Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » LISKALUCI » Vicevi 4 Votes - Average Rating: 5.004 Votes - Average Rating: 5.004 Votes - Average Rating: 5.004 Votes - Average Rating: 5.004 Votes - Average Rating: 5.00 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (277): « prva ... « prethodna 228 229 230 [231] 232 233 234 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
mami mami is a Female
raja




Poruka: 1378
Location: mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

___________________________________________________________________
25.gif

12-10-2009 12:01 mami is offline Pregledaj poruke od mami Dodaj mami u listu prijatelja
mami mami is a Female
raja




Poruka: 1378
Location: mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ne znam je li bio ovaj. Došao Mujo iz Njemaèke poslije dvije godine i hoæe da karne Fatu, ali djeca svuda okolo, nikako . Kaže on Fati: "Haj Fato kad staviš ruèak, supu na stol, ko fol prospi po sebi, pa idi u WC a ja æu za tobom. Tako Fata i uradi, ode u WC, a Mujo za njom. Najstariji sin ode æurnuti kroz kljuèaonicu, pa se brzo vrati za stol i reèe braæi: "Pazite da ne prospete supu, jebaæe vas babo"!.

___________________________________________________________________
25.gif

12-10-2009 12:04 mami is offline Pregledaj poruke od mami Dodaj mami u listu prijatelja
Pipi Duga Carapa
SexNepoznat



Poruka: 2170
Location: Ako nisam u Jazzbini, potrazite me u Pecini

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

13.gif 13.gif 13.gif

12-10-2009 12:06 Pipi Duga Carapa is offline Pregledaj poruke od Pipi Duga Carapa Dodaj Pipi Duga Carapa u listu prijatelja
duskoma duskoma is a Male
brato


Poruka: 554
Location: Zemun

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Putovao covek kroz Crnu Goru i onako sav izmoren i iscrpljen u noci, spazi u planini svetlo. Dodje do kuce i udje unutra. U kuci na krevetu, leze muz i zena i gledaju u plafon. On im kaze dobro vece, a oni nista. Kaze im da je gladan, a oni cute, a on to shvati kao znak odobravanja, nadje nesto za jelo i najede se. Zatim im kaze da je zedan, a oni , opet, cute. Nadje on i sta ce da popije i kada je ugasio zedj, obrati se domacinu: prijatelju, mogu li da ti j.... zenu, medjutim, opet cutanje, shvati to kao znak odobravanja i baci se na "posao". Kada je i to odradio, pozeli im laku noc i ode. Kada je otisao, obraca se zena muzu: e, nijesam mu trebala dozvoliti ovo zadnje. A, muz ce na to: prva si progovorila - gasi svetlo!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pošao braèni par vanzemaljaca na galaktièko turistièko putovanje. Sami u iznajmljenom leteæem tanjiru, lete negde iznad Pomoravlja i krrrrr ...grrrrrr ... tktktttt ... poèe da štuca letelica. Prizemlje se oni u rano letnje predveèerje u prvo prostrano dvorište, pravo pred Milorada i Darinku koji su ispijali veèernju razgovorušu.

Zinuše Milorad i Darinka. Šta, bre, bi to ? Koji su pa ovi ? Odakle se stvoriše ?
No tradicionalna gostoljubivost nadjaèa èuðenje i vanzemaljci su ubrzo sedeli za stolom veèerajuæi sa domaæinima. (Bili su neka pitoma rasa, nisu za veèeru smazali domaæine ). Posle veèere dugo su razgovarali, prièali jedni drugima o svojim svetovima i baš se lepo narazgovaraše. Elem, u neka doba domaæini predložiše gostima da, ako su umorni od puta, poðu na poèinak. Gosti se nešto sašaptavaše, klimaše glavama i onda progovori Vanzemaljac:

"Dragi moji domaæini, na našoj planeti postoji jedan obièaj. Ne znam kako je kod vas, ali kod nas ima jedan obièaj. Kada ti ovako doðu gosti pa ostanu na spavanju onda domaæica spava sa gostom, a domaæin sa gošæom. Jel' to u redu?"

Zgledaše se Milorad i Darinka, ali ne želeæi ide da ispadnu loši domaæini oni pristadoše. I krenuše svi na spavanje.

Ušla Darinka u sobu, kad tamo Vanzemaljac se veæ skinuo. Odmeri ga ona iskusno i, gle jada, dole nekakav bedni èvarak. Ne izdrža Dara nego mu reèe: "Šta ti je bre to? Šta æe uradiš sa tim?"
Ali Vanzemaljac joj reèe: "Okreni mi desno uvo."
Dara mu okrenu jedan krug - gle nešto ode u dužinu. okrenu Dara još par krugova i namesti sebi po volji.
Vanzemaljac reèe: "Sada okreni levo uvo"
Okrenu Dara jedan krug - ode nešto u obim. Okrenu ti tu Dara taman koliko misli da joj je dosta, pa još pola kruga za svaki sluèaj

Nauživala se Dara te noæi kao retko kad. Poranila ujutro prva pa pristavila veliko lonèe za kafu. Sedi, èeka da voda provri i pevuši. Nedugo zatim èuje Milorada kako kašljuca. Pogleda ga Dara, htede da ga upita kako je prošao, podiže glavu, pogleda ga i



Crni Milorade, gde su ti breeee uši ? ? ? ! ! !
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Umre crnac i kako je mislio da je bio dobar èovjek doðe pred vrata raja i pokuca. Sveti Petar mu otvara i reèe: izvolite, šta trebate?
"Evo, ja mislim da sam zaslužio da idem u raj" veli mu crnac.
"Oprostite, ali mi ne primamo crnce" reèe sv. Petar.
"Ali kud æu ja onda?" pita crnac
"Neznam, probajte u paklu!
Kuca crnac na vrata pakla, otvara mu vrag i reèe mu: Izvolite?
"Poslao me sv. Petar, pa evo me." reèe crnac.
"Izvinite, ali mi ne primamo crnce!" reèe vrag.
"Pa kud æu onda ja?" pita crnac.
"Neznam, probajte u Dinamu!" odgovori mu vrag.

___________________________________________________________________
Akcijas

12-15-2009 09:55 duskoma is offline Posalji Email za duskoma Pregledaj poruke od duskoma Dodaj duskoma u listu prijatelja
Baltazar Baltazar is a Male
samo sto nisam




Poruka: 1255

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ide Lija sumom napucala se samo tako.Pita je Vuk:Dje si se ti tako docerala lijo?idem dole do rijeke,mi lisice se sredimo i tako,malo muvamo frajere itd.
Ide vuk dalje i sretne zeca.Zeko se isto napuco,sredio itd.Kaze vuk:Zeko,dje si se ti tako sredio,docero?Idem do rijeke,znas mi zecevi se dole skupljamo,sviramo gitare i zezamo se sa zecicama itd.
ide vuk dalje kroz sumu i sretne medjeda.Medo se dotijero,taksido,ovo,ono,nove cipele,leptir masna,fazoni.
Pita ga vuk:Medo-ba dje si se ti tako sredio,ka ce ti medjed ko iz topa:"EVO BRATE POSO KOD SVOJIH U NEVESINJE" 05.gif

___________________________________________________________________
Jaaa,moja ti sto se ispricasmo 04.gif

12-16-2009 16:38 Baltazar is offline Posalji Email za Baltazar Pregledaj poruke od Baltazar Dodaj Baltazar u listu prijatelja
green green is a Male
Super Moderator


Poruka: 7086
Location: BiH

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Odgovara Mujo geografiju. Pita ga profesor koje zna gradove u Indiji. Kaže Mujo: - "Delhi..." - "Koji još?" - "Ma ne znam." - "Ma hajde, znaš." Šapæe mu neko: - "Bombaj!" Kaže Mujo: - "Ma šta æu bombat kad neam pojma.

13.gif

12-16-2009 17:00 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
Baltazar Baltazar is a Male
samo sto nisam




Poruka: 1255

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ulazi zemunac u stan i vidi dedu kako cita citulje u novinama.Kaze zemunac: Staje dekice opet si na facebook-u 13.gif

___________________________________________________________________
Jaaa,moja ti sto se ispricasmo 04.gif

12-16-2009 17:29 Baltazar is offline Posalji Email za Baltazar Pregledaj poruke od Baltazar Dodaj Baltazar u listu prijatelja
Hogar Hogar is a Male
moforaja


Poruka: 2729
Location: daleko

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

13.gif 13.gif 13.gif
A gdje si puru glavom mjesho 02.gif

___________________________________________________________________
lose,lose MSP

12-16-2009 17:53 Hogar is offline Pregledaj poruke od Hogar Dodaj Hogar u listu prijatelja
kmosst kmosst is a Male
bice nesto od mene


Poruka: 407
Location: germany

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Pitaju Berluskonija iz uprave Milana:
- "Hoæemo li kupovati Džeku?"
A Berluskoni poène pjevati:
- "Neæu neæu dijamante..."

...kad cigla u glavu...

12-17-2009 15:42 kmosst is offline Pregledaj poruke od kmosst Dodaj kmosst u listu prijatelja
cheri cheri is a Female
moder u peMziji




Poruka: 3810
Location: Svizzera

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Mujo, pravi Bosanac, meðu prvima odbacio srpskohrvatski jezik i poèeo da prièa Bosanèicu, (kahva, lahko...). I tako, naleti na staru ljubav sa mora zaleti se, zagrli je te se izmace i kaže joj:
- Joj bona, otkad te nisam vidio, ima sto godina. Ama, ni himena ti se više ne sjeæam!

12-17-2009 22:46 cheri is offline Posalji email za cheri Pregledaj poruke od cheri Dodaj cheri u listu prijatelja
zalik13 zalik13 is a Male
moforaja




Poruka: 4619
Location: Rio de Zalik

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Zove Mujo Fatu telefonom: Halo Fato, gdje si bona?
Evo me u Livnu na Savi!
Ma jesi luda, nema u Livnu Save!
Ima ba, uostalom evo ti Savo, pa nek ti on objasni!

12-23-2009 22:34 zalik13 is offline Posalji Email za zalik13 Pregledaj poruke od zalik13 Dodaj zalik13 u listu prijatelja
zalik13 zalik13 is a Male
moforaja




Poruka: 4619
Location: Rio de Zalik

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Mujo èita dnevne novine. U jednom èlanku statistika kaže, da
je svaki Bosanac prije braka u prosjeku imao osam partnerica.
Na to èe Mujo: "Al' se neko najeb'o na moj raæun!"

12-23-2009 22:35 zalik13 is offline Posalji Email za zalik13 Pregledaj poruke od zalik13 Dodaj zalik13 u listu prijatelja
green green is a Male
Super Moderator


Poruka: 7086
Location: BiH

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od zalik13:

    Zove Mujo Fatu telefonom: Halo Fato, gdje si bona?
    Evo me u Livnu na Savi!
    Ma jesi luda, nema u Livnu Save!
    Ima ba, uostalom evo ti Savo, pa nek ti on objasni!


21.gif 17.gif

12-23-2009 23:00 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
kmosst kmosst is a Male
bice nesto od mene


Poruka: 407
Location: germany

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

stvorio Bog muškarca..pa ga gleda i gleda..i kaže:"lijep si.zadovoljan sam."
stvorio Bog ženu,pa gleda,gleda,gleda i kaže."e,ti æeš se morat šminkat!

12-24-2009 09:23 kmosst is offline Pregledaj poruke od kmosst Dodaj kmosst u listu prijatelja
nadia nadia is a Female
bice nesto od mene




Poruka: 400
Location: CH

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Stvori Bog muskarca... gleda ga, gleda pa odjednom uskliknu "mogu ja i bolje..."

___________________________________________________________________

    \ | /

    (@ @)

    -----o00-(_)-00o-----

12-24-2009 14:02 nadia is offline Posalji Email za nadia Pregledaj poruke od nadia Dodaj nadia u listu prijatelja
kmosst kmosst is a Male
bice nesto od mene


Poruka: 407
Location: germany

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od nadia:

    Stvori Bog muskarca... gleda ga, gleda pa odjednom uskliknu "mogu ja i bolje..."
10.gif

12-24-2009 15:52 kmosst is offline Pregledaj poruke od kmosst Dodaj kmosst u listu prijatelja
cheri cheri is a Female
moder u peMziji




Poruka: 3810
Location: Svizzera

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od mami:

    ne znam je li bio ovaj. Došao Mujo iz Njemaèke poslije dvije godine i hoæe da karne Fatu, ali djeca svuda okolo, nikako . Kaže on Fati: "Haj Fato kad staviš ruèak, supu na stol, ko fol prospi po sebi, pa idi u WC a ja æu za tobom. Tako Fata i uradi, ode u WC, a Mujo za njom. Najstariji sin ode æurnuti kroz kljuèaonicu, pa se brzo vrati za stol i reèe braæi: "Pazite da ne prospete supu, jebaæe vas babo"!.


13.gif 13.gif 13.gif
Imaš li još koji, ako su ovaki dobri, piši 10.gif

12-27-2009 22:37 cheri is offline Posalji email za cheri Pregledaj poruke od cheri Dodaj cheri u listu prijatelja
kmosst kmosst is a Male
bice nesto od mene


Poruka: 407
Location: germany

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

sto ti je terorizam...

Posljednjim snagama brodolomac se dovukao do obale. Izmoren ali i sretan legne na plažu, kad se odjednom kraj njega stvori njegova žena i poène vikati: „Pa gdje si ti do sad?! Brod je potonuo još juèer!“

12-29-2009 11:50 kmosst is offline Pregledaj poruke od kmosst Dodaj kmosst u listu prijatelja
Cernicka Cernicka is a Female
bice nesto od mene


Poruka: 257
Location: cernica

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Dragi Deda Mraze,
ove godine si mi uzeo najdrazeg pjevaca M.Jacksona, najdrazu glumicu F. Foset, i najdrazeg glumca P.Svejzija.
Zelim da ti kazem da su moji najdrazi poloticari M.Dodik, S. Tihic i D. Èovic........ja sam njihov vatreni fan, pa kad budes sljedece godine uzimao da znas

12-29-2009 12:54 Cernicka is offline Posalji Email za Cernicka Pregledaj poruke od Cernicka Dodaj Cernicka u listu prijatelja
mami mami is a Female
raja




Poruka: 1378
Location: mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Muškarac i žena voze se liftom i na izlasku muškarac ženu nehotice udari laktom u sisu.Okrene se i poène se isprièavati, šaleæi se: "Gospoðo, ako vam je srce meko kaosisa, oprostit æete mi? "Mladiæu,ako vam je tvrd ko lakat, ja sam u sobi 307".

Pitaju Cigu kakvu bi ženu ženu htio da ima, a on odgovara: "Paramormalnu". Zašto paranormalnu? Da ima para i da je normalna.

Otišao Suljo u Zagreb na rad. Nakon 3 mjeseca, odluèi da se javi jaranu u Bosni.
Suljo: "Bog, Fato. Daj mi Muju!"
Fata: "Mujo bolan ustani! Traži te dragi Allah!!!!"

___________________________________________________________________
25.gif

12-29-2009 20:06 mami is offline Pregledaj poruke od mami Dodaj mami u listu prijatelja
Stranica (277): « prva ... « prethodna 228 229 230 [231] 232 233 234 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com