Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » ŽENSKI KUTAK » Jins ili Svila i Saten » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (2): [1] 2 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
GARAVUSA GARAVUSA is a Female
Misiica ljeta 07




Poruka: 8664
Location: Holland

Jins ili Svila i Saten Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

drage moje u cemu se najljepse osjecate , mislim na odjecu i obucu? 33.gif

U cemu se osjecate sexy , da li je to nesto izazovno ili je ipak samo taj cuveni zenski sharm? 33.gif





Ja licno nevolim suknje nikako se opustiti , vazda pazi kako cu sjest, kako hodati a da prikrujem y noge ..

A fino se osjecam u sportskoj odjeci , po kuci vazda trenerka , a vani jins 10.gif

___________________________________________________________________

    NIJE LAKO BITI JA ! ! !

09-24-2004 00:42 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
Aleksandra Aleksandra is a Female
moforaja




Poruka: 10252
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ja samo pamuk, lan i dzins ponekad.

obuca laganica mrtva, samo da je udobno 05.gif

___________________________________________________________________






          09-24-2004 00:49 Aleksandra is offline Posalji Email za Aleksandra Pregledaj poruke od Aleksandra Dodaj Aleksandra u listu prijatelja
          Sandy Sandy is a Female
          moforaja




          Poruka: 3842
          Location: kod Hita...

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          ove godine, kao nikad, uvukla se u jins, najbolje se osjecam trenutno tako

          inace ´volim i suknje i dobre haljine, ma u stvari sve sto je lijepo, i pomalo neobicno

          a u kuci, samo lagane stvari, nikako trenerka, kratke uske suknje i majice bez rukava 07.gif

          09-24-2004 00:52 Sandy is offline Posalji Email za Sandy Pregledaj poruke od Sandy Dodaj Sandy u listu prijatelja
          nidze veze nidze veze is a Female
          miss foruma '05


          Poruka: 4765
          Location: na stolu

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          gara nosim ono u cemu se osjecam dobro, i nisam orijentisana samo na jedan stil

          sve zavisi od dana 10.gif

          samo neshvatam to izazovno

          kad mislite da ste izazovno obuceni?

          po meni zena i do grla zakopcana moze biti izazovna

          ali danas ako obuces kratku majicu i hlace spustenog struka kazu izazovno 21.gif

          sve je do zeninog stava

          kad hocu sportski tad se tako i obucem
          elegantno...kad idem na roditeljski 35.gif

          a pretezno sam u uskim farmericama ili skroz kratkim suknjama s kratkim majicama

          zato sto se ja tako dobro osjecam a ne da bi bila izazovna

          a kad hocu da budem izazovna onda.... 27.gif 27.gif

          ___________________________________________________________________

            Ljudi su, opcenito,
            nalik na pse koji pocnu lajati
            cim izdaleka zacuju
            lajanje drugih pasa.

          09-24-2004 00:56 nidze veze is offline Posalji email za nidze veze Pregledaj poruke od nidze veze Dodaj nidze veze u listu prijatelja
          obrisana
          Gost


          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          za svakodnevne izlaske , jins svetinja

          majice pamucne , volim bez rukava kao i sandy ili top sa bretelama

          volim lan , ovo ljeto sam se docepala jedne lanene suknje

          kupila je u Varteksu ...prava stvar 10.gif

          suknje i pantalone od strechsamta ...sportis , udobno , plus sakrije mi debljinu 11.gif

          svilu samo u izuzetnim prilikama ili viskozu

          saten ni u snu

          broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane obrisana dana 09-24-2004 u 01:00.

          09-24-2004 00:59
          GARAVUSA GARAVUSA is a Female
          Misiica ljeta 07




          Poruka: 8664
          Location: Holland
          pokretac teme Thread Started by GARAVUSA

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          mene najvise obuca zeza, na belaju vazda 21.gif

          imam siroku nogu , a po dzavlu bi u ,, modi ,, ono spic i to , ja totalno nisam in , nikada sto se obuce tice , a najljepse se osjecam ljeti , papuce kakve god samo da me nesteze 28.gif

          ___________________________________________________________________

            NIJE LAKO BITI JA ! ! !

          09-24-2004 01:02 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
          hanka kafanka
          carica, gaborka i prva nanulasica

          Poruka: 1119

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          -

          broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane hanka kafanka dana 04-25-2006 u 11:47.

          09-24-2004 01:05 hanka kafanka is offline Pregledaj poruke od hanka kafanka Dodaj hanka kafanka u listu prijatelja
          GARAVUSA GARAVUSA is a Female
          Misiica ljeta 07




          Poruka: 8664
          Location: Holland
          pokretac teme Thread Started by GARAVUSA

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          ma ja lahko mi je za te kad si figura sta god nate da se obuce ti ko kiki bombona , a i detalji su ti dobri , ma kokad znas 10.gif

          ___________________________________________________________________

            NIJE LAKO BITI JA ! ! !

          09-24-2004 01:08 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
          Princ-s-Neretve Princ-s-Neretve is a Male
          Licnost godine '05




          Poruka: 9968
          Location: Eo me tu sam !!

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          ja brte u HELANKAMA zute boje !!!!! 13.gif s

          ___________________________________________________________________


            Kompleks je ko qrac kad se digne jebaji ga 19.gif
              13.gif

              09-24-2004 01:09 Princ-s-Neretve is offline Posalji Email za Princ-s-Neretve Pregledaj poruke od Princ-s-Neretve Dodaj Princ-s-Neretve u listu prijatelja
              GARAVUSA GARAVUSA is a Female
              Misiica ljeta 07




              Poruka: 8664
              Location: Holland
              pokretac teme Thread Started by GARAVUSA

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              ti ko baletan 13.gif , tas ti odje idi tamo na masazu jado ona NV je ionako bolesna , a ceka te tamo gologuza taman ce jope zavatrit 13.gif

              ___________________________________________________________________

                NIJE LAKO BITI JA ! ! !

              09-24-2004 01:11 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
              nidze veze nidze veze is a Female
              miss foruma '05


              Poruka: 4765
              Location: na stolu

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              jasta gara

              haj bola

              penje se temperatura

              vec 38 35.gif

              ___________________________________________________________________

                Ljudi su, opcenito,
                nalik na pse koji pocnu lajati
                cim izdaleka zacuju
                lajanje drugih pasa.

              09-24-2004 01:13 nidze veze is offline Posalji email za nidze veze Pregledaj poruke od nidze veze Dodaj nidze veze u listu prijatelja
              ruby ruby is a Female
              gusterica




              Poruka: 75

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Svilu obozavam i imam dosta vesa i odjece od iste,
              volim lan,narocito ljeti, saten moze takode.
              Volim lijepe i uske majice, suknje i haljine, ali to samo nosim samo ljeti.
              Po kuci ogrtac ili nesto siroko 05.gif

              09-26-2004 22:21 ruby is offline Posalji email za ruby Pregledaj poruke od ruby Dodaj ruby u listu prijatelja
              ruby ruby is a Female
              gusterica




              Poruka: 75

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              jao zaboravila sam jeans 30.gif ,bez toga ne mogu ni slucajno,
              za sve prilike 11.gif

              09-26-2004 22:24 ruby is offline Posalji email za ruby Pregledaj poruke od ruby Dodaj ruby u listu prijatelja
              Ingrid Ingrid is a Female
              liska foruma '03




              Poruka: 701

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              "jins ili svila i saten"

              definitivno jeans 11.gif





















              kruchi je 19.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

              ___________________________________________________________________
              010101010101010................1 05.gif

              09-26-2004 22:28 Ingrid is offline Posalji Email za Ingrid Pregledaj poruke od Ingrid Dodaj Ingrid u listu prijatelja
              Ingrid Ingrid is a Female
              liska foruma '03




              Poruka: 701

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              e dosta zeze 11.gif


              volim sve materijale,pogotovo prirodne


              i nosim ih u skladu s prilikom 05.gif

              ___________________________________________________________________
              010101010101010................1 05.gif

              09-26-2004 22:30 Ingrid is offline Posalji Email za Ingrid Pregledaj poruke od Ingrid Dodaj Ingrid u listu prijatelja
              nik obrisan
              Gost


              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Moja SMF-kombinacija: Djins hlace - plave, bluza od svile - lila, cipele od satena - crvene... i tasna od Armanija (ili bilo koja druga) zelena :o)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
              )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) OK

              A sad moram pozuriti na religiju - TAMO imam posla!!!!!!!

              09-28-2004 13:15
              Maggie Maggie is a Female
              moforaja




              Poruka: 2736
              Location: daleko

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              moja omiljena kombinacija su svjetlije farmerke sa svilenom kosuljom sa dobrim kaisem sa cizmama malo vise pete 01.gif

              farmerke cesto nosam, lagane mi za posao 01.gif

              volim duge uske suknje sa cizmama 10.gif

              po kuci sorcevi i majice kratkih rukava (vazda ljeto - zima)

              ljeti lagano i leprsavo i majice bez rukava

              za satenom nisam luda 15.gif

              eto 18.gif

              ___________________________________________________________________

                09-29-2004 16:50 Maggie is offline Posalji email za Maggie Pregledaj poruke od Maggie Dodaj Maggie u listu prijatelja
                TigricaX TigricaX is a Female
                zvrk hanuma




                Poruka: 6105
                Location: Nesvrstana

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                Jeans, svila, vuna, pamuk....(skoro nikako saten)...

                Oblacim se prema raspolozenju....Nekad mi se cefne da se "napucam", nekad mi to plaho mrsko, pa mi tu farmerke i samtane pantalone (zimi) super pomazu.
                Po kuci - trenerka, majica, sorc....sve zavisi od temperature (zimi mi je vazda bar jedan prozor otvoren u stanu da dim od cigara ima kuda izaci), pa bih tad najradije hodala u vreci za spavanje 11.gif

                ___________________________________________________________________
                "Nema ljepše nade od one što je nikla iz tuge
                i nema ljepših snova od onih što ih raða bol."

                09-29-2004 17:39 TigricaX is offline Pregledaj poruke od TigricaX Dodaj TigricaX u listu prijatelja
                zucko zucko is a Female
                puterica


                Poruka: 80

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                najcesce nosim jeans sa slatkim majicicama ono 70ih stil hehe navece volim jeans i neku bijelu jaknicu stiklice folovi a kad mi se posebno nesto oblaci volim crne pantalone na pruge ili nesto slicno sa tamnijim majicama...ili crno-bez kombinaciju...sto se tice materijala sve sem sintetike...jeans i neka simpa majica od svile je isto extra...nevolim sukjnice...previse brige....sto neobicnije sa dosta detalja...sto se tice obuce komplikovana sam jer najvolim bosa hehe al peta malo izduzi none 11.gif plesala sam balet nekih 17 god pa sam navikla na bolove stopala 21.gif

                nego jel iko od vas sije....kad bi znala stalno bi nesto sila...zadnji put kad sam probala bilo je malo previse"unikatno" hehe 24.gif

                ___________________________________________________________________
                *od koljevke pa do groba najljepse je u koljevci*

                09-30-2004 20:06 zucko is offline Posalji Email za zucko Pregledaj poruke od zucko Dodaj zucko u listu prijatelja
                Kutljaca Kutljaca is a Female
                Kuharica ipo




                Poruka: 6617
                Location: V.I.P

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                jeans je 10.gif

                ___________________________________________________________________
                simply the best

                11-03-2008 22:05 Kutljaca is offline Posalji Email za Kutljaca Pregledaj poruke od Kutljaca Dodaj Kutljaca u listu prijatelja
                Stranica (2): [1] 2 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
                Postavi novu temu Odgovori
                Go to:
                preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com