Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » TAZE IZ MAGAZE » Mostar - Glavni grad Federacije BiH » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Ricina Ricina is a Male
raja




Poruka: 1932
Location: Predaleko od Mostara

Mostar - Glavni grad Federacije BiH Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Izgleda da je skoro sigurno da ce Mostar postati Glavni grad Federacije BiH sa svim organima a Sarajevo ostaje Glavni grad BiH.
Jos se ceka "Amin" iz Evrope koji bi trebao uskoro stici... Zadatak koji ceka BiH nije nimalo lahak. Treba u kratkom vremenu , oko godinu dana, usvojiti oko 100 izmjena zakona da bi "krocili" jednom nogom u EU... Dabogda kceri da te Aga uzme ali....

___________________________________________________________________
"Cega se pametan stidi , tim se budala ponosi" .. Ramadan Asovic

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Ricina dana 02-18-2013 u 18:16.

02-18-2013 18:11 Ricina is offline Posalji email za Ricina Pregledaj poruke od Ricina Dodaj Ricina u listu prijatelja
luka ters
SexNepoznat



Poruka: 5212
Location: on the face of the place

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Koliko se ja sjeæam, ta fora o Mostaru kao" nekakvom glavnom gradu neèega" se povlaèi odavno..........Ne znam samo šta bi to donijelo stanovnicima - po meni bi i onako skup život otišao do ðavla još više + što bi svakodnevno imali priliku svjedoèiti zloupotrebama i neradu zvaniènika i uposlenika raznoraznih institucija (na primjer, dok su mi "na oku" bila 2 ministarstva, imala sam priliku gledati kako uposlenici ponedjeljkom na posao stižu oko 9h super luksuznim autobusom i vraæaju se petkom kuæi oko podne, pa autobus zakrèi Cernicu.... Naravno, svi su radnim danima stanovali u Mostaru i za to primali pozamašne naknade, a na nas gledali ko na debile.) Ono, lièno mi lakše kad mi "gospoda" nije na oèima

___________________________________________________________________
"... Zbog èega primatima nikada ne iskljuèuju elektriku, oni u principu i onako rijetko èitaju
a i to što èitaju - krive stvari èitaju, pa zašto im onda ne iskljuèuju elektriku..."

02-19-2013 14:20 luka ters is offline Posalji email za luka ters Pregledaj poruke od luka ters Dodaj luka ters u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..izdavali bi im stanove ..bio bi to dobar biznish ..bolje izdat stan nekom ministru vec sudentu

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

02-19-2013 14:47 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
kliker kliker is a Male
bice nesto od mene


Poruka: 466
Location: Bjelušine

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

A mogli bi i sreðivati kojekakvih stvari i uslugica, onako u letu... Ovako moraš u Sarajevo, a gostujuæi teren je uvijek gostujuæi, a još vazda hladno gore.

A i rodbina bi dolazeæi za papirologijom mogla ostajati na konaku i na hrani..pa bi se tako izgradili i tješnji rodbinski odnosi.
Ma ima stotinu pogodnosti.

02-19-2013 14:56 kliker is offline Posalji Email za kliker Pregledaj poruke od kliker Dodaj kliker u listu prijatelja
luka ters
SexNepoznat



Poruka: 5212
Location: on the face of the place

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

    ..izdavali bi im stanove ..bio bi to dobar biznish ..bolje izdat stan nekom ministru vec sudentu


da, bolje...a kako æe onda biti jadnim studentima (roditeljima) kad se stanarine napucaju

___________________________________________________________________
"... Zbog èega primatima nikada ne iskljuèuju elektriku, oni u principu i onako rijetko èitaju
a i to što èitaju - krive stvari èitaju, pa zašto im onda ne iskljuèuju elektriku..."

02-19-2013 16:09 luka ters is offline Posalji email za luka ters Pregledaj poruke od luka ters Dodaj luka ters u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..kako je onima u sarajevu 02.gif

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

02-19-2013 16:20 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..ako bi se Mostar pretvorio u glavni grad federaije sredili bi nam titovu ulicu i ne bi bilo onih rushevina ..sarajevo viseh nema gotovo ni jednoga objekta koji podsjeca na rat ..sve je renovirano..nekad sam protiv i Sarajeva ,kad onako dobro izgleda zahvaljujuci samo tome sto je glavni grad ..po cemu su gradjani mostara zasluzili da im grad izgleda ovako kako jeste u odnosu na gradjane sarajeva ..ne prav ni tamo ljudi iz svog dzepa ,vec sve je napravljeno od donacija

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 02-19-2013 u 16:26.

02-19-2013 16:24 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
Boza Boza is a Male
moforaja




Poruka: 4600
Location: ni na nebu ni na zemlji

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ako ga proglase glavnim graom Federacije eto ga stonim da nemoze biti stoniji
Mozda se aktiviraju opancarske radnje pa eto iradnih mjesta
Pa navale turisti
Elem etnicki cist grad
Mostar republjik inschalah

02-19-2013 16:31 Boza is offline Pregledaj poruke od Boza Dodaj Boza u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..boza treba malo biti i lokal patriota .jebo sarajevo vishe ,de malo i na nash mlin da i nashi gradjani samelju koju vrecu kukuruza ,dzabovine sa drzavnih jasala .posle cemo vidit ako opanci budi ishli lako ih je uvjek pravit

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

02-19-2013 16:34 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
kliker kliker is a Male
bice nesto od mene


Poruka: 466
Location: Bjelušine

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Još kada bi se koja ambasada preselila ovamo.
Bilo bi i raznoraznih žemskih za one spretnije, a ne dao bog pa uvedu ponovo vize, koja bi se tu lova ubijala samo èuvanjem mjesta u redu, a tek još promet u restoranima i kafiæima.
A da i ne govorimo o izdavanju soba, apartmana, raftingu, kineskoj hrani, brzoj dostavi..a tek koji bi promet nastao u gradskim džamijama i crkvama, a bogami i u pozorišu a i u Sinestaru.
A gdje su oni silni kabineti kojekavih direkcija, zavoda...pa tu bi se našlo posla ako ništa za barem 200-300 èistaèica.

02-19-2013 18:07 kliker is offline Posalji Email za kliker Pregledaj poruke od kliker Dodaj kliker u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..kako bi tek ministarske koke zaradjivale 02.gif

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

02-19-2013 20:34 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..da vi sam znate kad je ministaska konferencija u nekom od evropskih gradova ,najveci promet ostvare studentice 02.gif

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

02-19-2013 20:35 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com