Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » TAZE IZ MAGAZE » Konacno dobre vijesti iz Mostara! » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (4): « prethodna 1 2 [3] 4 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..realista ..ja nevolim nikad krivit one tamo ..to je uvjek najlakse gurat svoje probleme pod tudji ili svoj tepih ..zbog floskule koju nam stranke na vlasti pred izbore guraju da su svi isti i da niko ne valja , samo sa namjerom da narod opet glasa za njih..sad i to pitanje da gradnju ruze koci bevanda i medjugorje .

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

04-19-2012 16:40 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..ne moze murat coric uzet pinku hoce li se graditi hotel bevanda ili mepas ..to ako i moze onda se zna ko moze i kome se daje ako bude potrebno .sigurno Murat se ne pita ..tako da je po meni iskljucena mogucnsot da neko koci sa one da kazem tamo strane ...ko je kocio Hotel neretvu da se pocne renovirat ..eto ona nije bila pod uneskom a dosta godina se cekalo da se krene sa rodovima i administrativnim procedurama ..na tim papirima se uzima lova realisto ..cak dobra cifra se uzima .zavisnosti o kakovm je objektu rjec..josh ako je hotel u pitanju ..onda cifra bude malo podeblja ..nemoze se proc sa par hiljadarki , vec radi se o desetinnama hljada maraka za neki potpis ..josh ako se unutra same organizacije koja koja izdaje dozvole nadju dva klana i namirishu da bi jedni preko drugi mogli uzet lovu .onda nema dozvole sigurno ..onda ti ni lova pomoc nemoze ..jer da mi dash 100 000 maraka nedam ..zato je doslo do situacije gdje keco najavljuje tuzbu gradu a ne pojedincima ..on je podmazo nekog al ovi drugi kazu e ja nedam..nek a ti je on sad izad ..zato sve staje kod nas ..svaki poksushaj pada u vou

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

04-19-2012 17:00 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
Viribus Viribus is a Male
moforaja


Poruka: 5295

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

    ..ne moze murat coric uzet pinku hoce li se graditi hotel bevanda ili mepas ..to ako i moze onda se zna ko moze i kome se daje ako bude potrebno .sigurno Murat se ne pita ..tako da je po meni iskljucena mogucnsot da neko koci sa one da kazem tamo strane ...ko je kocio Hotel neretvu da se pocne renovirat ..eto ona nije bila pod uneskom a dosta godina se cekalo da se krene sa rodovima i administrativnim procedurama ..na tim papirima se uzima lova realisto ..cak dobra cifra se uzima .zavisnosti o kakovm je objektu rjec..josh ako je hotel u pitanju ..onda cifra bude malo podeblja ..nemoze se proc sa par hiljadarki , vec radi se o desetinnama hljada maraka za neki potpis ..josh ako se unutra same organizacije koja koja izdaje dozvole nadju dva klana i namirishu da bi jedni preko drugi mogli uzet lovu .onda nema dozvole sigurno ..onda ti ni lova pomoc nemoze ..jer da mi dash 100 000 maraka nedam ..zato je doslo do situacije gdje keco najavljuje tuzbu gradu a ne pojedincima ..on je podmazo nekog al ovi drugi kazu e ja nedam..nek a ti je on sad izad ..zato sve staje kod nas ..svaki poksushaj pada u vou

slažem se sa tobom, èekam 3 godine potpis za koji su mi tražili 70000km, ne dam pa makar nikad ne dobio potpis.Što se tiæe Keèe njegov problem je u tome što je sazidao duplo više nego što je Ruža bila.

04-19-2012 21:23 Viribus is offline Posalji email za Viribus Pregledaj poruke od Viribus Dodaj Viribus u listu prijatelja
makso makso is a Male
Super Moderator




Poruka: 2849
Location: andaluzija

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od REALISTA:

    Stvari oko Ruze su svima jasne kao dan, a i ovome VVB,
      samo sto je on placenik HDZ-a
    , tako da od njega ocekujem samo slogan "zavrsimo zapoceto". Cim se Ruza pocela graditi, Bevanda, Medjugorje i ostale zajednice na "zapadu" su se prepali da im ne uzmu goste, tako da dan danas lobiraju da se hotel Ruza i Neretva ne otvore pod nikakvu cijenu, narocito Ruza s obzirom da znaju da bi Ruza najbolje radila od svih hotela.


Precera ga malo realni 21.gif

Covjek nikoga nije uvrijedio, rekao je ono sto misli i sa njegove tacke gledista.
Onaj koji se ne slaze, ne mora da se slaze.

Sa takvima kao ti nece biti pomirenja zadugo, jer ako izleti jedan zadrti i plitki 'realista' sa lijeve, sigurno ce izletiti 10 jos extremnijih 'realista' sa desne strane.

Zbog cega, uprkos svemu, vazda u koaliciji HDZ/SDA?
Zbog cega Sarajevo (SDA) vodi istu politiku prema Mostaru (Cista prodaja) 2012 kao sto je vodila 1992?
Zbog cega HDZ smatra da je Mostar njihov? (jesu li ga kupili od SDA ne pitajuci Mostarce i sada smatraju taj grad svojim?)

Puno pitanja, malo odgovora, a raja se na minimalnu nesuglasicu hvataju za vratove.




21.gif 21.gif 21.gif 21.gif 21.gif 21.gif

___________________________________________________________________
prest'o sam 18.gif

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane makso dana 04-19-2012 u 21:38.

04-19-2012 21:26 makso is offline Pregledaj poruke od makso Dodaj makso u listu prijatelja
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17884
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

    Za hotel Ruzu je bezveze diskutirati, ja sam proguglo pa sam poslije 10 sekundi na prvoj strani nasao dva razloga koji nemaju veze ni sa Medjugorjem ni sa gradskom upravom

    ...sta kaze guglo za ruzu ..unesco koci ..ponovo pitanje ?? 07.gifja bi se odreko unesco patronata i pomoci u ime objekta ruze ..jer ruza je profitabilan objekat koji bi sutra zaposlio barem 200 ljudi , profit i zarada bi se oporezovali pa bi opstina ubiala porez ..od tih para islo bi za zdravstvene i penzione fondove ,..jeli grad dobiva toliko sredsrtava od uneska koliko vrijedi da se zaposli 200 ljudi ..


absoultno se slazem. treba odjebati unesco ako su oni problem, iako mislim da nije to u pitanju. do nas je nije do unesca.
hotel ruza bi igrala ogromnu ulogu u razvoju grada mostara. razloge si fino naveo.

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

04-19-2012 22:39 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Viribus:

        citat od vjetar:

      ..ne moze murat coric uzet pinku hoce li se graditi hotel bevanda ili mepas ..to ako i moze onda se zna ko moze i kome se daje ako bude potrebno .sigurno Murat se ne pita ..tako da je po meni iskljucena mogucnsot da neko koci sa one da kazem tamo strane ...ko je kocio Hotel neretvu da se pocne renovirat ..eto ona nije bila pod uneskom a dosta godina se cekalo da se krene sa rodovima i administrativnim procedurama ..na tim papirima se uzima lova realisto ..cak dobra cifra se uzima .zavisnosti o kakovm je objektu rjec..josh ako je hotel u pitanju ..onda cifra bude malo podeblja ..nemoze se proc sa par hiljadarki , vec radi se o desetinnama hljada maraka za neki potpis ..josh ako se unutra same organizacije koja koja izdaje dozvole nadju dva klana i namirishu da bi jedni preko drugi mogli uzet lovu .onda nema dozvole sigurno ..onda ti ni lova pomoc nemoze ..jer da mi dash 100 000 maraka nedam ..zato je doslo do situacije gdje keco najavljuje tuzbu gradu a ne pojedincima ..on je podmazo nekog al ovi drugi kazu e ja nedam..nek a ti je on sad izad ..zato sve staje kod nas ..svaki poksushaj pada u vou

    slažem se sa tobom, èekam 3 godine potpis za koji su mi tražili 70000km, ne dam pa makar nikad ne dobio potpis.Što se tiæe Keèe njegov problem je u tome što je sazidao duplo više nego što je Ruža bila.



..ja sam cuo da se samo radilo o zadnjoj etazi .

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

04-19-2012 23:19 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
REALISTA REALISTA is a Male
samo sto nisam


Poruka: 1375
Location: Bosna i Hercegovina
pokretac teme Thread Started by REALISTA

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od makso:

        citat od REALISTA:

      Stvari oko Ruze su svima jasne kao dan, a i ovome VVB,
        samo sto je on placenik HDZ-a
      , tako da od njega ocekujem samo slogan "zavrsimo zapoceto". Cim se Ruza pocela graditi, Bevanda, Medjugorje i ostale zajednice na "zapadu" su se prepali da im ne uzmu goste, tako da dan danas lobiraju da se hotel Ruza i Neretva ne otvore pod nikakvu cijenu, narocito Ruza s obzirom da znaju da bi Ruza najbolje radila od svih hotela.


    Precera ga malo realni 21.gif

    Covjek nikoga nije uvrijedio, rekao je ono sto misli i sa njegove tacke gledista.
    Onaj koji se ne slaze, ne mora da se slaze.

    Sa takvima kao ti nece biti pomirenja zadugo, jer ako izleti jedan zadrti i plitki 'realista' sa lijeve, sigurno ce izletiti 10 jos extremnijih 'realista' sa desne strane.

    Zbog cega, uprkos svemu, vazda u koaliciji HDZ/SDA?
    Zbog cega Sarajevo (SDA) vodi istu politiku prema Mostaru (Cista prodaja) 2012 kao sto je vodila 1992?
    Zbog cega HDZ smatra da je Mostar njihov? (jesu li ga kupili od SDA ne pitajuci Mostarce i sada smatraju taj grad svojim?)

    Puno pitanja, malo odgovora, a raja se na minimalnu nesuglasicu hvataju za vratove.




    21.gif 21.gif 21.gif 21.gif 21.gif 21.gif




"Plitki realista sa lijeve" 21.gif Hvala 21.gif

Valjda sam GA "uvrijedio" zato sto sam nasao primjedbu u tome sto su ti livnjaci, "BRANITELJI" htjeli spasiti Bosnjake tako sto su ih u 5 sati ujutru 9. maja 1993. godine probudili sa puskom i odveli na stadion 21.gif Izvini molim te, sto sam se toga sjetio i sto nisam rekao, SVAKA VAM CAST "LIVNJACI", HVALA VAM STO STE NAS "OBRANILI" I "NAHRANILI" 21.gif

04-20-2012 04:13 REALISTA is offline Pregledaj poruke od REALISTA Dodaj REALISTA u listu prijatelja
makso makso is a Male
Super Moderator




Poruka: 2849
Location: andaluzija

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ja bih ostavio 9 maj na drugom mjestu.

Treba okrenuti stranicu. Rane previse bole i ne treba da se diraju ako nije potrebno. A to je upravo ono sto rade nacionalisti: uvjek metnu prst u otvorenu ranu.

Ima rana na obje strane, iako je velika istina da je rana lijeve obale puuuuno veca nego rana desne.
U svakom slucaju treba pustiti da se rane zacijele.

Ne znam gdje si ti bio tog nesretnog datuma, ja ne bih da ga se ponovo sjecam..... 16.gif

21.gif 21.gif

___________________________________________________________________
prest'o sam 18.gif

04-20-2012 08:02 makso is offline Pregledaj poruke od makso Dodaj makso u listu prijatelja
berber berber is a Male
moforaja


Poruka: 4430
Location: Na Tepi

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Kad se zadnji put birao gradonacelnik Mostara trebao je da bude izabran iz redova Bosnjaka.

Medjtim jedan broj Bosnjaka iz redova SDP-a je glasao protiv njega jer im nije odgovaralo.



Ko je u nedomici nek provjeri i vidjece da je vako.


Traziliste ga evov vam ga!!!
18.gif

___________________________________________________________________
nema vise ni tepe

04-20-2012 14:08 berber is offline Pregledaj poruke od berber Dodaj berber u listu prijatelja
antiprotivan antiprotivan is a Male
moforaja




Poruka: 2825
Location: Norway

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

E ovo berberovo je dobar primjer "svojatanja" naroda..

"gradonacelnik Mostara je trebao biti iz redova Bosnjaka" sto u stvari znaci trebao biti iz redova SDA, sto opet znaci da SDA sebe predstavlja kao jedinog legalnog predstavnika bosnjaka. Ista stvar i sa HDZ-om, ako nisi HDZ-ovac nisi ni hrvat !
I naravno mnogi idu jos dalje - ako nisi SDA ne samo da nisi bosnjak nego si protiv bosnjaka, i ako nisi HDZ ne samo da nisi hrvat, nego si protiv hrvata !

A kad ce to ovaj obicni i zavedeni narod da shvati ??

Pa nadat se jednom, a mozda ni tada...

___________________________________________________________________

    21.gif

    04-20-2012 14:37 antiprotivan is offline Pregledaj poruke od antiprotivan Dodaj antiprotivan u listu prijatelja
    tulpe tulpe is a Female
    wicked


    Poruka: 3040

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Meni realista dobro govori.. ali sto ste se vi zabavili oko te teme, imate li udjela ikakvog u tome..imate li ikakve veze s tim, akcije, sta ja znam 21.gif kao da se ne svadjamo na svakoj drugoj temi ovdje. Jole jes dosadno, monotono postalo vis'

    04-20-2012 18:04 tulpe is offline Pregledaj poruke od tulpe Dodaj tulpe u listu prijatelja
    berber berber is a Male
    moforaja


    Poruka: 4430
    Location: Na Tepi

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Antiprotiv tacno je da je trebao bitiiz redova SDA.

    Nesuglasnost Bosnjaka je bila moja poenta.

    ___________________________________________________________________
    nema vise ni tepe

    04-21-2012 00:21 berber is offline Pregledaj poruke od berber Dodaj berber u listu prijatelja
    berber berber is a Male
    moforaja


    Poruka: 4430
    Location: Na Tepi

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Ne znam jeli tacna ibformacija ako nije izvinjavam se.

    Mostarom kruze price da je vlasnik najnovijeg trznog centra u carsiji kupio hotel Ruzu!!!

    ___________________________________________________________________
    nema vise ni tepe

    04-21-2012 00:24 berber is offline Pregledaj poruke od berber Dodaj berber u listu prijatelja
    vjetar vjetar is a Male
    moforaja


    Poruka: 13977
    Location: dk

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ..radi se na tome 02.gif

    ___________________________________________________________________
    laku vam noc pijuni

    spavajte ko lavovi i ko kraljevi

    04-21-2012 00:28 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
    makso makso is a Male
    Super Moderator




    Poruka: 2849
    Location: andaluzija

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Moze li se znato ko je vlasnik novog trznog centra?

    Izvinite na nepoznanju, ozbiljno pitam, Svaka cast poduzetnicima, njih treba slijediti a ne trule politicare

    ___________________________________________________________________
    prest'o sam 18.gif

    04-21-2012 09:25 makso is offline Pregledaj poruke od makso Dodaj makso u listu prijatelja
    tana tana is a Male
    rigorozni




    Poruka: 17884
    Location: na prinudnom radu :)

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    e gdje se nalazi novi centar?

    ___________________________________________________________________
    kad ce mostar mama?

    04-23-2012 18:58 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
    pravimostarac
    SexNepoznat

    Poruka: 3132
    Location: Zaluto

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    mora da je kupio Ruzu da je srushi uzainad SDA i Bosnjacima 04.gif

    ___________________________________________________________________
    Do not lose sleep over what the Almighty has bestowed on others. What is not meant for you will never be yours. Be thankful for what YOU have.

    04-23-2012 19:35 pravimostarac is offline Pregledaj poruke od pravimostarac Dodaj pravimostarac u listu prijatelja
    pravimostarac
    SexNepoznat

    Poruka: 3132
    Location: Zaluto

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Zar nisu i Hrvati Bosnjaci
    ( ovo glede ranijeg posta)

    ___________________________________________________________________
    Do not lose sleep over what the Almighty has bestowed on others. What is not meant for you will never be yours. Be thankful for what YOU have.

    04-23-2012 19:36 pravimostarac is offline Pregledaj poruke od pravimostarac Dodaj pravimostarac u listu prijatelja
    Viribus Viribus is a Male
    moforaja


    Poruka: 5295

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od makso:

      Moze li se znato ko je vlasnik novog trznog centra?

      Izvinite na nepoznanju, ozbiljno pitam, Svaka cast poduzetnicima, njih treba slijediti a ne trule politicare


    Primorac i Brodomerkur na èelu sa Vidoševiæem.

    04-23-2012 20:23 Viribus is offline Posalji email za Viribus Pregledaj poruke od Viribus Dodaj Viribus u listu prijatelja
    Viribus Viribus is a Male
    moforaja


    Poruka: 5295

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od tana:

      e gdje se nalazi novi centar?


    gdje je nekad bila stara bolnica.

    04-23-2012 20:24 Viribus is offline Posalji email za Viribus Pregledaj poruke od Viribus Dodaj Viribus u listu prijatelja
    Stranica (4): « prethodna 1 2 [3] 4 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
    Postavi novu temu Odgovori
    Go to:
    preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com