Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » RELIGIJA, FILOZOFIJA I PSIHOLOGIJA » Cija je Allahova kuca - DANI » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (5): « prva ... « prethodna 2 3 4 [5] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Rondo Rondo is a Male
stalni dopisnik


Poruka: 1085

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od bosnjak:

    Ima njih vise nego sto mislis,a i sire se.Dovoljno je otici u Zenicu ili SA da se uvjeris u to


Vidis kako on iz Malmea zna koliko ih ima...
Evo ja sam u SA a ima me i u ZE i mogu reci da je sve manje i manje ovih sa bradama i kratkim panatalama...
Kazu doduse, da se dosta nakon ovih desavanja u N.Pazaru a i u Bracicima obrijalo i produzilo pantalone..e sada razlog ne znam...
Ali ih je manje definitivno.

03-26-2007 23:20 Rondo is offline Posalji email za Rondo Pregledaj poruke od Rondo Dodaj Rondo u listu prijatelja
Amaryllis Amaryllis is a Female
seka




Poruka: 844

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Anida:

    I Amaryllis, jesi bila? kako je bilo?


ma nisam... 29.gif (i meni ti je bilo ko muji u onom vicu "akobogda")

ali ovako je bilo 05.gif imam ja svoje ljude pa pokrivam sve dogadjaje, bar posredno 07.gif

predavanje je bilo u nedjelju, poslije utakmice (rekoh li ja da je hafiz dosao na utakmicu 19.gif )...pa je utakmica posluzila kao uvertira, da trebamo biti optimisti, jer ko se ovoj pobjedi nadao...i tako...ma pricao o manje vise poznatim stvarima..., pa se dotako i
duznicko-nepovjerilackog odnosa, svekrve-nevjeste...kao treba biti tolerantan i saburli (vala mu ova i nije nesto 24.gif ), i tako...neko nesto upitao... pitanja o "vehabijama" vise vala deplasirano i izodgovarano... a i kakav je ovdje doticaj s pomenutima?! nikakav, ne znam sto ih toliko potenciraju 14.gif 14.gif

ima snimljena kaseta, takao ti je uglavnom bilo...

nije bilo vele posjeceno predavanje, 50-ak ljudi, nekoliko novih faca sve ostalo standardni dzamijasi, uglavnom stariji ljudi i nesto malo "mladih muslimana" 07.gif ...a bila je i skupstina IZ norveske, valjda tempirali da dodju na utakmicu, pa kao organizovali skupstinu, valjda im IZ pokriva troskove puta (ipak je to sluzbeni put, jelte 29.gif )....nisu bili na predavanju...
'ta ce njima hafiz reci sto oni vec ne znaju... 28.gif 28.gif

ode ovo opet po IZ 19.gif

Eto, to je bila prva posjeta hafiza oslu, ostao je 7 dana (tako mi rekose) i kaze da mu se svidjelo ovdje kod nas na sjeveru 11.gif

04-01-2007 23:15 Amaryllis is offline Pregledaj poruke od Amaryllis Dodaj Amaryllis u listu prijatelja
bosnjak
SexNepoznat

Poruka: 224

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Rondo:

        citat od bosnjak:

      Ima njih vise nego sto mislis,a i sire se.Dovoljno je otici u Zenicu ili SA da se uvjeris u to


    Vidis kako on iz Malmea zna koliko ih ima...
    Evo ja sam u SA a ima me i u ZE i mogu reci da je sve manje i manje ovih sa bradama i kratkim panatalama...
    Kazu doduse, da se dosta nakon ovih desavanja u N.Pazaru a i u Bracicima obrijalo i produzilo pantalone..e sada razlog ne znam...
    Ali ih je manje definitivno.


ja sam u SA najmanje 3 puta,tako da osjetim svaki put vise brace hvala Allahu.

04-02-2007 01:03 bosnjak is offline Pregledaj poruke od bosnjak Dodaj bosnjak u listu prijatelja
Rondo Rondo is a Male
stalni dopisnik


Poruka: 1085

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

To 3 puta ti malo burazeru da donosis zakljucke...

04-02-2007 11:01 Rondo is offline Posalji email za Rondo Pregledaj poruke od Rondo Dodaj Rondo u listu prijatelja
bosnjak
SexNepoznat

Poruka: 224

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

uopste nije malo kad si upoznat s raznim krugovima selefija(ili ti "vehabija") i svaki put vidis nekoliko

    nove
brace. 10.gif

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane bosnjak dana 04-02-2007 u 14:02.

04-02-2007 13:50 bosnjak is offline Pregledaj poruke od bosnjak Dodaj bosnjak u listu prijatelja
Rondo Rondo is a Male
stalni dopisnik


Poruka: 1085

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

A znas li koliko tih novih rade za organe MUP-a ili ministarstva sigurnosti (SIPA)?
Ja znam 12.gif

04-02-2007 23:06 Rondo is offline Posalji email za Rondo Pregledaj poruke od Rondo Dodaj Rondo u listu prijatelja
fenomeno fenomeno is a Male
bice nesto od mene




Poruka: 342

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od bosnjak:

    uopste nije malo kad si upoznat s raznim krugovima selefija(ili ti "vehabija") i svaki put vidis nekoliko
      nove
    brace. 10.gif


ko vas napravi toliko 21.gif

ja jedinac 35.gif

___________________________________________________________________
....prde Mahmut ne more se dahnut.....

04-02-2007 23:12 fenomeno is offline Pregledaj poruke od fenomeno Dodaj fenomeno u listu prijatelja
Rondo Rondo is a Male
stalni dopisnik


Poruka: 1085

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Cok, znas li ti onu staru vehabijsku od EKV-a
Ovo je kuca za nas,
ovo je kuca za svu nasu decu..
Ovo je zemlja za nas
ovoje zemlja za sve nase ljude...
Pogledaj me, o pogledaj me
ocima deteta...

Cujem vrati se,
cujem ostani, cujem vratise..otvoriiii miiiiii.
Cujem vrati se,
cujem ostani, cujem vrati se...ne idi ne idi neeeee....

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Rondo dana 04-02-2007 u 23:30.

04-02-2007 23:28 Rondo is offline Posalji email za Rondo Pregledaj poruke od Rondo Dodaj Rondo u listu prijatelja
cok cok is a Male
liska mjeseca maja


Poruka: 5450
Location: seher mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ovaj krug sam smislio ovaj krug sam stvorio 13.gif 13.gif 13.gif

___________________________________________________________________
28.gif BICE BOLJE,NEKO VICE 28.gifKAZUU 18.gif

04-02-2007 23:30 cok is offline Pregledaj poruke od cok Dodaj cok u listu prijatelja
Rondo Rondo is a Male
stalni dopisnik


Poruka: 1085

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Uvek sam zeleo da osetim dodir
NOVAC U RUKAMAAAA 18.gif

04-02-2007 23:31 Rondo is offline Posalji email za Rondo Pregledaj poruke od Rondo Dodaj Rondo u listu prijatelja
fenomeno fenomeno is a Male
bice nesto od mene




Poruka: 342

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

24.gif

___________________________________________________________________
....prde Mahmut ne more se dahnut.....

04-03-2007 00:05 fenomeno is offline Pregledaj poruke od fenomeno Dodaj fenomeno u listu prijatelja
bosnjak
SexNepoznat

Poruka: 224

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Rondo:

    A znas li koliko tih novih rade za organe MUP-a ili ministarstva sigurnosti (SIPA)?
    Ja znam 12.gif


znas koliko tih novih "zavole" islam nakon sto se upoznaju s bracom? ja znam nekoliko njih.Oni ostali su otkriveni obicno nakon nekog vremena,i onda bivaju "izbaceni"

Sve u svemu,neznatan broj prema stalno rastecem pokretu 10.gif

04-03-2007 00:57 bosnjak is offline Pregledaj poruke od bosnjak Dodaj bosnjak u listu prijatelja
Rondo Rondo is a Male
stalni dopisnik


Poruka: 1085

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Pa bas tako:Zavole ali pod navodnim znacima...
De djecace, ako zivis u svedskoj, ne moj u snovima...
Ovo su malo ozbiljnije stvari sa kojima se bave sigurnosne sluzbe...
Moj ti je savjet da se kanis baljezganja glupoti po netu jer i SÄPO prati...
Nastavis li, ako i tebi ne otkazu kocnice (ne mojom zaslugom vjeruj mi), kupi ulja za suncanje...
Niste svjesni...ali eto....

04-03-2007 02:03 Rondo is offline Posalji email za Rondo Pregledaj poruke od Rondo Dodaj Rondo u listu prijatelja
Losa cura
SexNepoznat



Poruka: 977

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ne postoji tako nesto kao Allahova kuca! Jos jedna kreirana izmisljotina.

___________________________________________________________________

      VIDI STVARNO: pink slonici! 17.gif 29.gif

04-03-2007 15:11 Losa cura is offline Pregledaj poruke od Losa cura Dodaj Losa cura u listu prijatelja
Losa cura
SexNepoznat



Poruka: 977

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Sto se tice ove teme: moje pitanje je : zasto bi se nas Reis uopce interesovao za problem vehabija, i zasto se ne bi interesovao za globalno zagrijavanje i politiku?! Reis ul Ulema ili Efendija Ceric, je prilicno sposoban i pouzdan lider, i ne vidim nikakvog razloga da neko reaguje na misljenja mentalno nestabilnih 33.gif studenata ili profesora ludih "islamskih" 21.gif nauka i filozofija koji se spominju u tom clanku. Moje drugo pitanje: zasto se ti "dusebriznici" ne pobrinu sami o tome? I primjedba na kraju: mislite li da bi iko poslusao Efendiju Cerica ako bi bilo sta predlozio na tom "planu"? Dali ga je neko mozda poslusao u zadnjih nekoliko godina njegovog liderstva? Ljudi su ga birali jednostavno iz simpatije, a on je toga isto svjestan, i prema tome radi sto je u njegovoj moci. Da je mogucnosti za nesto vise nema dvojbe da ne bi isto i ucinio! Savjet: ostavite Efendiju Cerica na miru i gledajte mozete li nesto!! uraditi sami. Selam

___________________________________________________________________

      VIDI STVARNO: pink slonici! 17.gif 29.gif

04-03-2007 15:37 Losa cura is offline Pregledaj poruke od Losa cura Dodaj Losa cura u listu prijatelja
Amaryllis Amaryllis is a Female
seka




Poruka: 844

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

AquaNori, zelis li nam to reci da postoje demokratski izbori za reisa, na kojim su ga "ljudi birali jednostavno iz simpatije", stvarno sam neinformisana kako mi je to moglo promaci 21.gif 21.gif

ja sam mislila on se sam bira i onda u svojstvu pastira govori nama koga cemo birati na izborima...

pa bi sve ko nekad i on u politiku a zao mu imperiju napustati...vidjela sam mu haciendu prekoputa
bolnice za lice i vilice na kosevu davne 98. cini mi se ... i strazu na kapiji sto ga cuva pa se nama nedade parkirati kaze "odbi jarane privatni posjed", trotoar preko puta bolnice (jes' da smo i mi trotoar izabrali, ama ne bi nista prikladnije 19.gif )...

a odgovor na tvoje pitanje je: zato sto je reis osnovao neku komisiju koja je trebala da se ocituje da li u bosni postoje vehabije, tako je pisalo cini mi se u onom tekstu iz Dana, sto je AR stavio. a politikom se bavi rekreativno, i u dobrotvorne svrhe 19.gif

p.s. nista mi draze kad se neko prema nekome postavi tako zastitnicki, navaliti na "sticenika" 19.gif 21.gif 12.gif

btw, dobrodosla na forum 35.gif 33.gif

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Amaryllis dana 04-03-2007 u 20:31.

04-03-2007 20:31 Amaryllis is offline Pregledaj poruke od Amaryllis Dodaj Amaryllis u listu prijatelja
Losa cura
SexNepoznat



Poruka: 977

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Amaryllis:

    AquaNori, zelis li nam to reci da postoje demokratski izbori za reisa, na kojim su ga "ljudi birali jednostavno iz simpatije", stvarno sam neinformisana kako mi je to moglo promaci 21.gif 21.gif

    ja sam mislila on se sam bira i onda u svojstvu pastira govori nama koga cemo birati na izborima...

    pa bi sve ko nekad i on u politiku a zao mu imperiju napustati...vidjela sam mu haciendu prekoputa
    bolnice za lice i vilice na kosevu davne 98. cini mi se ... i strazu na kapiji sto ga cuva pa se nama nedade parkirati kaze "odbi jarane privatni posjed", trotoar preko puta bolnice (jes' da smo i mi trotoar izabrali, ama ne bi nista prikladnije 19.gif )...

    a odgovor na tvoje pitanje je: zato sto je reis osnovao neku komisiju koja je trebala da se ocituje da li u bosni postoje vehabije, tako je pisalo cini mi se u onom tekstu iz Dana, sto je AR stavio. a politikom se bavi rekreativno, i u dobrotvorne svrhe 19.gif

    p.s. nista mi draze kad se neko prema nekome postavi tako zastitnicki, navaliti na "sticenika" 19.gif 21.gif 12.gif

    btw, dobrodosla na forum 35.gif 33.gif


Amarillys : "Dzamije su Allaha radi..." itd, mislim da ti je poznat vec taj ajet, ili trebao bi biti, zar ne. Peace! :)

___________________________________________________________________

      VIDI STVARNO: pink slonici! 17.gif 29.gif

04-03-2007 22:20 Losa cura is offline Pregledaj poruke od Losa cura Dodaj Losa cura u listu prijatelja
Amaryllis Amaryllis is a Female
seka




Poruka: 844

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

AguaNori, iskreno ...bolje stojim s hadisima. evo jednog : Razmisljanju nema ravna ibadeta (Munavi)
mucni malo tom glavicom ziva bila, prije nego nesto napises ...svi cemo biti na dobitku, i mi imati sta procitati a i ti ces ibadetiti 19.gif

selam, peace, mir, whatever :) 01.gif

edit: pobjeze mi jedan smajlo, pa birala prikladniji 29.gif

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Amaryllis dana 04-04-2007 u 13:12.

04-04-2007 13:10 Amaryllis is offline Pregledaj poruke od Amaryllis Dodaj Amaryllis u listu prijatelja
Losa cura
SexNepoznat



Poruka: 977

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

:) Jes, ofkors!

___________________________________________________________________

      VIDI STVARNO: pink slonici! 17.gif 29.gif

04-04-2007 16:14 Losa cura is offline Pregledaj poruke od Losa cura Dodaj Losa cura u listu prijatelja
fenomeno fenomeno is a Male
bice nesto od mene




Poruka: 342

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od bosnjak:

    uopste nije malo kad si upoznat s raznim krugovima selefija(ili ti "vehabija") i svaki put vidis nekoliko
      nove
    brace. 10.gif


jeble te vehabije
i ta tvoja braca 23.gif

obicni kriminalci i lopovi 21.gif

truju nam drzavu 21.gif

___________________________________________________________________
....prde Mahmut ne more se dahnut.....

04-22-2007 01:47 fenomeno is offline Pregledaj poruke od fenomeno Dodaj fenomeno u listu prijatelja
Stranica (5): « prva ... « prethodna 2 3 4 [5] nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com