Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » RELIGIJA, FILOZOFIJA I PSIHOLOGIJA » Sta Bi, Kad Bi... » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (2): « prethodna 1 [2] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Sjeta Sjeta is a Female
seka




Poruka: 528

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

11.gif

eeee sto ti je rec' zensko 23.gif

'ta ce muski. Oni veze nemaju. Ne znaju ni o cemu mi ovo pricamo. hihi.gif

___________________________________________________________________

    04-24-2003 12:48 Sjeta is offline Pregledaj poruke od Sjeta Dodaj Sjeta u listu prijatelja
    stuliceva mirna
    SexNepoznat



    Poruka: 59
    Location: S posla opet
    pokretac teme Thread Started by stuliceva mirna

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ..mada bi ja volila da se i muski svijet ukljuci
    i stavi sebe u neku od situacija...

    npr.
    ...ovu kako reci radnom kolegi da je bezvrijedan na poslu..

    ...ili evo situacije,...reci curi/zeni da se malo nadebljala, a da ona to ne shvati pogubno
    jer zna koliko vodi racuna o ishrani...

    ___________________________________________________________________

      04-24-2003 12:53 stuliceva mirna is offline Posalji Email za stuliceva mirna Pregledaj poruke od stuliceva mirna Dodaj stuliceva mirna u listu prijatelja
      Sjeta Sjeta is a Female
      seka




      Poruka: 528

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      meni ne smije nijedan nista rec. ni muz, ni burazer, ni stari ... ma niko niko niko. Svi me se pasaju. 02.gif

      24.gif salim se, ufatila me luda zorom.


      dje mi je ona kafa ....

      ___________________________________________________________________

        04-24-2003 12:57 Sjeta is offline Pregledaj poruke od Sjeta Dodaj Sjeta u listu prijatelja
        tana tana is a Male
        rigorozni




        Poruka: 17887
        Location: na prinudnom radu :)

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        sjeta cestitam na novom poslu 10.gif

        da odgovorim stulicki: ja sam krajnje direktan kad razgovaram sa ljudima.
        jednom prilikom mi je moj burazer reko da sam "bezobrazno iskren", mislim da je on to dobro formuliso.

        mada je nekada to mana i nekada situacija zahtijeva malo vise takta i diplomatije.
        (pogotovo kad su zene u pitanju 21.gif )

        ___________________________________________________________________
        kad ce mostar mama?

        04-24-2003 16:26 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
        obrisana
        Gost


        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Volim iskrenost . Kazem sto mislim , pogotovu ljudima koje volim .Nadjem nacina da

        moju iskrenost ne dozive kao kritiku ako je nesto negativno u pitanju.

        Moji prijatelji znaju da volim da mi se obracaju otvoreno i direktno.

        Mrzim kada ljudi u stilu da "ne povrijede" to sto misle kazu iza ledja.

        Ima li ista odvratnije ?

        Sa malo stila i pazljivosti , treba ipak biti iskren

        04-24-2003 20:32
        lejla lejla is a Female
        gusterica




        Poruka: 68

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Slazem se i donekle i sa malomA i sa Sjetom!
        Postupam u ovisnosti o kakvoj je situaciji rijec ili o koliko bliskoj osobi je rijec.
        Najnezgodnije sto mi se deslo je kad sam prijateljici rekla kako je momak vara
        i na kraju po meni sve~247~ .
        Normalno on joj rekao "vjerujes li meni ili njenim ocima" 02.gif /tj. mojim ocima/.
        U takvim situacijama je vrlo nezahvalno sudjelovati.

        Sto se mene tice, primam savjete ili iskrenosti od vrlo bliskih osoba iz mog zivota. Ostalima ne dozvoljavam da bilo kada i bilo kako dodju u situaciju da mi govore svoje misljenje, jer smatram da me ne poznaju dovoljno i da nisu kompetentni da odlucuju sta je to nesto "za moje dobro"!

        04-24-2003 21:50 lejla is offline Posalji email za lejla Pregledaj poruke od lejla Dodaj lejla u listu prijatelja
        obala obala is a Female
        puterica


        Poruka: 80

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Zanimljiva tema..
        Nikad nisam volila slatkorjecive osobe
        Postoji izreka"cuvaj se ljudi koji ti govore ono sto ti zelis da cujes"
        Ne volim ni one koji su spremni da povrjede druge..to je bar lako
        recimo vidis par,ona starija od njega..a ti nametnes temu o godinama
        Kad je dobronamjerna kritika ili savjet,od meni bliskih osoba uvijek prihvatam
        sto i ja ucinim,kad osjetim da je potrebno..
        Licno uvjek sam pazila na osjecanja drugih...

        10-03-2003 20:45 obala is offline Pregledaj poruke od obala Dodaj obala u listu prijatelja
        Leki Leki is a Female
        ne more meda


        Poruka: 78
        Location: Sverige

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od mala A:

          Sto mi je neko blizi to sam iskrenija. Npr. sestri, bliskim prijateljicama cu reci iskreno. Naravno da cu paziti kako im to nesto kazem, al' ce u svokm slucaju cuti ono sto mislim. Ko ce im reci ako necu ja. Kad ti je do nekog stalo onda je bolje stvari "sredjivati" na vrijeme.

          Ako je u pitanju neko od "perifenih" ljudi za mene probacu im reci u sali ili indirektno. Ako ima nesto sto mi kod njih ide na zivce necu se puno skeirati, ta nisu mi oni glavno drustvo.


          Takodje ako postavis situacij malo drugacije, Mirna nadam se da se ne ljutis, sta ako vidis da nekog vara muz/ zena/ momak/ djevojka?
          Nekom ko mi nije puno blizak bi vjerovatno slozila pricu kako danas svak svakog vara, dakle neku generaln. Ako kazes vise rizikujes da samo ti dobijes probleme zbog toga, a opet ko su mi ti ljudi da to sebi radim.
          Prijateljima bih dala neki hint, bliskim prijateljima pogotovo. Za neke od njih je vrijedno i rizikovati.
          Da se desi mojoj sestri, lijepo bi je sjela ispred sebe i rekla da je situacija taka i taka, pa taman znala sigurno da ce otici po mojim ledjima.


        e vala neznam sta bi ti rekla,
        tako sam i ja mislila da prema na,najblizima trebam biti iskrena,
        ali na kraju se okrene glava i nikad vise ne progovoris....
        moja Mala A neznam koliko je i tebi pametno tako razmisljati,
        ali koga zmija ujede i gustera se boji,vazda bila!

        ___________________________________________________________________
        ~287~

        10-05-2003 21:56 Leki is offline Pregledaj poruke od Leki Dodaj Leki u listu prijatelja
        mala A mala A is a Female
        trudim se




        Poruka: 190
        Location: peroni sudbine

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Zao mi je Leki ako si imala negativno iskustvo.
        Opet kazem, nije svak vrijedan da se zbog njega/nje rizikuje dobijanje ekstra porblema.

        Kad bi se recimo radilo o mojoj sestri i kad bi na kraju sve i otislo po mojim ledjima, ne bi mi krivo bilo. Bilo bi mi teze da sam je pustila i nisam joj nista rekla, opomenula, dala znak....

        Ako te neko od najblizih u ovakvoj situaciji i nije od prve shavtio/shvatila kako treba, mislim da ce vremenom to ipak uvidjeti. Mozda ce te na kraju zbog toga i jos vise cijenitii. U svakom slucaju ja ti to od srca zelim. 10.gif

        ___________________________________________________________________

          10-11-2003 13:17 mala A is offline Pregledaj poruke od mala A Dodaj mala A u listu prijatelja
          Stranica (2): « prethodna 1 [2] nove poruke | aktuelne teme | forum
          Postavi novu temu Odgovori
          Go to:
          preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com