Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » RAZNO » SVAŠTARA » Fini momci umiru mladi...kreteni ostarise » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (3): « prethodna 1 [2] 3 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Ceznja Ceznja is a Female
moforaja




Poruka: 3970
Location: Bogu iza noga

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od grozdana:

        citat od Fisek:

      Znaci, mi koji ostadosmo zivi pored svega sto nas je snaslo smo - govna, otpad, smrdimo li smrdimo?
      21.gif


    fisek bola sta ti je..... 14.gif
    pa ne bih makar o sebi govorila da sam govno.....evo predeverala i ziva ostala
    kako to da niko ne konta sta sam htjela rec... 14.gif


Kontam ja, bez brige 10.gif

___________________________________________________________________
"Ovdje noci nisu tako plave, ovdje sunce nema takav sjaj, ovdje nisu takve trave, ZEMLJO MOJA..."

10-17-2007 11:15 Ceznja is offline Pregledaj poruke od Ceznja Dodaj Ceznja u listu prijatelja
Fisek Fisek is a Male
SB PRECJEDNIK




Poruka: 195
Location: London, ON Kanada

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ne znam ja sta ste vi mislili, ja znam sta ste vi napisali.

Nisam ja kriv sto me metak nije htio, valjda (po vasem) metak nije muha da leti na govno.

___________________________________________________________________
potpis obrisan od strane administratora

Kako mama kaze

10-17-2007 13:02 Fisek is offline Posalji Email za Fisek Pregledaj poruke od Fisek Dodaj Fisek u listu prijatelja
Ceznja Ceznja is a Female
moforaja




Poruka: 3970
Location: Bogu iza noga

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Fisek:

    Ne znam ja sta ste vi mislili, ja znam sta ste vi napisali.

    Nisam ja kriv sto me metak nije htio, valjda (po vasem) metak nije muha da leti na govno.


Bola' Fisek, sta ti je 14.gif

Nek' si ti nama ziv i zdrav, a oni, kojima je upuceno ono napisano, se mogu lako prepoznati... 10.gif 33.gif

___________________________________________________________________
"Ovdje noci nisu tako plave, ovdje sunce nema takav sjaj, ovdje nisu takve trave, ZEMLJO MOJA..."

10-17-2007 13:04 Ceznja is offline Pregledaj poruke od Ceznja Dodaj Ceznja u listu prijatelja
niko niko is a Female
bice nesto od mene


Poruka: 484

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Aaaaa,ja tek sad skontah da je Tose poginuo 15.gif

___________________________________________________________________
Hendikepirano dijete nit' je bolesno nit' zarazno. Ono samo traži da bude prihvaæeno u našoj/svojoj zajednici. 97% neæe preuzeti ovu poruku kao status, ako si ti jedna/jedan od 3% preuzet æeš ovu poruku bar na jedan dan !

10-17-2007 13:52 niko is offline Pregledaj poruke od niko Dodaj niko u listu prijatelja
gabi gabi is a Female
bice nesto od mene




Poruka: 399

RE: Fini momci umiru mladi...kreteni ostarise Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od grozdana:

    ovo sto je Tose poginuo, nagnalo me da se prisjetim i drugih finih ljudi koji su nestali u mladim godinama.
    u ratu je poginulo puno finih momaka....lampadzije i siledzije se provukose....
    i mimo rata umiru mladi momci od raznih bolesti....te kroz saobracajne nesrece...te ne znam ni ja.....
    koga znam da je tako umro......bio fin, prefin.....
    kreteni stare polako u rahatluku....
    nisu samo fini momci.....i fine cure dabome.....nazalost...
    nego kako ovo cuh za Tosu....padose mi eto bas momci fini na pamet...i prolaze glavom i nigdje kraja koloni....samo onih koje sam ja poznavala....sitnica.....ima ih more.... 15.gif



10.gif

___________________________________________________________________

    10-18-2007 03:17 gabi is offline Pregledaj poruke od gabi Dodaj gabi u listu prijatelja
    zero zero is a Female
    puterica


    Poruka: 88
    Location: tu i tamo po potrebi....

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Ja sam izgubila vrlo blisku mladu osobu prije 15 godina i sada još uvijek me srce užasno boli i uvijek æe. Kad sam gledala sahranu Tošinu ponovo i ponovo i ponovo sam proživljavala onaj osjeæa od prije mnogo ljeta. Ljudi moji to je nešto što se ne može opiati, ta bol. I što neko prije mene reèe jadni roditelji koji ovo dožive kao što su moji. I koliko je života u njemu bilo, i koliko radosti, i koliko ljubavi za cijeli svijet.... baš kako su opisivali Tošu.... i cijeli život æu nositi uspomenu na njega ali i težak teret zbog gubitka.... Zato razumijem vrlo dobro sve ovo....I sada plaèem dok pišem poruku...

    10-18-2007 15:41 zero is offline Pregledaj poruke od zero Dodaj zero u listu prijatelja
    mamin sin mamin sin is a Male
    ne more meda


    Poruka: 66

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od Fisek:

      Ne znam ja sta ste vi mislili, ja znam sta ste vi napisali.

      Nisam ja kriv sto me metak nije htio, valjda (po vasem) metak nije muha da leti na govno.


    10.gif 10.gif 10.gif 10.gif a za tebe grozdi 34.gif . mojne vise po meni udarati grozdi ako te ja kazem mojoj mami, drama ce biti. pa ti bujrum.

    a evo i za ovu temu pa zar nemate pametnija posla nego za njim 26.gif . ja mahnite rulje dole kod nas. ovo je nevideno. dajte ljudi! pogino mlad momak rahmet mu dusi. sad da se neke storije o njemu pricaju, vise heroj, zvijezda. HALOOOOOO!!!!! ima li ista ljepse.

    10-18-2007 16:47 mamin sin is offline Pregledaj poruke od mamin sin Dodaj mamin sin u listu prijatelja
    rodenomoje rodenomoje is a Female
    puterica


    Poruka: 80
    Location: ispod Starog mosta..sjedim i mislim i dode mi da vristim

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    33.gif 33.gif 33.gif za tosu...ali poginulo ljudi u ratu nase raje rulja... i njih trebamo zaliti....svaka cast i Tosi....

    ___________________________________________________________________
    Zivi i umri al' budi do kraja covjek...

    10-18-2007 19:52 rodenomoje is offline Posalji email za rodenomoje Pregledaj poruke od rodenomoje Dodaj rodenomoje u listu prijatelja
    metallica metallica is a Male
    moforaja




    Poruka: 8228
    Location: CH.WILLA(uglavnom)

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od rodenomoje:

      33.gif 33.gif 33.gif za tosu...ali poginulo ljudi u ratu nase raje rulja... i njih trebamo zaliti....svaka cast i Tosi....



    sve je to iz dushe 29.gif 29.gif ja se sjecam kad je 93' poginuo Drazen Petrovic ja sam sjeban 5 dana hodao a u sarajevu tih dana po 30 ljudi dnevno ginulo 21.gif 29.gif

    ___________________________________________________________________

      10-18-2007 19:58 metallica is offline Posalji email za metallica Pregledaj poruke od metallica Dodaj metallica u listu prijatelja
      Ceznja Ceznja is a Female
      moforaja




      Poruka: 3970
      Location: Bogu iza noga

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Ljudi moji, pa je li iko svjestan o cemu se pise ovdje... 14.gif

      grozdana fino napisala, a pola vas ovdje izvrce naopako njen post... 21.gif

      I ko kaze da ne zalimo ljude koji su izginuli u ratu...pa zivot mi se sastoji najvise od tuge i sjecanja na njih... 26.gif 26.gif 26.gif

      De malo bolje citajte i ne izvlacite pogresne zakljucke... 28.gif

      ___________________________________________________________________
      "Ovdje noci nisu tako plave, ovdje sunce nema takav sjaj, ovdje nisu takve trave, ZEMLJO MOJA..."

      10-18-2007 22:06 Ceznja is offline Pregledaj poruke od Ceznja Dodaj Ceznja u listu prijatelja
      ria ria is a Female
      miss foruma 2010




      Poruka: 3067
      Location: mostar

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od Ceznja:

            citat od grozdana:

              citat od Fisek:

            Znaci, mi koji ostadosmo zivi pored svega sto nas je snaslo smo - govna, otpad, smrdimo li smrdimo?
            21.gif


          fisek bola sta ti je..... 14.gif
          pa ne bih makar o sebi govorila da sam govno.....evo predeverala i ziva ostala
          kako to da niko ne konta sta sam htjela rec... 14.gif


        Kontam ja, bez brige 10.gif

      i ja 10.gif meni prvo što je palo na pamet kad sam èula za Tošu je bilo a ta neæe Karadžiæ poginut 16.gif

      ___________________________________________________________________
      girl_ahaa.gif

      10-18-2007 22:35 ria is offline Pregledaj poruke od ria Dodaj ria u listu prijatelja
      Fisek Fisek is a Male
      SB PRECJEDNIK




      Poruka: 195
      Location: London, ON Kanada

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od grozdana:

        ovu temu nisam otvorila kao knjigu zalosti za poginulog Tosa proeskog....ima za to tema in memoriam
          samo sam htjela reci da svi sto su dobri i casni poginuse ili u ratu ili mimo rata i to vrlo mladi
        ,
          a govna razna nas opasala i smrde li smrde
        ...i da je to moj dojam....i htjela sam znati sta vi mislite o tome......

        ti si mamin sine mrgud nevidjeni 28.gif


      Ovo je meni kristalno jasno, a vama?

      ___________________________________________________________________
      potpis obrisan od strane administratora

      Kako mama kaze

      10-19-2007 01:29 Fisek is offline Posalji Email za Fisek Pregledaj poruke od Fisek Dodaj Fisek u listu prijatelja
      Aleksandra Aleksandra is a Female
      moforaja




      Poruka: 10252
      Location: Mostar

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od ria:

            citat od Ceznja:

              citat od grozdana:

                citat od Fisek:

              Znaci, mi koji ostadosmo zivi pored svega sto nas je snaslo smo - govna, otpad, smrdimo li smrdimo?
              21.gif


            fisek bola sta ti je..... 14.gif
            pa ne bih makar o sebi govorila da sam govno.....evo predeverala i ziva ostala
            kako to da niko ne konta sta sam htjela rec... 14.gif


          Kontam ja, bez brige 10.gif

        i ja 10.gif meni prvo što je palo na pamet kad sam èula za Tošu je bilo a ta neæe Karadžiæ poginut 16.gif


      sto to od karadžia kreces 08.gif






      13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

      kontam i ja
      mislim temu 01.gif

      ___________________________________________________________________






              10-19-2007 01:35 Aleksandra is offline Posalji Email za Aleksandra Pregledaj poruke od Aleksandra Dodaj Aleksandra u listu prijatelja
              mamin sin mamin sin is a Male
              ne more meda


              Poruka: 66

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  citat od Fisek:

                    citat od grozdana:

                  ovu temu nisam otvorila kao knjigu zalosti za poginulog Tosa proeskog....ima za to tema in memoriam
                    samo sam htjela reci da svi sto su dobri i casni poginuse ili u ratu ili mimo rata i to vrlo mladi
                  ,
                    a govna razna nas opasala i smrde li smrde
                  ...i da je to moj dojam....i htjela sam znati sta vi mislite o tome......

                  ti si mamin sine mrgud nevidjeni 28.gif


                Ovo je meni kristalno jasno, a vama?


              meni jeste. 10.gif

              10-19-2007 18:19 mamin sin is offline Pregledaj poruke od mamin sin Dodaj mamin sin u listu prijatelja
              cheri cheri is a Female
              moder u peMziji




              Poruka: 3810
              Location: Svizzera

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  citat od zero:

                Ja sam izgubila vrlo blisku mladu osobu prije 15 godina i sada još uvijek me srce užasno boli i uvijek æe. Kad sam gledala sahranu Tošinu ponovo i ponovo i ponovo sam proživljavala onaj osjeæa od prije mnogo ljeta. Ljudi moji to je nešto što se ne može opiati, ta bol. I što neko prije mene reèe jadni roditelji koji ovo dožive kao što su moji. I koliko je života u njemu bilo, i koliko radosti, i koliko ljubavi za cijeli svijet.... baš kako su opisivali Tošu.... i cijeli život æu nositi uspomenu na njega ali i težak teret zbog gubitka.... Zato razumijem vrlo dobro sve ovo....I sada plaèem dok pišem poruku...

              33.gif 33.gif 33.gif Ako ti ista znaci, mene je ovaj tvoj post rastuzio i zelim ti da te uspomena na dragu osobu nikad ne napusti..iako je tesko.
              A evo i za Tosu i za sve mlade koji odu s ovog svijeta prerano, ni krivi ni duzni... 33.gif 33.gif 33.gif

              10-19-2007 18:36 cheri is offline Posalji email za cheri Pregledaj poruke od cheri Dodaj cheri u listu prijatelja
              zero zero is a Female
              puterica


              Poruka: 88
              Location: tu i tamo po potrebi....

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  citat od Ceznja:

                Ljudi moji, pa je li iko svjestan o cemu se pise ovdje... 14.gif

                grozdana fino napisala, a pola vas ovdje izvrce naopako njen post... 21.gif

                I ko kaze da ne zalimo ljude koji su izginuli u ratu...pa zivot mi se sastoji najvise od tuge i sjecanja na njih... 26.gif 26.gif 26.gif

                De malo bolje citajte i ne izvlacite pogresne zakljucke... 28.gif



              Ceznja 10.gif ovdje se èesto polupaju lonèiæi pa se od jedne teme okrene na nešto sasvim drugo.


              Cheri hvala. 10.gif

              10-20-2007 09:50 zero is offline Pregledaj poruke od zero Dodaj zero u listu prijatelja
              grozdana grozdana is a Female
              samo sto nisam




              Poruka: 1047
              pokretac teme Thread Started by grozdana

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              a ne znam ni sto otvorih ovu temu....stvarno.... 14.gif

              ja ne znam kako da objasnim Fiseku i Sincicu da se ne radi o tome da su

              SVI FINI POGINULI nego da su SVI STO POGINUSE BILI FINI

              naravno da ima puno finih ljudi koji su srecom jos na zivotu......

              malo je losih ljudi koje djavo rano odnese....

              vjerovatno ce i ovo biti pogresno shvaceno.....

              ___________________________________________________________________

                broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane grozdana dana 10-20-2007 u 12:21.

                10-20-2007 12:20 grozdana is offline Posalji email za grozdana Pregledaj poruke od grozdana Dodaj grozdana u listu prijatelja
                GARAVUSA GARAVUSA is a Female
                Misiica ljeta 07




                Poruka: 8664
                Location: Holland

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                33.gif

                ___________________________________________________________________

                  NIJE LAKO BITI JA ! ! !

                10-21-2007 01:31 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
                Humska Humska is a Female
                samo sto nisam




                Poruka: 999
                Location: nema dalje

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                zero 33.gif

                grozdana, tebi svaka cast sto si otvorila temu. Ima nas koji shvatamo.
                Ima i onih, kojima i da nacrtas, ne bi bilo jasno sta si htjela reci.

                Za Tosu i sve nase drage, znane i neznane 33.gif

                ___________________________________________________________________
                Sve sto vrijedi nosim u sebi...

                broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Humska dana 10-21-2007 u 17:49.

                10-21-2007 17:49 Humska is offline Posalji email za Humska Pregledaj poruke od Humska Dodaj Humska u listu prijatelja
                Ella Ella is a Female
                bice nesto od mene




                Poruka: 315
                Location: Skopje

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                33.gif

                ___________________________________________________________________

                    10-21-2007 18:38 Ella is offline Pregledaj poruke od Ella Dodaj Ella u listu prijatelja YIM Screenname: ela_maric
                    Stranica (3): « prethodna 1 [2] 3 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
                    Postavi novu temu Odgovori
                    Go to:
                    preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com