Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » SPORT » Fk Lokomotiva Mostar 4 Votes - Average Rating: 4.504 Votes - Average Rating: 4.504 Votes - Average Rating: 4.504 Votes - Average Rating: 4.504 Votes - Average Rating: 4.50 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (246): « prva ... « prethodna 229 230 231 [232] 233 234 235 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
zalik13 zalik13 is a Male
moforaja




Poruka: 4619
Location: Rio de Zalik

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Druga liga Jug
FOTO: Brotnjo jesenji šampion, fenjer Klisu


    http://www.novasloboda.ba/clanak/citaj/17833/druga-liga-jug-foto-brotnjo-jesenji-sampion-fenjer-klisu




Ibrahim Zukanovic,bivsi selektor mlade reprezentacije BiH

broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane zalik13 dana 11-21-2011 u 09:16.

11-21-2011 09:13 zalik13 is offline Posalji Email za zalik13 Pregledaj poruke od zalik13 Dodaj zalik13 u listu prijatelja
zalik13 zalik13 is a Male
moforaja




Poruka: 4619
Location: Rio de Zalik

jesnji dio juniorskog prvenstva Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

12-03-2011 11:43 zalik13 is offline Posalji Email za zalik13 Pregledaj poruke od zalik13 Dodaj zalik13 u listu prijatelja
mumin
SexNepoznat



Poruka: 1312
Location: MOSTAR

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Dzani:

    Sta je 14.gif

    Hladno guzici 13.gif 13.gif

___________________________________________________________________

    01-30-2012 11:25 mumin is offline Pregledaj poruke od mumin Dodaj mumin u listu prijatelja
    djemila djemila is a Female
    Naj-Moder 2008




    Poruka: 11491
    Location: Mostar

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Lokosi 10.gif

    ___________________________________________________________________
    Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

    01-30-2012 11:47 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
    zalik13 zalik13 is a Male
    moforaja




    Poruka: 4619
    Location: Rio de Zalik

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    heja heja LOKOSIIIIIII

    10.gif

    01-30-2012 13:10 zalik13 is offline Posalji Email za zalik13 Pregledaj poruke od zalik13 Dodaj zalik13 u listu prijatelja
    zalik13 zalik13 is a Male
    moforaja




    Poruka: 4619
    Location: Rio de Zalik

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Dosadašnji šef struènog štaba Lokomotive Mehmed Meša Agoviæ podnio je ostavku te æe na liæni zahtjev preuzeti rad sa mladjim kategorijama u klubu,sa kojima je i postizao zavidne rezultate.Upravni odbor kluba æe u narednom periodu imenovati novog šefa struènog štaba Lokosa.

    02-03-2012 12:23 zalik13 is offline Posalji Email za zalik13 Pregledaj poruke od zalik13 Dodaj zalik13 u listu prijatelja
    denani denani is a Male
    moforaja




    Poruka: 8042

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    14.gif

    ___________________________________________________________________
    33.gif 33.gif 33.gif

    02-03-2012 13:35 denani is offline Posalji Email za denani Pregledaj poruke od denani Dodaj denani u listu prijatelja
    Kutija 84 Kutija 84 is a Male
    raja




    Poruka: 1728
    Location: Wiesbaden

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    A sto to, ????? 21.gif

    ___________________________________________________________________
    10.gif 33.gif

      33.gif 10.gif



        02-03-2012 23:33 Kutija 84 is offline Pregledaj poruke od Kutija 84 Dodaj Kutija 84 u listu prijatelja
        Kutija 84 Kutija 84 is a Male
        raja




        Poruka: 1728
        Location: Wiesbaden

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        08.gif 21.gif 14.gif 21.gif 08.gif 14.gif 21.gif 14.gif 08.gif

        ___________________________________________________________________
        10.gif 33.gif

          33.gif 10.gif



            broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane Kutija 84 dana 02-03-2012 u 23:36.

            02-03-2012 23:35 Kutija 84 is offline Pregledaj poruke od Kutija 84 Dodaj Kutija 84 u listu prijatelja
            zalik13 zalik13 is a Male
            moforaja




            Poruka: 4619
            Location: Rio de Zalik

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Neoèekivana odluka
            Mehmed Agoviæ nije više trener „lokosa“


              http://www.novasloboda.ba/clanak/citaj/19330/neocekivana-odluka-mehmed-agovic-nije-vise-trener-bdquolokosaldquo

            02-04-2012 11:48 zalik13 is offline Posalji Email za zalik13 Pregledaj poruke od zalik13 Dodaj zalik13 u listu prijatelja
            cema cema is a Male
            rodjeni


            Poruka: 923
            Location: Tako daleko ali sa rajom tako blizu

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            14.gif 08.gif 26.gif 08.gif 14.gif 14.gif 21.gif 21.gif 21.gif 21.gif 08.gif

            ___________________________________________________________________
            MOSTAR U SRCU VELEZ DO GROBA A POSLJE CEMO VIDJET 10.gif

            02-05-2012 15:54 cema is offline Posalji Email za cema Homepage of cema Pregledaj poruke od cema Dodaj cema u listu prijatelja
            Behma Behma is a Male
            rodjeni


            Poruka: 766
            Location: zemlja dembelija

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            21.gif 21.gif 21.gif 21.gif

            02-06-2012 09:45 Behma is offline Pregledaj poruke od Behma Dodaj Behma u listu prijatelja
            Kutija 84 Kutija 84 is a Male
            raja




            Poruka: 1728
            Location: Wiesbaden

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            DRAGI LOKOSI,
            Postovana Upravo,
            Kao i mnogim drugim simpatizerima, navijacima, donatorima,
            clanovima Kluba mi nije jasan ovaj potez sa Mesinom ostavkom, na poziciji trenera.
            Zahtijevam u ime svih nas koji smo smo van Mostara i koji smo pomogli klubu i zelimo i dalje pomoci,da nam se
            od strane uprave da objasnjenje zasto je doslo do ove Mesine ostavke.
            Koliko ja, a i puno raje vani Mesu znamo on je srcem i dusom vezan za Lokose.
            Radi i stvara nove talente i sad kad je trebao da se dokazuje kao trener prvog tima, daje iznenadnu ostavku.
            21.gif NESTO TU NE PASE 21.gif
            Od uprave mu je data vrlo mala podrska, ili bolje receno nikakva, jer izgleda da nekima pase da dodje neki drugi trener iz
            prijateljskih ili familijarnih razloga. Samo mi nije jasno okle pare da se taj trener plati. Ili ce on mozda raditi za fine oci i cast Lokosa.
            Zahtjevam od gospodina Direktora da nam da upravino objasnjenje zasto je doslo do ovog poteza i zasto nije podrzavan Mesa u njegovom radu.
            Isto nam nije jasno zasto zaobilazi nas u dijaspori koji zelimo pomoci klubu.
            Pored toga trazim objasnjenje zasto je prodat BUS koji smo mi NAVIJACI I SIMPATIZERI KLUBA KUPILI. Prodan i kupljen slabiji.
            Neka su raja na ljeto donirala sredstva da bi se isplatio BUS,. Neki cak nisu ni navedeni na stranici " Pomozimo maloj raji i FK Lokomotivi".

            Gdje su otisle ove donacije??????

            Pricali ste protiv Sacira. Sacir je barem sa nama kontaktiro i razgovaro, docekivo nas uvijek kad dodjemo i razmijenjivo misljenja o radu u klubu i situaciji u njemu.
            Ja znam da nije lako raditi u ovim danasnjim uvijetima isto tako nije bilo lako raditi ni bivsoj upravi kad je nastala finansijska kriza.
            I neki od vas su trazili i gonjali smjenu bivse uprave i Sacira. Mi ne zelimo nikog da gonjamo ili smjenjujemo, mi zelimo da znamo i da smo upoznati sa situacijom u klubu i oko njega. Zelimo da sa nama suradjujete i kontaktirate. Mi zelimo pomoci, a ne pametovati.
            Mi smo skupili sredstva da se kupi BUS, mi smo organizovali odlazak dijece u Norvesku, mi Skupljamo sportsku opremu i pokusajemo pomopci Klubu. Svaki od nas daje za klub kolike su njegove mogucnosti. Mi bi se jos bolje organizovali i jos vise sredstava skupili kad bi vidjeli da u klubu sve normalno funkcionise.
            Kod nas nema rijec " JA" kod nas je " MI ". U jednom klubu postoji samo rijec " MI" samo zajednicki mozemo pomoci klubu i MALOJ MOSTARSKOJ RAJI. Jedan pojedinac nemoze nista sam postici.
            Mi smo se u vise navrata pokazali i dokazali, a.......................

            HVALA U IME SVIH NAS ...........

            HEJA,HEJA

            FK-LokomotivaMostar.gif FK-LokomotivaMostar.gif

            ___________________________________________________________________
            10.gif 33.gif

              33.gif 10.gif



                broj ispravljanja poruke: 6, zadnji put od strane Kutija 84 dana 02-11-2012 u 13:18.

                02-11-2012 13:01 Kutija 84 is offline Pregledaj poruke od Kutija 84 Dodaj Kutija 84 u listu prijatelja
                zalik13 zalik13 is a Male
                moforaja




                Poruka: 4619
                Location: Rio de Zalik

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                nastavak proljetnog prvenstva druge lige Jug zakazan je za 10/11.mart 2012.

                02-13-2012 14:02 zalik13 is offline Posalji Email za zalik13 Pregledaj poruke od zalik13 Dodaj zalik13 u listu prijatelja
                zalik13 zalik13 is a Male
                moforaja




                Poruka: 4619
                Location: Rio de Zalik

                saopštenje FK Lokomotiva Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  http://www.fklokomotiva.ba/index.php/component/content/article/43-lanci/151-reagovanje-kluba-

                02-16-2012 16:24 zalik13 is offline Posalji Email za zalik13 Pregledaj poruke od zalik13 Dodaj zalik13 u listu prijatelja
                Kutija 84 Kutija 84 is a Male
                raja




                Poruka: 1728
                Location: Wiesbaden

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                POSTO VIDIM
                da se gospodin direktor ne javla i smatra da to nije ni potrebno,
                ta ko smo mi vani u dijaspori i kakva prava imamo da uopste pitamo za rad u klubu.
                Njegov jedini razgovor je kad dodjemo, " Koliko ste nam donijeli para"

                Evo sta mi je napiso jedan simpatizer i donator ZA BUS koji smo donirali.
                FK-LokomotivaMostar.gif FK-LokomotivaMostar.gif FK-LokomotivaMostar.gif FK-LokomotivaMostar.gif FK-LokomotivaMostar.gif FK-LokomotivaMostar.gif FK-LokomotivaMostar.gif FK-LokomotivaMostar.gif FK-LokomotivaMostar.gif FK-LokomotivaMostar.gif FK-LokomotivaMostar.gif FK-LokomotivaMostar.gif FK-LokomotivaMostar.gif
                Vozdra brat ... hvala ti na pitanju, svi dobro hvala Bogu, cekamo familju da dodje iz BiH pa da zajedno malo profestamo za Novu godinu
                Sto se tice akcije oko Male raje i svega ovoga, moj Amire, razocaran sam duboko razocaran...
                Jedan Mostarac(IME NECU NAPISATI ) me obavjestio o svemu oko autobusa ... ne samo da se osjecam prevarenim vec imam osjecaj da sam sam prevario i malu raju a i one sto su sve ucinili za malu raju !!!!
                Imam neki ruzan osjecaj koji me zulja, dobro zulja ...

                Sad o akciji za Velez:
                Buba Hadrovic je pokrenuo akciju da se kupi autobus za Rodjene ... prekrasan poklon za rodjendan iduce godine, 90 godina postojanja ...donacije u Americi i Kanadi salju se njemu u Evropi ili meni ili Sanji Pali ... sve je dobro doslo ... namjera je da se autobus pokloni dogodine na ljeto ...
                Bit ce i feste , ona u Americi je 07 aprila 2012, mi cemo nasu festu odrzati isto u aprilu (o datumu cu te izvjestiti, od srca si pozvan) Sanjo gleda da Dario i sergej budu prisutni ...
                odmah da ti kazem da ova festa za Veleza u Holandiji nema nista sa onom festom u martu sto je prave Ado i Zdena ... ti bujrum dodji na koju hoces ... !!!

                Uskoro pocinjemo i sa prodajom kupona u vrijednosti od 5 eura pa ako si zainteresovan da prodajes po Njemackoj i Austriju , kazi ...?

                Puno pozdrava ... suprugu puno pozdravi i kad budes imao vremena ili te put nanese ...BUJRUM !!!
                forza_velez.gif forza_velez.gif forza_velez.gif forza_velez.gif forza_velez.gif forza_velez.gif forza_velez.gif forza_velez.gif forza_velez.gif forza_velez.gif forza_velez.gif forza_velez.gif forza_velez.gif forza_velez.gif forza_velez.gif forza_velez.gif forza_velez.gif forza_velez.gif forza_velez.gif forza_velez.gif

                A ti DIREKTORE vidi da li nas trebas ili ne, mi pomazemo gdje god treba i koliko mozemo.

                Po meni bi bilo najbolje da spakujes kofere i napustis klub ?

                ___________________________________________________________________
                10.gif 33.gif

                  33.gif 10.gif



                    02-16-2012 16:26 Kutija 84 is offline Pregledaj poruke od Kutija 84 Dodaj Kutija 84 u listu prijatelja
                    Ricina Ricina is a Male
                    raja




                    Poruka: 1932
                    Location: Predaleko od Mostara

                    ... Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    Znali se cije je maslo da se proda donirani minibus ??

                    ___________________________________________________________________
                    "Cega se pametan stidi , tim se budala ponosi" .. Ramadan Asovic

                    02-16-2012 18:56 Ricina is offline Posalji email za Ricina Pregledaj poruke od Ricina Dodaj Ricina u listu prijatelja
                    denani denani is a Male
                    moforaja




                    Poruka: 8042

                    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    bola sto ne napisa da sam ti ja spremio ovu poruku ... Denijal Behram


                        citat od Kutija 84:

                      POSTO VIDIM
                      da se gospodin direktor ne javla i smatra da to nije ni potrebno,
                      ta ko smo mi vani u dijaspori i kakva prava imamo da uopste pitamo za rad u klubu.
                      Njegov jedini razgovor je kad dodjemo, " Koliko ste nam donijeli para"

                      Evo sta mi je napiso jedan simpatizer i donator ZA BUS koji smo donirali.
                      FK-LokomotivaMostar.gif FK-LokomotivaMostar.gif FK-LokomotivaMostar.gif FK-LokomotivaMostar.gif FK-LokomotivaMostar.gif FK-LokomotivaMostar.gif FK-LokomotivaMostar.gif FK-LokomotivaMostar.gif FK-LokomotivaMostar.gif FK-LokomotivaMostar.gif FK-LokomotivaMostar.gif FK-LokomotivaMostar.gif FK-LokomotivaMostar.gif
                      Vozdra brat ... hvala ti na pitanju, svi dobro hvala Bogu, cekamo familju da dodje iz BiH pa da zajedno malo profestamo za Novu godinu
                      Sto se tice akcije oko Male raje i svega ovoga, moj Amire, razocaran sam duboko razocaran...
                      Jedan Mostarac(IME NECU NAPISATI ) me obavjestio o svemu oko autobusa ... ne samo da se osjecam prevarenim vec imam osjecaj da sam sam prevario i malu raju a i one sto su sve ucinili za malu raju !!!!
                      Imam neki ruzan osjecaj koji me zulja, dobro zulja ...

                      Sad o akciji za Velez:
                      Buba Hadrovic je pokrenuo akciju da se kupi autobus za Rodjene ... prekrasan poklon za rodjendan iduce godine, 90 godina postojanja ...donacije u Americi i Kanadi salju se njemu u Evropi ili meni ili Sanji Pali ... sve je dobro doslo ... namjera je da se autobus pokloni dogodine na ljeto ...
                      Bit ce i feste , ona u Americi je 07 aprila 2012, mi cemo nasu festu odrzati isto u aprilu (o datumu cu te izvjestiti, od srca si pozvan) Sanjo gleda da Dario i sergej budu prisutni ...
                      odmah da ti kazem da ova festa za Veleza u Holandiji nema nista sa onom festom u martu sto je prave Ado i Zdena ... ti bujrum dodji na koju hoces ... !!!

                      Uskoro pocinjemo i sa prodajom kupona u vrijednosti od 5 eura pa ako si zainteresovan da prodajes po Njemackoj i Austriju , kazi ...?

                      Puno pozdrava ... suprugu puno pozdravi i kad budes imao vremena ili te put nanese ...BUJRUM !!!
                      forza_velez.gif forza_velez.gif forza_velez.gif forza_velez.gif forza_velez.gif forza_velez.gif forza_velez.gif forza_velez.gif forza_velez.gif forza_velez.gif forza_velez.gif forza_velez.gif forza_velez.gif forza_velez.gif forza_velez.gif forza_velez.gif forza_velez.gif forza_velez.gif forza_velez.gif forza_velez.gif

                      A ti DIREKTORE vidi da li nas trebas ili ne, mi pomazemo gdje god treba i koliko mozemo.

                      Po meni bi bilo najbolje da spakujes kofere i napustis klub ?

                    ___________________________________________________________________
                    33.gif 33.gif 33.gif

                    02-17-2012 12:42 denani is offline Posalji Email za denani Pregledaj poruke od denani Dodaj denani u listu prijatelja
                    Kutija 84 Kutija 84 is a Male
                    raja




                    Poruka: 1728
                    Location: Wiesbaden

                    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    JAKO MI JE ZAO,
                    ALI JA SAM OVO SVE
                    MALO DRUKCIJE ZAMISLIO
                    I SEBI PREDSTAVIO.
                    KAO STO JE DENI NAPISO
                    OSJECAM SE PREVARENIM, JA, I SVI MI VANI
                    A POGOTOVO MALA RAJA.
                    SA PUNO GORCINE I BOLA GLEDAM SVE STA SE DESAVA.
                    OD SVEGA MI JE ZAO MALE RAJE.

                    IMA I DRUGIH ORGANIZACIJA U MOSTARU
                    GDJE SE MOZE POMOCI.

                    ZELIM VAM PUNO USPIJEHA U DALJNJEM RADU.


                    38.gif 38.gif 38.gif 38.gif 38.gif 38.gif

                    ___________________________________________________________________
                    10.gif 33.gif

                      33.gif 10.gif



                        02-17-2012 18:10 Kutija 84 is offline Pregledaj poruke od Kutija 84 Dodaj Kutija 84 u listu prijatelja
                        denani denani is a Male
                        moforaja




                        Poruka: 8042

                        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                        Javi se, spremio sam ti e-mail ( ne u vezi ovoga) ali ti izgleda pun box na moforaji ....




                            citat od Kutija 84:

                          JAKO MI JE ZAO,
                          ALI JA SAM OVO SVE
                          MALO DRUKCIJE ZAMISLIO
                          I SEBI PREDSTAVIO.
                          KAO STO JE DENI NAPISO
                          OSJECAM SE PREVARENIM, JA, I SVI MI VANI
                          A POGOTOVO MALA RAJA.
                          SA PUNO GORCINE I BOLA GLEDAM SVE STA SE DESAVA.
                          OD SVEGA MI JE ZAO MALE RAJE.

                          IMA I DRUGIH ORGANIZACIJA U MOSTARU
                          GDJE SE MOZE POMOCI.

                          ZELIM VAM PUNO USPIJEHA U DALJNJEM RADU.


                          38.gif 38.gif 38.gif 38.gif 38.gif 38.gif

                        ___________________________________________________________________
                        33.gif 33.gif 33.gif

                        02-17-2012 19:06 denani is offline Posalji Email za denani Pregledaj poruke od denani Dodaj denani u listu prijatelja
                        Stranica (246): « prva ... « prethodna 229 230 231 [232] 233 234 235 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
                        Postavi novu temu Odgovori
                        Go to:
                        preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com