Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » TAZE IZ MAGAZE » Starmo » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
berber berber is a Male
moforaja


Poruka: 4439
Location: Na Tepi

Starmo Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Valja pogledati.vidjeti i cuti pojedine komentare!


    http://starmo.ba/

___________________________________________________________________
nema vise ni tepe

07-29-2014 10:02 berber is offline Pregledaj poruke od berber Dodaj berber u listu prijatelja
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Nece da mi "otvoroi" ,daj baci svoj komentar o cemu je rijec .
Gledao sam posljednji 42 portal magazina ako je o tome rijec
nekako me "dirnuo" govor diktatora u sjeni gospodina Ljube Beslica kad kaze da se naprijed i u svijetlu nam buducnost moze samo koracati ako zaboravimo (cuj ako zaboravimo) Tko je (ne kaze i zasto) srusio nam dragi stari most.Jer ne moze se graditi bolja i ljepsa buducnost ako se stalno proziva jedan narod ( hajvana narode mili) i to hrvatski i da ga se sotonozira .(ovo zadnje je moje).
Fini moj diktator/gradonacelnice plus,minus bez ogranicenja -koga bolan hajvanises.(Izgleda samoga sebe) mozda si dobra dusa ,fin covjek , samo ti prica ne valja ni za male raje kad igraju klikera za prave i kad su ozbiljni bas kao i ti sa tom tvojom izjavom ali kao da sjedis na tuti(maloj tuti a ne Tuti)
Da nas neces koliko je sutra pitati da zaboravimo ko pobi sve one nevine gradjane Mostara ,ko nas ubi pa baci na Uborak, u kontejner , una Bjelim Rivinama, u zahumu, na Balinovcu pucajuci u potiljak, na Aveniji da zaboravimo ko nas sprtlja na Heliodrom , Dretelj, u Ljubuski, Medjugorije, Rastane i po ostalim "privatnim logorima-haj bogati pitaj nas da i to zaboravimo.
Dokle god sami Hrvati ne budu upirali prstom u "svoju" bandu i bagru i ne budu ih nazivali njihovim imenima ,Hrvati Mostara ce imati osjecaj kolektivne krivnje a to siguran sam nije tacno-sigurno ovo gosp.Ljubo Beslic zna .Zasto samo Hrvati????? Pa eto ja jos nisam cuo, dozivio da je neko iz Armije BiH,MUP- BIH, ili bilo koje vojne formacije Mostara "dobio" neku kaznu od medjunarodnog ratnog suda u Den Hagu.A Hrvati -pa znate to vi i sami -zar ne .

07-29-2014 22:40 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
green green is a Male
Super Moderator


Poruka: 7086
Location: BiH

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ponekad se pitam:

da li su mnogi baš toliko zaslijepljeni i obmanuti propagandom i matriksom vlastitog stada, dakle GLUPI

ili su toliko prefrigani i tako veliki glumci, da sve ZNAJU ali glume i imaju masku na licu

???

treæeg nema

___________________________________________________________________

    07-29-2014 22:49 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
    Boza Boza is a Male
    moforaja




    Poruka: 4600
    Location: ni na nebu ni na zemlji

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Ljuban je prihvatio ulogu MAHLUKATA i u tome je nenadmasan
    Nema muda da osudi zlocine desnog krila HDZ-a,nije fasista

    07-29-2014 23:18 Boza is offline Pregledaj poruke od Boza Dodaj Boza u listu prijatelja
    berber berber is a Male
    moforaja


    Poruka: 4439
    Location: Na Tepi
    pokretac teme Thread Started by berber

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Boza on nece i ne zeli da ih osudi,ako osudi njih onda je osudio i samog sebe!

    ___________________________________________________________________
    nema vise ni tepe

    07-30-2014 08:31 berber is offline Pregledaj poruke od berber Dodaj berber u listu prijatelja
    Boza Boza is a Male
    moforaja




    Poruka: 4600
    Location: ni na nebu ni na zemlji

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Kazu da nije ucestvovao u zlocinackoj politici desnog krila HDZ-a u minulom ratu i da nije nabrijani
    ekstremni nacionalista
    U pravu si da bi direktnim prozivanjem nosilaca zla nestao sa politicke Scene i pitanje je dali bi mu
    mocnici iz sjene omogucili da funkcionise kao portir

    07-30-2014 09:11 Boza is offline Pregledaj poruke od Boza Dodaj Boza u listu prijatelja
    berber berber is a Male
    moforaja


    Poruka: 4439
    Location: Na Tepi
    pokretac teme Thread Started by berber

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Tacno,sve licni interesi
    .

    ___________________________________________________________________
    nema vise ni tepe

    07-30-2014 16:15 berber is offline Pregledaj poruke od berber Dodaj berber u listu prijatelja
    nove poruke | aktuelne teme | forum
    Postavi novu temu Odgovori
    Go to:
    preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com