Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » SPORT » Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine 1 Votes - Average Rating: 3.001 Votes - Average Rating: 3.001 Votes - Average Rating: 3.00 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (109): « prva ... « prethodna 19 20 21 [22] 23 24 25 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
REALISTA REALISTA is a Male
samo sto nisam


Poruka: 1375
Location: Bosna i Hercegovina

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od makso:

    16.gif

    hebiga.

    Ovo je bila tipicna sumnjiva situacija kada sudija ide na ruku velikima.

    Veliki:
    njemacka, engleska, spanija, brazil,..... manchester, inter, madrid....

    Mali:
    bjelorusija, bosna, irska, cheska, ..... dinamo, sion, rubin kazan.....


    Svi smo znali da ako dodje do toga da ce svirati, i doslo 16.gif

    Da je bogdo Dzeko dao jos koji 26.gif . 26.gif Dobar je dzeko bio, ali u zadnjem momentu nije imao snage da shutira ili lijevom nogom ne moze meda. Da smo imali Messija, Ronalda ili mozda Ibru da dadne dzekine golove.....

    Nego raja, nismo mi izgubili sinoc. Mi smo izgubili u Sarajevu protiv francuza, u albaniji ona dva boda, u rumuniji....

    Steta


    Hajmo zmajevi

    P.S.
    Realista, nemoj nas vise proklinjati, pusti nas da sanjamo. Sanjati je dzabe. HAjde sada, tita ti, reci da cemo proci baraz 11.gif 11.gif 11.gif
    10.gif




PROCI cemo baraz samo ako nas Portugal ne zapadne 10.gif

Bojim se opet PLATINIJA i kompanije ako nas Portugal zapadne...ali valjda nece 11.gif

U svakom slucaju Maksime, spremi zastave i rekvizite i idemo grlima podrzati nase gdje god igrali 10.gif

Kontam ako budemo igrali protiv Hrvatske onda ce se sigurno igrati na Kosevu sa obzirom da ce biti veliko interesovanje i gostujucih navijaca...a Kosevo nam i nije tako sretno 21.gif

I jos nesto...niko ne spominje onu diverziju od sinoc u lozi naseg komentatora sa BHTV? Nije bilo tona sa njim negdje od 80. minute pa do kraja, pa se ukljucio drugi iz studija. Ko je iskljucio kablove nasem komentatoru?!

10-12-2011 11:29 REALISTA is offline Pregledaj poruke od REALISTA Dodaj REALISTA u listu prijatelja
makso makso is a Male
Super Moderator




Poruka: 2849
Location: andaluzija

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ako nas zapadne Portugal, idem 100%. Mozda i u Cesku.

Turska mi je daleko. I tamo su se pobili sa nama.
Ne bi volio Hrvatsku nikako. Zamisli 10.000 fanaticosa u Zagrebu, ili ne do bog u Splitu ? Dovoljno je da neka budala baci kamen medju rulju nasih i eto ti razbijenog Zagreba, rovovske borbe sa policijom, itd.....
A tek u Sarajevu. Ne moze se jedna jebena prijateljska utakmica odigrat. Gorilo bi od Capljine do Zepca 21.gif

A steta, Hrvati simpatiziraju nasu repku, ali kad ima rivaliteta, naboja, i kad dodje par budala....

P.S.
Kako vam se cini: BiH-Hrvatska samo jedna utakmica, i to u MOstaru, pod BB 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

P.S.2
realni, nisam bolan Maksim. Maksim (kujundzic) mi je bio rod(ideoloski), pravi partizan, koji je pokoko puno fasista 11.gif ali nisam Maksim. 13.gif

___________________________________________________________________
prest'o sam 18.gif

10-12-2011 11:52 makso is offline Pregledaj poruke od makso Dodaj makso u listu prijatelja
green green is a Male
Super Moderator


Poruka: 7086
Location: BiH
pokretac teme Thread Started by green

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Turska nije nosilac, Irska je nosilac, šta mislite da nas zapadnu Irci?

Moguæi protivnici: Hrvatska, Portugal, Èeška, Irska 25.gif

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane green dana 10-12-2011 u 11:55.

10-12-2011 11:55 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
taxi taxi is a Male
Liska mjeseca avgusta




Poruka: 18170
Location: M&R

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od REALISTA:

    [quote][b] Ko je iskljucio kablove nasem komentatoru?!


Platini. Nema ko drugi. 21.gif

___________________________________________________________________

    10-12-2011 11:57 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
    REALISTA REALISTA is a Male
    samo sto nisam


    Poruka: 1375
    Location: Bosna i Hercegovina

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Francuzi iskljuèili vezu Zorana Šuke sa Sarajevom
    Komentator BHT-a Zoran Šuko nije završio živi prijenos utakmice Francuska - BiH iz Pariza. Mnogi su se pitali šta se desilo sa Šukom, posebno jer je netom prije iskljuèenja naš komentator spominjao nekorektnost francuskih kolega.
    Piše: N. J.
    "Ljudi koji su imali neke akreditacije, a nisu radili ništa, jer sam to primijetio, poèeli su navaljivati na moju komentatorsku poziciju da bi vidjeli je li bilo penala, što sam dozvolio. Meðutim, oni su tu ostali, pa sam ih zamolio da se udalje jer su me ometali u radu", kazao je Šuko za RSG Radio.

    Nakon toga, jedan od njih, a bila su èetvorica i jedna djevojka, poèeo je glasno navijati Šuki na uho.

    "Mislim da se dosta toga èulo u prijenosu, kao i to da sam ga zamolio na engleskom da se udalji. Morao sam ga potom odgurati od svoje komentatorske pozicije. Oni su onda na svojim mobitelima ukljuèili alarme za buðenje. Reagovao sam na naš naèin, ne izazivajuæi, naravno, tuèu, ali sam bio vidno uznemiren. Poslije sam saznao da je razlog što se moj glas više nije èuo u Sarajevu taj što ADSL linija nije radila, a ja vjerujem da su to oni sabotirali", kazao je Šuko.

    10-12-2011 11:59 REALISTA is offline Pregledaj poruke od REALISTA Dodaj REALISTA u listu prijatelja
    REALISTA REALISTA is a Male
    samo sto nisam


    Poruka: 1375
    Location: Bosna i Hercegovina

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    FUJ BAGRA FRANCUSKA, IMPERIJALISTICKA !!!

    10-12-2011 12:08 REALISTA is offline Pregledaj poruke od REALISTA Dodaj REALISTA u listu prijatelja
    green green is a Male
    Super Moderator


    Poruka: 7086
    Location: BiH
    pokretac teme Thread Started by green

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Zvanièno...



        Preuzeto sa: RadioSarajevo.ba

      10-12-2011 12:13 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
      djelda djelda is a Male
      raja




      Poruka: 1646
      Location: dolina grka

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Ja da se pitam 29.gif 35.gif

      ... ja bih ove repke poput Francuske - Engleske - Španije - Njemaèke i Italije - kao i na Eurosongu - hajte brate vi direktno na takmièenje pa pustite nas ''male'' zemlje da se borimo za isto....

      Irska - Amen 02.gif

      ___________________________________________________________________
      Koliko god je rijetka istiska ljubav, još je mnogo rjeðe istinsko prijateljstvo !!! zivjeli.gif

      10-12-2011 13:54 djelda is offline Posalji email za djelda Pregledaj poruke od djelda Dodaj djelda u listu prijatelja
      taxi taxi is a Male
      Liska mjeseca avgusta




      Poruka: 18170
      Location: M&R

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      bio je penal.... 29.gif

      ___________________________________________________________________

        10-12-2011 14:04 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
        metallica metallica is a Male
        moforaja




        Poruka: 8228
        Location: CH.WILLA(uglavnom)

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        jeste bio penal ali dobro su igrali da hoce Boga dao svaku ovako odigratibilo bi Super 10.gif

        ___________________________________________________________________

          10-12-2011 15:29 metallica is offline Posalji email za metallica Pregledaj poruke od metallica Dodaj metallica u listu prijatelja
          garinca garinca is a Male
          rodjeni


          Poruka: 989

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          bio je prekrsaj ali nije penal jer nasri nije bio u sesnestercu...nije cak bio ni na liniji sesnesterca...po meni , i mojim ocima...najbolje bi nam bilo da dobijemo cesku...irska je nezgodnija...hrvatske se ne bojim ali bi bilo garant sranja oko utakmice...portugal ima malu prednost...
          zna li iko ko od nasih ne igra zbog zutih...i sta je sa salihovicem...

          10-12-2011 15:45 garinca is offline Pregledaj poruke od garinca Dodaj garinca u listu prijatelja
          green green is a Male
          Super Moderator


          Poruka: 7086
          Location: BiH
          pokretac teme Thread Started by green

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od garinca:

            zna li iko ko od nasih ne igra zbog zutih...


          Saša Papac je sinoæ dobio žuti karton i komentator je rekao da Papac nema pravo nastupa u baražu, mada nije (komentator) siguran u to. 29.gif

          ___________________________________________________________________

            10-12-2011 16:02 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
            makso makso is a Male
            Super Moderator




            Poruka: 2849
            Location: andaluzija

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            13.gif 13.gif

            citam na bljesku, da su Papac i pandza namjerno zute zaradili da ne igraju protiv HR 13.gif 13.gif 13.gif


            Cekamo zrijeb 12.gif

            i da ne igramo sa HR 11.gif

            ___________________________________________________________________
            prest'o sam 18.gif

            10-12-2011 16:16 makso is offline Pregledaj poruke od makso Dodaj makso u listu prijatelja
            pasha pasha is a Male
            Super Moderator




            Poruka: 9503
            Location: uh jebo te

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              GuwOMaEmROM


              CSB4Kkg0xIg



            kako francuska dolazi do plasmana na prvenstva uz pomoc blatera i platinija koji suradjuju vrlo dobro
            lopovi i prevaranti prve klase to bosna nije vidjela
            ovo je sramota koja blati ovaj lijepi sport
            e da nas hoce portugal zapast pa da ih poderemo sad ili nikad da stanemo u kraj bagri
            38.gif 38.gif 38.gif 38.gif 38.gif 38.gif 38.gif 38.gif 38.gif 38.gif 38.gif

            ___________________________________________________________________

              neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
            Oscar Wilde

            10-12-2011 17:25 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
            djelda djelda is a Male
            raja




            Poruka: 1646
            Location: dolina grka

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Ono što sam zaboravio napomenuti....

            Svaka èast Francuskim navijaèima 10.gif

            Bilo je lijepo gledati kako se vijore Francuske i BiH zastave jedne pored drugih a da pri tome ne lete baklje - boce isl.

            Još jednom - svaka èast ! Dokazali su da su jedna kulturna i džentlmenska nacija 10.gif

            Mogu mislit onako nekog Triokolora u Zenici da maha zastavom meðu BHF-om 13.gif nebi ga sašio tim hirurga 35.gif

            ___________________________________________________________________
            Koliko god je rijetka istiska ljubav, još je mnogo rjeðe istinsko prijateljstvo !!! zivjeli.gif

            10-12-2011 22:07 djelda is offline Posalji email za djelda Pregledaj poruke od djelda Dodaj djelda u listu prijatelja
            UZAK UZAK is a Male
            bice nesto od mene


            Poruka: 438
            Location: drugi dunjaluk

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                citat od taxi:

              bio je penal.... 29.gif



            Boga ti Taxi u sta si ti gledo????Ako je i bio prekrsaj zasto sudija nije dao Spahi drugi zuti tj.crveni karton????A prije svega bio je preksaj na Spahi,i to je sudija zazmirio,rukave on u dzepu noso akobogda!!!!



            HAJMO BOSNO HAJMO HERCEGOVINO.....!!!!!!!

            ___________________________________________________________________
            ..."Rekli mu da je to narodna nošnja
            I baš mu je lijepa ova košulja smeða
            Stoji mu krasno ali nije mu jasno
            Što su rukavi svezani s leða..."

            10-13-2011 01:43 UZAK is offline Pregledaj poruke od UZAK Dodaj UZAK u listu prijatelja
            abraxas abraxas is a Male
            moforaja




            Poruka: 6999
            Location: Jazzbina Abraxas

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            A u pm.....tek sad vidim da su izijanili....(iskljuèili mi net zbog neplaæanja)
            U baražu Bosanci mogu dalje samo preko Hrvatske 21.gif
            Pape je bio veliki igraè ali kao trener je još veæi papak. Kažem ja!
            Sve repke su izjednaèene i svak svakoga može puknuti i mnogo je važan voljni momenta a tu je peder Æiro nenadmašiv. S njim bi završilo 3:0. Ovako....
            P.S. S Hrvatima igrati u Vrapèiæima 10.gif 02.gif

            10-13-2011 07:33 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
            taxi taxi is a Male
            Liska mjeseca avgusta




            Poruka: 18170
            Location: M&R

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            penal je bio....

            ___________________________________________________________________

              10-13-2011 07:39 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
              pasha pasha is a Male
              Super Moderator




              Poruka: 9503
              Location: uh jebo te

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              ovo je najbolja odigrana utakmica BiH do sada 10.gif
              svaka cast ciri i svim pederima 02.gif

              ___________________________________________________________________

                neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
              Oscar Wilde

              10-13-2011 07:51 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
              abraxas abraxas is a Male
              moforaja




              Poruka: 6999
              Location: Jazzbina Abraxas

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              I Ibro je peder....

              10-13-2011 08:14 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
              Stranica (109): « prva ... « prethodna 19 20 21 [22] 23 24 25 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
              Postavi novu temu Odgovori
              Go to:
              preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com