Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » LISKALUCI » moja mama » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (4): « prethodna 1 2 3 [4] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Mokac Mokac is a Female
opticka varka




Poruka: 526
Location: Velez MOSTAR
pokretac teme Thread Started by Mokac

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

07.gif 07.gif vragi puno pricas 35.gif

a ti dzeno 13.gif



vidi vako

moj brat htio da kupi forda fokus 07.gif
i kako je prico ispred mame, hocu fokus hocu fokus
majka jedan dan bila napolju i uleti k'o oluja ustan
kaze :" denise eno vani ti se prodaje FUKSA 14.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

od tog dana burazera moga u mene zovemo "majkina fuksa" 19.gif

___________________________________________________________________
Aquí se queda la clara,
La entrañable transparencia
De tu querida presencia,
Comandante Che Guevara.

12-06-2004 15:43 Mokac is offline Homepage of Mokac Pregledaj poruke od Mokac Dodaj Mokac u listu prijatelja
Mokac Mokac is a Female
opticka varka




Poruka: 526
Location: Velez MOSTAR
pokretac teme Thread Started by Mokac

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ovaj post samo da sravnim sa 500jkom 35.gif

___________________________________________________________________
Aquí se queda la clara,
La entrañable transparencia
De tu querida presencia,
Comandante Che Guevara.

12-06-2004 15:45 Mokac is offline Homepage of Mokac Pregledaj poruke od Mokac Dodaj Mokac u listu prijatelja
shpica shpica is a Female
hrcak




Poruka: 2339
Location: visim sa plafona

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

cestitam hik

postali ste hik

...... 33.gif

___________________________________________________________________
nopityA.gif

12-06-2004 15:48 shpica is offline Posalji email za shpica Pregledaj poruke od shpica Dodaj shpica u listu prijatelja
Mokac Mokac is a Female
opticka varka




Poruka: 526
Location: Velez MOSTAR
pokretac teme Thread Started by Mokac

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

19.gif

hvala na cestitkama 33.gif

___________________________________________________________________
Aquí se queda la clara,
La entrañable transparencia
De tu querida presencia,
Comandante Che Guevara.

12-06-2004 17:37 Mokac is offline Homepage of Mokac Pregledaj poruke od Mokac Dodaj Mokac u listu prijatelja
Princ-s-Neretve Princ-s-Neretve is a Male
Licnost godine '05




Poruka: 9968
Location: Eo me tu sam !!

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

hahahahahah 13.gif 13.gif 13.gif Mokice!!!! 10.gif

O Vragice bona djesi ti , jao zene nezna ni pozdravit komsiju 07.gif 21.gif 33.gif

___________________________________________________________________


    Kompleks je ko qrac kad se digne jebaji ga 19.gif
      13.gif

      12-06-2004 18:38 Princ-s-Neretve is offline Posalji Email za Princ-s-Neretve Pregledaj poruke od Princ-s-Neretve Dodaj Princ-s-Neretve u listu prijatelja
      Mokac Mokac is a Female
      opticka varka




      Poruka: 526
      Location: Velez MOSTAR
      pokretac teme Thread Started by Mokac

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ubrazila se bola zar ne vidis 07.gif

      ___________________________________________________________________
      Aquí se queda la clara,
      La entrañable transparencia
      De tu querida presencia,
      Comandante Che Guevara.

      12-07-2004 13:04 Mokac is offline Homepage of Mokac Pregledaj poruke od Mokac Dodaj Mokac u listu prijatelja
      VraGicA VraGicA is a Female
      trudim se




      Poruka: 193
      Location: Rujiste, odma ispod doma desno

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      E moj prince neam ti ja vremena ni za napisat 2-3 ozbiljna posta 05.gifvidis da vazda doletim na minut

      a zamisli jos kad bi za tobom trebala trckarat da te pozdravljam 33.gif , pogotovo kad se non stop mimiolazimo ~102~ Evo da ti malo zaplesem icon24.gif i izljubim te do sljedeceg puta smiley26.gif 13.gif

      Bizuuuu komsija 18.gif

      ___________________________________________________________________
      ~102~

        ~102~

        12-08-2004 14:40 VraGicA is offline Posalji Email za VraGicA Pregledaj poruke od VraGicA Dodaj VraGicA u listu prijatelja
        rozalija rozalija is a Female
        trudim se




        Poruka: 239
        Location: Sarajevo

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Hahaha e sto se ja ismijah, ona Dojche kabana mi je genijalna 13.gif 13.gif
        imam i ja par sto su mi se urezale u pamcenje, jes da nisu od moje mame al jesu od nana (ne mojih nego drugarice).

        provala prva:
        Moja drugarica je, dok se nije udala, zivjela sa dvije nane, roditeljima i bratom u jednosobnom stanu, helem ko sardine, stvarno im bilo tijesno. al su vazda bili super sega, raspolozeni, veseli...sto kazu, gdje nije celjad bijesna nije ni kuca tijesna. uglavnom, jedna od tih nana sjedi s nama dvjema jedne prilike, gleda kako nas dvije vjezbamo matematiku i prica nam: e jutros sAdjoh u granap da uzmem nesta, kad vidim ova posluga u zgradi (prijeratna) se nesta obnavlja, nesta je sredjuju, ko da ce je opet otvoriti...beli je kak'a DETONACIJA dosla (nije ovarisala na DONACIJU) Mi se pogledamo i upisamo od sege a ona jadna ne konta dje se zeznula.... 13.gif 13.gif 13.gif

        Provala druga:
        Rat, nidje vode nidje nista, krenuli mi sa praznim kanisterima na Bistrik, jedino tamo vode bilo, kod pivare... Dosli nekako, stojimo u redu da naspemo to malo jada, a ispred mene jedna stara nena stoji i jadna ceka, sta ce... stoji ona tako, stoji i valjda je noge zaboljele pa podje da sjedne na zidic a sve se boji izgubice red...a ja je gledam i taman podjoh da joj kazem: haj ti neno sjedi cuvacu ti ja kante kad ce ona meni: "Scero, bil mi se, ziva bila, mogla urazumit u ove kanTistere?! A ja derle od 14 godina, pubertet, sve mi zivo smijesno, jeeedva nekako se suzdrzim da se ne ismijem pred njom, ma reko: hocu neno kako necu haj ti odmori... e jes mi je poslije bilo zao, napunim joj vodom one kante, neki momak joj ih natovari na kolica i ode... I kad god prodjem pored pivare naumpadne mi nena i njeni "kantisteri"...

        Provala treca:
        Moja nana legenda ima izraza koje je samo ona izmislila (reNLa umjesto rerna, seKtembar, lenger umjesto rentgen i tako to...) sjedimo nekidan kodnje tek ce ona: e gledam juce na televiziji onog ......(neki pjevac je u pitanju, narodnjak), ama ni na sta nalik, nesta malehno, debelo, STRPANO!!!
        Aaaa kako sam se ismijala, pa dje joj naumpade "strpano".... ludnica 13.gif 13.gif

        ___________________________________________________________________

          12-08-2004 16:37 rozalija is offline Posalji email za rozalija Pregledaj poruke od rozalija Dodaj rozalija u listu prijatelja
          Princ-s-Neretve Princ-s-Neretve is a Male
          Licnost godine '05




          Poruka: 9968
          Location: Eo me tu sam !!

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          13.gif 13.gif 13.gif 13.gif Rozailja !!! 10.gif

          Komsinice Vragice sacuvaj taj ples do ljeta !!! 10.gif 33.gif Valja te vidit !!!! 10.gif

          ___________________________________________________________________


            Kompleks je ko qrac kad se digne jebaji ga 19.gif
              13.gif

              12-08-2004 19:30 Princ-s-Neretve is offline Posalji Email za Princ-s-Neretve Pregledaj poruke od Princ-s-Neretve Dodaj Princ-s-Neretve u listu prijatelja
              beli beli is a Male
              moforaja




              Poruka: 4109
              Location: USA

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Haj kad ste krenuli sa blamagama da i ja jednu....
              Stariji ce se sigurno sjetiti sherpa(ili loncica aluminijskih za mlijeko)....
              I moja majka poshla da uzvari(i ovo je izraz, hahal mi oko), i kako
              god stavi sherpu na shporet(elektricni)ona sherpa skok u avliju....
              i tako jedno tri puta....sve dok joj nije nestalo mlijeka u frizideru...
              i na kraju upada u sobu i pita nas trojicu sinova da neko ide kupit mljeka.
              Mi se zgledavamo i cudimo jer znamo da ima min. 2-3 litre u kuci.. i nakon jedno pet sec.
              skace stariji buraz i leti u banju...kad tamo sva banja u krvi i perju od shtiglica ciji kafez je on greshkom zakuco na fazu.... ...21.gif 21.gif 16.gif
              U to ulazi i majka za njim i sva ljuta:
              E govno ga vi popishte mljeka ovu heftu..... 13.gif 13.gif

              ___________________________________________________________________
              audicija u Holiwoodu sutra akshamli...
              autobus iza Hita polazi oko sedam ujutru, ako vozac ne potegne prethodne noci....
              Princ cuvaj mjesto na seciji....

              broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane beli dana 12-08-2004 u 20:43.

              12-08-2004 20:41 beli is offline Posalji Email za beli Pregledaj poruke od beli Dodaj beli u listu prijatelja
              Princ-s-Neretve Princ-s-Neretve is a Male
              Licnost godine '05




              Poruka: 9968
              Location: Eo me tu sam !!

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              13.gif 13.gif 13.gif Beli 10.gif

              ___________________________________________________________________


                Kompleks je ko qrac kad se digne jebaji ga 19.gif
                  13.gif

                  12-08-2004 20:45 Princ-s-Neretve is offline Posalji Email za Princ-s-Neretve Pregledaj poruke od Princ-s-Neretve Dodaj Princ-s-Neretve u listu prijatelja
                  Krofnica Krofnica is a Female
                  miss foruma '04




                  Poruka: 749

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  The Bourne Supremacy film izashao u kino. Moji se dogovorili da idu da gledaju,

                  jer nisu bili u kinu od kako su se doselili u Kanadu. Ta ce zaostali 19.gif 11.gif

                  Nish spremili se oni i otishli, ja kuci ostala sama uzivala. Nidze nikoga 19.gif

                  Eto ti njih poslje tri sata.....ulaze u kucu...tishina ziva. Kontam sha se deshava.

                  I odma pitanja padaju.. kakav je film, shta se desilo sa onom curom, blah blah blah.

                  Tek ce mama......"gdje su mi tablete za glavu" , tata nervozan hoda kroz kucu trazi

                  tablete, meni veli ... mojne nas sada sa pitanjima. Nish ja ushuti, okrenu se burazu

                  i pogledala ga. Nasmija se on. Cudno meni bilo, mahnemu glavom "haj u sobu".

                  Pitam ga sha bilo, kae on meni, doshli mi tamo reklame pocele, nish sjede oni, kad je

                  poceo film, mama se uzpanicila, zamal sho nije pocela plakati, pet puta izashla iz kina pa se

                  vratila, tata se okreco, zacepio ushi, i josh mu glasno bilo. Mama takodje.

                  Polovinom filma mama se sjetila da u tashni ima EARPLUGS 13.gif 13.gif 13.gif

                  Imala dva para, jedan uzela sebi a drugi dala tati, i tako su citav film gledali. Sa EARPLUGS

                  u ushima 13.gif 13.gif . Joj kad sam izashla iz sobe, kad sam ih pocela gnjaviti. Kaze mama

                  to nije smjesno. Tu noc sam se ismijala ko luda
                  13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

                  ___________________________________________________________________

                    12-28-2004 00:44 Krofnica is offline Posalji email za Krofnica Pregledaj poruke od Krofnica Dodaj Krofnica u listu prijatelja
                    Princ-s-Neretve Princ-s-Neretve is a Male
                    Licnost godine '05




                    Poruka: 9968
                    Location: Eo me tu sam !!

                    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif mogu milsit hahhhhhhhahahahhahah!! 10.gif

                    ___________________________________________________________________


                      Kompleks je ko qrac kad se digne jebaji ga 19.gif
                        13.gif

                        12-28-2004 00:47 Princ-s-Neretve is offline Posalji Email za Princ-s-Neretve Pregledaj poruke od Princ-s-Neretve Dodaj Princ-s-Neretve u listu prijatelja
                        djemila djemila is a Female
                        Naj-Moder 2008




                        Poruka: 11483
                        Location: Mostar

                        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                        Obnavljanje teme..


                        07.gif

                        ___________________________________________________________________
                        Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

                        10-14-2009 11:30 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
                        sara sara is a Female
                        moforaja




                        Poruka: 5288
                        Location: bogu za ledjima

                        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                        Ja se udala eh mlada eh neznam nista kuhati ljepota [ znam recete kako sam se znala udati ]LJEPO... upitao hoces a ja hocu 13.gif 13.gif nije ni vazno da ispricam sta se desilo.
                        Moja svekrva Rahmet joj dusi , posla ujuro da vidi svoju svekrvu .. meni kaze ti sine napravi puru za dorucak , ja gledam u nju ali nista ne kazem , stid me reci da neznam . Zovem mamu svoju i pitam kako se pura pravi , meni mama sve isprica ja sretna vidi nista lakse 13.gif . Nadjem jednu serpicu, stavim vodu posolim neznam jeli bilo malo soli ili puno , cekam da prokljuca , otvorim onu kesu palente i skrenem u serpu , Braco moja pure svugdje doteklo samo u serpi nista , Uto svekrva dolazi , Ja na trepezariskom stolu placem i kupim puru sa usisivacem po plafonu. Svekrva se ukocila .. 08.gif kad je ukledala nema gdje nema pure samo u serpi nista , Ja se prepala pa nisam znala ni serpu sklonit sa spareta . Tako da nismo saznali jeli bila slana ili neslana... 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif
                        Tako da smo kupili puru cjeli dan , na kraju je zakljuceno da moramo farbat stan.... 21.gif To necu nikad zaboravit , umalo mi se svekrva ne slagira ali nije nista rekla , stala na sred stana i gleda odakle ce pocet 21.gif 21.gif Ja kasnije zakljuci ... kad sam gledala kako se pura pravi da sam malo stavila vode i da nisam smanjila temparaturu na sparetu kad sam sipala puru ... 13.gif 13.gif 13.gif sad je smjesno onda je bilo zalosno.. 26.gif

                        ___________________________________________________________________
                        Drzite srecu kao pticu: sto njeznije i lakse ?Bude li se osjecala slobodnom ostace Ti rado u ruci" 33.gif

                        broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane sara dana 10-14-2009 u 19:25.

                        10-14-2009 19:21 sara is offline Pregledaj poruke od sara Dodaj sara u listu prijatelja
                        mostarac na sluzenom mostarac na sluzenom is a Male
                        moforaja




                        Poruka: 2481
                        Location: milano

                        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                            citat od Mokac:

                          evo ja jos jednu 25.gif

                          opet mama 13.gif (qq meni sto se ogrijesih 29.gif )


                          bilo to prije 10ak godina
                          navalila mama da joj snimam neku reportazu, kazem ja, pa evo gledaces je sta je imam snimat!! ma jok ka'ki, snimaj i tacka 11.gif
                          haj rekoh, samo da me se kani 23.gif

                          i tako gledamo mi i snimamo, kad u jedno vrijeme izleti kaseta prije kraja reportaze 29.gif
                          rekoh : "mama necemo moc' kraj snimat' nema vise mjesta!"
                          kad ce ona meni : "okreni je!!!!!!" 13.gif 13.gif 13.gif

                          a sta cu je okrecat' ta nije kastofonska 13.gif 13.gif





                        meni je jedna u autu okreacala cd prije par godina 13.gif 13.gif

                        ___________________________________________________________________
                        Kad si ljut -broj do cetri ,kad si jako ljut-psuj

                        10-21-2009 00:51 mostarac na sluzenom is offline Pregledaj poruke od mostarac na sluzenom Dodaj mostarac na sluzenom u listu prijatelja
                        Muntahta Muntahta is a Female
                        moforaja




                        Poruka: 8353
                        Location: Tamo gdje je moja dusa.

                        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                        Nije provala moje mame nego jedne druge mame 02.gif

                        Ovdje svi voze auta koja su automatic.Njen sin ima auto na mjenjac.On vozi.Mijenja stalno brzine.Ona ga pita:"Sta to bolan stalno radis"...kaze on:"Mijenjam brzine bona".A ona njemu"Sto to sad radis dok vozis.Sto to nisi kuci uradio". 13.gif

                        ___________________________________________________________________
                        Prestani brinuti o tome ko te ne voli
                        ko ima vise ili ko sta radi.
                        Umjesto toga pocni cijeniti odnose sa onima koji te vole.

                        10-21-2009 02:43 Muntahta is offline Pregledaj poruke od Muntahta Dodaj Muntahta u listu prijatelja
                        mostar2 mostar2 is a Female
                        moforaja




                        Poruka: 4907
                        Location: centar2,Mostar

                        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                            citat od Muntahta:

                          Nije provala moje mame nego jedne druge mame 02.gif

                          Ovdje svi voze auta koja su automatic.Njen sin ima auto na mjenjac.On vozi.Mijenja stalno brzine.Ona ga pita:"Sta to bolan stalno radis"...kaze on:"Mijenjam brzine bona".A ona njemu"Sto to sad radis dok vozis.Sto to nisi kuci uradio". 13.gif




                        13.gif 13.gif 13.gif 13.gif munte 10.gif

                        ___________________________________________________________________
                        ...lepo je znati da postojiš u mom životu...nije bitno otkad,koliko, a ni zašto.Lepo je otvoriti oèi i jednostavno znati da si blizu..........." 01.gif 01.gif 33.gif

                        10-21-2009 04:11 mostar2 is offline Posalji email za mostar2 Pregledaj poruke od mostar2 Dodaj mostar2 u listu prijatelja
                        DEN DEN is a Female
                        samo sto nisam


                        Poruka: 1171

                        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                        13.gif 13.gif 13.gif 10.gif

                        ___________________________________________________________________
                        NERETVA KROZ VENE TECE

                        10-21-2009 04:36 DEN is offline Pregledaj poruke od DEN Dodaj DEN u listu prijatelja
                        LEA LEA is a Female
                        bice nesto od mene


                        Poruka: 361
                        Location: tamo iza cose

                        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                        Nije mama,nego baka,dosla jednom davno kod nas a ja gledala neki Princov koncert na TV-u,kaze baka, a ko ti je sine ovaj,reko Princ,bako 02.gif
                        E ako je on princ,ja sam princeza 13.gif

                        10-21-2009 21:02 LEA is offline Pregledaj poruke od LEA Dodaj LEA u listu prijatelja
                        Stranica (4): « prethodna 1 2 3 [4] nove poruke | aktuelne teme | forum
                        Postavi novu temu Odgovori
                        Go to:
                        preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com