Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » SPORT » Rusija 2018 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (7): « prva ... « prethodna 3 4 5 [6] 7 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Zico Zico is a Male
trudim se


Poruka: 221
Location: daleko od govana

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od garinca:

    neka djeca se mrze...nekima je svejedno...a ima ih i sto se vole...dok je god ovih drugih i trecih...ima nade... 02.gif

    ps. predugo smo mi jedni sa drugima ili jedni kraj drugih zivili da bi se to sve izbrisalo jednim potezom gumice za brisanje...a ljudi (pa i ta djeca polako postaju ljudi) su sve vise svjesniji velikih prevara kojim su ih ispiraci mozgova trenirali zadnjih trideset Godina...


Bjezi garinca...nepopravljivi optimista...a blu trabant bez kocnica samo ubrzava niz brdo. Pa zar ne vidis da se samo moze zaustaviti kada lupi u nekakvu kvrgavu murvu i raspane na par dijelova 35.gif . Ali da je meni i tebi 7 zivota, ne bih ti to mogao dokazati...a proci ce nasih 7 zivota dok dole ne bude drugacije.

Ja ne dolazim cesto, tako da moje misljenbje treba uzeti sa rezervom 02.gif , ali milsim da je to kombinacija roditelja kretena i sjebane sredine. Ono dole je prebolesna sredina.

Ovdje niko nikoga ne mrzi...mozda bas zato sto niko ni skim nije predugo. Mozda je to najveci problem.

Ne znam, makar ti znas sta ja milsim o tome. Nema u skoroj, a bogami ni u daljuj buducnosti, haira dole...

07-24-2018 14:05 Zico is offline Pregledaj poruke od Zico Dodaj Zico u listu prijatelja
garinca garinca is a Male
rodjeni


Poruka: 989

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

u pravu si...tvoje misljenje treba uzeti sa rezervom... 02.gif

ma sve ti je ta percepcija...meni cesto neke male stvari u zivotu znace puno...ne bi sada da navodim primjere...umoran sam od toga...ja najcesce stvari vidim pozitivno (ili trazim uvjek nesto sto je pozitivno) , mada mi ti nedavno rece kako se uvjek na nekoga ljutim...a ja se ljutio na mrzitelje...i njacesce se ljutim na mrzitelje...evo nabasah danas na nekakav tviter koji je neka seseljovka , clanica srbijanskog parlamenta , izbacila...vrlo , vrlo ruzno o nekoj zeni koja je umrla a bila vodja ove udruge majki iz srebrenice...normalno da su je ljudi iz BiH "rascerecili"...i ima tu i ruznih komentara...i onda namjerno odem na ove srbijanske sajtove...i tamo su je obicni ljudi , srbi kao i ona , totalno razvalili...i meni je dan odmah lijep...
znam ja da sam vjerovatno puno puta subjektivan...a ko nije...ali to je valjda sto se druzim s ljudima sa slicnim zivotnim pogledima i nazorima kakvi su u mene...i takvih ljudi ima puno...ne kazem da su u vecini...ali ima ih...ihajhaj...i dok njih ima biti ce i hajra... 01.gif

07-24-2018 15:37 garinca is offline Pregledaj poruke od garinca Dodaj garinca u listu prijatelja
garinca garinca is a Male
rodjeni


Poruka: 989

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    https://www.espreso.rs/vesti/politika/273762/tvit-koji-je-ujedinio-srbiju-vjerica-radeta-napisala-je-najodvratniju-stvar-koju-mozete-da-zamislite-unistili-su-je-u-komentarima/komentari



evo tvitta...i reakcija...

07-24-2018 15:39 garinca is offline Pregledaj poruke od garinca Dodaj garinca u listu prijatelja
Zico Zico is a Male
trudim se


Poruka: 221
Location: daleko od govana

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od garinca:

    u pravu si...tvoje misljenje treba uzeti sa rezervom... 02.gif

    ma sve ti je ta percepcija...meni cesto neke male stvari u zivotu znace puno...ne bi sada da navodim primjere...umoran sam od toga...ja najcesce stvari vidim pozitivno (ili trazim uvjek nesto sto je pozitivno) , mada mi ti nedavno rece kako se uvjek na nekoga ljutim...a ja se ljutio na mrzitelje...i njacesce se ljutim na mrzitelje...evo nabasah danas na nekakav tviter koji je neka seseljovka , clanica srbijanskog parlamenta , izbacila...vrlo , vrlo ruzno o nekoj zeni koja je umrla a bila vodja ove udruge majki iz srebrenice...normalno da su je ljudi iz BiH "rascerecili"...i ima tu i ruznih komentara...i onda namjerno odem na ove srbijanske sajtove...i tamo su je obicni ljudi , srbi kao i ona , totalno razvalili...i meni je dan odmah lijep...
    znam ja da sam vjerovatno puno puta subjektivan...a ko nije...ali to je valjda sto se druzim s ljudima sa slicnim zivotnim pogledima i nazorima kakvi su u mene...i takvih ljudi ima puno...ne kazem da su u vecini...ali ima ih...ihajhaj...i dok njih ima biti ce i hajra... 01.gif


I ja maloprije naletih na taj komentar. Onakve ljude odmah na banderu.

A sve vas je manje, moj Garinca. Niko sretniji od mene da to vidim/dozivim, ali sam ja davno prestao vjerovati u dubro kad nas tamo.

07-24-2018 15:45 Zico is offline Pregledaj poruke od Zico Dodaj Zico u listu prijatelja
Zico Zico is a Male
trudim se


Poruka: 221
Location: daleko od govana

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od garinca:

      https://www.espreso.rs/vesti/politika/273762/tvit-koji-je-ujedinio-srbiju-vjerica-radeta-napisala-je-najodvratniju-stvar-koju-mozete-da-zamislite-unistili-su-je-u-komentarima/komentari



    evo tvitta...i reakcija...


Izvini stari, ali ja ne mogu vise onakve stvari citati.

Neka mi jaca sila ne da se spustam i citam.

Normalno da ce joj jebati m...komentarima. Ali tu treba nesto vise uraditi...onaj glupi Vucic treba da nadje neku rupu u "njegovom" zakonu i u zatvor je strpati.

07-24-2018 15:51 Zico is offline Pregledaj poruke od Zico Dodaj Zico u listu prijatelja
garinca garinca is a Male
rodjeni


Poruka: 989

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ma ne treba zatvarati...neka je...nek prica...nek se provaljuje...i bit ce mozda par stotina idiota kao sto je ona kojima ce ovo biti drago...ali i hiljade onih koji ce je zaarlaisati...bez njenog otrova se ne bi ni ovi normalni javili...ni culi...e sad samo da ih cuju i ovi "drugi" i da upamte da ima ljudi i tu...na drugoj strani rEke...

07-24-2018 16:07 garinca is offline Pregledaj poruke od garinca Dodaj garinca u listu prijatelja
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17879
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ja sam generalno optimista, vjerujem da je puno vise dobrih ljudi na planeti nego losih.

ali sto se tice bih, ja sam izgubio svaku nadu. nema tu hajra nazalost.
ko je kriv za stanje u bih? SVI vladari su krivi, a i narod je pomalo kriv jer je glup i jer se prodo za saku maraka. to je zacarani krug iz kojeg ja ne vidim izlaz. ispravite me ako grijesim.

za vrijeme rat su bili krivi okupatori s obe strane. poslije rata je krivica na SVIM vladajucim strankama.

kazem vam ja - jedino rjesenje u bih je revolucija, ona prava revoluciija ko sto je ruska, francuska, itd ... ali to se nece nikad dogoditi jer za revoluciju narod mora d a bude ujedinjen. narod nikad nece biti ujedinjen sa ovakvim vladarima. i tako u krug ... cim vladari osjete da bi se narod ko i druzio, opustio, ujedinio, komuniciro, zivio normalno - odma se brze bolje organizuje incident da se ne bi raja previse opustila.

znaju oni sta rade, i to sve rade zajedno i u dogovoru. bukvalno. ovako ja zamisljam vladajuce stranke. nadju se tajno u sobi i cesljaju situaciju. jedan kaze: eno u mostaru se narod previse opustio i ne mrze se dovoljno. moramo to pothitno rjesavati. drugi kaze: ok, ciji je red ovaj put? ko ce napraviti incident? terba li biti povrijedjenih (ne daj boze poginulih, i to su oni u stanju)?
i tako se dogovre sve u detalje ko ce izazvati incident, ko ce dobiti degenek, sta ce medije reci, itd. vrlo perfidno. a narod ko narod veze nema.

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

07-24-2018 18:03 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17879
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

*znam ja nas jebo ti nas

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

07-24-2018 18:03 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
Boza Boza is a Male
moforaja




Poruka: 4600
Location: ni na nebu ni na zemlji

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Surova je zbilja da bi covjek bio optimist
Kazu da nada zadnja umire,kod nas je i ona dobro hasta
Mozda se desi cudo pa da svevisnji pokrene mozdane djeci bivsih Titinih pionira
Mozda to odradi u vidu upozorenja putem prirodnih nepogoda
Salu na stranu,fasizam buja

07-24-2018 20:05 Boza is offline Pregledaj poruke od Boza Dodaj Boza u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5249
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Zico:

        citat od prowler2:

          citat od Zico:

            citat od prowler2:

              citat od garinca:

            btw...
            ako odete na onaj poskokov link koji je vvb naveo i pogledate diskusiju oko ove teme , naici ce te na jednog lika zvanog "mono" , koji sistematski pije krv moderatorima...meni se kilometrima "cuje" na jednog od nasih bivsih forumasa...hahaha...isti stil , ista gulikoza...samo jos nije poceo analizirati recenicu po recenicu...posushaci , najebali ste... 13.gif 04.gif 13.gif
          Hahhaha nek osjete shta smo mi osjetili. Nije mi Poskoka zao. 13.gif


        Ako mene namirise, eto vam ga nazad baleci po izlokanom drumu i ode sve u pm.
      Ne chinish mi se poznat....mada imash nick za 10. Razbio luster 82, kad Falkao zabi za izjednachenje. Rosi me pokopa. Valjda chu skontat.


    E moj poluveru, vuneni…

    Tipicna balkanska [namjerno nisam rekao usrana bosnaksa, ili mostarska, radi moga jarana Garince (on ti je sentimenatlini stovaoc simfonije skakavaca sto cuce u horu na putu do Blagaja, a to nije malo, za to treba imati posebnu mozdanu vijugu, nesto kao dar) ...volim ja njega vise od hiljdu puluvera na gomili, i jos vunene carape odozgo)] obzervacija.

    Nesto to ne znam… jesi li kod Gare visio...mozda Gunge...ili Bajrama...etc...

    Zar je bitno, pizda mu materina, je li se znamo ili ne. Pa hocemo li se izvuci iz te ucmalosti i pokusati komunicirati sa nekim bez obzira je li ga znamo, je li "vidjen", je li zivio u Kokorini ili na Carini. Jebem mu misa provincijskoga. Uvijek nam treba neki vjetar u ledja, jebes takvu barku.

    A onaj mi spmenu Pulu...kako su to fini ljudi…ne ko ti, ja ili Garinca (stari izvini, moram)...balknski volovi, ko onaj Zlatko Dalic iz Livna sto ga svijet sa postovanjem pogleda, a on gola seljacina…

    Stoga, zajebi sa tom pricom, to smo zivili 30 godina unazad…

    Uh, sto se nasekirah.

    Garinca, bio sam na koncertu Sixta...znas, jedva hoda, slijep, nosaju ga na rukama, mozak mu utrnuo...i jebem li ga...opali 3 akorda u nizu, upade u kolotecinu, i Sugar Man izleti u originalu. Dilana sam gledao (i razocarao se...smrazao se od ledenog sklopa)...Sixto je bolji za par duizina.

    E sad sam bolji, ode sekiracija 35.gif .
OOO Ridjane ....(vo u jarmu). Potpuno si fulio moje pitanje. OOOOO nazad Ridjane. Zaboli me neka stvar o tvojim izlascima u Mostaru. Boli me racku jesi li bio kod pomenutog Gunge , Vakufu , Narci, Titi ili Liri. Poenta je bila da te ne prepoznajem vizavi tvog stila pisanja. To je sve. A Ridjan se raspisa do pi... ma...ne. Vidim da si ters po pisanju Garinche. Jedini ters u Mostaru koji je bio simpatichan je rahmetli Mujo Trovach. Ridjan....not really. 01.gif

07-25-2018 21:13 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5249
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od garinca:

    u pravu si...tvoje misljenje treba uzeti sa rezervom... 02.gif

    ma sve ti je ta percepcija...meni cesto neke male stvari u zivotu znace puno...ne bi sada da navodim primjere...umoran sam od toga...ja najcesce stvari vidim pozitivno (ili trazim uvjek nesto sto je pozitivno) , mada mi ti nedavno rece kako se uvjek na nekoga ljutim...a ja se ljutio na mrzitelje...i njacesce se ljutim na mrzitelje...evo nabasah danas na nekakav tviter koji je neka seseljovka , clanica srbijanskog parlamenta , izbacila...vrlo , vrlo ruzno o nekoj zeni koja je umrla a bila vodja ove udruge majki iz srebrenice...normalno da su je ljudi iz BiH "rascerecili"...i ima tu i ruznih komentara...i onda namjerno odem na ove srbijanske sajtove...i tamo su je obicni ljudi , srbi kao i ona , totalno razvalili...i meni je dan odmah lijep...
    znam ja da sam vjerovatno puno puta subjektivan...a ko nije...ali to je valjda sto se druzim s ljudima sa slicnim zivotnim pogledima i nazorima kakvi su u mene...i takvih ljudi ima puno...ne kazem da su u vecini...ali ima ih...ihajhaj...i dok njih ima biti ce i hajra... 01.gif
U tome i jeste problem. Nekolicina izabranih pravi pomutnju. Sa bilo koje 3 strane. Izabrani su ipak po definiciji narodni predstavnici. Znachi samo se moze izvuchi iz ove situacije glasanjem. Medjutim....da ne palamudim pogledajte klipove mog jedinog junaka u Bih...gospon Damira Nikshicha. Moj Don Kihot.

07-25-2018 21:31 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
Zico Zico is a Male
trudim se


Poruka: 221
Location: daleko od govana

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od prowler2:

        citat od Zico:

          citat od prowler2:

            citat od Zico:

              citat od prowler2:

                citat od garinca:

              btw...
              ako odete na onaj poskokov link koji je vvb naveo i pogledate diskusiju oko ove teme , naici ce te na jednog lika zvanog "mono" , koji sistematski pije krv moderatorima...meni se kilometrima "cuje" na jednog od nasih bivsih forumasa...hahaha...isti stil , ista gulikoza...samo jos nije poceo analizirati recenicu po recenicu...posushaci , najebali ste... 13.gif 04.gif 13.gif
            Hahhaha nek osjete shta smo mi osjetili. Nije mi Poskoka zao. 13.gif


          Ako mene namirise, eto vam ga nazad baleci po izlokanom drumu i ode sve u pm.
        Ne chinish mi se poznat....mada imash nick za 10. Razbio luster 82, kad Falkao zabi za izjednachenje. Rosi me pokopa. Valjda chu skontat.


      E moj poluveru, vuneni…

      Tipicna balkanska [namjerno nisam rekao usrana bosnaksa, ili mostarska, radi moga jarana Garince (on ti je sentimenatlini stovaoc simfonije skakavaca sto cuce u horu na putu do Blagaja, a to nije malo, za to treba imati posebnu mozdanu vijugu, nesto kao dar) ...volim ja njega vise od hiljdu puluvera na gomili, i jos vunene carape odozgo)] obzervacija.

      Nesto to ne znam… jesi li kod Gare visio...mozda Gunge...ili Bajrama...etc...

      Zar je bitno, pizda mu materina, je li se znamo ili ne. Pa hocemo li se izvuci iz te ucmalosti i pokusati komunicirati sa nekim bez obzira je li ga znamo, je li "vidjen", je li zivio u Kokorini ili na Carini. Jebem mu misa provincijskoga. Uvijek nam treba neki vjetar u ledja, jebes takvu barku.

      A onaj mi spmenu Pulu...kako su to fini ljudi…ne ko ti, ja ili Garinca (stari izvini, moram)...balknski volovi, ko onaj Zlatko Dalic iz Livna sto ga svijet sa postovanjem pogleda, a on gola seljacina…

      Stoga, zajebi sa tom pricom, to smo zivili 30 godina unazad…

      Uh, sto se nasekirah.

      Garinca, bio sam na koncertu Sixta...znas, jedva hoda, slijep, nosaju ga na rukama, mozak mu utrnuo...i jebem li ga...opali 3 akorda u nizu, upade u kolotecinu, i Sugar Man izleti u originalu. Dilana sam gledao (i razocarao se...smrazao se od ledenog sklopa)...Sixto je bolji za par duizina.

      E sad sam bolji, ode sekiracija 35.gif .
    OOO Ridjane ....(vo u jarmu). Potpuno si fulio moje pitanje. OOOOO nazad Ridjane. Zaboli me neka stvar o tvojim izlascima u Mostaru. Boli me racku jesi li bio kod pomenutog Gunge , Vakufu , Narci, Titi ili Liri. Poenta je bila da te ne prepoznajem vizavi tvog stila pisanja. To je sve. A Ridjan se raspisa do pi... ma...ne. Vidim da si ters po pisanju Garinche. Jedini ters u Mostaru koji je bio simpatichan je rahmetli Mujo Trovach. Ridjan....not really. 01.gif


Nista ti ne kontas, vidim ja...

Forum je pisani medij, kafana...a ti imas konstantnu potrebu da znas/prepoznas nekoga u toj kafani da bi imao hrabrost/nagon (fino je meni jednom Nuco rekao...cim preko Ivan Sedla, manji su of makovog zrna) za komunikaciju.

I najbolje onda da se zaobidjemo 01.gif , jer citav zivot bjezim od takve ljudske nutrine. Davno sam spakovao dva kofera (jedan manji, a drugi veci) i dobrovoljno se metaforzirtao u apatrida. I kud god da maknem, uvijek udarim u takve likove, poput ormara nasred sobe (kao sto stari dobri Balzak jednom napisa u Cica Goriju).

Jebem ti vise te ormare, prikovane za podove. Izlupah se ziv...

07-27-2018 17:01 Zico is offline Pregledaj poruke od Zico Dodaj Zico u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5249
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Zaobidji. 02.gif

07-27-2018 19:11 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5249
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

BTW tvoj post...nidje veze sa nichim. Bjezi brale od ovakvih koji postavljaju pitanja. Kad odgovor usfali ,samo nekakve nauchene rijechi (floskule) koje ne predstavljaju apsolutno nishta ,se prosipaju. Zivi u svom svijetu Zico. Svaka ti dala. Zaobidji u velikom luku.

07-27-2018 19:31 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
Zico Zico is a Male
trudim se


Poruka: 221
Location: daleko od govana

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ma hocu, ali znas kada se nekada probudis, pa onako bunovan hoces do toaleta, a ne ocekujes ormarcinu nasred sobe...jebiga zavalim u njega.

Sada znam da je tu, no problem.

07-27-2018 20:01 Zico is offline Pregledaj poruke od Zico Dodaj Zico u listu prijatelja
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17879
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

najbolje da ugasimo svjetlo i tumarano u mraku 13.gif ..... pa sta nam bog dadne 11.gif

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

07-27-2018 20:05 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5249
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Zico:

    Ma hocu, ali znas kada se nekada probudis, pa onako bunovan hoces do toaleta, a ne ocekujes ormarcinu nasred sobe...jebiga zavalim u njega.

    Sada znam da je tu, no problem.
Heheheh ...Zaobidji . 01.gif

07-27-2018 21:16 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5249
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od tana:

    najbolje da ugasimo svjetlo i tumarano u mraku 13.gif ..... pa sta nam bog dadne 11.gif
Zar nisi skonto da gabo nema ??? CCC 01.gif

07-27-2018 21:17 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
Zico Zico is a Male
trudim se


Poruka: 221
Location: daleko od govana

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od prowler2:

        citat od tana:

      najbolje da ugasimo svjetlo i tumarano u mraku 13.gif ..... pa sta nam bog dadne 11.gif
    Zar nisi skonto da gabo nema ??? CCC 01.gif


U picku materinu, ali te je tesko zaobici, ogroman si...ovo ti kao Tanu lozis...

Ovaj tvoj citat Tani je otprilike kao sto se odvratna ona Vjerica Readeta pitala ko ce sahraniti Muniru.

Kada cete nauciti ne zadirati (posebno tako maliciozno i zajedljivo) u tudje, posebno kada se radi o individualnoj i privatnoj stvari, kao sto je vjera u Boga.

07-27-2018 21:43 Zico is offline Pregledaj poruke od Zico Dodaj Zico u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5249
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Hahahha chuj ko Vjerica srbitanga.....U kojem ti svijetu zivish??? Ne lozim Tanu uopshte. On zna moj stav ...Ali ovo sa Vjericom povezati sa mojim postom ?? Na chemu li si ti da mi je znati. Jedino bi gmazoje mogao to izjaviti. Ko je gmazoje ??? Vjerovatno znash. Zaobidji u velikom luku BRANTO .

07-28-2018 18:56 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
Stranica (7): « prva ... « prethodna 3 4 5 [6] 7 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com