Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » LOM » **Sijecanje na Ratne dane** » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (5): « prethodna 1 [2] 3 4 5 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
beli beli is a Male
moforaja




Poruka: 4109
Location: USA

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Meni su najbolje ishli makaroni sa senfom, kao i riza k'o od majke... 04.gif 04.gif

___________________________________________________________________
audicija u Holiwoodu sutra akshamli...
autobus iza Hita polazi oko sedam ujutru, ako vozac ne potegne prethodne noci....
Princ cuvaj mjesto na seciji....

04-12-2005 21:48 beli is offline Posalji Email za beli Pregledaj poruke od beli Dodaj beli u listu prijatelja
GARAVUSA GARAVUSA is a Female
Misiica ljeta 07




Poruka: 8664
Location: Holland
pokretac teme Thread Started by GARAVUSA

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

okle senf u oni vakat 14.gif

___________________________________________________________________

    NIJE LAKO BITI JA ! ! !

04-12-2005 22:23 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
beli beli is a Male
moforaja




Poruka: 4109
Location: USA

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Heheheheeeee cuj okle...kad je svak ga baco,
a beli kuci s'njim(nema bacanja u Belog) 04.gif 04.gif

___________________________________________________________________
audicija u Holiwoodu sutra akshamli...
autobus iza Hita polazi oko sedam ujutru, ako vozac ne potegne prethodne noci....
Princ cuvaj mjesto na seciji....

04-13-2005 00:43 beli is offline Posalji Email za beli Pregledaj poruke od beli Dodaj beli u listu prijatelja
La mirage La mirage is a Male
bice nesto od mene




Poruka: 406
Location: N

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Evo jedno sjecanje (iz medjuratnog vremena):

Poslije sviranja posli se razilazit, i naravno morali nosit sa sobom instrumente, pojacala itd. I ja cu pojacalo - lampas stokila u njemu... Uza stepenice, a fala bogu nema svjetla na ulici, popeo se na vrh, i kako sam zakoracio sjetim se da su tu neki balvani (za nalozit') ali kasno bilo stati. Padam i da ne bi pojacalo palo i sasulo se, ja cu ga k'o zadrzat i pane mi na ruku: pojacalo-ruka mi-balvan (sendvich). 19.gif

U komsije da mi zavije ruku, krv lije. Pitam sta je sa pojacalom, kaze gitarista radi. Haj nek nisam dzaba umalo zijanio prste.

I danas mi nekad naumpane da mi je znati gdje je zavrsilo pojacalo.

Usput, jednom drugom prilikom, '93, sad vec bojovnici ulaze i prebiraju po kucama, udje jedan sitan nakav a napuhao se ko ti je ko on. Obidje cijeli stan, i kad je nasao pojacalo, dize uzbunu, ko biva mi imamo radio-stanicu i dojavljujemo. 13.gif

___________________________________________________________________
If God made anything better than a girl, He sure kept it to himself. —Nelson Algren, A Walk on the Wild Side

    04-13-2005 14:07 La mirage is offline Posalji email za La mirage Homepage of La mirage Pregledaj poruke od La mirage Dodaj La mirage u listu prijatelja
    GARAVUSA GARAVUSA is a Female
    Misiica ljeta 07




    Poruka: 8664
    Location: Holland
    pokretac teme Thread Started by GARAVUSA

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    10.gif 13.gif i u tebe sve mjuzicke nedace


    a dje lunch paket 13.gif

    ___________________________________________________________________

      NIJE LAKO BITI JA ! ! !

    04-13-2005 14:10 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
    La mirage La mirage is a Male
    bice nesto od mene




    Poruka: 406
    Location: N

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Ja postio 13.gif 13.gif 13.gif

    Hajde dobro evo:

    cesto prije rata, posto sam bio malo (malo vise) ters u hrani, konto sam da cu ako se nesto tako desi morati svasta jesti i tako zavoliti svu hranu. Ipak nije se ostvarilo, ni sad ne volim dosta stvari.

    Mozda ovo nije 13.gif nego 16.gif ili za 26.gif

    ___________________________________________________________________
    If God made anything better than a girl, He sure kept it to himself. —Nelson Algren, A Walk on the Wild Side

      04-13-2005 14:42 La mirage is offline Posalji email za La mirage Homepage of La mirage Pregledaj poruke od La mirage Dodaj La mirage u listu prijatelja
      Plastic Plastic is a Male
      moforaja


      Poruka: 2533
      Location: space

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      riza sa maslackom!!!

      04-14-2005 20:26 Plastic is offline Posalji email za Plastic Pregledaj poruke od Plastic Dodaj Plastic u listu prijatelja
      Maggie Maggie is a Female
      moforaja




      Poruka: 2736
      Location: daleko

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Posle ja i moja skolaska prijateljica u Olje zubarke. Osam ujutro, odsvirala sirena, ali kobiva nek svira, vise im ne mozes vjerovat. I polako mi prema Rondou i pricamo, kad zapuca. Fijucu granate, jedna prije nas, jedna preko nas, a nas dvije zalegle na sred Drapsinove i ruke na usi. I lezimo mi tako, i nakon jedno 10 minuta stade, ono zatisje, a atmosfera nabijena. I gledamo se lezeci, kad ona ko iz topa, blijeda ko krpa:"maggie, jesmo li prezivile?" 13.gif 07.gif


      te se ustani, otresi ono lisce iz kose i nastavi polako prema zubaru 01.gif

      ___________________________________________________________________

        04-14-2005 20:48 Maggie is offline Posalji email za Maggie Pregledaj poruke od Maggie Dodaj Maggie u listu prijatelja
        tana tana is a Male
        rigorozni




        Poruka: 17879
        Location: na prinudnom radu :)

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        selo vranjevici pored blagaja.

        mi drzimo liniju s jedne, cetnici s druge strane.

        izmedju je provalija jedno stotinjak metara duboka i svega dvadesetak metara siroka, tako da je mirna granica. nit' oni mogu vamo nit' mi mozemo tamo. niko nikoga ne dira ... otprilike tako izgleda linija kod sela vranjevici.

        iako je ljeto dobro je hladno navece. mi lezimo u rovovima i smrzavamo se, cetnici imaju bunker koji mi fino vidimo samo kad podignemo glavu. u bunkeru gori vatrica, fino se vidi. njima je dakle toplo i uzivaju. bunker je svega mozda nekih tridesetak metara od nas.

        u neka doba oko 3-4 ujutro zacu se iz bunkera:

          to ... todore .... daj mi ga .... zabi ga ..... aj todoreeeeee 27.gif


        ... rastura je pajdo, ori se brdo ...... mi se smrzavamo a on kara koku i to jos kvalitetno 13.gif

        i nastavlja se, todor ce ti sada:
          jooooj nado reci ko te najboje kara reci


        ona ce ti:
          ti todore ti si najbolji i imas najbolji k*rac. to todore, nabi ga u mene ... 27.gif 27.gif 27.gif


        i tako traje to vec desetak minuta, nasa raja polako pocinju da onanisu 27.gif 11.gif

        i tako je to trajalo jos dugo, todor je rasturio covjece. ma rasturio je kvalitetno. i na kraju kad je zavrsio zamirisa kafa iz bunkera.

        mi gladni, smrznuti, zagorili a oni karaju u toplom bunkeru i onda im kafu napravi. joj kontrasta.

        ___________________________________________________________________
        kad ce mostar mama?

        04-14-2005 21:01 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
        tana tana is a Male
        rigorozni




        Poruka: 17879
        Location: na prinudnom radu :)

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        kasnije smo uzaludno dozivali nadu da malo navrati vamo 13.gif 13.gif 13.gif


        ma bila sega totalna 13.gif

        ___________________________________________________________________
        kad ce mostar mama?

        04-14-2005 21:03 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
        GARAVUSA GARAVUSA is a Female
        Misiica ljeta 07




        Poruka: 8664
        Location: Holland
        pokretac teme Thread Started by GARAVUSA

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        jadno musko pa ta bi brez p .... i to nekoliko dana dok je na liniji 28.gif



        meni sad smjesno kako smo u mjesnoj trazili robu heheheh, jojjj prevrci pa kad nadji da ti nesto pase ko da si neznam sta naso
        U mene ex zaova nadje jednom u djecijim pantalama 50 maraka u dzepu , e golemo i to onda bi 01.gif

        ___________________________________________________________________

          NIJE LAKO BITI JA ! ! !

        04-14-2005 22:47 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
        La mirage La mirage is a Male
        bice nesto od mene




        Poruka: 406
        Location: N

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od tana:

          kasnije smo uzaludno dozivali nadu da malo navrati vamo 13.gif 13.gif 13.gif


          ma bila sega totalna 13.gif


        Ma mozda bi vam ona i dosla da nije one provalije 04.gif 04.gif

        ___________________________________________________________________
        If God made anything better than a girl, He sure kept it to himself. —Nelson Algren, A Walk on the Wild Side

          04-15-2005 07:26 La mirage is offline Posalji email za La mirage Homepage of La mirage Pregledaj poruke od La mirage Dodaj La mirage u listu prijatelja
          LanaMo LanaMo is a Female
          moforaja




          Poruka: 2125
          Location: Svugdje Pomalo...Pretezno vise tu nego tamo...

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Ja se sjecam..tokom rata...meni i sestri se jelo nesto slatko..ma nema..ubi i slatko...a najgore nidze nista....kazemo mi mami da nam nesto napravi...ona jadna nezna sta ce...nesto jada iskupila...i zamutila palacinke....a ni dzema...ni eurokrema..nesto malo secera..ali nije to bilo bitno uopste..jer tu nasu radost ja nemogu opisati...kad smo navalile po njima...onako suhe.... 01.gif a sad kad ih zamuti i napece...biraj hoces li sa ovim sa onim dzemom...orasima...eurokremom......ali na kraju ja njih ipak najvise volim onako suhe ili sa secerom..ostalo mi....

          ___________________________________________________________________
          Ne misli da je trenutak sreæe nešto maleno!

          05-06-2005 18:23 LanaMo is offline Pregledaj poruke od LanaMo Dodaj LanaMo u listu prijatelja
          Supastar Supastar is a Male
          guster




          Poruka: 59
          Location: U sjedinjenom kraljevstvu

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Sjecam se onih "Corned Beef" konzerva i jednom kad me je od te konzerve (da oprostish) proljev uhvatio, a strefilo me u dan naj goreg granatiranja dok su svi bili u podrumu cjeli dan ja sam bio u WC na desetom spratu.

          CORNED BEEF - nikad vise to necu okusiti, sad kad vidim te konzerve u ducanu uvjek se sjetim tog dana. 21.gif

          Jednog ljetnog data 92. moj komsija Kuko se napio travarice i tako u neka doba odluci da mu je dosadilo sjediti u podrumu. Izadje Kuko iz zgrade a taman uzbuna svirala i pocele granate padati i dreknu mom starom "sad cu ih ja na prsa stopati". Moj strai posao za njim................. i nikako ga vratit u zgradu. 05.gif

          I sad se sjecam, Kuke, stoji na sred ceste pored Bocalista i dere se "haj mi jednu nabaci!!" 13.gif i a granate padaju oko nas. Od tada moj stari uvjek govori "Bog cuva djecu i pijance"

          ___________________________________________________________________
          Risto Podvožnjak sezdeset i osma 13.gif

          broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Supastar dana 05-13-2005 u 11:30.

          05-13-2005 11:16 Supastar is offline Posalji Email za Supastar Homepage of Supastar Pregledaj poruke od Supastar Dodaj Supastar u listu prijatelja
          Black_Mamba Black_Mamba is a Female
          rodjena




          Poruka: 1055

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Travarica je zaebana 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif Udara a ne goji

          ___________________________________________________________________
          Eh kakve je Pesta kupleraje imala

          05-13-2005 11:20 Black_Mamba is offline Pregledaj poruke od Black_Mamba Dodaj Black_Mamba u listu prijatelja
          M^M
          SexNepoznat



          Poruka: 443
          Location: Dusom: 43.22, 17.50, Tijelom: 42.37, 71.03

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          13.gif 13.gif udara a ne goji 13.gif 13.gif

          ___________________________________________________________________
          "...Niko na svijetu, provjerite, nema tako lijepo, pitomo, tepanje za svoj klub. U masi navijackih, divljih, ratobornih, zivotinjskih naziva, izmedju tigrova, lavova, svinja, pijetlova, zmajeva, grobara izdvaja se to pitomo RODJENI..."
          Senad Hadzifejzovic

          05-13-2005 13:51 M^M is offline Posalji Email za M^M Pregledaj poruke od M^M Dodaj M^M u listu prijatelja
          Senad Hadzifejzovic Senad Hadzifejzovic is a Male
          rezimski novinar




          Poruka: 3241
          Location: Iza

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od berber:

            Zar ti nemas nekih sjecanja na ratne dane??? 18.gif


          Zaboravila ih u Mostaru na disketi 05.gif

          ___________________________________________________________________
          Volim, fudbal, kosarku, tenis, .... al' od svega najvise volim sport.

          05-13-2005 18:04 Senad Hadzifejzovic is offline Pregledaj poruke od Senad Hadzifejzovic Dodaj Senad Hadzifejzovic u listu prijatelja
          giorgioarmanzaman
          SexNepoznat

          Poruka: 1

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od LanaMo:

            Ja se sjecam..tokom rata...meni i sestri se jelo nesto slatko..ma nema..ubi i slatko...a najgore nidze nista....kazemo mi mami da nam nesto napravi...ona jadna nezna sta ce...nesto jada iskupila...i zamutila palacinke....a ni dzema...ni eurokrema..nesto malo secera..ali nije to bilo bitno uopste..jer tu nasu radost ja nemogu opisati...kad smo navalile po njima...onako suhe.... 01.gif a sad kad ih zamuti i napece...biraj hoces li sa ovim sa onim dzemom...orasima...eurokremom......ali na kraju ja njih ipak najvise volim onako suhe ili sa secerom..ostalo mi....

          svasta... moja sestra sada najvise palacinke sa secerom jede... iz istih razloga... ona je mala bila - 9 god.

          06-06-2005 06:03 giorgioarmanzaman is offline Posalji email za giorgioarmanzaman Pregledaj poruke od giorgioarmanzaman Dodaj giorgioarmanzaman u listu prijatelja
          Kutljaca Kutljaca is a Female
          Kuharica ipo




          Poruka: 6617
          Location: V.I.P

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          iscaprkala sam ti temu Gara

          Cesto se sjetim eurokrema kojeg je pravio rahmetli Nurdzo Kezman, ma predobar, bas me zanima jel ikome ostavio recept!

          Ma Gara, sjecam se da sam uvijek izvodila neke skeceve, npr. pravili smo visoku zenu, sjednem ja na ramena bratu, on visok i ko dijete bio, nakarminam se od uha do uha, crvenim karminom se i narumenim(ostao mamin od prije rata), tu zenu(mene)smo nazvala MISKA IZ CAPLJINE; i redovno se znalo kad ce MISKA doci u Mostar. Kako su me se ljudi bojali, a skupljenje noge kako sjedim su cinile da izgledam ko trudna, pa me neki i sazaljevali i dadnu mi lunch paket 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif zalost vidi je prolupala,rat,jos trudna.... 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif Obucen crnu dugu tetkinu bundu, i tako izgleda ko da sam stvarno previsoka. ko na stulama 13.gif najgore je bilo kad brat podje da trci, a ja se ljuljam, jednom sam spala 13.gif 13.gif 13.gif pa nisam morala crtat modrice po licu, imala sam ih no to nas nije sprijecilo da pravimo Misku i dalje 13.gif
          jednom me jedan covjek napao tandjarom, Laca ludi 13.gif ,toliko me se prepao, a nekad je Alen znao udarati nogama po vratima, pa se svi prepadnu,kad je stao malo rat onda smo hodali ulicom tako, jednom smo zaustavili KAMION, ja iznad kamiona, jos se sagela, rekoh IMATE LI JEDNU CIGARU , a covjek pobljedio 13.gif 13.gif 13.gif

          Sjecam se kad se tata nasalio sa komsijama da je pao ogroman paket, a niko nema sta pojest, onaj UN-sto su bacali iz aviona, u sokake, i svi pohrlili, umalo nisu izginuli dok ih je on odgovorio 13.gif 13.gif 13.gif
          Kad mi je rodjak donjeo kutiju lizala 17.gif 17.gif 17.gif
          Maminog hljeba 17.gif 17.gif 17.gif
          Mrcavog nosa od uljarica(kad ih je bilo) 29.gif 13.gif 13.gif

          Imamo jednu kasetu iz rata, ma da je se BBC docepa dali bi sve pare 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif
          Gledala nedavno, pa pitam mamu pa odakle tebi i tetki sminka u ratu, uvijek nacifrane 13.gif 13.gif
          sjecam se kako su ljudi skupljali èikove od cigara, i kad vide èik polude, pa istresu ono malo duhana, smotaju i puše 3 dana 13.gif 13.gif
          kad je vojniku koji je pretrcavao ispala kutija cigara bitka nastala 13.gif
          tad sam shvatila da je duhan ovisnost 35.gif 13.gif
          Ruskog caja kad su ga pusili 13.gif 13.gif

          Koliko smjeha, i harmonije je bilo u tim najcrnijim danima. Jao kad biste pogledali ovu kasetu...kakav dom za vjesanje, ima cak i ljubica sa lulom 13.gif 13.gif 13.gif
          kaze: mene su nalentnici proèerali iz Nevesinja 13.gif 13.gif
          proèerali....
          neki dan me mama zove, rekoh eto me, DOÈERUJEM SE, i sama sam se sebi valjala od smjeha 13.gif 13.gif 13.gif

          p.s bila je nedje i slika od MISKE iz Capljine al je neko uzeo 29.gif 13.gif
          A o napadu puskom tandjarom moram posebno napisati....
          Zatvorili mi Lacu zivcanog u jednu sobu i poceli ga gonjati i skoro udarati 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif ispadose mu cigare i ja mu ih podjem zgazit a on poludi i uzme pušku 13.gif 13.gif 13.gif jedva izvukla zivu glavu 19.gif

          ___________________________________________________________________
          simply the best

          broj ispravljanja poruke: 4, zadnji put od strane Kutljaca dana 05-16-2008 u 08:49.

          05-16-2008 08:38 Kutljaca is offline Posalji Email za Kutljaca Pregledaj poruke od Kutljaca Dodaj Kutljaca u listu prijatelja
          al capone al capone is a Male
          moforaja




          Poruka: 5015
          Location: grad andjela

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          zivio ikar 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

          ___________________________________________________________________



            http://www.youtube.com/watch?v=yqErQ-OeIoY

            05-16-2008 10:10 al capone is offline Posalji email za al capone Homepage of al capone Pregledaj poruke od al capone Dodaj al capone u listu prijatelja AIM Screenname: shef YIM Screenname: no name
            Stranica (5): « prethodna 1 [2] 3 4 5 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
            Postavi novu temu Odgovori
            Go to:
            preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com