Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » FORUMAŠI » IN MEMORIAM » Lana (Nina) Bijedic 2001-2019 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Ricina Ricina is a Male
raja




Poruka: 1932
Location: Predaleko od Mostara

Lana (Nina) Bijedic 2001-2019 Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Pronadjeno tijelo Lane Bijedic u Studencima kod Mostara. Trebala je da ide na studije u Sarajevo i otisla na kafu sa kolegicom. Nikad se nije vratila i nadjena je u Studencima kod Mostara,u vodi sa znakovima borbe na tijelu . Borila se do zadnjeg daha za svoj zivot. Imala je samo 18 godina.

___________________________________________________________________
"Cega se pametan stidi , tim se budala ponosi" .. Ramadan Asovic

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Ricina dana 10-08-2019 u 12:19.

10-08-2019 12:19 Ricina is offline Posalji email za Ricina Pregledaj poruke od Ricina Dodaj Ricina u listu prijatelja
Litice Litice is a Male
moforaja


Poruka: 3411
Location: Melbourne

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Tuga jedna.

___________________________________________________________________
33.gif

10-08-2019 13:40 Litice is offline Pregledaj poruke od Litice Dodaj Litice u listu prijatelja
Rashtika Rashtika is a Male
bice nesto od mene




Poruka: 271
Location: Podhum

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Tuzno,Rahmet joj dusi 33.gif

___________________________________________________________________
25.gif

10-08-2019 14:17 Rashtika is offline Posalji email za Rashtika Pregledaj poruke od Rashtika Dodaj Rashtika u listu prijatelja
labudje jezero labudje jezero is a Female
mofo beba


Poruka: 1
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Nekoliko rijeci utjehe povodom tragicne smrti mlade Lane

Pokusao sam Ga naci na krscanskom krizu, ali On nije bio tu. Otisao sam u hram Hindusa i u stare pagode, ali nisam Mu nigdje mogao naci traga.
Trazio sam po planinama i dolinama, ali Ga nisam mogao naci ni u visinama niti u dubinama. Otisao sam u Meku, ali ni tamo nije bio.
Pitao sam ucenjake i filozofe, ali On je bio iznad njihovih shvacanja.
Tada sam pogledao u svoje srce i to je bilo mjesto gdje sam Ga vidio da prebiva;
Nigdje drugdje Ga nisam mogao pronaci.

Perzijski filozof i pjesnik
Jelaludin Rumi
33.gif

10-09-2019 23:30 labudje jezero is offline Pregledaj poruke od labudje jezero Dodaj labudje jezero u listu prijatelja
Sarajlija ba Sarajlija ba is a Male
moforaja




Poruka: 5965
Location: U podrumu

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

"U tijelu ima jedan organ,ako je on zdrav,bit ce zdravi i ostali organi tijela,a ako je taj organ bolestan,bit ce bolesni i ostali dijelovi tijela. Taj je organ srce."

Buhari, Muslim

___________________________________________________________________
Moj Mostare ko ti lomi grane,
ko zavadi mostarske jarane,
ko to tebi istoriju piše,
ko to želi da te nejma više.

10-31-2019 15:09 Sarajlija ba is offline Posalji Email za Sarajlija ba Pregledaj poruke od Sarajlija ba Dodaj Sarajlija ba u listu prijatelja
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17884
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

tuga. rahmet joj dusi. 33.gif

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

11-01-2019 22:00 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17884
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od labudje jezero:

    Nekoliko rijeci utjehe povodom tragicne smrti mlade Lane

    Pokusao sam Ga naci na krscanskom krizu, ali On nije bio tu. Otisao sam u hram Hindusa i u stare pagode, ali nisam Mu nigdje mogao naci traga.
    Trazio sam po planinama i dolinama, ali Ga nisam mogao naci ni u visinama niti u dubinama. Otisao sam u Meku, ali ni tamo nije bio.
    Pitao sam ucenjake i filozofe, ali On je bio iznad njihovih shvacanja.
    Tada sam pogledao u svoje srce i to je bilo mjesto gdje sam Ga vidio da prebiva;
    Nigdje drugdje Ga nisam mogao pronaci.

    Perzijski filozof i pjesnik
    Jelaludin Rumi
    33.gif


odlicno 10.gif

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

11-01-2019 22:01 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
pasha pasha is a Male
Super Moderator




Poruka: 9503
Location: uh jebo te

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Nazalost opet mlada osoba ubijena i nece nikada naci ubicu kao sto to nisu ni u slucajevima Memeic, David, policajaca na duznosti i hiljade drugih. Zao mi je da je Lana Bijedic pomalo na putu da bude zaboravljena. Rekao bih da je trebalo da hodza bude na sprovodu ali su tu prisustvovali popovi pravoslavne crkve i slucaj LAne pada u sjenu nacionalizma i vjerske pripadnosti!

___________________________________________________________________

    neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
Oscar Wilde

11-06-2019 08:40 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com