Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » NOSTALGIJA » Igranka u Abrasevicu » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (3): « prethodna 1 2 [3] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
PST PST is a Female
samo sto nisam




Poruka: 1156
Location: vazda u kuci

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

I ja bi sa vama jeda krug u Abrasevicu .

eh , lijepih uspomena , ali............i ruznih , bilo je i tada dolazak hitne

04-08-2011 21:49 PST is offline Homepage of PST Pregledaj poruke od PST Dodaj PST u listu prijatelja
berber berber is a Male
moforaja


Poruka: 4430
Location: Na Tepi

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

E gdje si vidio igranku bez marisane??

___________________________________________________________________
nema vise ni tepe

04-08-2011 22:55 berber is offline Pregledaj poruke od berber Dodaj berber u listu prijatelja
Viribus Viribus is a Male
moforaja


Poruka: 5295

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

bilo je i takvih, ali više onih ljepši.

04-08-2011 23:58 Viribus is offline Posalji email za Viribus Pregledaj poruke od Viribus Dodaj Viribus u listu prijatelja
PST PST is a Female
samo sto nisam




Poruka: 1156
Location: vazda u kuci

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

E pa te marisane su bile zeznute.Jedna mi se urezala u pamcenje i evo kako.
Zabavljala sam se sa deckom koji je trenirao karate. Jednom prilikom u Abrasevicu je doslo do tuce izmedju pitomaca i mostarskih momaka naravno zbog djevojke.Dolazila hitna.
Kaze meni decko ovako "bez obzira da li se mi zabavljali ili ne ,nemoj slucajno da te ikada vidim u drustvu pitomaca , jer ce svaki ovako da prodje ."
QQ.Ja nekada svirala gitaru , a moja skola saradjivala sa vojnom gimnazijom .Pitomci se ljepili kao taksene marke , a ja bjezala od njih glavom bez obzira.U mom drustvu ih nisu smjeli ni spominjati , a kamo li da se druzim ili ne daj Boze zabavljam sa njima .Poslije nekoliko godina udam se ja za drugog decka koji je zivio u jednom drugom gradu . Znam da je elektro inzinjer i da radi.
Prvi dan u braku ,a u nepoznatom gradu.
Kaze meni muz da ce doci po mene u 11 sati i da ce me odvesti do centra da prosetam i da se sama vratim kuci . OK, super .Cekam 11, prodje i onih akademskih 15 minuta ,a od njega ni traga ni glasa.Tako se sama uputim u nepoznato.Nakon stotinjak metara cujem ja da me neko doziva . Okranem se naokolo i vidim da me zove milicioner (policajac )iz auta . Ja sva u soku . Gledam i nevjerujem.Ja sva u shoku , odakle me pandur pozna , i jos me zove po imenu.
Gledanje i dozivanje je trajalo sve dotle , dok se covjek ne sjeti da skine kapu i ja poznadoh svoga muza . Vice on nasred raskrsce , ulazi u kola zeleno mi je na semaforu. Ja se ukopala i ne mrdam , ni tamo ni vamo .
Nekako dodjoh sretno do kola i udjoh onako sva shokirana te rekoh mu "kako to da mi nije rekao da je policajac.Moj muz se tek tada poce smijati i rece da on uopste nije policajac .
Kako nisi ,rekoh a vidi ti uniforme.Na to ce on -Jesi li ti ikada cula da postoje vojna lica koja nose plave uniforme.Nikada ti nisam to rekao jer sam znao da se nikada ne bi udala za mene .
Eto , od sudbine se ne moze pobjeci.Bjezis , bjezis i na kraju te stigne. Muz mi je mostarac .

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane PST dana 04-09-2011 u 06:03.

04-09-2011 06:01 PST is offline Homepage of PST Pregledaj poruke od PST Dodaj PST u listu prijatelja
Provler2 Provler2 is a Male
moforaja




Poruka: 3154
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

14.gif What a f... ?

04-09-2011 06:06 Provler2 is offline Pregledaj poruke od Provler2 Dodaj Provler2 u listu prijatelja
Viribus Viribus is a Male
moforaja


Poruka: 5295

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Provler2:

    14.gif What a f... ?


pojasni nam šta si ovom rijeèi mislio.

04-09-2011 12:11 Viribus is offline Posalji email za Viribus Pregledaj poruke od Viribus Dodaj Viribus u listu prijatelja
djemila djemila is a Female
Naj-Moder 2008




Poruka: 11483
Location: Mostar
pokretac teme Thread Started by djemila

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

E moja PST, to ti je "utjeran" strah od uniforme radi Pitomaca... 04.gif 04.gif 04.gif

___________________________________________________________________
Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

04-09-2011 12:50 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
dolaf dolaf is a Male
brato




Poruka: 618
Location: preko vode

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Viribus:

        citat od Provler2:

      14.gif What a f... ?


    pojasni nam šta si ovom rijeèi mislio.


sigurno deo odgoja...

___________________________________________________________________
"A onda, kad im to nije uspjelo poèeli su prièati sve glasnije i glasnije da Bosne nema.Pa koga ste onda pokušali osvojiti??"

"Skloni obuæu kad prelaziš Unu,Savu,Drinu. Operi noge u rijekama Bosna je æilimom zastrta."

'ruka osiljena,drska.Stari most obori-bruka,
najljepsa munara bio,opet bice-nasa odluka.

04-09-2011 16:18 dolaf is offline Pregledaj poruke od dolaf Dodaj dolaf u listu prijatelja
Provler2 Provler2 is a Male
moforaja




Poruka: 3154
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ne, nego deo vaspitanja . 34.gif

04-09-2011 23:30 Provler2 is offline Pregledaj poruke od Provler2 Dodaj Provler2 u listu prijatelja
PST PST is a Female
samo sto nisam




Poruka: 1156
Location: vazda u kuci

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ma zao mi bilo momaka da ne dobiju batine 07.gif

04-10-2011 07:29 PST is offline Homepage of PST Pregledaj poruke od PST Dodaj PST u listu prijatelja
Viribus Viribus is a Male
moforaja


Poruka: 5295

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Provler2:

    Ne, nego deo vaspitanja . 34.gif

tako te sigurno Toza nije odgojio a ni vaspitao.

04-10-2011 11:01 Viribus is offline Posalji email za Viribus Pregledaj poruke od Viribus Dodaj Viribus u listu prijatelja
Stranica (3): « prethodna 1 2 [3] nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com