Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » LEGENDE MOSTARA » Sova 1 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.00 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (3): [1] 2 3 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Plastic Plastic is a Male
moforaja


Poruka: 2533
Location: space

Sova Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

covjek koji zna da zabavi i nasmije svojim forama citavu kafanu 10.gif

01-26-2004 21:37 Plastic is offline Posalji email za Plastic Pregledaj poruke od Plastic Dodaj Plastic u listu prijatelja
Plastic Plastic is a Male
moforaja


Poruka: 2533
Location: space
pokretac teme Thread Started by Plastic

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Situacija... Covijek u bijegu ( zove se Geza) i murija ga trazi, ne mogu mu uci u kraj.. Sova, odvede par drotova na Forticu i kaze. " E PA GLEDAJ GA LAFCINO DAS IST GEZA" 10.gif 04.gif

01-26-2004 21:39 Plastic is offline Posalji email za Plastic Pregledaj poruke od Plastic Dodaj Plastic u listu prijatelja
crne spile crne spile is a Male
ne more meda




Poruka: 48

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Amirice tema ti je za svake pohvale.Pa jednom da se neko sjeti naj smjesnijeg covjeka na ovoj kugli zemaljskoj.Pa sta reci o SOVI,jednostavno legenda grada.
Znas vjerovatno da na svom birou drzi svoju sliku.(Ono raja stavi sliku Alije,zene ,djece,a Sova........
E Amire,znao sam ja da ce biti nesto od tebe-aferim. 10.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif
E jos kad znao njegov E-mail.(Proveo sam cijeli rat s njim).

01-26-2004 23:39 crne spile is offline Pregledaj poruke od crne spile Dodaj crne spile u listu prijatelja
crne spile crne spile is a Male
ne more meda




Poruka: 48

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Amir:

    Situacija... Covijek u bijegu ( zove se Geza) i murija ga trazi, ne mogu mu uci u kraj.. Sova, odvede par drotova na Forticu i kaze. " E PA GLEDAJ GA LAFCINO DAS IST GEZA" 10.gif 04.gif


Kako da ovo ne znam,svaki dan mi pane na pamet;"DAS IST GEZA". 10.gif 04.gif 04.gif 13.gif

01-26-2004 23:43 crne spile is offline Pregledaj poruke od crne spile Dodaj crne spile u listu prijatelja
Plastic Plastic is a Male
moforaja


Poruka: 2533
Location: space
pokretac teme Thread Started by Plastic

e mail Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od crne spile:

    Amirice tema ti je za svake pohvale.Pa jednom da se neko sjeti naj smjesnijeg covjeka na ovoj kugli zemaljskoj.Pa sta reci o SOVI,jednostavno legenda grada.
    Znas vjerovatno da na svom birou drzi svoju sliku.(Ono raja stavi sliku Alije,zene ,djece,a Sova........
    E Amire,znao sam ja da ce biti nesto od tebe-aferim. 10.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif
    E jos kad znao njegov E-mail.(Proveo sam cijeli rat s njim).

Ima i e mail, sova je moj veliki jaran, cujemo se svako malo...E mail saljem na PP

01-27-2004 00:18 Plastic is offline Posalji email za Plastic Pregledaj poruke od Plastic Dodaj Plastic u listu prijatelja
beli beli is a Male
moforaja




Poruka: 4109
Location: USA

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Za Amira slike:

___________________________________________________________________
audicija u Holiwoodu sutra akshamli...
autobus iza Hita polazi oko sedam ujutru, ako vozac ne potegne prethodne noci....
Princ cuvaj mjesto na seciji....

01-28-2004 21:19 beli is offline Posalji Email za beli Pregledaj poruke od beli Dodaj beli u listu prijatelja
beli beli is a Male
moforaja




Poruka: 4109
Location: USA

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Slike za Amira:

___________________________________________________________________
audicija u Holiwoodu sutra akshamli...
autobus iza Hita polazi oko sedam ujutru, ako vozac ne potegne prethodne noci....
Princ cuvaj mjesto na seciji....

01-28-2004 21:19 beli is offline Posalji Email za beli Pregledaj poruke od beli Dodaj beli u listu prijatelja
Plastic Plastic is a Male
moforaja


Poruka: 2533
Location: space
pokretac teme Thread Started by Plastic

braca Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od beli:

    Slike za Amira:

Ova dvojica burazera su bruka legende... hodaju zajedno godinama, i kad sjednu, jedan drugog pita "sta ima buraz kod tebe" ko da se nisu vidili godinama 13.gif

01-28-2004 22:13 Plastic is offline Posalji email za Plastic Pregledaj poruke od Plastic Dodaj Plastic u listu prijatelja
Plastic Plastic is a Male
moforaja


Poruka: 2533
Location: space
pokretac teme Thread Started by Plastic

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Hvala Beli 10.gif

01-28-2004 22:14 Plastic is offline Posalji email za Plastic Pregledaj poruke od Plastic Dodaj Plastic u listu prijatelja
r.m.tocak r.m.tocak is a Male
proplivo




Poruka: 21
Location: hercegovina

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

koji sova onaj kreten shto se hvalio pjesmama 'sova' a nikad ih vidio u zivotu e dobra ti legenda

___________________________________________________________________
sto godina bola nece promijeniti stvar

01-29-2004 12:21 r.m.tocak is offline Pregledaj poruke od r.m.tocak Dodaj r.m.tocak u listu prijatelja
Plastic Plastic is a Male
moforaja


Poruka: 2533
Location: space
pokretac teme Thread Started by Plastic

sova Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od r.m.tocak:

    koji sova onaj kreten shto se hvalio pjesmama 'sova' a nikad ih vidio u zivotu e dobra ti legenda

halo kako ga mozes nazivat kretenom majke ti, to je moj veliki prijatelj, ako je kreten sacuvaj za sebe... I na kraju da li uopste znas? 21.gif

01-29-2004 13:34 Plastic is offline Posalji email za Plastic Pregledaj poruke od Plastic Dodaj Plastic u listu prijatelja
crne spile crne spile is a Male
ne more meda




Poruka: 48

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od r.m.tocak:

    koji sova onaj kreten shto se hvalio pjesmama 'sova' a nikad ih vidio u zivotu e dobra ti legenda


Mislim da si zamjenio covjeka.Koje pjesme bolan bio? 08.gif

01-29-2004 14:06 crne spile is offline Pregledaj poruke od crne spile Dodaj crne spile u listu prijatelja
Plastic Plastic is a Male
moforaja


Poruka: 2533
Location: space
pokretac teme Thread Started by Plastic

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od r.m.tocak:

    koji sova onaj kreten shto se hvalio pjesmama 'sova' a nikad ih vidio u zivotu e dobra ti legenda

haj malo prokontaj

01-29-2004 15:26 Plastic is offline Posalji email za Plastic Pregledaj poruke od Plastic Dodaj Plastic u listu prijatelja
r.m.tocak r.m.tocak is a Male
proplivo




Poruka: 21
Location: hercegovina

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

mislio sam na onog nepismenog netalentovanog 'repera' prodavo se ovuda da je on clan hip hop grupe 'sove' izvinjavam se ako sam pogrijesio haj vozdra

___________________________________________________________________
sto godina bola nece promijeniti stvar

01-29-2004 17:19 r.m.tocak is offline Pregledaj poruke od r.m.tocak Dodaj r.m.tocak u listu prijatelja
pasha pasha is a Male
Super Moderator




Poruka: 9503
Location: uh jebo te

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

sta ima tocak 18.gif

ja sam poznavao jednog "tocka" sto je radio u meteoroloskoj stanici na brijegu prije rata

sova je legenda sigurno ako se nisam prevario 10.gif

___________________________________________________________________

    neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
Oscar Wilde

01-29-2004 17:27 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
crne spile crne spile is a Male
ne more meda




Poruka: 48

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od r.m.tocak:

    mislio sam na onog nepismenog netalentovanog 'repera' prodavo se ovuda da je on clan hip hop grupe 'sove' izvinjavam se ako sam pogrijesio haj vozdra



Ma jok taj,nego drugi put ne trci pred rudu jarane. 04.gif

01-29-2004 17:38 crne spile is offline Pregledaj poruke od crne spile Dodaj crne spile u listu prijatelja
Plastic Plastic is a Male
moforaja


Poruka: 2533
Location: space
pokretac teme Thread Started by Plastic

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

OK je, Sova je nas Veliki jaran... 10.gif

01-29-2004 20:33 Plastic is offline Posalji email za Plastic Pregledaj poruke od Plastic Dodaj Plastic u listu prijatelja
Azer S. Azer S. is a Male
puter


Poruka: 99
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ma mozda se sova salio da ne kazem Ga uzimaò

06-30-2004 20:40 Azer S. is offline Pregledaj poruke od Azer S. Dodaj Azer S. u listu prijatelja
electra
SexNepoznat

Poruka: 14

:) Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

SOVA JE LEGENDA,MA KRALJ! OTKAKO GA ZNAM NIKAD NISAM VIDJELA DA JE NERASPOLOZEN I LOS,UVIJEK NASMIJAN 02.gif

___________________________________________________________________

                  07-01-2004 00:51 electra is offline Pregledaj poruke od electra Dodaj electra u listu prijatelja
                  Aleksandra Aleksandra is a Female
                  moforaja




                  Poruka: 10252
                  Location: Mostar

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  onda ga ne znas bas najbolje 05.gif


                  meni Sova dodje zet 05.gif

                  ___________________________________________________________________






                          07-01-2004 11:43 Aleksandra is offline Posalji Email za Aleksandra Pregledaj poruke od Aleksandra Dodaj Aleksandra u listu prijatelja
                          Stranica (3): [1] 2 3 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
                          Postavi novu temu Odgovori
                          Go to:
                          preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com