Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » SPORT » FK Velez 2011/2012 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (44): « prva ... « prethodna 3 4 5 [6] 7 8 9 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Dzani Dzani is a Male
moforaja




Poruka: 2023
Location: Coming near You!!

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ForzaVelez forza_velez.gif

08-23-2011 02:52 Dzani is offline Posalji Email za Dzani Pregledaj poruke od Dzani Dodaj Dzani u listu prijatelja
REALISTA REALISTA is a Male
samo sto nisam


Poruka: 1375
Location: Bosna i Hercegovina

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Rigorozna kazna za pirotehnièka sredstva

    http://www.fkvelez.ba/index.php?option=com_content&view=article&id=732:rigorozna-kazna-za-pirotehnika-sredstva&catid=35:vijesti&Itemid=143


Bas me zanima da li ovakve kazne dolaze i Hinjskom i ostalim klubovima ciji navijaci ne samo da koriste pirotehniku, nego i ulaze na teren da se obracunaju sa protivnickim igracima, ili im je najveci ceif "zabiberiti" Velezu? 14.gif 21.gif

08-24-2011 08:26 REALISTA is offline Pregledaj poruke od REALISTA Dodaj REALISTA u listu prijatelja
taxi taxi is a Male
Liska mjeseca avgusta




Poruka: 18170
Location: M&R

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ovo drugo. 29.gif

___________________________________________________________________

    08-24-2011 11:11 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
    denani denani is a Male
    moforaja




    Poruka: 8042

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od REALISTA:

      Rigorozna kazna za pirotehnièka sredstva

        http://www.fkvelez.ba/index.php?option=com_content&view=article&id=732:rigorozna-kazna-za-pirotehnika-sredstva&catid=35:vijesti&Itemid=143


      Bas me zanima da li ovakve kazne dolaze i Hinjskom i ostalim klubovima ciji navijaci ne samo da koriste pirotehniku, nego i ulaze na teren da se obracunaju sa protivnickim igracima, ili im je najveci ceif "zabiberiti" Velezu? 14.gif 21.gif





    Pogledah utakmice nasih Rodjenih u ovoj sezoni .... niko sretniji od mene. Slagao bih ako bih napisao da sam jedini .... jer znam da nisam jedini.
    Znam da su RODJENI sirom ovog dunjaluka sretni, znam da su RODJENI sirom ove planete od Aljaske do Meksika, Azije i Evrope, Australije i Harry Potter zemalja sretniji od mene, sretniji, radosniji, prokleta daljina i kilometri nostalgije ... !!!
    Svi mi zelimo naseg VELEZA u Evropi, tamo mu je mjesto, svi mi zelimo nasem VELEZU najbolje .....
    ... pozivam RED ARMY , ma gdje bili, IZA GOLA ili tamo negdje u pustinjama Australije da pomognu svom VELEZU. Bez petardi i nekakvih topovskih udara, dimnih bombi i ostalih djecijih radosti dokazimo da je nase grlo najvece i najglasnije, najjaci rekvizit koji imamo !!!! Ne dajmo sansu Fudbalskom Savezu da NAS OSTAVI KAO SIROCAD. MI TO NISMO ....
    MI SMO RODJENI forza_velez.gif MI SMO RED ARMYforza_velez.gif MI SMO VELEZ forza_velez.gif

    ___________________________________________________________________
    33.gif 33.gif 33.gif

    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane denani dana 08-24-2011 u 11:47.

    08-24-2011 11:45 denani is offline Posalji Email za denani Pregledaj poruke od denani Dodaj denani u listu prijatelja
    cema cema is a Male
    rodjeni


    Poruka: 923
    Location: Tako daleko ali sa rajom tako blizu

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    GOLOVA GOLOVA !

    ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez bravo_ja.gif bravo_ja.gif bravo_ja.gif vahide.gif vahide.gif vahide.gif forza_velez.gif forza_velez.gif forza_velez.gif ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez bravo_ja.gif bravo_ja.gif bravo_ja.gif vahide.gif vahide.gif vahide.gif forza_velez.gif forza_velez.gif forza_velez.gif ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez bravo_ja.gif bravo_ja.gif bravo_ja.gif vahide.gif vahide.gif vahide.gif forza_velez.gif forza_velez.gif forza_velez.gif ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez bravo_ja.gif bravo_ja.gif bravo_ja.gif vahide.gif vahide.gif vahide.gif forza_velez.gif forza_velez.gif forza_velez.gif ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez bravo_ja.gif bravo_ja.gif bravo_ja.gif vahide.gif vahide.gif vahide.gif forza_velez.gif forza_velez.gif forza_velez.gif ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez bravo_ja.gif bravo_ja.gif bravo_ja.gif vahide.gif vahide.gif vahide.gif forza_velez.gif forza_velez.gif forza_velez.gif ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez bravo_ja.gif bravo_ja.gif bravo_ja.gif vahide.gif vahide.gif vahide.gif forza_velez.gif forza_velez.gif forza_velez.gif ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez bravo_ja.gif bravo_ja.gif bravo_ja.gif vahide.gif vahide.gif vahide.gif forza_velez.gif forza_velez.gif forza_velez.gif ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez bravo_ja.gif bravo_ja.gif bravo_ja.gif vahide.gif vahide.gif vahide.gif forza_velez.gif forza_velez.gif forza_velez.gif ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez bravo_ja.gif bravo_ja.gif bravo_ja.gif vahide.gif vahide.gif vahide.gif forza_velez.gif forza_velez.gif forza_velez.gif ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez bravo_ja.gif bravo_ja.gif bravo_ja.gif vahide.gif vahide.gif vahide.gif forza_velez.gif forza_velez.gif forza_velez.gif ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez bravo_ja.gif bravo_ja.gif bravo_ja.gif vahide.gif vahide.gif vahide.gif forza_velez.gif forza_velez.gif forza_velez.gif ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez bravo_ja.gif bravo_ja.gif bravo_ja.gif vahide.gif vahide.gif vahide.gif forza_velez.gif forza_velez.gif forza_velez.gif ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez bravo_ja.gif bravo_ja.gif bravo_ja.gif vahide.gif vahide.gif vahide.gif forza_velez.gif forza_velez.gif forza_velez.gif ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez bravo_ja.gif bravo_ja.gif bravo_ja.gif vahide.gif vahide.gif vahide.gif forza_velez.gif forza_velez.gif forza_velez.gif

    ___________________________________________________________________
    MOSTAR U SRCU VELEZ DO GROBA A POSLJE CEMO VIDJET 10.gif

    08-24-2011 13:24 cema is offline Posalji Email za cema Homepage of cema Pregledaj poruke od cema Dodaj cema u listu prijatelja
    donjamahala donjamahala is a Male
    raja




    Poruka: 1539
    Location: A neznam ni ja

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od REALISTA:

      Rigorozna kazna za pirotehnièka sredstva

        http://www.fkvelez.ba/index.php?option=com_content&view=article&id=732:rigorozna-kazna-za-pirotehnika-sredstva&catid=35:vijesti&Itemid=143


      Bas me zanima da li ovakve kazne dolaze i Hinjskom i ostalim klubovima ciji navijaci ne samo da koriste pirotehniku, nego i ulaze na teren da se obracunaju sa protivnickim igracima, ili im je najveci ceif "zabiberiti" Velezu? 14.gif 21.gif



    A sta reci na ovo


    Strašni prozori na stadionu Slavije, sada se skandira "Mrzim te Bosno".
    19’
    Još jedna pogrdna parola navijaèa Slavije: "Ratko Mladiæ".
    18’
    Zbog istog incidenta navijaèa Partizana suspendovan je stadion u Humskoj, vidjet æemo kako æe na ovo reagovati Nogometni savez BiH.
    17’
    Domaæi navijaèi uzvikuju "Nož, žica, Srebrenica".

    ___________________________________________________________________

      BiH


          08-24-2011 17:21 donjamahala is offline Posalji Email za donjamahala Pregledaj poruke od donjamahala Dodaj donjamahala u listu prijatelja
          zalik13 zalik13 is a Male
          moforaja




          Poruka: 4619
          Location: Rio de Zalik

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Velez-Kozara 0:0

          broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane zalik13 dana 08-24-2011 u 19:00.

          08-24-2011 19:00 zalik13 is offline Posalji Email za zalik13 Pregledaj poruke od zalik13 Dodaj zalik13 u listu prijatelja
          djelda djelda is a Male
          raja




          Poruka: 1646
          Location: dolina grka

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Tužno - tužno - tužno.....

          Svaka èast pojedincima na zalaganju i trudu - ali nekima je veæ otkucao sat i vrjeme im je pojedinima da okaèe kopaèke o klin !


          ForzaVelez

          ___________________________________________________________________
          Koliko god je rijetka istiska ljubav, još je mnogo rjeðe istinsko prijateljstvo !!! zivjeli.gif

          08-24-2011 19:12 djelda is offline Posalji email za djelda Pregledaj poruke od djelda Dodaj djelda u listu prijatelja
          zalik13 zalik13 is a Male
          moforaja




          Poruka: 4619
          Location: Rio de Zalik

          Velež – Kozara 0:0 Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          FOTO: Promašeni penal Kajtaza sasjekao krila „roðenih“


            http://www.novasloboda.ba/clanak/citaj/16043/velez-ndash-kozara-00-foto-promaseni-penal-kajtaza-sasjekao-krila-bdquorodenihldquo

          08-24-2011 19:49 zalik13 is offline Posalji Email za zalik13 Pregledaj poruke od zalik13 Dodaj zalik13 u listu prijatelja
          pasha pasha is a Male
          Super Moderator




          Poruka: 9503
          Location: uh jebo te

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          ovo bih bilo dobro 13.gif 13.gif 13.gif

            Stadion pod Bijelim brijegom.

          Sudija: Dragan Petroviæ (Banja Luka)
          Gledalaca: oko 2.000
          Žuti kartoni:Kodro, Ivetiæ, Rovèanin, Durakoviæ (V), Bajiæ, Koziæ, Jandriæ, Stanèiæ (K)
          Crveni karton: Kodro (V)
          Velež: Oštrakoviæ, Ceriæ, Kajtaz, Ivetiæ, Rovèanin, Škaljiæ (Stokiæ od 75'), Kodro, Demiæ (Spahiæ od 45'), Velagiæ, Okiæ, Hasanoviæ (Durakoviæ od 61'). Trener: Mirza Varešanoviæ
          Kozara: Koziæ, Bajiæ, Kovaèeviæ, Æoriæ, Tilipoviæ, Jandriæ, Majdanac (Stanèiæ od 74'), Basara, Kojiæ, Mujiæ (Spasojeviæ od 54'), Škoriæ (Popoviæ od 90'). Trener: Vinko Marinoviæ

          ___________________________________________________________________

            neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
          Oscar Wilde

          08-24-2011 20:25 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
          green green is a Male
          Super Moderator


          Poruka: 7086
          Location: BiH

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Ah Veleža, razbit æe im se o nos ovaj današnji kiks. 21.gif

          ___________________________________________________________________

            08-24-2011 22:07 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
            taxi taxi is a Male
            Liska mjeseca avgusta




            Poruka: 18170
            Location: M&R

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            sad je i liga šampiona daleko..... 28.gif

            ___________________________________________________________________

              08-24-2011 22:55 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
              Viribus Viribus is a Male
              moforaja


              Poruka: 5295

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  citat od taxi:

                sad je i liga šampiona daleko..... 28.gif


              nema kluba u BiH koji može igrati u ligi šampiona, treba biti objektivan.

              08-24-2011 23:05 Viribus is offline Posalji email za Viribus Pregledaj poruke od Viribus Dodaj Viribus u listu prijatelja
              abraxas abraxas is a Male
              moforaja




              Poruka: 6999
              Location: Jazzbina Abraxas

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Rusiti Bijeli Brijeg.....

              08-25-2011 01:17 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
              cema cema is a Male
              rodjeni


              Poruka: 923
              Location: Tako daleko ali sa rajom tako blizu

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              08.gif 08.gif 08.gif 08.gif 08.gif 08.gif 08.gif 08.gif 08.gif 08.gif

              ___________________________________________________________________
              MOSTAR U SRCU VELEZ DO GROBA A POSLJE CEMO VIDJET 10.gif

              08-25-2011 03:28 cema is offline Posalji Email za cema Homepage of cema Pregledaj poruke od cema Dodaj cema u listu prijatelja
              sanja25 sanja25 is a Female
              sva blistam :)


              Poruka: 46
              Location: Mostar

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Toza,cekala sam utakmicu sa Kozarom za potvrdu nekih mojih saznanja i sada cu ti odgovoriti na tvoje utiske.Dobro si primijetio za malog Durakovica i istina je da je zamijenjen po dogovoru sarajevskog menadzera Ede Kurtagica i Mirze Varesanovica kako bi se napravilo mjesto za Eldara Hasanovica a time isti progurao u mladu reprezentaciju jer se danas objavljuje spisak. Sve uz amin Avde Kalajdzica za sitne pare na racun malog Djene. Svaka rijec koju ti pisem je istinita i Kalajdzic je juce poslije utakmice sa Kozarom javio Jagodicu da je kloc od igraca Hasanovic odigrao odlicno. Sve mozes prevariti ali publiku nikako i jucerasnji zvizduci Hasanovicu,Rovcanin(koga stiti SEDIN TANOVIC IAKO MOMAK APSOLUTNO NISTA NIJE POKAZAO U OVE DVIJE SEZONE)Cericu i svakako istom Varesanovicu govore sta publika misli o svemu. Varesanovic je na presici izjavio da je odmarao neke igrace a ispalo je da je "odmarao" samo Djenu,najspremnijeg igraca! A Mrkva moze i Rovcanin? Smjesne izjave malog sarajevskog jalijasa i sad shvatam mrznju HZ prema ovome (ne znam kako da ga nazovem)! a mali Zolj je za Hasanovica stvorio fudbal! uzgred, Hasanovic ima jedno 5-6 utakmica u karijeri i kostao je Velez vise nego Kazazic,Durakovic,Demic,Zolj i Jazvin zajedno! Toliko na tvoja zapazanja,Mirzinu dobru namjeru i Avdino postenje koji usput unisti omladinski pogon veleza! Velez Sarajevo (juniori) 1-7 Kozara Velez 6-1! Aferim Mrzuka i Avduka!

              08-25-2011 06:45 sanja25 is offline Posalji Email za sanja25 Pregledaj poruke od sanja25 Dodaj sanja25 u listu prijatelja
              Morpheus
              tozzinjo



              Poruka: 1137

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              ma znam sve moja sanja. mali je mostar, sazna se i ono sto nije za foruma. moje vidjenje i zakljucak svega ovoga je da ne talasamo previse dok god daje rezultate, a iskreno svjestan sam da ce ovo biti kao 2009 - dobra jesen i odna rasprodaja i bodova i igraca. durakovic bi ove sezone trebao odigrati STOTU utakmicu u dresu veleza, sto je nakon rata svojevrstan rekord. sta reci za momka koji ima istetoviran grb veleza i jedna je od najmladjih prvotimaca ikad. znam i z aperipetije oko sastavljanja mlade reprezentacije i mesetarenja menadzera..
              no hajde da se osvrnem na jucerasnju tekmu

              ostrakovic bez posla, kajta taraba, kodro prvo poluvrijeme dobar, drugo poluvrijeme se em istrosio em previse nervozan bio, hasanovic taraba ne moze veca, ceric u odnosu na hasanovica i nije bio toliko los, demic mi je isto bezveze bio, rovcanin gotovo neprimjetan, okic varirao od dobrih pasova do nezamislivih kikseva (fulio citavu loptu u sesnaestercu u izglednoj sansi), mrkva vise ne moze meda a mirza ga drzi citavu tekmu???? perica ivetic standardno, sigurno nas najbolji igrac juce, durakovic se isto jako trudio, uklizavao i dobro igrao ali sagorio u zelji, stokic ono malo sto je igrao - lose se pokazao. skaljic onako, borio se ali i imao propuh po svojoj strani. mislimd asam sve nabrojao, mzoda sam nekog zaboravio.

              uglavnom, imamo sad leotar pa cemo vidjeti gdje smo i kako stojimo...

              ___________________________________________________________________



                ...vise sam zaboravio nego sto su mnogi procitali ...

                  nije mostar vise ona djevojka bujnih njedara, zanosnih kukova i socnih usta. danas je mostar cangrizava stara baba koja se sjeca kako je nekad bila ljepotica.

                08-25-2011 13:38 Morpheus is offline Pregledaj poruke od Morpheus Dodaj Morpheus u listu prijatelja
                REALISTA REALISTA is a Male
                samo sto nisam


                Poruka: 1375
                Location: Bosna i Hercegovina

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                Moji utisci o jucerasnjoj utakmici...

                Prvo sto moram spomenuti je to sto Mrkva igra svih 90 minuta a ne moze se pokrenuti? On je jedan veliki hendikep u Velezu i zauzima poziciju jednog mladjeg i ofanzivnijeg igraca, golgetera koji Velezu treba kao hljeb! Koje su to igre da on igra svih 90 minuta, ne razumijem. Kakvo je to razmisljanje sto se vuce po terenu kao krava i da ima imalo obraza da kaze treneru da ga zamjeni...nego ne, on i dalje zeli igrati 90 minuta iako i sam zna da ne moze...koji IDIOTIZAM I SEBICNOST od njega, a to mi dovoljno govori i njegovom karakteru u zivotu!

                Drugi veliki problem na jucerasnjoj utakmici je to sto se sve nekako igralo po sredini i sve akcije su nekako "programirane" ili napamet, bez imalo opustene i organizovane igre...ili bolje reci da se malo stane na loptu i mucne glavom a ne onako sutni loptu po sredinijer tamo je cuveni "golgeter", ili bolje receno KRAVA Mrkva jer je on tako naredio da se njemu baca, iako ne moze pomjeriti guzicu!

                To su 2 problema koja se, moraju rijesiti...drzati u igri Mrkvu maksimum 10 minuta (ako vec mora), i igrati vise po strani, siriti i razvuci protivnicke igrace!

                08-25-2011 14:22 REALISTA is offline Pregledaj poruke od REALISTA Dodaj REALISTA u listu prijatelja
                taxi taxi is a Male
                Liska mjeseca avgusta




                Poruka: 18170
                Location: M&R

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                ....onda ,ništa od lige šampiona...!? 29.gif

                ___________________________________________________________________

                  08-25-2011 16:36 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
                  Behma Behma is a Male
                  rodjeni


                  Poruka: 766
                  Location: zemlja dembelija

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  Idemo rodjeniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiForzaVelez

                  08-25-2011 18:52 Behma is offline Pregledaj poruke od Behma Dodaj Behma u listu prijatelja
                  Stranica (44): « prva ... « prethodna 3 4 5 [6] 7 8 9 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
                  Postavi novu temu Odgovori
                  Go to:
                  preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com