Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » RELIGIJA, FILOZOFIJA I PSIHOLOGIJA » *** ima li boga *** 6 Votes - Average Rating: 2.336 Votes - Average Rating: 2.33 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (122): « prva ... « prethodna 85 86 87 [88] 89 90 91 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
tulpe tulpe is a Female
wicked


Poruka: 3040

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Eno opet srbija.. dugo je i trajalo. Skoro dva dana bez srbije 13.gif

09-10-2011 23:13 tulpe is offline Pregledaj poruke od tulpe Dodaj tulpe u listu prijatelja
antiprotivan antiprotivan is a Male
moforaja




Poruka: 2825
Location: Norway

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Morpheus:

        citat od antiprotivan:

      Buduci da je manje vise sve receno, a vidim u nekim stvarima je receno i vise nego sto treba, ja kao onaj koji ne vjeruje mogu samo pojedinima da pozelim sljedece:

      Bog vam dao pamet !

    Na sve to, ja ti samo mogu odgovoriti u istom fazonu - Hvala Bogu, ja sam ateista 04.gif 04.gif 04.gif


04.gif 13.gif

___________________________________________________________________

    21.gif

    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane antiprotivan dana 09-10-2011 u 23:17.

    09-10-2011 23:15 antiprotivan is offline Pregledaj poruke od antiprotivan Dodaj antiprotivan u listu prijatelja
    tulpe tulpe is a Female
    wicked


    Poruka: 3040

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    A zadnjeg komentara 13.gif ono je tozzin vrh sigurno. 01.gif

    09-10-2011 23:19 tulpe is offline Pregledaj poruke od tulpe Dodaj tulpe u listu prijatelja
    Morpheus
    tozzinjo



    Poruka: 1137

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od antiprotivan:

          citat od Morpheus:

            citat od antiprotivan:

          Buduci da je manje vise sve receno, a vidim u nekim stvarima je receno i vise nego sto treba, ja kao onaj koji ne vjeruje mogu samo pojedinima da pozelim sljedece:

          Bog vam dao pamet !

        Na sve to, ja ti samo mogu odgovoriti u istom fazonu - Hvala Bogu, ja sam ateista 04.gif 04.gif 04.gif


      04.gif 13.gif


    to ti kazem 23.gif

    ___________________________________________________________________



      ...vise sam zaboravio nego sto su mnogi procitali ...

        nije mostar vise ona djevojka bujnih njedara, zanosnih kukova i socnih usta. danas je mostar cangrizava stara baba koja se sjeca kako je nekad bila ljepotica.

      09-10-2011 23:22 Morpheus is offline Pregledaj poruke od Morpheus Dodaj Morpheus u listu prijatelja
      tulpe tulpe is a Female
      wicked


      Poruka: 3040

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od refleksija:

        ova tema nema kraja...ova tema nema kraja......nema boga da joj se kraj ugleda 21.gif 19.gif


      Po drugi put ovo vec govori. 02.gif mozda trazi svoje teme na erotici, pa zalutala 29.gif

      09-10-2011 23:25 tulpe is offline Pregledaj poruke od tulpe Dodaj tulpe u listu prijatelja
      antiprotivan antiprotivan is a Male
      moforaja




      Poruka: 2825
      Location: Norway

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      De bola Morpheus, odluci se jesi li ateista ili agnostik 14.gif



      (nije cudo da nas zovu prelivodama ko Reflu neki dan..) 21.gif









      04.gif 04.gif

      ___________________________________________________________________

        21.gif

        09-10-2011 23:29 antiprotivan is offline Pregledaj poruke od antiprotivan Dodaj antiprotivan u listu prijatelja
        Morpheus
        tozzinjo



        Poruka: 1137

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        ateisticki agnostik

        pravoslavni musliman

        jevrejski budista

        biraj 19.gif



          7Mn1WN5yeag

        ___________________________________________________________________



          ...vise sam zaboravio nego sto su mnogi procitali ...

            nije mostar vise ona djevojka bujnih njedara, zanosnih kukova i socnih usta. danas je mostar cangrizava stara baba koja se sjeca kako je nekad bila ljepotica.

          09-10-2011 23:33 Morpheus is offline Pregledaj poruke od Morpheus Dodaj Morpheus u listu prijatelja
          Provler2 Provler2 is a Male
          moforaja




          Poruka: 3154
          Location: usa

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Ja sam vam rekao da je Tulpe reinkarnacija bishe chlanice Losha Cura. Imao sam sa Loshom Curom nekoliko neprijatnih dijaloga i onda dobijem pp od chlana koji je zna. Poslije tog PP zaustavio sam sve svoje postove vezane za tu osobu. PS. Nema zajebancije sa osobama koje su nad nadgledom ljekara.

          09-10-2011 23:42 Provler2 is offline Pregledaj poruke od Provler2 Dodaj Provler2 u listu prijatelja
          tulpe tulpe is a Female
          wicked


          Poruka: 3040

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          14.gif

          09-11-2011 00:16 tulpe is offline Pregledaj poruke od tulpe Dodaj tulpe u listu prijatelja
          Northern Star Northern Star is a Male
          ne more meda




          Poruka: 49
          Location: Just around a corner.

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Jedna od rijetkih tema da fercera jos uvijek.

          Nego najozbiljnije: GDJE JE NESTAO BOG? Zasto se izgubio? Izgleda da je prestao paziti na ovaj forum posto je skuzio da se vise ne prica o Njemu. 18.gif

          ___________________________________________________________________
          Never a dull moment!

          09-11-2011 00:39 Northern Star is offline Pregledaj poruke od Northern Star Dodaj Northern Star u listu prijatelja
          dzemo dzemo is a Male
          bice nesto od mene




          Poruka: 328
          Location: USA

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od tulpe:

            Ti si pravi psihijatrijski slucaj... Ja sam zena pa ti predstavljam opasnost haha nisi ti samo u glavi slab, slab ti je karakter takodje izgleda. Nek niko ne misli da sam htjela nesto drugo reci. Meni se cini da je moja zadnja na toj temi.. skoro 24 sata 01.gif ne znam sta to znaci ali meni drago. A kad si ti cuo da je zena bila postovana u politici? I treba li da me to uvredjuje bolesno, kao sto tebe vrijedja kad ne dobijes paznju 02.gif




          A kad si ti cula da je zena postovana u ijednoj svetoj knjizi a pogotovo u Kuranu

          09-11-2011 00:41 dzemo is offline Pregledaj poruke od dzemo Dodaj dzemo u listu prijatelja
          dzemo dzemo is a Male
          bice nesto od mene




          Poruka: 328
          Location: USA

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od vozac:

                citat od refleksija:



              eto ti ga de..tek sad procita...u mene na ignore...samo kad se citra vidim...eh golemo
              nego nek ti je bog na pomoci moj tozza 19.gif


            Kako ce mu bona bit na pomoci kad ga nema. 04.gif 13.gif 13.gif





          Ovo nek ti je bog na pomoci je isto ko da si rekao Nema ti pomoci

          09-11-2011 00:42 dzemo is offline Pregledaj poruke od dzemo Dodaj dzemo u listu prijatelja
          tulpe tulpe is a Female
          wicked


          Poruka: 3040

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          U Bibliji i Kur'anu.. zena.. ako nema neki glup muskarac nad njom, nek procita i nek vidi sama, jeli postivana ili nije. Jel tako fer? 33.gif

          broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane tulpe dana 09-11-2011 u 00:47.

          09-11-2011 00:45 tulpe is offline Pregledaj poruke od tulpe Dodaj tulpe u listu prijatelja
          garinca garinca is a Male
          rodjeni


          Poruka: 989

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od tana:

            ok garica, naravno da ti vjerujem za podatke o medicini. absolutno.

            ali ipak nisi odgovorio - kako je nepismeni muhamed mogao znati ista o tome prije 1400 godina?


          odgovorio sam...procitaj bolje moj prethodni post...ono o sjedim glavama...to je jedan moguci scenario...

          09-11-2011 17:41 garinca is offline Pregledaj poruke od garinca Dodaj garinca u listu prijatelja
          garinca garinca is a Male
          rodjeni


          Poruka: 989

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          [quote]

            citat od tana:

          grijesis provler, ja citam vrlo raznovrstu literaturu, nauku pogotovo.
          to sto se ne slazemo ti i ja ne znaci da prikupljam infoirmacije samo iz jednog izvora.
          ja citam sve ono sto ti citas, plus jos citam kuran. pa ko ima vise informacija od nas dvojice, sta mislis?

          de mi odgvori ti na pitanje - da vidis hum i forticu kako se podignu i lebde iznad mostara, plesu, igraju se, ljube se, maze se, stranci slikaju, ljudi gledaju u nejverici .... i nakon pola sata vrate se gdje su i bili.

          stvarno zamisli tu situaciju, uzivi se ...
          .... da li bi ti pomislio da je bozje djelo u pitanju ili bi nesto drugo pomislio?

            garinca haj tita ti i ti mi odgovori na ovo pitanje.[/
          quote]

          pomislio bi nesto drugo...pomislio bi "ja dobre trave"... 02.gif
          a sada ozblijno...pomislio bi da sanjam ili da haluciniram...ali evo , sve i da nije tako...da se fakat hum i fortica ljube , zasto bi to bilo bozje djelo...zar sve sto je neobjasnjivo nasem umu mora biti bozije djelo...

          09-11-2011 17:49 garinca is offline Pregledaj poruke od garinca Dodaj garinca u listu prijatelja
          garinca garinca is a Male
          rodjeni


          Poruka: 989

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od tulpe:

            Arapi su na grenadu dosli tek nakon 300-400 g. poslije kur'ana. A to za Grke je takodje nonsense.. nije bilo grckih ucenja u to doba, ti se pravis pametniji od same prirode garince, i mescini samo negiras.. mogu i ja stati i negirati, ali samo dokazi govore.


          pa nisam ja rekao da su arapi poceli da "uce" i prave univerzitete tek nakon dolaska na iberijski poluotok...upamti aleksandrija je bila i ostala u egiptu...i nije grcko nego STAROgrcko ucenje...dakle anticka grcaka...
          tulpe , mi se ovde razgovaramo...ti upadas i odma MENI kazes da se "pravim pametan"...nema za to razloga...nema razloga da ovu raspravu personaliziras...i ako tako nastavis ja ti obecavam da cu te staviti na "ignore"...

          09-11-2011 17:59 garinca is offline Pregledaj poruke od garinca Dodaj garinca u listu prijatelja
          abraxas abraxas is a Male
          moforaja




          Poruka: 6999
          Location: Jazzbina Abraxas

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Nema razloga...Tulpe otišla.....vrati se Tulpe.... 26.gif

          09-11-2011 18:01 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
          abraxas abraxas is a Male
          moforaja




          Poruka: 6999
          Location: Jazzbina Abraxas

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Šta su radili Arapi,Egipæani,Grci, kud su išli,šta osjeæali, jeli.mislili ....sve o tome mi znamo iz druge i desete ruke. Nismo bili svjedoci. Kako je nama ta istina prenijeta? Pogledajmo kako se tumaèi ono što je bilo prije 20 godina? Prije 70? Ko su ono bili domaæi izdajnici? Ko je poèeo rat?.....Sve je postalo stvar vjerovanja. Rošomonijada.

          09-11-2011 18:12 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
          garinca garinca is a Male
          rodjeni


          Poruka: 989

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od tulpe:

            Tu su je prikupili. Dosli su u krscanske biblioteke i ucilista, i tako je sve pocelo.. pocelo je trgovinom, i nastavilo ucenjem. Studenti i krscanski, i medicinski i ostali su trazili da oni ostanu. Garinca prica o tome da je Muhammed moguce to sve znao. Od evropljana.. 29.gif iz te spanske biblioteke.. bila je najveca, i jos jedna je samo bila u to vrijeme, ali bez fakulteta. Ne znam gdje je bila, mozda u italiji.


          ni ti nisi razumila moju asocijaciju o "sjedim i pametnim glavama"...nije morao muhamed nista znati...mogli su naucnici toga doba to sve znati a objaviti preko muhameda...zato sam i dao paralelu sa SANU i slobom-zlobom...
          zasto nije moglo biti ovako...da neke sjede glave iz "arapske akademije nauka i umjetnosti" vide da im je pucanstvo primitivno , umire od spolnih i zaraznih bolesti...a i da su arapska plemena razjedinjena...kako ih udruziti...kako stvoriti mocnu imperiju...pa najlakse brate uz pomoc vjere...nova vjera...modernija od prethodnih...propagira higijenu i zdravu hranu...i objedinjuje plemena i klanove...kako je rasiriti?...pa kao i sto su se sve druge vjere sirile...preko poslanika...a uz put napisati i "prirucnik za upotrebu"...
          ja ne kazem da je bilo ovako...ali moglo je biti...

          09-11-2011 18:12 garinca is offline Pregledaj poruke od garinca Dodaj garinca u listu prijatelja
          garinca garinca is a Male
          rodjeni


          Poruka: 989

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od abraxas:

            Šta su radili Arapi,Egipæani,Grci, kud su išli,šta osjeæali, jeli.mislili ....sve o tome mi znamo iz druge i desete ruke. Nismo bili svjedoci. Kako je nama ta istina prenijeta? Pogledajmo kako se tumaèi ono što je bilo prije 20 godina? Prije 70? Ko su ono bili domaæi izdajnici? Ko je poèeo rat?.....Sve je postalo stvar vjerovanja. Rošomonijada.


          istina je neke stvari nagadjamo...ali neke su stvari i cinjenice zapisane...ni to ne garantuje vjerodostojnost podataka...ali posto ovde pricamo o bogu , sta onda garantuje vjerodostojnost boga ?

          09-11-2011 18:15 garinca is offline Pregledaj poruke od garinca Dodaj garinca u listu prijatelja
          Stranica (122): « prva ... « prethodna 85 86 87 [88] 89 90 91 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
          Postavi novu temu Odgovori
          Go to:
          preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com