede kraj njega, a kamera ih je zoomirala i nasli su se na velikom ekranu u dvorani. Ono luda ideja, ali bas originalna.

    ovo u casi mi se bas ne svidja...poslije moras cekat da ga iz solje vadis...gluho bilo 21.gif 29.gif
    ako me neko ikad zaprosi...romanticno(iako sumnjam) napisacu 24.gif

    ___________________________________________________________________
    muskarci imaju problem za svako rjesenje 29.gif

    07-16-2005 19:25 buckuris is offline Posalji email za buckuris Pregledaj poruke od buckuris Dodaj buckuris u listu prijatelja
    nepoznat
    Gost


    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Ja volim iznenadjenja...i bilo bi mi skroz cool npr da me tipus zaprosi na nekom koncertu kojeg smo obadvoje zeljno iscekivali. Ono na podijumu fol... 05.gif


    Volim cudna i "extremna" mjesta/sutuacije...ono sto nije svakodnevnica.

    Tip - skacemo bangi dzamp - priprema, oprema,.. i ono pri samom skoku me sokira
    (a ja naravno sva skoncentrisana na sam skok 19.gif ) izjavom da zeli djeliti zivot sa mnom ako prezivimo ovaj skok. 04.gif


    ...ili pod vodom dok ronimo/plivamo s delfinima sa punom opremom i kroz masku
    (mjehurici vode "lebde" vise glave) nazirem mu facu i izraz lica...nesto mi govori - citam mu sa usana. 27.gif



    QQ jesam extremna...znam, ali volim se' u svakom slucaju. 05.gif

    07-16-2005 20:07
    metallica metallica is a Male
    moforaja




    Poruka: 8228
    Location: CH.WILLA(uglavnom)

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od Enigma:

      Ja volim iznenadjenja...i bilo bi mi skroz cool npr da me tipus zaprosi na nekom koncertu kojeg smo obadvoje zeljno iscekivali. Ono na podijumu fol... 05.gif


      Volim cudna i "extremna" mjesta/sutuacije...ono sto nije svakodnevnica.

      Tip - skacemo bangi dzamp - priprema, oprema,.. i ono pri samom skoku me sokira
      (a ja naravno sva skoncentrisana na sam skok 19.gif ) izjavom da zeli djeliti zivot sa mnom ako prezivimo ovaj skok. 04.gif


      ...ili pod vodom dok ronimo/plivamo s delfinima sa punom opremom i kroz masku
      (mjehurici vode "lebde" vise glave) nazirem mu facu i izraz lica...nesto mi govori - citam mu sa usana. 27.gif



      QQ jesam extremna...znam, ali volim se' u svakom slucaju. 05.gif




    ili možda u zoo vrtu gdje sve vrvi od divljih životinja 19.gif 24.gif 35.gif

    ___________________________________________________________________

      07-16-2005 21:22 metallica is offline Posalji email za metallica Pregledaj poruke od metallica Dodaj metallica u listu prijatelja
      nepoznat
      Gost


      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Jel' mi to predlazes...ili ? 29.gif 05.gif

      07-16-2005 21:24
      metallica metallica is a Male
      moforaja




      Poruka: 8228
      Location: CH.WILLA(uglavnom)

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od Enigma:

        Jel' mi to predlazes...ili ? 29.gif 05.gif




      šalim se baby nista vise od toga 10.gif 33.gif



      a ideje su ti cool bez zeze 23.gif

      ___________________________________________________________________

        07-16-2005 21:25 metallica is offline Posalji email za metallica Pregledaj poruke od metallica Dodaj metallica u listu prijatelja
        Fisek Fisek is a Male
        SB PRECJEDNIK




        Poruka: 195
        Location: London, ON Kanada

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        "Mala, ako mislis da se udajes za mene - PREKOSUTRA!!!"

        Tako je bilo.

        ___________________________________________________________________
        potpis obrisan od strane administratora

        Kako mama kaze

        07-16-2005 23:00 Fisek is offline Posalji Email za Fisek Pregledaj poruke od Fisek Dodaj Fisek u listu prijatelja
        igor(GROF) igor(GROF) is a Male
        bice nesto od mene




        Poruka: 478
        Location: 8 sati avionom-6 autom-4 konjem-2 pijeske i eto tu sam

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od kapljica:

          meni je cool kad cura momka zaprosi 02.gif


        kapljice svaka cast ti si moderna zena 10.gif

        eto to se meni desilo
        dze sam pravo sokiran bio da nisam znao sta cu reci 01.gif

        sto je meni smijesno da danasnje zene prosipaju glupu pricu
        da su zene iste ko muskarci i da hoce isto da napreduju

        a kada dolazi do zenidbe odjednom se vrate stotinama godina unazad
        muskarac je taj sto treba da zaprosi 21.gif

        to je proslo vrijeme

        a svaka zena sto muskarca zaposli po mom misljenju je moderna i inteligentna osoba
        i to je osoba kojoj je covjek i brak vazniji nego tradicija 10.gif


        kapljice 100x 33.gif od mene

        ___________________________________________________________________

          18.gif

            25.gif
            Wissenschaft ohne Religion ist lahm, Religion ohne Wissenschaft ist blind.

                07-16-2005 23:11 igor(GROF) is offline Posalji Email za igor(GROF) Pregledaj poruke od igor(GROF) Dodaj igor(GROF) u listu prijatelja
                Zadavalica Zadavalica is a Female
                bice nesto od mene




                Poruka: 1632
                Location: s dna kace

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                bome i ja bijah prosilac

                pa kamo meni ruze 35.gif




                nego Igore,ja uvijek od tebe moram vapiti sama ruze

                de me bolan barem samo jednom iznenadi 19.gif

                ___________________________________________________________________
                ...ko ne pamti, iznova prozivljava...

                07-16-2005 23:21 Zadavalica is offline Posalji Email za Zadavalica Pregledaj poruke od Zadavalica Dodaj Zadavalica u listu prijatelja
                igor(GROF) igor(GROF) is a Male
                bice nesto od mene




                Poruka: 478
                Location: 8 sati avionom-6 autom-4 konjem-2 pijeske i eto tu sam

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    citat od Zadavalica:

                  bome i ja bijah prosilac

                  pa kamo meni ruze 35.gif




                  nego Igore,ja uvijek od tebe moram vapiti sama ruze

                  de me bolan barem samo jednom iznenadi 19.gif



                33.gif 33.gif 33.gif 33.gif smiley26.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif

                ___________________________________________________________________

                  18.gif

                    25.gif
                    Wissenschaft ohne Religion ist lahm, Religion ohne Wissenschaft ist blind.

                        07-16-2005 23:25 igor(GROF) is offline Posalji Email za igor(GROF) Pregledaj poruke od igor(GROF) Dodaj igor(GROF) u listu prijatelja
                        Zadavalica Zadavalica is a Female
                        bice nesto od mene




                        Poruka: 1632
                        Location: s dna kace

                        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                        01.gif

                        od sada si za me ZLATO 27.gif

                        ___________________________________________________________________
                        ...ko ne pamti, iznova prozivljava...

                        07-16-2005 23:27 Zadavalica is offline Posalji Email za Zadavalica Pregledaj poruke od Zadavalica Dodaj Zadavalica u listu prijatelja
                        LanaMo LanaMo is a Female
                        moforaja




                        Poruka: 2125
                        Location: Svugdje Pomalo...Pretezno vise tu nego tamo...

                        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                        Ja znam sta nije romatnicno... 35.gif

                        Kad te odvede u prodavnicu i kaze "haj izaberi sebi prsten...".. 35.gif 21.gif

                        ___________________________________________________________________
                        Ne misli da je trenutak sreæe nešto maleno!

                        07-17-2005 05:22 LanaMo is offline Pregledaj poruke od LanaMo Dodaj LanaMo u listu prijatelja
                        Zivcho
                        Gost


                        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                        Hm....aaaaa, prosidba na forumu 29.gif

                        02.gif

                        07-17-2005 21:56
                        kapljica
                        Gost


                        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                        @igore hvala 01.gif
                        @zivcho je li to nesto imas da kazes raji 29.gif 02.gif

                        07-17-2005 22:08
                        Zivcho
                        Gost


                        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                        @Kapljica...ma jok, ima raja nesto da kaze meni 11.gif 13.gif 35.gif

                        07-17-2005 22:14
                        buckuris buckuris is a Female
                        buduca bahra :)




                        Poruka: 2084
                        Location: SFRJ Njemacka

                        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                        evo,ja cu ti prva rec
                        nahebo si,menscini 23.gif 24.gif

                        ___________________________________________________________________
                        muskarci imaju problem za svako rjesenje 29.gif

                        07-17-2005 22:43 buckuris is offline Posalji email za buckuris Pregledaj poruke od buckuris Dodaj buckuris u listu prijatelja
                        Zivcho
                        Gost


                        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                        slabo ti se mensecini 35.gif 05.gif


                        Gdje si tetka, oklagijom Princa po mahali ganjala 13.gif

                        07-17-2005 22:51
                        buckuris buckuris is a Female
                        buduca bahra :)




                        Poruka: 2084
                        Location: SFRJ Njemacka

                        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                        cuj djesam ja
                        djesti bio?
                        da mu nisi podmladak pazio 35.gif

                        a mensecini,ipak sam ja u pravu 23.gif 24.gif 13.gif

                        ___________________________________________________________________
                        muskarci imaju problem za svako rjesenje 29.gif

                        broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane buckuris dana 07-17-2005 u 23:22.

                        07-17-2005 23:21 buckuris is offline Posalji email za buckuris Pregledaj poruke od buckuris Dodaj buckuris u listu prijatelja
                        d_g_s d_g_s is a Female
                        nisam vise posmatrac




                        Poruka: 174
                        Location: tu sam

                        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                        ozbiljno razmišljam ovih dana kako da zaprosim frajera 02.gif

                        nešto mi bilo napeto na moru kad smo bili na godišnjem 27.gif al je*iga pokvarila nam neka ekipa romantiku (uletili u vikendicu zadnja 2 dana da nam prave društvo 29.gif) pa nište ne bi od toga 21.gif

                        sad evo kontam šta da uradim...

                        nešto mi se vrti po glavi ideja s kamenicama (kažu afrodizijak 35.gif ) i dobrim vinom uz svijeæe (nije zbog romantike nego da izbjegnem luster iznad glave 19.gif , ljepša sam uz svjetlost svijeæa 11.gif )

                        pa kad realiziram pišem vam 10.gif

                        i nije na navaljujem al pravo mi je to to pa reko da ne èekam da se moj "antitalenat-za-romantiku-i-sve-vidove-kreativnosti" smisli 18.gif

                        ___________________________________________________________________

                          07-19-2005 17:10 d_g_s is offline Posalji email za d_g_s Pregledaj poruke od d_g_s Dodaj d_g_s u listu prijatelja
                          Stranica (2): [1] 2 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
                          Postavi novu temu Odgovori
                          Go to:
                          preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com