Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » LJUBAV » Voliti i mrziti istovremeno » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (3): [1] 2 3 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Rondo Rondo is a Male
stalni dopisnik


Poruka: 1085

Voliti i mrziti istovremeno Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Jeste li ikada dosli u situaciju da istu osobu mrzite a i volite i zelite joj rici idi ali zelite da ostane. I od sve te mjesavine osjecaja ne kazete ni jedno ni drugo ili kazete i jedno i drugo pa opet nista ne bude jasno 14.gif . Ali je barem covjek rekao.
Love you & hate you-Stay! Or don´t stay! It´s your call................

03-17-2003 00:39 Rondo is offline Posalji email za Rondo Pregledaj poruke od Rondo Dodaj Rondo u listu prijatelja
Sjeta Sjeta is a Female
seka




Poruka: 528

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

he, he ... vidi Rondoa ... hoce da ukadi Sjetu s temom o jubavi 10.gif


mmmm let me see ...


nisam jos to iskusila. Love/Hate. Nekad kazem da jesam, ali se iza toga ustvari krije samo jedan big Love. A onaj Hate dio je samo foliraza.

___________________________________________________________________

    03-17-2003 00:44 Sjeta is offline Pregledaj poruke od Sjeta Dodaj Sjeta u listu prijatelja
    malisa malisa is a Female
    mofo beba


    Poruka: 5

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    E moj Rondo
    Dobra ti ova.Probalo se to i mogu ti reci da nikad tezi zadatak nisam dobila. Taj osjecaj je neopisiv i ne bih ga ni dusmaninu pozeljela

    03-17-2003 00:55 malisa is offline Posalji Email za malisa Pregledaj poruke od malisa Dodaj malisa u listu prijatelja
    Aleksandra Aleksandra is a Female
    moforaja




    Poruka: 10252
    Location: Mostar

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    dragi Rondo
    dje me nadje....

    desavalo mi se,a ne volim to

    srecom vise mi se desava.........

    cini mi se s godinama,sta li

    ___________________________________________________________________






            03-17-2003 01:00 Aleksandra is offline Posalji Email za Aleksandra Pregledaj poruke od Aleksandra Dodaj Aleksandra u listu prijatelja
            Lutka Lutka is a Female
            ne more meda




            Poruka: 46
            Location: UK

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            svakoga momka kojeg sam voljela sam istovremeno i mrzila.

            ___________________________________________________________________

              03-17-2003 01:04 Lutka is offline Pregledaj poruke od Lutka Dodaj Lutka u listu prijatelja
              Rondo Rondo is a Male
              stalni dopisnik


              Poruka: 1085
              pokretac teme Thread Started by Rondo

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Nisam Sjeto svega mi pokaso da te ukadim ali sa izfrustriran ovih par sedmica. Ovu situciju sam imao prije godinu dana i ko sto malisa rece ni dusmanu za pozeljeti. Ali prije par sedmica mi se situacija pocela opet dogadjati pa sam je sasjeko u korjenu da ne bi dozivio "deja vu". Ali kosto ti rece iz toga se krije zamo ljubav a mrznje je naspram cijelog odnosa tj. mrzimo ponajprije sami sebe jer smo si toliko dozvolili da nekoga volimo da nas moze budalom praviti. Izgubili smo moc zbog ljubavi i mrzimo da budemo "donji". Pa ja, bas kao sto rekoh mrzim odnos ili relaciju ali volim osobu.

              03-17-2003 01:07 Rondo is offline Posalji email za Rondo Pregledaj poruke od Rondo Dodaj Rondo u listu prijatelja
              daors daors is a Male
              brato




              Poruka: 817
              Location: Mostar

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Nije mi se nikad desilo da istovremeno i volim i mrzim. Moze hefta vako hefta nako. Al cim mi se to ponovi dva puta treci put sam razguljivo. Nisam se nika snalazio u buckurisima.

              ___________________________________________________________________
              Budi na kojoj si

              broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane daors dana 03-17-2003 u 01:11.

              03-17-2003 01:08 daors is offline Posalji Email za daors Homepage of daors Pregledaj poruke od daors Dodaj daors u listu prijatelja
              mala A mala A is a Female
              trudim se




              Poruka: 190
              Location: peroni sudbine

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              UUUUUUUU gadan osjecaj pravo. Probala ne bi vise. 21.gif

              Bili zajedno, ljubav aman za aman.... posvadjali se zbog gluposti.... posto sam bila malo bijesna porijedila sam njegov ego.... e onda je on skontao kako me moze najbolje povrijediti i to pred sto je moguce vise ljudi....za crnilo mi se od bola pred ocima, al' sam podnijela junacki.... 26.gif

              Poslije sam ga mrzila, al' na sam spomen njegovog imena srce bi mi zaigralo. Srecom, bila sam karakter - kad sam pregrizla onda sam pregrizla. Nije bilo jednostvano. Bila dugo u depri, al' i tom dodje kraj...neka druga oko dva vratise osmijeh na moje lice. 01.gif

              Dobro, bili smo djetinjasti. Mozda i nismo, mozda smo samo bili ono sto jesmo. 29.gif

              ___________________________________________________________________

                03-17-2003 01:12 mala A is offline Pregledaj poruke od mala A Dodaj mala A u listu prijatelja
                znaru_dibidus
                Gost


                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                desilo mi se da mrzim sto nekog volim (znaci vise da mrzim svoju slabost sto volim nekog koga ne bih trebala), ali nije mi se desilo da volim i mrzim istu osobu.

                03-17-2003 01:13
                daors daors is a Male
                brato




                Poruka: 817
                Location: Mostar

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    citat od Lutka:

                  svakoga momka kojeg sam voljela sam istovremeno i mrzila.


                Hajd' mi ovo malko pojasni, ako ti nije mrsko.

                ___________________________________________________________________
                Budi na kojoj si

                03-17-2003 01:16 daors is offline Posalji Email za daors Homepage of daors Pregledaj poruke od daors Dodaj daors u listu prijatelja
                Lutka Lutka is a Female
                ne more meda




                Poruka: 46
                Location: UK

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                pa eto tako. svakog momka kojeg sam voljela, pomalo sam mrzila. vazda mu spremala neke male pakosti i vazda voljela da ga malo naljutim. i nekad ga u noc gledam s ljubavlju a nekad mi odvratan, najradije bi ga udarila. eto tako, sta je mogu.

                ___________________________________________________________________

                  03-17-2003 01:22 Lutka is offline Pregledaj poruke od Lutka Dodaj Lutka u listu prijatelja
                  malisa malisa is a Female
                  mofo beba


                  Poruka: 5

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  Ne znam da li sam u pravu ,ali cini mi se da je pitanje bilo istovremeno ,a ne prije i poslije.
                  Ne bi mi bilo drago da vas je puno to dozivjelo ,jer kao sto rekoh to je nesto najgore sto covjek sebi moze dopustiti.

                  03-17-2003 01:23 malisa is offline Posalji Email za malisa Pregledaj poruke od malisa Dodaj malisa u listu prijatelja
                  gabor gabor is a Male
                  guster


                  Poruka: 72

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  Voljeo sam je da je nebih mrzio......

                  ___________________________________________________________________
                  svakoga dana,u svakom pogledu,sve vise.......

                  03-17-2003 16:08 gabor is offline Posalji email za gabor Pregledaj poruke od gabor Dodaj gabor u listu prijatelja
                  tana tana is a Male
                  rigorozni




                  Poruka: 17887
                  Location: na prinudnom radu :)

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  zajebano ti je pitanje rondo ...... a jos zajebanije kad ti se to i dogodi.

                  znas kako kazu: ne idi negdje ako imas razloga da ostanes ....

                  (mada nisam siguran da je ova izreka istinita, ali lijepo zvuci)

                  ___________________________________________________________________
                  kad ce mostar mama?

                  03-27-2003 06:25 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
                  Aleksandra Aleksandra is a Female
                  moforaja




                  Poruka: 10252
                  Location: Mostar

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  ostani ovu noc kad svi mi prijete ostaniiiiii

                  zagrli me kao dijete ostaniiiiii

                  jer sva si ljubav moja samo tiiiiiii


                  ovo ja zapjevala 05.gif

                  ___________________________________________________________________






                          03-27-2003 06:31 Aleksandra is offline Posalji Email za Aleksandra Pregledaj poruke od Aleksandra Dodaj Aleksandra u listu prijatelja
                          sarah sarah is a Female
                          bice nesto od mene


                          Poruka: 309
                          Location: stvaram novi svijet ...

                          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                          nisam nikada bila u situaciji da istovremeno volim i mrzim ... i iskreno, ne znam kako bih se bas snasla u tome jer kod mene je sve "ili crno ili bijelo". desavalo mi se jedino da mrzim nesto sto bi voljena osoba uradila ili rekla, nista vise.


                          off topic:
                          sandra, sto to pjevas ovako rano? 02.gif

                          03-27-2003 10:29 sarah is offline Posalji email za sarah Pregledaj poruke od sarah Dodaj sarah u listu prijatelja
                          Aleksandra Aleksandra is a Female
                          moforaja




                          Poruka: 10252
                          Location: Mostar

                          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                          naspavala se 11.gif 05.gif

                          ___________________________________________________________________






                                  03-27-2003 10:31 Aleksandra is offline Posalji Email za Aleksandra Pregledaj poruke od Aleksandra Dodaj Aleksandra u listu prijatelja
                                  miki miki is a Female
                                  proplivala


                                  Poruka: 19

                                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                                  Dešavalo mi se da u isto vrijeme mrzim i volim ili sam bila ocajna što nisam znala to prekinuti/vezu/ pa sam provodila dane u agoniji. Vjerovatno se taj istovremeni osjecaj javlja od nase nemoci da poduzmemo nesto!
                                  Ali prodje, uvijek prodje i na kraju ne osjecas vise nista.

                                  03-27-2003 17:49 miki is offline Pregledaj poruke od miki Dodaj miki u listu prijatelja
                                  Monija Monija is a Female
                                  puterica


                                  Poruka: 94

                                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                                  nisam nikada bila u takvoj situaciji. ako te volim onda sam s' tobom, kada te vise ne volim onda ne zavaravam ni sebe ni tebe... 01.gif

                                  ___________________________________________________________________
                                  Prijateljstvo se ne bira, ono biva, ko zna zbog cega, kao ljubav. -Mesa Selimovic

                                  03-28-2003 18:15 Monija is offline Posalji Email za Monija Pregledaj poruke od Monija Dodaj Monija u listu prijatelja
                                  San Hople
                                  SexNepoznat

                                  Poruka: 708
                                  Location: California

                                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                                  ...tanka je linija sto spaja i razdvaja...
                                  (da` se podebljati)

                                  03-28-2003 23:17 San Hople is offline Posalji Email za San Hople Pregledaj poruke od San Hople Dodaj San Hople u listu prijatelja
                                  Stranica (3): [1] 2 3 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
                                  Postavi novu temu Odgovori
                                  Go to:
                                  preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com