Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » TAZE IZ MAGAZE » Mancini u posjeti Gospi i Me » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (4): « prethodna 1 2 [3] 4 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
denani denani is a Male
moforaja




Poruka: 8042

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Viribus:

    Denani, šta sam ti rekao pa si se uvrijedio, ništa loše nisam mislio , samo sam ti htio reæi kad veæ pišeš onda saznaj pravi razlog njegovog dolaska u Meðugorje., da njegov život nije samo nogomet, i da postoje važnije stvari od nogometa.




Ma ono "ogranicen" pa se nadjoh ali eto ... recimo da je do mene 10.gif

___________________________________________________________________
33.gif 33.gif 33.gif

03-28-2012 19:38 denani is offline Posalji Email za denani Pregledaj poruke od denani Dodaj denani u listu prijatelja
Viribus Viribus is a Male
moforaja


Poruka: 5295

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od denani:

        citat od Viribus:

      Denani, šta sam ti rekao pa si se uvrijedio, ništa loše nisam mislio , samo sam ti htio reæi kad veæ pišeš onda saznaj pravi razlog njegovog dolaska u Meðugorje., da njegov život nije samo nogomet, i da postoje važnije stvari od nogometa.




    Ma ono "ogranicen" pa se nadjoh ali eto ... recimo da je do mene 10.gif


ogranièen nije bilo u konteksu koji misliš, nego nisi dovršio èitanje ili gledanje tv gdje su govorili o njegovo dolasku. Otac mu je teško bolestan i došao je moliti za njegovo ozdravljenje.

03-28-2012 19:48 Viribus is offline Posalji email za Viribus Pregledaj poruke od Viribus Dodaj Viribus u listu prijatelja
Blagajac Blagajac is a Male
raja




Poruka: 1972
Location: Nederland

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

da meni sad daju ono sto mancini dobije za sedmicu ja bi otisao u medjugorje irekao da sam je i ja ...vidio
i onda bi nesto od tih para i za bus dao 23.gif

___________________________________________________________________


    [
      B]PUSTI ME DA SE RAHAT PATIM[/B]

    03-28-2012 20:12 Blagajac is offline Pregledaj poruke od Blagajac Dodaj Blagajac u listu prijatelja
    klaudija
    SexNepoznat



    Poruka: 589

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od green:

      Hahahha, ove provokacije! Novinar u Meðugorju intervjuiše trenera Manchester Cityja Roberta Mancinija u trenerci Uniteda. 13.gif



    Jak novinar..........Nermin Bise of Stolac....... 13.gif

    03-28-2012 21:23 klaudija is offline Pregledaj poruke od klaudija Dodaj klaudija u listu prijatelja
    green green is a Male
    Super Moderator


    Poruka: 7086
    Location: BiH
    pokretac teme Thread Started by green

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Izvinite, ali moram se samocitirati... 04.gif

        citat od green:

      Pošto da se okladimo da æe Boris Dežuloviæ u svojoj narednoj kolumni ismijati ovaj Mancinijev izlet u Meðugorje? 04.gif



        Dežuloviæ: Roberto Mancini i Gospa Manchesterska




    Zvao me nekidan u dva iza ponoæi Kožo da isprièa vic. Ima on taj obièaj, zovne u gluho doba noæi iz kafane da isprièa vic. Elem, prošle jeseni, na prvu nedjelju Došašæa, pomolio se trener Manchester Cityja Roberto Mancini Majci Božjoj Meðugorskoj za pobjedu nad Liverpoolom, ne bi li na vrhu tablice gradskim rivalima iz Uniteda pobjegli sedam bodova. "Ništa se ti ne sekiraj", reèe mu Gospa, "pomoæi æu ti." Na poluvremenu, meðutim, bilo samo 1:1, pa prišao Edin Džeko treneru da ga pusti u igru. "Nema nikakve potrebe, obeæala nam je pomoæi Gospa Meðugorska", rekao mu Mancini vraæajuæi ga na klupu, pa ubacio Balotellija. I šta? Ovaj dobio crveni karton, dobro na kraju ostalo i 1:1.
    Dva tjedna kasnije, na blagdan Bezgrešnog Zaèeæa, pomolio se Mancini Majci Božjoj Meðugorskoj da pobijede Chelsea i zadrže onih pet bodova prednosti.

    Natavak teksta:
      http://www.oslobodjenje.ba/kolumne/roberto-mancini-i-gospa-manchesterska
    19.gif

    ___________________________________________________________________

      03-29-2012 14:19 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
      bjelopoljac bjelopoljac is a Male
      bice nesto od mene


      Poruka: 350
      Location: USA

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Momacki

          citat od green:

        Izvinite, ali moram se samocitirati... 04.gif

            citat od green:

          Pošto da se okladimo da æe Boris Dežuloviæ u svojoj narednoj kolumni ismijati ovaj Mancinijev izlet u Meðugorje? 04.gif



            Dežuloviæ: Roberto Mancini i Gospa Manchesterska




        Zvao me nekidan u dva iza ponoæi Kožo da isprièa vic. Ima on taj obièaj, zovne u gluho doba noæi iz kafane da isprièa vic. Elem, prošle jeseni, na prvu nedjelju Došašæa, pomolio se trener Manchester Cityja Roberto Mancini Majci Božjoj Meðugorskoj za pobjedu nad Liverpoolom, ne bi li na vrhu tablice gradskim rivalima iz Uniteda pobjegli sedam bodova. "Ništa se ti ne sekiraj", reèe mu Gospa, "pomoæi æu ti." Na poluvremenu, meðutim, bilo samo 1:1, pa prišao Edin Džeko treneru da ga pusti u igru. "Nema nikakve potrebe, obeæala nam je pomoæi Gospa Meðugorska", rekao mu Mancini vraæajuæi ga na klupu, pa ubacio Balotellija. I šta? Ovaj dobio crveni karton, dobro na kraju ostalo i 1:1.
        Dva tjedna kasnije, na blagdan Bezgrešnog Zaèeæa, pomolio se Mancini Majci Božjoj Meðugorskoj da pobijede Chelsea i zadrže onih pet bodova prednosti.

        Natavak teksta:
          http://www.oslobodjenje.ba/kolumne/roberto-mancini-i-gospa-manchesterska
        19.gif

      03-29-2012 18:51 bjelopoljac is offline Pregledaj poruke od bjelopoljac Dodaj bjelopoljac u listu prijatelja
      bjelopoljac bjelopoljac is a Male
      bice nesto od mene


      Poruka: 350
      Location: USA

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Je'l to ima neko da nije prepoznao Bisuuu

          citat od klaudija:

            citat od green:

          Hahahha, ove provokacije! Novinar u Meðugorju intervjuiše trenera Manchester Cityja Roberta Mancinija u trenerci Uniteda. 13.gif



        Jak novinar..........Nermin Bise of Stolac....... 13.gif

      03-29-2012 18:52 bjelopoljac is offline Pregledaj poruke od bjelopoljac Dodaj bjelopoljac u listu prijatelja
      taxi taxi is a Male
      Liska mjeseca avgusta




      Poruka: 18170
      Location: M&R

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Bise provocira.....stoèanin,a ne navija za dinamo 21.gif

      ___________________________________________________________________

        03-29-2012 19:01 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
        kantarevac kantarevac is a Male
        ne more meda


        Poruka: 33

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Kakav je strucnjak,nemoze mu ni gospa pomoci da osvoji neki trofej.

        04-01-2012 00:03 kantarevac is offline Pregledaj poruke od kantarevac Dodaj kantarevac u listu prijatelja
        taxi taxi is a Male
        Liska mjeseca avgusta




        Poruka: 18170
        Location: M&R

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        ma,da ode i na æabu...ðžaba mu 21.gif

        ___________________________________________________________________

          04-01-2012 03:10 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
          berber berber is a Male
          moforaja


          Poruka: 4439
          Location: Na Tepi

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Jeli laznjak da Dzeko ode u Juventus a Morinjo u Siti???

          E Mancini ni Mara gatara ti nece pomoci.

          ___________________________________________________________________
          nema vise ni tepe

          broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane berber dana 04-01-2012 u 12:37.

          04-01-2012 12:36 berber is offline Pregledaj poruke od berber Dodaj berber u listu prijatelja
          vjetar vjetar is a Male
          moforaja


          Poruka: 13977
          Location: dk

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          ..ako real ne otjera kasiljasa murinjo ode iz reala .velika je svadja izmedju murinja i kasiljasa ..ili ce za sledecu sezonu morat pljunut dobru lovu za murinja ..prica se o nekoj razmjeni Higuain i Dzeko

          ___________________________________________________________________
          laku vam noc pijuni

          spavajte ko lavovi i ko kraljevi

          04-01-2012 12:54 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
          vjetar vjetar is a Male
          moforaja


          Poruka: 13977
          Location: dk

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          ..ako ovi u sitijy misle otavit mancinija debelo su se zajebali ..jednostavno covjek nezna napravit ekipu ..sve ima nema nista ..nezna jednostavno

          ___________________________________________________________________
          laku vam noc pijuni

          spavajte ko lavovi i ko kraljevi

          04-01-2012 12:55 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
          pasha pasha is a Male
          Super Moderator




          Poruka: 9503
          Location: uh jebo te

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          ode zabar, moze trenirti iran treba im neko ko je vjernik 23.gif

          ___________________________________________________________________

            neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
          Oscar Wilde

          04-01-2012 18:05 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
          green green is a Male
          Super Moderator


          Poruka: 7086
          Location: BiH
          pokretac teme Thread Started by green

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Ostala je još samo sudijska nadoknada
          TITULU DONOSE MILIONI, GOSPA IZ MEÐUGORJA ILI DOBAR FUDBAL!?

          44 godine su "Buzzer" i armija navijaèa Cityja èekali svojih 5 minuta, 44 duge godine su èekali da postanu gazde u gradu, ali i u cijeloj Engleskoj. I zaslužili su da im ova pobjeda bude dvostruko slaða, osvojili su titulu i to bukvalno je oteli ispred nosa svom najveæem sportskom neprijatelju. Kritièari Cityja i navijaèi Uniteda æe reæi da su za to zaslužni šeikovi milioni, Gospa meðugorska ili možda božica sreæe Fortuna.

            http://www.source.ba/clanak/760060291294/sport/ Titulu%20donose%20milioni,%20Gospa%20iz%20Me%C4%91ugorja%20ili%20dobar%20fu
            dbal
          !-/?ref=aktuelno 02.gif

          ___________________________________________________________________

            05-09-2012 11:20 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
            bjelopoljac bjelopoljac is a Male
            bice nesto od mene


            Poruka: 350
            Location: USA

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Skoro pa tako nekako, da im ne bi Ede, nista ni od titule 18.gif

            05-15-2012 18:40 bjelopoljac is offline Pregledaj poruke od bjelopoljac Dodaj bjelopoljac u listu prijatelja
            klaudija
            SexNepoznat



            Poruka: 589

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                citat od bjelopoljac:

              Skoro pa tako nekako, da im ne bi Ede, nista ni od titule 18.gif



            Ja bih rekao da im ne bi Nikice Jelaviæa ništa od titule.......... 10.gif

            05-15-2012 20:08 klaudija is offline Pregledaj poruke od klaudija Dodaj klaudija u listu prijatelja
            taxi taxi is a Male
            Liska mjeseca avgusta




            Poruka: 18170
            Location: M&R

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            najbolji im je bio saviæ......drže ga na klupi,i mirna bosna,ne može pogriješiti 29.gif

            ___________________________________________________________________

              05-15-2012 22:59 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
              vjetar vjetar is a Male
              moforaja


              Poruka: 13977
              Location: dk

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  citat od klaudija:

                    citat od bjelopoljac:

                  Skoro pa tako nekako, da im ne bi Ede, nista ni od titule 18.gif



                Ja bih rekao da im ne bi Nikice Jelaviæa ništa od titule.......... 10.gif



              ..kad smo vec kod nikice .strashan igrac i ima veliki njuh za go .

              ..

              ___________________________________________________________________
              laku vam noc pijuni

              spavajte ko lavovi i ko kraljevi

              05-15-2012 23:33 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
              green green is a Male
              Super Moderator


              Poruka: 7086
              Location: BiH
              pokretac teme Thread Started by green

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Mancini ispunio obeæanje, ponovo u Meðugorju

                http://sportsport.ba/ino_fudbal/mancini-ispunio-obecanje-ponovo-u-medjugorju/82487
              25.gif

              06-17-2012 19:39 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
              Stranica (4): « prethodna 1 2 [3] 4 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
              Postavi novu temu Odgovori
              Go to:
              preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com