Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » KULTURA » Trenutno Citam ... 1 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.00 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (46): « prva ... « prethodna 30 31 32 [33] 34 35 36 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
vuja vuja is a Male
raja




Poruka: 1521
Location: Serbia

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

vase postove na forumu 35.gif

___________________________________________________________________
okle slika frajeru? 13.gif

01-29-2007 20:58 vuja is offline Posalji Email za vuja Homepage of vuja Pregledaj poruke od vuja Dodaj vuja u listu prijatelja AIM Screenname: djelmas fala ti. YIM Screenname: djelmas fala ti.
torres torres is a Male
moforaja


Poruka: 2147

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od LA DAMA:

        citat od torres:

      Ja ne citam.Nemam kad.Stalno sam na forumu.



    A Hari Poter?


    01.gif


To je vec procitano iako ne bi bilo lose prisjetiti se malo.

01-29-2007 21:39 torres is offline Pregledaj poruke od torres Dodaj torres u listu prijatelja
hercegovka84 hercegovka84 is a Female
raja




Poruka: 1874
Location: planet earth

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

opet citaj "crna dusa" 26.gif

___________________________________________________________________

    girl.gif

    01-29-2007 21:42 hercegovka84 is offline Pregledaj poruke od hercegovka84 Dodaj hercegovka84 u listu prijatelja
    Maggie Maggie is a Female
    moforaja




    Poruka: 2736
    Location: daleko

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od Mika:

          citat od Maggie:

        Bend in the road - Nicholas Sparks nije bila losa

        onda uzela njegovu Nights in Rodanthe i sinoc je zavrsila, onako nista posebno, ali moze proc

        trenutno, nista 02.gif


      Nicholas Sparks 10.gif
      Bas ono lagana literatura, za odmorit se uz nju. Sve sam njegove knjige procitala. Ja imam nekakvu cudnu naviku, cim procitam neku knjigu koja mi se svidja, zaredam pa procitam skoro sve od istog pisca. Tako sam prije godinu-dvije otkrila Maeve Binchy i citavo ljeto samo nju citala (a i knjige joj jesu takve, lagane, pravo ono "ljetne", za plaze).

      Sad citam Shalimar The Clown, Salman Rusdie.


    ista sam ti takva 02.gif

    sljedeca na redu mi je Guardian od njega

    a preko vikenda procitala Stillwatch - Mary Higgins Clark - lagani triler

    sinoc pocela N for Noose od Sue Grafton - njeni krimici me tako odmaraju i koprcam se o smijeha onoj veseloj Kinsey 10.gif Njezine sve imam i zudno ocekujem novu

    Isto volim Janet Evanovich - lagano skroz i upish sa Stephanie 04.gif vazda se ispocetka nasmijem

    ___________________________________________________________________

      01-29-2007 21:46 Maggie is offline Posalji email za Maggie Pregledaj poruke od Maggie Dodaj Maggie u listu prijatelja
      LA DAMA LA DAMA is a Female
      proplivala




      Poruka: 18
      Location: Gardos

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od torres:

            citat od LA DAMA:

              citat od torres:

            Ja ne citam.Nemam kad.Stalno sam na forumu.



          A Hari Poter?


          01.gif


        To je vec procitano iako ne bi bilo lose prisjetiti se malo.


      A,PRICE PRED SPAVANJE ? BILI SE I NJIH PRISJETIO? 01.gif

      ___________________________________________________________________

        01-29-2007 21:51 LA DAMA is offline Pregledaj poruke od LA DAMA Dodaj LA DAMA u listu prijatelja
        torres torres is a Male
        moforaja


        Poruka: 2147

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Nemoj mi bona na muku pristajat..............Cuj,bi li se prisjetio

        01-29-2007 22:13 torres is offline Pregledaj poruke od torres Dodaj torres u listu prijatelja
        kajser kajser is a Male
        puter




        Poruka: 84
        Location: fontana

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        doooobraaa

        ___________________________________________________________________
        10.gif MOSTAR-MOSTARCIMA10.gif
        08.gif podjele-mostarcanima 08.gif

        01-30-2007 00:39 kajser is offline Pregledaj poruke od kajser Dodaj kajser u listu prijatelja
        PST PST is a Female
        samo sto nisam




        Poruka: 1156
        Location: vazda u kuci

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Izbacen iz kolosjeka -Dzejms Sigel

        02-09-2007 23:39 PST is offline Homepage of PST Pregledaj poruke od PST Dodaj PST u listu prijatelja
        vuja vuja is a Male
        raja




        Poruka: 1521
        Location: Serbia

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Dan Brown-Angels&Demons

        ___________________________________________________________________
        okle slika frajeru? 13.gif

        02-10-2007 12:47 vuja is offline Posalji Email za vuja Homepage of vuja Pregledaj poruke od vuja Dodaj vuja u listu prijatelja AIM Screenname: djelmas fala ti. YIM Screenname: djelmas fala ti.
        shpica shpica is a Female
        hrcak




        Poruka: 2339
        Location: visim sa plafona

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od Mika:

              citat od Maggie:

            Bend in the road - Nicholas Sparks nije bila losa

            onda uzela njegovu Nights in Rodanthe i sinoc je zavrsila, onako nista posebno, ali moze proc

            trenutno, nista 02.gif


          Nicholas Sparks 10.gif
          Bas ono lagana literatura, za odmorit se uz nju. Sve sam njegove knjige procitala. Ja imam nekakvu cudnu naviku, cim procitam neku knjigu koja mi se svidja, zaredam pa procitam skoro sve od istog pisca. Tako sam prije godinu-dvije otkrila Maeve Binchy i citavo ljeto samo nju citala (a i knjige joj jesu takve, lagane, pravo ono "ljetne", za plaze).

          Sad citam Shalimar The Clown, Salman Rusdie.



        ooooo draga Mika - ja sam ti totalni zaljubljenik M. Binchy!!!

        jednom sam uzela iz biblioteke "Tara Road" i odushevila se kako su joj karakteri u toj knjizi predstavljeni i zapetljani i kako je knjiga puna duse, dilema "obicnog covjeka" i kako je merak za citati...bas kao sto ti rece - ljetno opustanje, mada ih ja citam i zimi i ljeti. nakon toga sam ti nabavila cijelu kolekciju, kupovala sve jednu po jednu njenu knjigu i citala ih po nekoliko puta (ne redom nego onako kako mi prahne da koju uzmem)....tako da sad imam sve i jednu knjigu sto je ona napisala, cak sam kupila i njene "short stories" (kratke price) i to mi se svidja.

        znas sta je meni najdraze kod nje, to sto zena neke karaktere provlaci kroz vise knjiga....pa se nekako osjecas kao da ih vec poznajes kad na njih naletis u nekoj drugoj knjizi (recimo Ria & Colm iz "Tara Road" takodje dolaze u "Evening Class" i u "Scarlet Feather")

        jesi li ti procitala sve njene knjige?? cini mi se da sam iz tvog posta razumila da jesi....stvarno je zenska super pisac. ja vec odavno trazim nekog pisca koji njoj moze "primaknuti" ali nema sanse....vazda se razocaram....cak i kad uzmem Irske pisce...niko kao M. Binchy fakat.

        buket.gif

        ___________________________________________________________________
        nopityA.gif

        02-10-2007 18:17 shpica is offline Posalji email za shpica Pregledaj poruke od shpica Dodaj shpica u listu prijatelja
        shpica shpica is a Female
        hrcak




        Poruka: 2339
        Location: visim sa plafona

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        zaboravih napisati

        trenutno citam Chronicles of Narnia (kompletnu kolekciju sa svih 7 knjiga o Narnia)

        treci put... 04.gif

        (kad sam bila u bolnici ponijela tu knjigu sa sobom....i pored laptopa i svega ostalog sto je ostalo u cekaonici - od svega su mi samo nju maznuli)

        ___________________________________________________________________
        nopityA.gif

        02-10-2007 18:20 shpica is offline Posalji email za shpica Pregledaj poruke od shpica Dodaj shpica u listu prijatelja
        Dzani Dzani is a Male
        moforaja




        Poruka: 2023
        Location: Coming near You!!

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Hey Shpico kakva je knjiga?
        Ja sam gledo film nije, nije los bio. 13.gif

        02-10-2007 19:29 Dzani is offline Posalji Email za Dzani Pregledaj poruke od Dzani Dodaj Dzani u listu prijatelja
        shpica shpica is a Female
        hrcak




        Poruka: 2339
        Location: visim sa plafona

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        knjiga je Dzani sto puta bolja od filma....tako to obicno biva, jer ne mogu sve iz knjige docharati u filmu

        film su toliko izmjenili da uopste vise na nekim mjestima ne lici na knjigu....sto je totalno bezze jer je knjiga sama od sebe haos dobra

        by the way - film je snimljen po samo jednoj od tih 7 knjiga koje sacinjavaju komplet Chronicles of Narnia. sad se trenutno snimaju jos 2 filma po 2 sljedece knjige iz tog kompleta. mislim da ce ista djeca glumiti u jednom od ta dva filma (prvi izlazi 2008-me, a drugi izlazi 2009-te).

        jos jedna zanimljivost - ovaj film je snimljen po knjizi iz kompleta Chronicles of Narnia koja je prva napisana, ali je druga po redu kad bi isli hronologijom nastanka Narnie. tako mi je zao sto nisu prvo snimili prvu knjigu po hronoloskom a ne pisanom redu....sto bi nam pokazalo kako je Narnia nastala (knjiga se zove The Magician's Nephew - ili na nashki Madjionicarev Necak). ona je prva po redu ali nije prva napisana....stash....prva je napisana ova po kojoj je snimljen film i oni su odlucili da idu snimati filmove po redu po kojem su pisane knjige....sto znaci da cemo mi gledati Narniu ne po hronoloskom redu....od njenog nastanka pa do njenog kraja....nego ono zbrda-zdola....to meni nema nikakve veze ali eto....opet kazem stash....tako su htjeli u holivudu....

        toplo ti preporucujem da procitas cijeli komplet od 7 knjiga (uvezan u jednu knjigu ima) ako ti se vec film svidio. odusevices se opisima. a to sto kazu da u tim knjigama nesta vuce na krscanstvo, a drugi opet kazu da je knjiga protiv krscanstva i spaljuju je (kao sto su spaljivali Harry Potter-a, to meni uopste nema nikakve veze majke mi....eto sve sam ih procitala vise puta i nigdje nema nista krscansko....osim ako ces filozofirati i nalaziti gluposti gdje ih pisac uopste nije stavio nego ono....ako cemo talasat' onda u svemu mozemo naci nesto kao fol religiozno i sta ti ja znam. ko ima "open mind" nista mu nece vuci na religiju u toj kolekciji knjiga nego jednostavno prekrasnu bajku....za sve uzraste.

        ___________________________________________________________________
        nopityA.gif

        02-10-2007 19:37 shpica is offline Posalji email za shpica Pregledaj poruke od shpica Dodaj shpica u listu prijatelja
        Dzani Dzani is a Male
        moforaja




        Poruka: 2023
        Location: Coming near You!!

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Znaci nebi nikako drugo valjalo osim da ih procitam po redu.
        A sto se tice filma, to je evidante da prave film koji ce dobro proci na BOX officu.
        Reci mi jesili ljubitelj HArry Potter serija knjiga.

        02-10-2007 19:46 Dzani is offline Posalji Email za Dzani Pregledaj poruke od Dzani Dodaj Dzani u listu prijatelja
        Edo Edo is a Male
        Bad Company




        Poruka: 2324
        Location: Somewhere in time......

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Magic of the Sixties 10.gif

        "Hope lies in dreams, imagination, and in the courage of those who dare to make dreams into reality"

        ___________________________________________________________________

        02-10-2007 22:15 Edo is offline Pregledaj poruke od Edo Dodaj Edo u listu prijatelja
        shpica shpica is a Female
        hrcak




        Poruka: 2339
        Location: visim sa plafona

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od Dzani:

          Znaci nebi nikako drugo valjalo osim da ih procitam po redu.
          A sto se tice filma, to je evidante da prave film koji ce dobro proci na BOX officu.
          Reci mi jesili ljubitelj HArry Potter serija knjiga.



        jasta sam, dzani ja sam ljubitej svih dobrih knjiga i cak nekih koje nisu dobre

        a sto se tice Chronicles of Narnia - moja preporuka bi bila da uzmes kolekciju svih knjiga u jednoj i da procitas odreda (hronoloski red - prvo ide Magician's Nephew, pa iza nje Wardrobe.....a po redu kako je Lewis pisao ide prvo Wardrobe - i po ovom zadnjem se snima, sto je meni bla al' eto)

        jesi li ijednu Narnia procitao? ako nisi super su....praaavo te odnesu u jedan drugi svijet. za opustanje dusu dalo. zadnja je pomalo tuzna doduse - zove se The Last Battle....i tu se sve zavrsava.

        ___________________________________________________________________
        nopityA.gif

        02-11-2007 04:40 shpica is offline Posalji email za shpica Pregledaj poruke od shpica Dodaj shpica u listu prijatelja
        Dzani Dzani is a Male
        moforaja




        Poruka: 2023
        Location: Coming near You!!

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Jos ni jednu nisam procito knjigu od "Chronicals of Narnia" Ako ne budu preskupe bas cu ih uzet malo da dobijem ukus tvoje fantazije. :) 01.gif

        Sad mogu od prilike da kazem za tebe shpico; da imas creative mind, jer takva knjiga neznaci nista onom koji nema takvu kreativnost u imagination. 01.gif

        Ja bi reko po pitanju tome; da nisam ni blizu tebi. 33.gif

        02-12-2007 06:50 Dzani is offline Posalji Email za Dzani Pregledaj poruke od Dzani Dodaj Dzani u listu prijatelja
        vuja vuja is a Male
        raja




        Poruka: 1521
        Location: Serbia

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        ja citam neki erotski casopis..horny teens 13.gif 13.gif

        ___________________________________________________________________
        okle slika frajeru? 13.gif

        02-12-2007 20:40 vuja is offline Posalji Email za vuja Homepage of vuja Pregledaj poruke od vuja Dodaj vuja u listu prijatelja AIM Screenname: djelmas fala ti. YIM Screenname: djelmas fala ti.
        a_m_r_a82 a_m_r_a82 is a Female
        seka




        Poruka: 629
        Location: U.S.A-New York

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Jewish American princes odlicna je knjiga 10.gif

        ___________________________________________________________________

          02-13-2007 00:09 a_m_r_a82 is offline Homepage of a_m_r_a82 Pregledaj poruke od a_m_r_a82 Dodaj a_m_r_a82 u listu prijatelja AIM Screenname: x YIM Screenname: x
          _RED_ARMY_ZALIK_ _RED_ARMY_ZALIK_ is a Male
          raja




          Poruka: 1665
          Location: Na zidicu... ispod borova...

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          MOSTAR KOLIJEVKA SPORTA

          ___________________________________________________________________



            broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane HAHAHAHAHA dana 08-03-2010 u 21:06

            02-14-2007 19:05 _RED_ARMY_ZALIK_ is offline Posalji email za _RED_ARMY_ZALIK_ Homepage of _RED_ARMY_ZALIK_ Pregledaj poruke od _RED_ARMY_ZALIK_ Dodaj _RED_ARMY_ZALIK_ u listu prijatelja
            Stranica (46): « prva ... « prethodna 30 31 32 [33] 34 35 36 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
            Postavi novu temu Odgovori
            Go to:
            preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com