Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » SPORT » Ibrahimovi » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (2): « prethodna 1 [2] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
taxi taxi is a Male
Liska mjeseca avgusta




Poruka: 18170
Location: M&R

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od green:

        citat od Mara:

      .. èuj igrali lopte i osovo mu mater, e pa ðe to ima. Ljut sam ko puška. I nemojte me tješit i smirivat.



    13.gif duhovito napisano, bez zezancije i ikakve ironije.

    samo u jednoj stvari niste u pravu, ti i još neko iznad što je slièno napisao.

    Zlatan i Mire NE IGRAJU LOPTE, nego je ovo njima profesionalno zanimanje. To je isto da ti nekom irgetu automehanièaru, u nekoj garaži u Austriji hebeš sve po spisku na radnom mjestu, jer ti je dodao kljuè 20, umjesto kljuè 24. 01.gif


green,shvati ovu našu zajebanciju i kao zajebanciju ali i kao sastavni dio naše kulture i života. Psovanje moraš "prihvatiti" u opisu svakog radnog mjesta....meni je psuju skoro svaki vikend (više iza leða ) ,psujem i ja njima.... psuju mater skoro svakom službeniku,šoferu,direktoru,preCjedniku 13.gif ,maloj djeci da bolje rastu...... 01.gif

___________________________________________________________________

    11-29-2011 21:41 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
    berber berber is a Male
    moforaja


    Poruka: 4439
    Location: Na Tepi

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Zlatan ima zute tabane 18.gif

    ___________________________________________________________________
    nema vise ni tepe

    11-29-2011 22:37 berber is offline Pregledaj poruke od berber Dodaj berber u listu prijatelja
    taxi taxi is a Male
    Liska mjeseca avgusta




    Poruka: 18170
    Location: M&R

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    a crne mu oèi u glavi 13.gif 13.gif

    ___________________________________________________________________

      11-29-2011 22:39 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
      Viribus Viribus is a Male
      moforaja


      Poruka: 5295

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od taxi:

        a crne mu oèi u glavi 13.gif 13.gif


      i velik konto u džepu.

      11-29-2011 22:40 Viribus is offline Posalji email za Viribus Pregledaj poruke od Viribus Dodaj Viribus u listu prijatelja
      Blagajac Blagajac is a Male
      raja




      Poruka: 1972
      Location: Nederland

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od djemila:

        Zlatan je najbolji 10.gif jos niko u istoriji fudbala i sporta u Svedskoj nije postigao taj nivo najvecih priznanja "Zlatna lopta"kao sto je on


        A on psuje svima koji mu stanu na zulj...zna on dobro i novinar "naribati" 07.gif (tako i treba) jos mu opsuje na tecnom nasem 07.gif pa onda na svedskom

      kad ga vidis daj mu moju adresu pa nek navrati u blagaj imam mu nesto pricat

      ___________________________________________________________________


        [
          B]PUSTI ME DA SE RAHAT PATIM[/B]

        11-29-2011 23:05 Blagajac is offline Pregledaj poruke od Blagajac Dodaj Blagajac u listu prijatelja
        Blagajac Blagajac is a Male
        raja




        Poruka: 1972
        Location: Nederland

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od Viribus:

          æao generacijo!!
          meni nije problem u psovanju, manje više svi to rade, problem je što nije htio igrati za BiH.
          Da je to uèinio nikom nebi smetalo.
          licemjerje.

        tako je i da je opsovao majku ikom drugom nego nasem covjeku pa hajde..
        djeces mi Miru dirat zlatane jebemo te zlatna 13.gif

        ___________________________________________________________________


          [
            B]PUSTI ME DA SE RAHAT PATIM[/B]

          11-29-2011 23:09 Blagajac is offline Pregledaj poruke od Blagajac Dodaj Blagajac u listu prijatelja
          green green is a Male
          Super Moderator


          Poruka: 7086
          Location: BiH
          pokretac teme Thread Started by green

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            11-29-2011 23:53 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
            makso makso is a Male
            Super Moderator




            Poruka: 2849
            Location: andaluzija

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Dobar, green. 10.gif

            Ako ove godine Barça ne osvoji Champions, ne bi mi mrsko bilo da to bude Milan 11.gif

            Moze i City, i Bayern, i Salke, i MU, i Porto, i Chelzi,....
            samo ne Real Madrid 38.gif FUJ


            P.S.
            Ibro nije pasovo u Barsi, bas zbog svoje balkanske naravi. On je mislio da je zvijezda, a Barsa moze imati samo jednu ili ni jednu zvijezdu. A imala Messija.
            Zato je hajvan od Guardiole istjerao Etoo'a (bog bogova) i kasnije Ibru. Sad mu ljudi njihovog kova fale da otcepe utakmice sa malim timovima. Stane ih 10 pred golmana i samo nabijaju loptu, a magovi hoce da se usetaju u gol 08.gif 08.gif

            ___________________________________________________________________
            prest'o sam 18.gif

            11-30-2011 10:52 makso is offline Pregledaj poruke od makso Dodaj makso u listu prijatelja
            taxi taxi is a Male
            Liska mjeseca avgusta




            Poruka: 18170
            Location: M&R

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Makso....u sridu. 10.gif

            Može i zrinjski,samo ne real. 29.gif

            ___________________________________________________________________

              11-30-2011 10:57 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
              Stranica (2): « prethodna 1 [2] nove poruke | aktuelne teme | forum
              Postavi novu temu Odgovori
              Go to:
              preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com