Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » LOM » **Sijecanje na Ratne dane** » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (5): « prva ... « prethodna 2 3 4 [5] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Kutljaca Kutljaca is a Female
Kuharica ipo




Poruka: 6617
Location: V.I.P

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

kad je UN PAKETIC iz aviona trehno na glavu mi
jesam se najela onih ficviricakrcun.gif

___________________________________________________________________
simply the best

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Kutljaca dana 05-17-2008 u 20:22.

05-17-2008 20:22 Kutljaca is offline Posalji Email za Kutljaca Pregledaj poruke od Kutljaca Dodaj Kutljaca u listu prijatelja
UZAK UZAK is a Male
bice nesto od mene


Poruka: 438
Location: drugi dunjaluk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Borna:

    donosila mi raja iz Bijelog polja (makarone) 13.gif 13.gif






Borna sjecas li se kombija kojim se islo u Bijelo Polje,i onog Yuge,sa velikim Ljiljanima na haubi,i onoga kadeta isaranog,a na vratima napisano"Nesalomljivi Tutkumi''????

___________________________________________________________________
..."Rekli mu da je to narodna nošnja
I baš mu je lijepa ova košulja smeða
Stoji mu krasno ali nije mu jasno
Što su rukavi svezani s leða..."

05-18-2008 15:59 UZAK is offline Pregledaj poruke od UZAK Dodaj UZAK u listu prijatelja
Borna Borna is a Female
samo sto nisam




Poruka: 1023
Location: èardak ni na nebu,ni na zemlji

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

a, sjeæam , moj ti ...

___________________________________________________________________

    05-18-2008 22:44 Borna is offline Pregledaj poruke od Borna Dodaj Borna u listu prijatelja
    al capone al capone is a Male
    moforaja




    Poruka: 5015
    Location: grad andjela

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    okle benzin frajeru 13.gif

    ___________________________________________________________________



      http://www.youtube.com/watch?v=yqErQ-OeIoY

      05-18-2008 22:46 al capone is offline Posalji email za al capone Homepage of al capone Pregledaj poruke od al capone Dodaj al capone u listu prijatelja AIM Screenname: shef YIM Screenname: no name
      pasha pasha is a Male
      Super Moderator




      Poruka: 9503
      Location: uh jebo te

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od al capone:

        a moj pasa da podjem pisat crnjak situacije bas bi te jeza prosla.....


      e moj brate capo pritisno nas tenk i pade jedan sve u meni sto je bilo se protreslo konto usi mi otpale

      nisam mogo dahnut i ne izlazim kolki smo mi tukci a vidi nas frajer vizuelno

      malo se razidje ona prasina ja gledam jesul svi ostali nema jednog ja se ukino sta je sad

      ja napolje ona pala metar od naseg rova improvizivanog i lohotnog

      napravila brate u onom kamenu zivcu rupu da mores kariolu komplet ugurat

      cuci frajer na rubu i okreno prkno njemu tamo i kenja 28.gif 13.gif nisam imo papira pa mu pruzio cuturicu vode da se opere

      zamalo opet ispaljenje i imas bukvalno da izbrojis 21-21 i eto je u krilu skakali smo gaca na pola koljena u bunker 19.gif

      ___________________________________________________________________

        neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
      Oscar Wilde

      05-18-2008 23:09 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
      al capone al capone is a Male
      moforaja




      Poruka: 5015
      Location: grad andjela

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      necu o crnjak situacijama...ne znam uopste jel za foruma pisat o situacijama kad coeka rastrga granata...ako si bio gledao znas o cemu pisem.....


      nego...nisi ti vidio encu.. go ko od majke zamotao se u carsaf i kroz grad... 13.gif 13.gif

      ___________________________________________________________________



        http://www.youtube.com/watch?v=yqErQ-OeIoY

        05-18-2008 23:18 al capone is offline Posalji email za al capone Homepage of al capone Pregledaj poruke od al capone Dodaj al capone u listu prijatelja AIM Screenname: shef YIM Screenname: no name
        pasha pasha is a Male
        Super Moderator




        Poruka: 9503
        Location: uh jebo te

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od al capone:

          necu o crnjak situacijama...ne znam uopste jel za foruma pisat o situacijama kad coeka rastrga granata...ako si bio gledao znas o cemu pisem.....


          nego...nisi ti vidio encu.. go ko od majke zamotao se u carsaf i kroz grad... 13.gif 13.gif


        encu sam gledo zadnji put iz bristola ide on preko titovog i nosi karton kako su busili most enco stavlja karton krpi 19.gif

        nedje s pocetka rata 92-ga

        ___________________________________________________________________

          neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
        Oscar Wilde

        05-18-2008 23:22 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
        al capone al capone is a Male
        moforaja




        Poruka: 5015
        Location: grad andjela

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        ide enco kroz feicevu a sisa encino osiguranje s drvenom puskom.... 13.gif


        rahmet im dusi 33.gif 33.gif

        ___________________________________________________________________



          http://www.youtube.com/watch?v=yqErQ-OeIoY

          05-18-2008 23:24 al capone is offline Posalji email za al capone Homepage of al capone Pregledaj poruke od al capone Dodaj al capone u listu prijatelja AIM Screenname: shef YIM Screenname: no name
          pasha pasha is a Male
          Super Moderator




          Poruka: 9503
          Location: uh jebo te

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          e jeste rahmet mu vjecni 33.gif 33.gif

          ___________________________________________________________________

            neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
          Oscar Wilde

          05-18-2008 23:30 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
          BISCANIN2
          SexNepoznat

          Poruka: 52

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Nije vezano za Mostar ali ista je tematika .
          Galvni ratni poklic kod nas je bio TEKBIR .NA ŠTA BI SVI U GLAS ALLAHU EKBER ,
          Stim se sve zapoèinjalo i zavrsavalo obièno je TEKBIR išao tri puta uzvikiao na signal neko sa najprodornijim glasom ,a to je kod nas tad bio sad rahmetli EMILI ,imao je stvarno strasan i prodoran glas
          I tako Poslije teskog polozaja na autonomiji vraæamo se prema IKM mjestu kako smo saznali èeka delagacija Žena sa Une sa pitama i onim sta su mogli da naprave od niceg ,polako se približivamo u koloni po jedan u punoj ratnoj spremi , i pred samim izlazom iz zavoja pred zenama djevojkama i komandom emili uzviknu TEKBIRRRRRRRRRRRRRRR da se nebo propara , mi svi kao da smo se dogovorili nista ni glasa ne pustismo , a za koji moment opet TEKBIRRRRRRRR jos jacei glasnije , mi i ovaj put nista ,prodje koji trenutak i kad se zacu TEKBIRRRRR JEBEM vAM MATER .
          LJ ljut sto ga nismo podržali da ispane faca .

          ___________________________________________________________________
          zdravlja,para ili use ,nase i podase

          05-19-2008 00:04 BISCANIN2 is offline Pregledaj poruke od BISCANIN2 Dodaj BISCANIN2 u listu prijatelja
          Stranica (5): « prva ... « prethodna 2 3 4 [5] nove poruke | aktuelne teme | forum
          Postavi novu temu Odgovori
          Go to:
          preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com