Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » SPORT » Rusija 2018 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (7): « prethodna 1 2 3 [4] 5 6 7 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Zico Zico is a Male
trudim se


Poruka: 221
Location: daleko od govana

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od garinca:

        citat od Boza:

      Marginalna stvar je istup ovog djecaka,nije ni bitno dali je ovo pokupio od zadojenih roditelja ili
      huligana koji svoje navodno domoljublje iskazuju mrznjom i vrijedzanjem
      Masovnost desnicarenja sirokobrijeskih mudonja je stotinu puta gora stvar i za pohvaliti je istup
      ovdasnjeg gradonacelnika
      Milion puta ruznije poruke poslase oni sto skinuse zastavu sa kazu dobro cuvane zgrade federalne
      vlade,pritom oskrnavise i zastavu hrvatske drzave postavljajuci je privremeno tamo gdje joj nije
      mjesto
      Bojkot sirokobrijeske produkcije nista dobro nikom ne donosi,po meni treba vrsiti pritisak na one
      sto namjerno razvlace donosenje Zakona koji sankcionise fasizam i vrijedzanje ljudskog dostojanstva
      drugih i drugacijih


    moze biti da bojkot ne donosi nista...ali nisam siguran...
    meni je pun "kufer" te sirokobrijeske(i ne samo nihove) mrznje prema zemlji bosni...znam ja da ni vlastodrscima iz sarajeva nije maslo za ramazana...ali...cinjenica je da je siroki pun firmi koje najveci dio svoje proizvodnje ili posrednistva-(razna predstavnistva inostranih firmi) "prodaju" toj jebenoj bosni...od toga zive , i to jako dobro zive...i to meni nije krivo...neka zive i neka se bogate...to im niko ne moze osporiti...ali , tada im je Bosna dobra i tada im ne smeta...a cim se malo popije ili Hrvatska dobije neku utakmicu , onda bude "jebem te bosno"...pa dobro...evo sad cemo mi vas mali jebati bojkotom , pa cemo viditi ko je istrajniji i ko moze izdrzati duze...

    mislim da bi ih to vise urazumilo nego ovi tvoji pritisci na donosenje zakona...domnosenje takvih zakona nije nimalo jednostavna stvar i procedura...jer se uvjek nadje neko pametan koji se suprotstavlja argumentima slobode govora i slicnih demokratskih tekovina...


Tebi uvijek pun kufer necega...kao da samo ti imas kufere...

Samao galamis, prdis u prasinu, ruzis druge, a sebi gladis brke u ogledalu. Krivo tebi sto talon ne kupis, pa odmah po protivniku...

Sve ti je bezveze i besprizorno opetovanje, jedina novina je sto si je nazvao "jebenom Bosnom", sto i jeste.

Bas mi zavodnicki brci zaigrase od srece sto vidim da napokon nadolzis, poput kvasca zaboravljenog preko noci na polomljenom astalu. Sve puca of metafore...

Ja te ovdje nisam dirnuo...Prema tome, susjedu, ne diram te, ne diraj me...

07-18-2018 21:47 Zico is offline Pregledaj poruke od Zico Dodaj Zico u listu prijatelja
Zico Zico is a Male
trudim se


Poruka: 221
Location: daleko od govana

Big Grin Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od pasha:

    Necemo kroz navijacku skupinu dozivljavati kompletnu naciju. Nase komsije su odradile odlican posao i jedni i drugi. Sinoc su Hrvati super igrali i osvojili drugo mjesto na svjetskom. Ako bude srece i mi ce mo na sljedecem evropskom u fudbalu nesto napraviti. Cestitke i Djokovicu na Wimbldonu. Zao mi je sto ne pogledah taj mec al nemoze se sve stici. Bio sam u Puli i gledali smo tekmu na velikom platnu...


Kada bi onaj kudravi nogometas Garinca imao zrno tvoje pozitivnosti, kuferi bi sami sebi okacili stojadine oko vrata i skocili sa Starog, da ih voda ne nosi poput ostalih fekalija, pocevsi gore od Konjica, pa laganini nizvodno.

Malkice je falilo srece da i Bosna zaigra u Rusiji...a da je imalo pameti (kao sto je ovaj Garinca nema 19.gif ), svi bi se udrzili i navijali jedne za druge (pa i za one Cetnike sa onim bosanskom neznalicom na celu te cete) i nadglasavali one Emgleze zajapurenog i nezdravog lica.

07-18-2018 22:00 Zico is offline Pregledaj poruke od Zico Dodaj Zico u listu prijatelja
Zico Zico is a Male
trudim se


Poruka: 221
Location: daleko od govana

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

.

broj ispravljanja poruke: 3, zadnji put od strane Zico dana 07-18-2018 u 22:53.

07-18-2018 22:48 Zico is offline Pregledaj poruke od Zico Dodaj Zico u listu prijatelja
Zico Zico is a Male
trudim se


Poruka: 221
Location: daleko od govana

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

.

broj ispravljanja poruke: 4, zadnji put od strane Zico dana 07-18-2018 u 22:53.

07-18-2018 22:48 Zico is offline Pregledaj poruke od Zico Dodaj Zico u listu prijatelja
garinca garinca is a Male
rodjeni


Poruka: 989

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Zico:

        citat od garinca:

          citat od Boza:

        Marginalna stvar je istup ovog djecaka,nije ni bitno dali je ovo pokupio od zadojenih roditelja ili
        huligana koji svoje navodno domoljublje iskazuju mrznjom i vrijedzanjem
        Masovnost desnicarenja sirokobrijeskih mudonja je stotinu puta gora stvar i za pohvaliti je istup
        ovdasnjeg gradonacelnika
        Milion puta ruznije poruke poslase oni sto skinuse zastavu sa kazu dobro cuvane zgrade federalne
        vlade,pritom oskrnavise i zastavu hrvatske drzave postavljajuci je privremeno tamo gdje joj nije
        mjesto
        Bojkot sirokobrijeske produkcije nista dobro nikom ne donosi,po meni treba vrsiti pritisak na one
        sto namjerno razvlace donosenje Zakona koji sankcionise fasizam i vrijedzanje ljudskog dostojanstva
        drugih i drugacijih


      moze biti da bojkot ne donosi nista...ali nisam siguran...
      meni je pun "kufer" te sirokobrijeske(i ne samo nihove) mrznje prema zemlji bosni...znam ja da ni vlastodrscima iz sarajeva nije maslo za ramazana...ali...cinjenica je da je siroki pun firmi koje najveci dio svoje proizvodnje ili posrednistva-(razna predstavnistva inostranih firmi) "prodaju" toj jebenoj bosni...od toga zive , i to jako dobro zive...i to meni nije krivo...neka zive i neka se bogate...to im niko ne moze osporiti...ali , tada im je Bosna dobra i tada im ne smeta...a cim se malo popije ili Hrvatska dobije neku utakmicu , onda bude "jebem te bosno"...pa dobro...evo sad cemo mi vas mali jebati bojkotom , pa cemo viditi ko je istrajniji i ko moze izdrzati duze...

      mislim da bi ih to vise urazumilo nego ovi tvoji pritisci na donosenje zakona...domnosenje takvih zakona nije nimalo jednostavna stvar i procedura...jer se uvjek nadje neko pametan koji se suprotstavlja argumentima slobode govora i slicnih demokratskih tekovina...


    Tebi uvijek pun kufer necega...kao da samo ti imas kufere...

    Samao galamis, prdis u prasinu, ruzis druge, a sebi gladis brke u ogledalu. Krivo tebi sto talon ne kupis, pa odmah po protivniku...

    Sve ti je bezveze i besprizorno opetovanje, jedina novina je sto si je nazvao "jebenom Bosnom", sto i jeste.

    Bas mi zavodnicki brci zaigrase od srece sto vidim da napokon nadolzis, poput kvasca zaboravljenog preko noci na polomljenom astalu. Sve puca of metafore...

    Ja te ovdje nisam dirnuo...Prema tome, susjedu, ne diram te, ne diraj me...


hahaha...ma koga sam to iza kastrasa istjerao... 10.gif 13.gif 33.gif

07-19-2018 11:07 garinca is offline Pregledaj poruke od garinca Dodaj garinca u listu prijatelja
garinca garinca is a Male
rodjeni


Poruka: 989

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Kada bi onaj kudravi nogometas Garinca imao zrno tvoje pozitivnosti, kuferi bi sami sebi okacili stojadine oko vrata i skocili sa Starog, da ih voda ne nosi poput ostalih fekalija, pocevsi gore od Konjica, pa laganini nizvodno.

Malkice je falilo srece da i Bosna zaigra u Rusiji...a da je imalo pameti (kao sto je ovaj Garinca nema 19.gif ), svi bi se udrzili i navijali jedne za druge (pa i za one Cetnike sa onim bosanskom neznalicom na celu te cete) i nadglasavali one Emgleze zajapurenog i nezdravog lica.[/quote]

hajde , hajde...vrli sused...u(ni)dji slobodno...ne moras se izuvati... 33.gif
nego za tvoje ravnanje...garinca bez pameti je navijao za sve susjede i komsije...znas onu "malo nas je al smo govna"...moramo se paziti...previse smo slicni da bi bili razliciti 13.gif
a sto se ljutis za ovo sa sirokim brijegom...u koju sam to zicu udario... 14.gif

07-19-2018 11:30 garinca is offline Pregledaj poruke od garinca Dodaj garinca u listu prijatelja
Zico Zico is a Male
trudim se


Poruka: 221
Location: daleko od govana

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Dvije ruze za bitangu...

Nikada nisi imao dara da provalis ko se sa tobom zajebava 35.gif ...

Ma ja sam ti zaboravio i gdje je Siroki Brijeg. U meni je davno bankritirao zadnji damar za onaj sklop svijesti dole. Nema nikavih zica, molova, durova i folova.

Ma jsta smo nego govna...volovi balkanski.

07-19-2018 14:10 Zico is offline Pregledaj poruke od Zico Dodaj Zico u listu prijatelja
garinca garinca is a Male
rodjeni


Poruka: 989

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

volovi i medjedi...i tek poneka rajska ptica...
a imamo molova...imamo , u izobilju...evo ti jednog , onako iz prve ruke...

Vedri istok kad zarudi
u trepetu od alema ,
I tad dusha pjesmu budi ,
"Sto te nema , sto te nema?"
02.gif

07-19-2018 14:35 garinca is offline Pregledaj poruke od garinca Dodaj garinca u listu prijatelja
Zico Zico is a Male
trudim se


Poruka: 221
Location: daleko od govana

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Uh, a tek poskoka sto imamo...

Jesi li ovo postao pjesnik?

Ili si poceo citirati Saku Polumentu?

Mozda je Jadranka bila rajska ptica...odletise.

07-19-2018 14:43 Zico is offline Pregledaj poruke od Zico Dodaj Zico u listu prijatelja
garinca garinca is a Male
rodjeni


Poruka: 989

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

cuj jadranka...jadranka je to samo obradila...muzicki uokvirila...
a pjesnik je bio ta rajska ptica...dobri covjek aleksa...
evo mi pade na pamet moj dugogodisnji cimer..,pjesnik koji je unistavao zice od gitare...on se ljudima obracao sa "dobri"...gdje si dobri...sta ima dobri...doduse nije se svima obracao na ovaj nacin...
i kad amlo bolje razmislim...i jadranka je bila "dobri"...jer onako ono otpjevati...sa dushom...to ne moze ni jedan "loshi"...
da , da , stari moj...govna jesmo...balegari...ali ima u nas i tih rajskih ptica...dobrih...samo kad hoce...

07-19-2018 15:20 garinca is offline Pregledaj poruke od garinca Dodaj garinca u listu prijatelja
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17879
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

vidim ja da je vama dvojici do zajebancije :)

bas me zanima kako ce se ovo odvijati.

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

07-19-2018 18:25 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5249
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od garinca:

    btw...
    ako odete na onaj poskokov link koji je vvb naveo i pogledate diskusiju oko ove teme , naici ce te na jednog lika zvanog "mono" , koji sistematski pije krv moderatorima...meni se kilometrima "cuje" na jednog od nasih bivsih forumasa...hahaha...isti stil , ista gulikoza...samo jos nije poceo analizirati recenicu po recenicu...posushaci , najebali ste... 13.gif 04.gif 13.gif
Hahhaha nek osjete shta smo mi osjetili. Nije mi Poskoka zao. 13.gif

07-19-2018 20:04 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
Zico Zico is a Male
trudim se


Poruka: 221
Location: daleko od govana

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ti tana kao da si rastao u Texasu...

Sta se ima ovdje odvijati...

Kudravi ja cemo zabiti par golova, a onda u Kavkaz da kuzimo svijet uz pljugu i pivu. Usput cemo se negdje uspjeti i popickati, garant 02.gif .

07-19-2018 20:04 Zico is offline Pregledaj poruke od Zico Dodaj Zico u listu prijatelja
Zico Zico is a Male
trudim se


Poruka: 221
Location: daleko od govana

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od prowler2:

        citat od garinca:

      btw...
      ako odete na onaj poskokov link koji je vvb naveo i pogledate diskusiju oko ove teme , naici ce te na jednog lika zvanog "mono" , koji sistematski pije krv moderatorima...meni se kilometrima "cuje" na jednog od nasih bivsih forumasa...hahaha...isti stil , ista gulikoza...samo jos nije poceo analizirati recenicu po recenicu...posushaci , najebali ste... 13.gif 04.gif 13.gif
    Hahhaha nek osjete shta smo mi osjetili. Nije mi Poskoka zao. 13.gif


Ako mene namirise, eto vam ga nazad baleci po izlokanom drumu i ode sve u pm.

07-19-2018 20:07 Zico is offline Pregledaj poruke od Zico Dodaj Zico u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5249
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Kako se ulazi na Poskok? Ista procedura kao i ovdje? Mislim na nick (ako budem imo takata da se tamo prijavim) Monominimanimo.

07-19-2018 20:09 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5249
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Zico:

        citat od prowler2:

          citat od garinca:

        btw...
        ako odete na onaj poskokov link koji je vvb naveo i pogledate diskusiju oko ove teme , naici ce te na jednog lika zvanog "mono" , koji sistematski pije krv moderatorima...meni se kilometrima "cuje" na jednog od nasih bivsih forumasa...hahaha...isti stil , ista gulikoza...samo jos nije poceo analizirati recenicu po recenicu...posushaci , najebali ste... 13.gif 04.gif 13.gif
      Hahhaha nek osjete shta smo mi osjetili. Nije mi Poskoka zao. 13.gif


    Ako mene namirise, eto vam ga nazad baleci po izlokanom drumu i ode sve u pm.
Ne chinish mi se poznat....mada imash nick za 10. Razbio luster 82, kad Falkao zabi za izjednachenje. Rosi me pokopa. Valjda chu skontat.

07-19-2018 20:19 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17879
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

e mi smo nekulturni ....

zico - dobro nam doso na moforaja.com

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

07-19-2018 22:52 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
Zico Zico is a Male
trudim se


Poruka: 221
Location: daleko od govana

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od prowler2:

        citat od Zico:

          citat od prowler2:

            citat od garinca:

          btw...
          ako odete na onaj poskokov link koji je vvb naveo i pogledate diskusiju oko ove teme , naici ce te na jednog lika zvanog "mono" , koji sistematski pije krv moderatorima...meni se kilometrima "cuje" na jednog od nasih bivsih forumasa...hahaha...isti stil , ista gulikoza...samo jos nije poceo analizirati recenicu po recenicu...posushaci , najebali ste... 13.gif 04.gif 13.gif
        Hahhaha nek osjete shta smo mi osjetili. Nije mi Poskoka zao. 13.gif


      Ako mene namirise, eto vam ga nazad baleci po izlokanom drumu i ode sve u pm.
    Ne chinish mi se poznat....mada imash nick za 10. Razbio luster 82, kad Falkao zabi za izjednachenje. Rosi me pokopa. Valjda chu skontat.


E moj poluveru, vuneni…

Tipicna balkanska [namjerno nisam rekao usrana bosnaksa, ili mostarska, radi moga jarana Garince (on ti je sentimenatlini stovaoc simfonije skakavaca sto cuce u horu na putu do Blagaja, a to nije malo, za to treba imati posebnu mozdanu vijugu, nesto kao dar) ...volim ja njega vise od hiljdu puluvera na gomili, i jos vunene carape odozgo)] obzervacija.

Nesto to ne znam… jesi li kod Gare visio...mozda Gunge...ili Bajrama...etc...

Zar je bitno, pizda mu materina, je li se znamo ili ne. Pa hocemo li se izvuci iz te ucmalosti i pokusati komunicirati sa nekim bez obzira je li ga znamo, je li "vidjen", je li zivio u Kokorini ili na Carini. Jebem mu misa provincijskoga. Uvijek nam treba neki vjetar u ledja, jebes takvu barku.

A onaj mi spmenu Pulu...kako su to fini ljudi…ne ko ti, ja ili Garinca (stari izvini, moram)...balknski volovi, ko onaj Zlatko Dalic iz Livna sto ga svijet sa postovanjem pogleda, a on gola seljacina…

Stoga, zajebi sa tom pricom, to smo zivili 30 godina unazad…

Uh, sto se nasekirah.

Garinca, bio sam na koncertu Sixta...znas, jedva hoda, slijep, nosaju ga na rukama, mozak mu utrnuo...i jebem li ga...opali 3 akorda u nizu, upade u kolotecinu, i Sugar Man izleti u originalu. Dilana sam gledao (i razocarao se...smrazao se od ledenog sklopa)...Sixto je bolji za par duizina.

E sad sam bolji, ode sekiracija 35.gif .

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Zico dana 07-20-2018 u 00:34.

07-20-2018 00:33 Zico is offline Pregledaj poruke od Zico Dodaj Zico u listu prijatelja
garinca garinca is a Male
rodjeni


Poruka: 989

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

sixto je isto rajska ptica...to sam ti davno rekao...imam ja bolan njuha za to...dobar ko panja...to ti je to...
a dilan je autistican...kad sam bio mlad i blesav , gotivio sam neke njegove stvari...a onda sam skontao koliko je covjek obuzet svevisnjim...a vremenom se i njegovo "kuliranje" pokazalo samo nedostatkom empatije...sixto je za njega ce gevara...

07-20-2018 13:50 garinca is offline Pregledaj poruke od garinca Dodaj garinca u listu prijatelja
garinca garinca is a Male
rodjeni


Poruka: 989

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Zico:

        citat od prowler2:

          citat od garinca:

        btw...
        ako odete na onaj poskokov link koji je vvb naveo i pogledate diskusiju oko ove teme , naici ce te na jednog lika zvanog "mono" , koji sistematski pije krv moderatorima...meni se kilometrima "cuje" na jednog od nasih bivsih forumasa...hahaha...isti stil , ista gulikoza...samo jos nije poceo analizirati recenicu po recenicu...posushaci , najebali ste... 13.gif 04.gif 13.gif
      Hahhaha nek osjete shta smo mi osjetili. Nije mi Poskoka zao. 13.gif


    Ako mene namirise, eto vam ga nazad baleci po izlokanom drumu i ode sve u pm.


pjesnik bi rekao ko muha na... 35.gif

07-20-2018 13:51 garinca is offline Pregledaj poruke od garinca Dodaj garinca u listu prijatelja
Stranica (7): « prethodna 1 2 3 [4] 5 6 7 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com