Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » RELIGIJA, FILOZOFIJA I PSIHOLOGIJA » Zabranjena svinjetina i krscanima u Bibliji » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (4): « prethodna 1 2 3 [4] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Viribus Viribus is a Male
moforaja


Poruka: 5295

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od djemila:

    "Svaki iskreni vjernik, bilo koje vjere, na pravom je putu,
    sve dok ne poène da govori o tome kako su drugi na pogrešnom"


jedini komentar koji se treba poštovati. 10.gif 33.gif

ako vjeruješ vjeruj, a pusti druge da èine što ih je volja i to poštuj.

12-25-2013 21:40 Viribus is offline Posalji email za Viribus Pregledaj poruke od Viribus Dodaj Viribus u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5249
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od berber:

    ...neki koji bas hoce da se striktno drza da ne jedu svinjetinu su mi pricali da se svinjetina stavlja u gotove sve,cak u sladoled,slatkise i svugdje negdje...da ne pise slovima u sastavu hrane,vec pod nekim brojevima sa jednim ili dva slova.Meni se to ne odgonetava,niti se smatram grijesnim ako na takav nacin pojedem nesto.Dovoljno mi je da ne jedem svinjsko meso,niti suhomesnate svinjske proizvode.Situaciju gdje nemam sta jesti vec samo svinjetinu ne mogu zamisliti.To nisam prezivio ni za vrijeme rata.Ako nema bas nista jesti otkud da se pojavi samo svinjetina 21.gif
13.gif 13.gif Ova ti je dobra. 10.gif Nidje nishta za pojesti kad ono tamo na proplanku pechena gica .....hahahaha 10.gif

12-26-2013 06:29 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
chaba chaba is a Male
moforaja




Poruka: 2558
Location: EU

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice



10.gif

12-26-2013 12:35 chaba is offline Pregledaj poruke od chaba Dodaj chaba u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od chaba:



    10.gif




Hehe... 02.gif èuvajte se šape, kad se "zaljetimo" ... 02.gif




-----------------------

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

12-26-2013 13:27 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
cheri cheri is a Female
moder u peMziji




Poruka: 3810
Location: Svizzera

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od chaba:



    10.gif


04.gif 10.gif Ukrala sam ti ovu slicicu.

12-26-2013 14:14 cheri is offline Posalji email za cheri Pregledaj poruke od cheri Dodaj cheri u listu prijatelja
Stranica (4): « prethodna 1 2 3 [4] nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com