Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » LJUBAV » Ljubomora » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (4): « prethodna 1 2 [3] 4 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
leylic leylic is a Female
samo sto nisam


Poruka: 1145

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ako je osoba pri pameti da a ako je malo skrenula,tesko Boga mi

03-28-2008 18:37 leylic is offline Pregledaj poruke od leylic Dodaj leylic u listu prijatelja
Daddy Daddy is a Male
bice nesto od mene




Poruka: 381
Location: Gajba

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Zar se sa budalama zasnivaju ozbiljne veze?
Iznenadjujes me leylich ...

___________________________________________________________________
Skoro pa supermen superman.gif

03-28-2008 22:32 Daddy is offline Pregledaj poruke od Daddy Dodaj Daddy u listu prijatelja
leylic leylic is a Female
samo sto nisam


Poruka: 1145

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Daddy:

    Zar se sa budalama zasnivaju ozbiljne veze?
    Iznenadjujes me leylich ...

nikad ne znas,kakav je ko dok malo ne proceprkas

03-28-2008 22:34 leylic is offline Pregledaj poruke od leylic Dodaj leylic u listu prijatelja
Daddy Daddy is a Male
bice nesto od mene




Poruka: 381
Location: Gajba

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od leylic:

        citat od Daddy:

      Zar se sa budalama zasnivaju ozbiljne veze?
      Iznenadjujes me leylich ...

    nikad ne znas,kakav je ko dok malo ne proceprkas

hinje su najgore,sve tishu mishu,pa te na foru prevrnu 21.gif

___________________________________________________________________
Skoro pa supermen superman.gif

03-28-2008 22:46 Daddy is offline Pregledaj poruke od Daddy Dodaj Daddy u listu prijatelja
leylic leylic is a Female
samo sto nisam


Poruka: 1145

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

meni se to jos nije desilo,ali je moguce sad da mi se desi,ma bit ce sta ce biti
nego da ne ofiramo temu puno je kafana pa cemo tamo pricat ako ti je volja

03-28-2008 22:47 leylic is offline Pregledaj poruke od leylic Dodaj leylic u listu prijatelja
CuriiCa_mo CuriiCa_mo is a Female
rodjena




Poruka: 909
Location: HARLEM

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Niko nas i ništa ne može uvjeriti da smo voljeni, ako osjeæamo da to nismo. Ljubomorna osoba ne vjeruje da je voljena jer ne voli samu sebe. I to je suština stvari. Sve dok sebe ne volimo, neæemo povjerovati ni da nas drugi mogu voljeti. 10.gif 33.gif

___________________________________________________________________

    To nisam ja, to je moja tastatura
11.gif

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane CuriiCa_mo dana 03-28-2008 u 23:09.

03-28-2008 23:09 CuriiCa_mo is offline Posalji Email za CuriiCa_mo Pregledaj poruke od CuriiCa_mo Dodaj CuriiCa_mo u listu prijatelja AIM Screenname: LeliiCaa
leylic leylic is a Female
samo sto nisam


Poruka: 1145

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Vidi ja nisam ljubomorna ali bas to sto si rekla sumnjam da me voli,ma koliko on to dokazivao uvijek fali ono malo da potpuno povjerujem

03-28-2008 23:11 leylic is offline Pregledaj poruke od leylic Dodaj leylic u listu prijatelja
CuriiCa_mo CuriiCa_mo is a Female
rodjena




Poruka: 909
Location: HARLEM

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

...nije tebi bilo namijenjeno 33.gif
...garancije u zivotu ne postoje...svima nam je tako 33.gif 10.gif

___________________________________________________________________

    To nisam ja, to je moja tastatura
11.gif

03-28-2008 23:14 CuriiCa_mo is offline Posalji Email za CuriiCa_mo Pregledaj poruke od CuriiCa_mo Dodaj CuriiCa_mo u listu prijatelja AIM Screenname: LeliiCaa
leylic leylic is a Female
samo sto nisam


Poruka: 1145

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

da tako je,garancije nema

03-28-2008 23:15 leylic is offline Pregledaj poruke od leylic Dodaj leylic u listu prijatelja
Japrak Japrak is a Male
moforaja




Poruka: 2118
Location: kad bi i ja znao

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od cok:

    13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif ljubomora ti je bona,KAD PRNES PA ZALIS ZA ONIM ZRAKOM IZ SEBE 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

sumnjam da neko zali za prdesom
kada prnem onda me manje stomak boli 13.gif 13.gif

___________________________________________________________________

    03-28-2008 23:51 Japrak is offline Pregledaj poruke od Japrak Dodaj Japrak u listu prijatelja
    BlackSoul BlackSoul is a Female
    seka




    Poruka: 905
    Location: Tamo gdje se dobro osjecam, gdje je zivot jednostavan i lak, tamo gdje ljudi gledaju ljude kao osobe koje su kao i oni sami, tamo gdje se raja uzajmno postuje i cijeni... eto... tu bi voljela da se nalazim... a inace sam u Hügelsheim-u (baden baden)

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od cok:

      13.gif 13.gif 13.gif vi zene ko da ste zlatne,i cetkica od zuba se promjeni bona,sta ima veze nece ga otkinut,ta tvoj je kad kuci dodje 30.gif 30.gif 30.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif
    35.gif 30.gif

    ___________________________________________________________________
    29.gif

    04-10-2008 18:22 BlackSoul is offline Posalji Email za BlackSoul Pregledaj poruke od BlackSoul Dodaj BlackSoul u listu prijatelja
    LADY_MO LADY_MO is a Female
    seka




    Poruka: 593
    Location: Mostar

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Ok je bit ljubomoran u normalni, ali pretjerano onda od te veze nema nista. To je samo patnja dok ne pukne skroz. Mrzim osobe koje su opsjednute drugom osobom i ond amira ne daju, maltretiraju, takve osobe moraju na lijecenje.
    Treba bit siguran u sebe, u vezu i u partnera ako ces da ti veza uspije.

    ___________________________________________________________________

      35.gif

      04-24-2008 02:33 LADY_MO is offline Pregledaj poruke od LADY_MO Dodaj LADY_MO u listu prijatelja
      kaokakao kaokakao is a Female
      raja


      Poruka: 1583
      Location: A11-A@

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od CuriiCa_mo:

        samo su ljudi koji su nesigurni u sebe ljubomorni 10.gif 33.gif


      Istog sam mišljenja. Ljubomorni nemaju ni jako samopouzdanje. Kako sumnjaju u druge, tako sumnjaju i u sami sebe. Sve i uvijek im je na provjeri. A to ih umara, samo neæe to priznati. Užasno je živjeti sa ljubomornim muškarcem. A vjerovatno i sa ženom. Moja poznanica je jedva živu glavu izvukla iz jedne veze. Poslije je stalno govorila da "ne može dovoljno da se nadiše slobode". Mislim da ljubomorne ljude/žene treba na neki naèin suoèiti s njima samima. A za to je potrebno nagovoriti ih da idu kod struène osobe, ljekara. No, to je teško, ali ponekad i uspije.
      Ljubomora u nekoj normali je ok. Drži vezu na potenciji više. U svakom sluèaju, treba izgraditi sigurnost u sebe i svoje odluke, stavove ... Naravno i sigurnost i povjerenje u partnera...onda svaka veza može biti kvalitetna.

      ___________________________________________________________________
      = Ne sanjamo svi jednako i to nikome ne smeta. A zašto svima smetamo kada smo drugaèije budni? =

      04-24-2008 23:53 kaokakao is offline Posalji email za kaokakao Pregledaj poruke od kaokakao Dodaj kaokakao u listu prijatelja
      leylic leylic is a Female
      samo sto nisam


      Poruka: 1145

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od kaokakao:

            citat od CuriiCa_mo:

          samo su ljudi koji su nesigurni u sebe ljubomorni 10.gif 33.gif


        Istog sam mišljenja. Ljubomorni nemaju ni jako samopouzdanje. Kako sumnjaju u druge, tako sumnjaju i u sami sebe. Sve i uvijek im je na provjeri. A to ih umara, samo neæe to priznati. Užasno je živjeti sa ljubomornim muškarcem. A vjerovatno i sa ženom. Moja poznanica je jedva živu glavu izvukla iz jedne veze. Poslije je stalno govorila da "ne može dovoljno da se nadiše slobode". Mislim da ljubomorne ljude/žene treba na neki naèin suoèiti s njima samima. A za to je potrebno nagovoriti ih da idu kod struène osobe, ljekara. No, to je teško, ali ponekad i uspije.
        Ljubomora u nekoj normali je ok. Drži vezu na potenciji više. U svakom sluèaju, treba izgraditi sigurnost u sebe i svoje odluke, stavove ... Naravno i sigurnost i povjerenje u partnera...onda svaka veza može biti kvalitetna.

      10.gif 10.gif 10.gif

      04-25-2008 00:00 leylic is offline Pregledaj poruke od leylic Dodaj leylic u listu prijatelja
      liberty liberty is a Male
      brato




      Poruka: 645
      Location: Washington

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Kao i svi ljudi u godinama( 04.gif ), odem ponekad na pregled kod ljekara da mi oslusne pluca, srce, pritisak. Odem juce tako i pricam posle svojoj zivotnoj saputnici kako je bilo i sta mi je teta doktorica radila i rekla, a ona, umjesto brige za moje naruseno zdravlje, ljubomorna i kivna sto me je doktorica pipala!! 30.gif
      Pomislio sam da je to samo do nje, to jest do mene i pogresnog izbora u zivotu, ali sam, kasnije, istu reakciju dobio i od svoje ljubavnice iz Njemacke!!!
      Sad vise nista ne znam.


      Djevojcice, djevojke, zene! A i vi muskarci. Pomozite mi da odgonentnem. Da li je problem u:
      1. meni
      2. mojim izborima
      3. generalno u zenama kao neracionalnim bicima.

      Pisite molim vas o ljubomori.

      ___________________________________________________________________
      Prosla recesija.

      04-25-2008 02:48 liberty is offline Pregledaj poruke od liberty Dodaj liberty u listu prijatelja
      Krule Krule is a Male
      Notorious




      Poruka: 2013
      Location: eeeee da ti je znat

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      jeli cemu doktorica 19.gif

      ___________________________________________________________________
      Rumenka,pripazi na ponasanje Rumenka,nemoj da te ovde posadim kao zumbul, j**** li ti majku...Radovan III

      04-25-2008 06:43 Krule is offline Pregledaj poruke od Krule Dodaj Krule u listu prijatelja
      Kutljaca Kutljaca is a Female
      Kuharica ipo




      Poruka: 6617
      Location: V.I.P

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      hvala Bogu pa sam na mamu po pitanju te ljubomore!
      nisam kapi ljubomorna, niti psihu zamaram glupostima, izmisljotinama, cak sta vise svaki momak misli da sam puno hladna..
      jedan od razloga je sto nemam takata da se zamaram sa tim gdje je on, sa kim je...siroki mu puti...a i meni sa njegove strane...
      cesto nailazim na te pegle od ljudi pa to raskrstim u pocetku, ne dam da mi ista brani ili da me ispituje.
      ustvari da pojednostavim da bi bila sa nekim u vezi, zelim da se osjecam slobodno ko i kad nemam momka, eto to je to. 01.gif

      ___________________________________________________________________
      simply the best

      05-27-2008 16:29 Kutljaca is offline Posalji Email za Kutljaca Pregledaj poruke od Kutljaca Dodaj Kutljaca u listu prijatelja
      Kutljaca Kutljaca is a Female
      Kuharica ipo




      Poruka: 6617
      Location: V.I.P

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ne rekoh....kad se jednom nauci glumiti tesko se odviknuti 11.gif 13.gif

      ___________________________________________________________________
      simply the best

      broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Kutljaca dana 05-27-2008 u 16:30.

      05-27-2008 16:30 Kutljaca is offline Posalji Email za Kutljaca Pregledaj poruke od Kutljaca Dodaj Kutljaca u listu prijatelja
      glumica glumica is a Female
      Trn u oku


      Poruka: 4415

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od liberty:

        Kao i svi ljudi u godinama( 04.gif ), odem ponekad na pregled kod ljekara da mi oslusne pluca, srce, pritisak. Odem juce tako i pricam posle svojoj zivotnoj saputnici kako je bilo i sta mi je teta doktorica radila i rekla, a ona, umjesto brige za moje naruseno zdravlje, ljubomorna i kivna sto me je doktorica pipala!! 30.gif
        Pomislio sam da je to samo do nje, to jest do mene i pogresnog izbora u zivotu, ali sam, kasnije, istu reakciju dobio i od svoje ljubavnice iz Njemacke!!!
        Sad vise nista ne znam.


        Djevojcice, djevojke, zene! A i vi muskarci. Pomozite mi da odgonentnem. Da li je problem u:
        1. meni
        2. mojim izborima
        3. generalno u zenama kao neracionalnim bicima.

        Pisite molim vas o ljubomori.


      a da upoznas zenu i ljubavnicu, tek bi ti onda trebao doktor..pu pu..gluho bilo 02.gif

      05-27-2008 16:38 glumica is offline Posalji Email za glumica Pregledaj poruke od glumica Dodaj glumica u listu prijatelja
      Kutljaca Kutljaca is a Female
      Kuharica ipo




      Poruka: 6617
      Location: V.I.P

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      glumice je li Kluni ljubomoran 13.gif

      ___________________________________________________________________
      simply the best

      05-27-2008 16:45 Kutljaca is offline Posalji Email za Kutljaca Pregledaj poruke od Kutljaca Dodaj Kutljaca u listu prijatelja
      Stranica (4): « prethodna 1 2 [3] 4 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
      Postavi novu temu Odgovori
      Go to:
      preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com