Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » SPORT » Fk Lokomotiva Mostar 4 Votes - Average Rating: 4.504 Votes - Average Rating: 4.504 Votes - Average Rating: 4.504 Votes - Average Rating: 4.504 Votes - Average Rating: 4.50 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (246): « prva ... « prethodna 232 233 234 [235] 236 237 238 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
pala pala is a Male
raja




Poruka: 1586
Location: Avenija 77

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

    ..dobro i kazeh ..uplacuj da ima ko ukrast 13.gif 13.gif



Vjetre hvala na povjerenju u ljude koji su trenutno zauzeti sa sakupljanjem sredstava za Velezov autobus.
Ovim putem bi te zamolio da javno das sve priznanice (kupljeni kuponi, mailovi, faksovi, uplatnice itd) svojih doniranih sredstava za Velez i isti ce ti biti sa radoscu vraceni, jer ako si donirao da bi minirao sve druge akcije ili poigravo se i blatio ovda necije postenje i dobre namjere bolje da nisi ni ucestvovo u svim dosadasnjim akcijama. Ni jedan iznos koji si (i ako si) poklonio ili doniro nedaje ti za pravo da se po forumima preserajes o necijem postenju i necijim namjerama, pogotovo ne osoba koje ne poznajes.
Pozdrav Sanjin Pala

___________________________________________________________________
VELEZ JE GOROSTAS KAO PLANINA PO KOJOJ JE DOBIO IME

02-28-2012 19:50 pala is offline Pregledaj poruke od pala Dodaj pala u listu prijatelja
zalik13 zalik13 is a Male
moforaja




Poruka: 4619
Location: Rio de Zalik

Najstariji zonaš Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

02-28-2012 21:50 zalik13 is offline Posalji Email za zalik13 Pregledaj poruke od zalik13 Dodaj zalik13 u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od pala:

        citat od vjetar:

      ..dobro i kazeh ..uplacuj da ima ko ukrast 13.gif 13.gif



    Vjetre hvala na povjerenju u ljude koji su trenutno zauzeti sa sakupljanjem sredstava za Velezov autobus.
    Ovim putem bi te zamolio da javno das sve priznanice (kupljeni kuponi, mailovi, faksovi, uplatnice itd) svojih doniranih sredstava za Velez i isti ce ti biti sa radoscu vraceni, jer ako si donirao da bi minirao sve druge akcije ili poigravo se i blatio ovda necije postenje i dobre namjere bolje da nisi ni ucestvovo u svim dosadasnjim akcijama. Ni jedan iznos koji si (i ako si) poklonio ili doniro nedaje ti za pravo da se po forumima preserajes o necijem postenju i necijim namjerama, pogotovo ne osoba koje ne poznajes.
    Pozdrav Sanjin Pala




..pala .ja ako dajem ja dajem sa halalom prema tome nema potrebe da trazim povrat za bilo sta ..ja ne miniram i nemam namjeru da blatim ..samo mi niko nemoze oduzeti pravo ni na forumu a ni u zivotu da kazem svoje milsjenje ..takve drugarske kritike sa tvoje strane mi nisu potrebne ..ja ne zelim da izlazim sa bilo kakvim dokazima protiv bilo koga .. vi sto skupljate i sto radite na tome da skupite koji donatorski dinar za velez je za pozdravit ..ja nisam rekoa nigdje na forumu da ce ta lova koju vi skupite zaglaviti u vashim rukama ..ja znam da niko od nas ili vas nije takav na forumu ..kad ta lova stigne u Velezovu kasu ,tad nastaju problemi i hajka tad se vode mahinacije ..vode se mahinacije ko ce da igra a ko nece ..anonimusi se dovode a gone se ljudi i igraci ponikli u velezu ..nisam protiv dovodjenja igraca , kolko je anonimusa proslo kroz velez kojima je velzez dao licencu da su igrali za klub a nikada nisu sutnuli loptu ..sve te pare je neko mazno od raznih menadzera i meshetara u klubu neko je stavio u svoje ruke i svoj dzep ..ja poznajem pet igraca koji su u velezu igrali zadnje dvije godine i ne moze mi niko solit pamet da je u klubu med i mlijeku ..jeli to ti znash bolje stanje od tih ljudi u klubi ..Velez je uvjek bioi ostoa jedini klub u mome srcu i to ce ostati ,to sad sto ja frkcem i roncam nije zbog veleza da ja nesto blatim ali jesam protiv onih koji u ime veleza busajuci se u prsa rade za velez i vole velez vishe vec rodjenu mamu ,to lazu i bacaju prashinu raji u oci .to ne volim da mi neko prda muda pod bubrege ,,jer znam dobro sta su muda a sta bubrezi


..evo ti malo i ovome niku SANJA se obrati sa istim rjecima ko meni ..kanite se mene vishe ..prije par dana dobio sam PP iste sadrzine i necu imenovati ..sad si ti se oglasio ..ko je sledeci ..jebo vas ..josh ce te mi pocet i prijetit 13.gif ..ma daj

...ovo dole ti je citat od nika sanja 25 da ne bi bilo zabune
..

Pa stvarno vise! Ovo sto radi ovaj zalizani narkoman iz Sarajeva sa svojim narkomanskim vazalima(citaj Velagicem i Kajtazom) prelazi svaku mjeru! Servane po Klubu kao da su oni vlasnici,tjeraju koga hoce,dovode koga hoce,otjeraju 3-4 mlada igraca da dovedu 5-6 invalida koji su u zadnjoj godini svi skupa odigrali 4(cetiri) utakmice i to pravdaju kao "pojacanja"! Pa ljudi moji to su drzavni novci,novci nas koji placamo doprinose i poreze a ne njihova babovina! Pa ti postupci moraju biti pravdani nekim argumentima! Otjerase ovoga Rovcanina,nisam nikad bila za igrace sa strane ako ima istih takvih u nas, ali to covjeku napraviti par dana pred pocetak prvenstva?! pa nevjerovatno je to! Ili? Mozda se pravi mjesto nekome ko je lutao po svjetu(citaj Luci) u potrazi za inozemnim angazmanom(nemoguca misija)! To je jad i cemer kluba koji je nakda bio ponos i dika Mostara i Hercegovine asada jad i cemer, prcija NARKOMANA I SITNIH LOPOVA TE KRADLJIVACA SA STRIKA!

..da ne bi bilo zabune Pala ..ja nigdje ne napisa da isto tako ne rekoh da neko od vas koji skupljate i pomazete velezu krade ..kad to napishem onda sa pravom dizite svoj glas ..dotle me zaobidjite ..molicu lijepo ..

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 02-29-2012 u 01:52.

02-29-2012 01:44 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
pala pala is a Male
raja




Poruka: 1586
Location: Avenija 77

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Moj komentar nije branio nikog u klubu, nikad nisam reko da su ljudi iz uprave u pravu nego ja uvjek postavljam pitanje gdje smo mi navijaèi u svemu ovome. Mi smo ti koji dozvoljajemo da se sa našim Veležom radi sve ovo što se radi posljednjih dvadeset godina. Moj komentar je branio šaku nas koji smo krenuli sa akcijom povodom 90-tog roðendana Roðenih a tvoj komentar na to je kupite da se ima šta ukrasti. Tim si lièno barno u mene koji sam ukljuèen u prikupljanje sredstava. Da si malo više vremena utrošio èitajuæi sve u vezi ove akcije shvatio bi da se neradi o skupljanju para koje æe otiæi bilo kome od uprave u ruke tako da jedini koji mogu ova sredstva pokrasti su ljudi koji ih skupljaju. Ja to vidim kao liènu optužbu na ime nas koji nešto pokušajemo zato sam te zamolio da više ne pišeš o poštenju ljudi koje nepoznaješ. Svak ima pravo da kaže šta misli ali bi bilo pošteno da svoje kritike i optužbe uputi na osobe imenom i prezimenom za koje zna šta i kako su pogrešno napravili a ne da se dubioznim i ciniènim komentarima baca ljaga na sve i svakog. Možda nije svima ali je meni do mog obraza i te kako stalo.

___________________________________________________________________
VELEZ JE GOROSTAS KAO PLANINA PO KOJOJ JE DOBIO IME

02-29-2012 10:49 pala is offline Pregledaj poruke od pala Dodaj pala u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Mi smo ti koji dozvoljajemo da se sa našim Veležom radi sve ovo što se radi posljednjih dvadeset godina..


..ako ovo priznash sto si sam napiso zasto onda meni govorish da je nekog miniram ..ja ne miniram vas i nisam ni jedne sekunde protiv vas ..vama svaka cast i skidam kapu , kad pored toliko svojih obaveza imate vrmena da se bavite i tim poslom ..to je za pohvalu ..ja samo pricam i zelim da ukazem na anomalije i lopovlucima u klubu za koji svi znamo i svi ga vidimo i mirno sutimo ..na kraju sta radimo ..organizujemo crvene noci gdje skupljamo lovu koju im damo u ruke a oni nam na takav nacin vracaju ..znaci mi trebamo biti ovce koje ce oni sishati i kad nestane onda opet kuku raja spashavajte Velez ..postavlja se pitanje jesmo li mi na taj nacin ucesnici i saucesnici njihovom lopovluku i mahinacijama ..tesko je ne dati ali je josh teze i bolnije kad nekome dash a on ti to bez imalo milosti presvuce u svoj dzep ..ti momci koji igraju nemaju plate po tri mjeseca , nemaju ni za bocu soka ni za bilo sta ..kome onda i zasto dajemo ..onda je bollje tu lovu ako je skupimo davati po stao maraka na hranarinu igracima a ne onima koji ce je potroshiti na bancenje i koje kakve pizdarije o kojima raja prica ..sramota je Pala ovo sto sanja 25 pishe ..ako je samo dio istine u svemu tome onda su nashi ciljevi uzaludni i nemaju smisla ..onda neka propane i Velez ako treba ..sto bi ga bilo ako ce ga neko krasti i unistavati na takav nacin

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

02-29-2012 12:11 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
pala pala is a Male
raja




Poruka: 1586
Location: Avenija 77

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Vjetar,

Necemo vise na ovoj temi jer ipak je ovo tema o Lokosima, ali moramjos da dodam.
Znam ja da ovo sto Sanja pise je istina. Bolna istina da nemoze bolnija biti.
Meni to nece i nemoze biti razlog da i dalje volim Velez, nemoze mi biti razlog da prestanem razmisljati o nasoj Mostarskoj djeci koja ce zbog placanja autobuske karte do Vrapcica definitivno prestati odlaziti na treninge tj prestati igrati fudbal i aktivno bavljenje sportom. Nazalost jos je veliki broj roditelja koji djecu nemogu sami voziti do Vrapcica i koji nisu u stanju da svome djetetu placaju autobuske karte da bi svakodnevno isli na treninge.
Zbog tih i takvih vrijedi sve ulozeno u ove akciju. I utroseno vrijeme, i sav ulozeni novac. A proce i ova zla vremena, vjerovatno nestat ce i ovi zli ljudi u i oko Veleza a Velez ce ostati.

___________________________________________________________________
VELEZ JE GOROSTAS KAO PLANINA PO KOJOJ JE DOBIO IME

02-29-2012 12:46 pala is offline Pregledaj poruke od pala Dodaj pala u listu prijatelja
sejo sejo is a Male
proplivo


Poruka: 20

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Takooo je,zivili govornici. 24.gif 24.gif

___________________________________________________________________
sejo

02-29-2012 17:54 sejo is offline Pregledaj poruke od sejo Dodaj sejo u listu prijatelja
zalik13 zalik13 is a Male
moforaja




Poruka: 4619
Location: Rio de Zalik

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

.Mostar ,stadion Vrapèiæi..pred 100 gledalaca ,FK''Lokomotiva'' - FK''Turbina '' Jablanica .. 1 : 1 (gol ,za ''Lokose'' - Mazreku..) !!

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane zalik13 dana 03-01-2012 u 08:35.

02-29-2012 22:09 zalik13 is offline Posalji Email za zalik13 Pregledaj poruke od zalik13 Dodaj zalik13 u listu prijatelja
zalik13 zalik13 is a Male
moforaja




Poruka: 4619
Location: Rio de Zalik

Sloga/LJ/-Lokomotiva 0:2 Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Izabranici Adisa Obada su u Ljubuškom na stadionu Babovac u prijateljskoj utakmici savladali Slogu 2:0.Dvostruki strijelac za Lokose bio je Enis Æoriæ.




Sloga-Lokomotiva 0.2

    http://www.ljportal.com/ljubuski-3/3-sport/6617-poraz-sloge-u-pripremnoj-utakmici

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane zalik13 dana 03-04-2012 u 20:57.

03-04-2012 17:55 zalik13 is offline Posalji Email za zalik13 Pregledaj poruke od zalik13 Dodaj zalik13 u listu prijatelja
Behma Behma is a Male
rodjeni


Poruka: 766
Location: zemlja dembelija

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Bravo Lokosi dobar pocetak 10.gif

03-06-2012 05:41 Behma is offline Pregledaj poruke od Behma Dodaj Behma u listu prijatelja
cheri cheri is a Female
moder u peMziji




Poruka: 3810
Location: Svizzera

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

10.gif

03-06-2012 11:44 cheri is offline Posalji email za cheri Pregledaj poruke od cheri Dodaj cheri u listu prijatelja
_RED_ARMY_ZALIK_ _RED_ARMY_ZALIK_ is a Male
raja




Poruka: 1665
Location: Na zidicu... ispod borova...
pokretac teme Thread Started by _RED_ARMY_ZALIK_

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Bravo Lokosi!!!

___________________________________________________________________



    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane HAHAHAHAHA dana 08-03-2010 u 21:06

    03-06-2012 22:50 _RED_ARMY_ZALIK_ is offline Posalji email za _RED_ARMY_ZALIK_ Homepage of _RED_ARMY_ZALIK_ Pregledaj poruke od _RED_ARMY_ZALIK_ Dodaj _RED_ARMY_ZALIK_ u listu prijatelja
    zalik13 zalik13 is a Male
    moforaja




    Poruka: 4619
    Location: Rio de Zalik

    Balaliæ i Kalajdžiæ u Lokomotivi Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Amar Balaliæ (21) i Anis Kalajdžiæ (20) proljetni dio sezone nastupat æe kao posuðeni igraèi za mlaðeg mostarskog ligaša Lokomotivu. Saradnja klubova tako je i na ovaj naèin nastavljena, jer æe ova dva fudbalera, koji su ugovorom vezani za „Roðene“, u proljetnom dijelu sezone imati mnogo više prilike da izbore minutažu u Lokomotivi.
    U redovima „Lokosa“ još od poèetka sezone nalaze se golman Arman Šuta (21) i Dženan Kovaèeviæ (20) koji su standardni èlanovi Lokomotive. Podsjetimo, od ove polusezone Lokomotivu sa klupe predvodi Adis Obad

    03-07-2012 17:34 zalik13 is offline Posalji Email za zalik13 Pregledaj poruke od zalik13 Dodaj zalik13 u listu prijatelja
    abraxas abraxas is a Male
    moforaja




    Poruka: 6999
    Location: Jazzbina Abraxas

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Tako i treba da suraðuju mostarski klubovi. Ne bilo na odmet dati Lokosima da igraju i predigre u Vrapèiæima sad kad dolazi ljepše vrijeme i nema bojazni za teren.
    P.S. Ova džamija u pozadini može donijeti moænog sponzora s Bliskog Istoka! Šta radi PIAR kluba? 02.gif

    03-07-2012 20:58 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
    pasha pasha is a Male
    Super Moderator




    Poruka: 9503
    Location: uh jebo te

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    oj sheki sheki tako ti Allaha 01.gif

    ___________________________________________________________________

      neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
    Oscar Wilde

    03-07-2012 23:03 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
    milis milis is a Male
    ne more meda


    Poruka: 33
    Location: njemacka

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Daj majke ti kome je Kalajdzic pojacanje! Decko pojma nema i samo ce uzimati mjesto nekom kvalitetnom djetetu! Ovaj Balalic je dobar i sigurno ce biti pojacanje. Ja bih jos pokusao i sa Stupcem,nigdje ne igra i onaj mali Kundov koji je igrao u Velezu!

    03-08-2012 10:33 milis is offline Pregledaj poruke od milis Dodaj milis u listu prijatelja
    zalik13 zalik13 is a Male
    moforaja




    Poruka: 4619
    Location: Rio de Zalik

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od milis:

      Daj majke ti kome je Kalajdzic pojacanje! Decko pojma nema i samo ce uzimati mjesto nekom kvalitetnom djetetu! Ovaj Balalic je dobar i sigurno ce biti pojacanje. Ja bih jos pokusao i sa Stupcem,nigdje ne igra i onaj mali Kundov koji je igrao u Velezu!


    Obzirom da je Lokomotiva amaterski klub svako je dobro dosao ko zeli da pomogne.Kundo je uzeo ispisnicu i otisao u drugoligaski klub Austarija,koliko znam,a Stupac i svi koji zele da pomognu Lokose amaterski dobrop su dosli.

    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane zalik13 dana 03-08-2012 u 15:02.

    03-08-2012 10:52 zalik13 is offline Posalji Email za zalik13 Pregledaj poruke od zalik13 Dodaj zalik13 u listu prijatelja
    mo-starac
    SexNepoznat

    Poruka: 56

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Milis kad sve znas sta treba preuzmi Acino mjesto i sigurno smo prvi.Koliko je Ti tvojih talenata sto im se bojis za mjesto u zadnjih 5.god osvojilo bodova u 2.ligi.To da si bolesnik i da blatis mlade igrace Veleza i trenere koji su posudjeni da pomognu govori kakav idiot pise komentare,i nazalost svi ih moramo citati.Specijalno spominjes malog Kalajdzica koji nije odigrao ni 1.min. za Lokose.Ako ga mrzis zbog oca to je tvoja stvar,a pusti nas bar da vidimo kako ce igati,jer ovi tvoji talenti su skupili toliko bodova koliki je tvoj q.inteligencije. 34.gif 10.gif

    03-08-2012 17:08 mo-starac is offline Pregledaj poruke od mo-starac Dodaj mo-starac u listu prijatelja
    pasha pasha is a Male
    Super Moderator




    Poruka: 9503
    Location: uh jebo te

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    moramo svaku kritiku primi ozbiljno i mozda covjek i zna aali ne mora uzeti aci mjesto ali mu moze pomoci mozda
    svaka pomoc je dobrodosla 10.gif

    ___________________________________________________________________

      neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
    Oscar Wilde

    03-08-2012 17:38 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
    taxi taxi is a Male
    Liska mjeseca avgusta




    Poruka: 18170
    Location: M&R

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Okle Kalajðžiæa u fudbalu .....

































































    osim Avde,Beæe i Maje ..... 13.gif
    10.gif

    ___________________________________________________________________

      03-08-2012 18:57 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
      Stranica (246): « prva ... « prethodna 232 233 234 [235] 236 237 238 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
      Postavi novu temu Odgovori
      Go to:
      preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com