Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » TAZE IZ MAGAZE » Prebili ga jer je homoseksualac » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (2): [1] 2 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
KULJE1969 KULJE1969 is a Male
raja




Poruka: 1794
Location: Brace Krpo 19

Prebili ga jer je homoseksualac Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Mostar -- Proteklog vikenda je u Mostaru u ulici Ante Starèeviæa iza 21:30 fizièki napadnut mladiæ M.B. od strane dvije, za sada, nepoznate osobe.Mladiæ je zadobio teže tjelesne ozlijede (slomljen kuk), te je zadržan u KB Mostar. Službenici PU Mostar rade na rasvjetljavanju dogaðaja, a sa sluèajem je upoznat i dežurni tužitelj - piše Dnevni avaz.Naime, mladiæ M.B. je napadnut zbog svoje seksualne orijentacije.Ovo zasigurno nije jedini sluèaj napada na LGBT osobu, koji se u zapisnike vodi kao obièni fizièki napad, a prouzrokovan je diskriminacijom, mržnjom i kršenjem osnovnih ljudskih prava.LGBT osobe u Mostaru, ali i u cijeloj državi doživljavaju prijetnje i napade, a reakcije državnih institucija na takve napade su ogranièene.
(StarMo)

12-25-2012 01:02 KULJE1969 is offline Pregledaj poruke od KULJE1969 Dodaj KULJE1969 u listu prijatelja
makso makso is a Male
Super Moderator




Poruka: 2849
Location: andaluzija

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

21.gif 21.gif No comment

___________________________________________________________________
prest'o sam 18.gif

12-25-2012 14:02 makso is offline Pregledaj poruke od makso Dodaj makso u listu prijatelja
refleksija refleksija is a Female
moforaja




Poruka: 3364
Location: dark side

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Da nisu marina jadnog isprebijali.

___________________________________________________________________


    Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane refleksija dana 12-25-2012 u 23:54.

    12-25-2012 23:53 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
    KULJE1969 KULJE1969 is a Male
    raja




    Poruka: 1794
    Location: Brace Krpo 19
    pokretac teme Thread Started by KULJE1969

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Da nije im prvi put da ga biju.Jednom prije toga mu je jedan stariji pomogao pa je on isprebijan umjesto Marina.Po tome se vide urbana raja,a ne ovi zaostali kojima igra ulogu to sto je on homoseksualac.

    12-26-2012 00:24 KULJE1969 is offline Pregledaj poruke od KULJE1969 Dodaj KULJE1969 u listu prijatelja
    Viribus Viribus is a Male
    moforaja


    Poruka: 5295

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od refleksija:

      Da nisu marina jadnog isprebijali.



    ovaj put nije Marino u pitanju.

    12-26-2012 10:37 Viribus is offline Posalji email za Viribus Pregledaj poruke od Viribus Dodaj Viribus u listu prijatelja
    denani denani is a Male
    moforaja




    Poruka: 8042

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Sta znaci skracenica: LGBT ????

    ___________________________________________________________________
    33.gif 33.gif 33.gif

    12-26-2012 10:58 denani is offline Posalji Email za denani Pregledaj poruke od denani Dodaj denani u listu prijatelja
    Viribus Viribus is a Male
    moforaja


    Poruka: 5295

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od denani:

      Sta znaci skracenica: LGBT ????



    LGBTTIQ reènik pojmova i simbola je deo knjige Èitanka – Od A do Š o lezbejskim i gej ljudskim pravima u izdanju organizacije Labris.

    12-26-2012 11:26 Viribus is offline Posalji email za Viribus Pregledaj poruke od Viribus Dodaj Viribus u listu prijatelja
    Ricina Ricina is a Male
    raja




    Poruka: 1932
    Location: Predaleko od Mostara

    ... Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Lesbian , Gay , Bisexual i Transgender ili skraceno : LGBT.

    Citav sistem koji to prati , od zakona, pravila, advokata, klubova itd...

    ___________________________________________________________________
    "Cega se pametan stidi , tim se budala ponosi" .. Ramadan Asovic

    broj ispravljanja poruke: 4, zadnji put od strane Ricina dana 12-26-2012 u 13:05.

    12-26-2012 12:23 Ricina is offline Posalji email za Ricina Pregledaj poruke od Ricina Dodaj Ricina u listu prijatelja
    denani denani is a Male
    moforaja




    Poruka: 8042

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od Viribus:

          citat od denani:

        Sta znaci skracenica: LGBT ????



      LGBTTIQ reènik pojmova i simbola je deo knjige Èitanka – Od A do Š o lezbejskim i gej ljudskim pravima u izdanju organizacije Labris.


    Nisam znao ... hvala ...

    zao mi momka ipak je necije djete !!!

    Nazalost takva smo sredina, zatvoreni i konzervativni, ovi ljudi su osudjeni bez presude, krivi su, odbaceni ... jos dodje Papa pa malo zapali kler ....i eto jos vise !!!
    Bozije davanje ... sta li je ???

    ___________________________________________________________________
    33.gif 33.gif 33.gif

    12-26-2012 13:12 denani is offline Posalji Email za denani Pregledaj poruke od denani Dodaj denani u listu prijatelja
    Viribus Viribus is a Male
    moforaja


    Poruka: 5295

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od denani:

          citat od Viribus:

            citat od denani:

          Sta znaci skracenica: LGBT ????



        LGBTTIQ reènik pojmova i simbola je deo knjige Èitanka – Od A do Š o lezbejskim i gej ljudskim pravima u izdanju organizacije Labris.


      Nisam znao ... hvala ...

      zao mi momka ipak je necije djete !!!

      Nazalost takva smo sredina, zatvoreni i konzervativni, ovi ljudi su osudjeni bez presude, krivi su, odbaceni ... jos dodje Papa pa malo zapali kler ....i eto jos vise !!!
      Bozije davanje ... sta li je ???


    Deni za takve stvari u Mostaru nije potrebna nièija paljevina, znaš i sam kakva raja zlonamjerna mogu biti.

    12-26-2012 13:26 Viribus is offline Posalji email za Viribus Pregledaj poruke od Viribus Dodaj Viribus u listu prijatelja
    refleksija refleksija is a Female
    moforaja




    Poruka: 3364
    Location: dark side

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ja se slazem s izjavom da je to fizicki napad ali uzrok je nesto drugo...fizicki napad je fizicki napad...bio on napad na crnca, bijelca, homoseksualaca itd...a razlog fizickog napada je druga stvar...dakle moze biti rasna, seksualna il ineka druga diksriminacija ili jednostavno mrznja...

    zao mi je da se to desilo...bas kad sam pomislila da smo postali malo otvoreniji po tom pitanju...a mostar ko u inat pun homoseksualaca 02.gif ....u nas bi povod za napad na nekoga bio i samo njegovo ime a kamoli seksualna orijentacija....
    uzas....

    ___________________________________________________________________


      Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

      12-26-2012 15:06 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
      vjetar vjetar is a Male
      moforaja


      Poruka: 13977
      Location: dk

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ..josh uvjek balkan zivi u predrasudama ,nije to samo problem mostara .

      ..znali se koja je roknula muza nozem u fero elektri

      ___________________________________________________________________
      laku vam noc pijuni

      spavajte ko lavovi i ko kraljevi

      12-26-2012 15:56 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
      kliker kliker is a Male
      bice nesto od mene


      Poruka: 466
      Location: Bjelušine

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od denani:


        Nazalost takva smo sredina, zatvoreni i konzervativni, ovi ljudi su osudjeni bez presude, krivi su, odbaceni ... jos dodje Papa pa malo zapali kler ....i eto jos vise !!!
        Bozije davanje ... sta li je ???


      Ma ja, vjerovatno božije davanje, nema šta drugo biti.
      Tako je isto bilo u Sarajevu na pokušaju organiziranja pride festivala.
      I tu je Papa zapalio kler. Poslao je onu gomilu vehabija na pride paradu, gdje su tako momaèki nalemali i izgazali uèesnike parade, još uz klicanje mase, da im nikada više u životu neæe pasti na um tako nešto organizirati.
      Katolièanstvo je malo previše rigidno prema svim ''devijantnim'' ponašanjima

      12-26-2012 16:17 kliker is offline Posalji Email za kliker Pregledaj poruke od kliker Dodaj kliker u listu prijatelja
      vjetar vjetar is a Male
      moforaja


      Poruka: 13977
      Location: dk

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ..nista bolje nisu proshli ni po splitu .tamo nije bilo vehabija 13.gif

      ___________________________________________________________________
      laku vam noc pijuni

      spavajte ko lavovi i ko kraljevi

      12-26-2012 16:24 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
      kliker kliker is a Male
      bice nesto od mene


      Poruka: 466
      Location: Bjelušine

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      U Splitu?
      Tu je Papa ipak malo zakazao, i èak im dopustio da se donekle organiziraju, prije nego što je nastupila marisana.
      U Sarajevu je sve bilo ekspresno. Papa je to malo bolje organizirao. Tako da su ih ZZ-topovci razvalili što si rekao keks, u startu.....a još im je murija pomagala ako bi neki kojim sluèajem pobjegao.

      A da. Edit:
      13.gif

      broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane kliker dana 12-26-2012 u 16:42.

      12-26-2012 16:39 kliker is offline Posalji Email za kliker Pregledaj poruke od kliker Dodaj kliker u listu prijatelja
      vjetar vjetar is a Male
      moforaja


      Poruka: 13977
      Location: dk

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ..kliker to je u nama samima , nije do pape .

      ___________________________________________________________________
      laku vam noc pijuni

      spavajte ko lavovi i ko kraljevi

      12-26-2012 16:43 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
      kliker kliker is a Male
      bice nesto od mene


      Poruka: 466
      Location: Bjelušine

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      I ja tako mislim.
      Nego onaj struènjak gore za ovaj incident u Mostaru kaže da Papa ''zapali'' malo ''kler'', a vidi se da se èovjek kuži u savremene pojave demokršæanskih trendova, da ne kažem gibanja... pa pokušavam pronaæi neku povezanost izmeðu Pape, onog vehabijskog vandalizma i pride festivala u Sarajevu.

      12-26-2012 16:48 kliker is offline Posalji Email za kliker Pregledaj poruke od kliker Dodaj kliker u listu prijatelja
      berber berber is a Male
      moforaja


      Poruka: 4439
      Location: Na Tepi

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Okle pape u pederima??


      Vidjeli smo kako je prosla "parada ponosa" u Beogradu,Zagrebu,Splitu i Sarajevu!!

      A sto je Mario ili drugi u Mostaru homoseksualac,pa to je njihovo opredjeljenje.

      ___________________________________________________________________
      nema vise ni tepe

      broj ispravljanja poruke: 3, zadnji put od strane berber dana 12-26-2012 u 21:23.

      12-26-2012 17:24 berber is offline Pregledaj poruke od berber Dodaj berber u listu prijatelja
      denani denani is a Male
      moforaja




      Poruka: 8042

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Papa u svom "obracanju svojoj raji" dodirnu se i homoseksualizma , samo da procitate vijesti sa teleteksta Evropskih televizijskih kuca ... nazalost jos uvijek kod nas prisutni samo BiH TV i HRT TV ... i dalje nista ???

      Dalje diskusije bez mene .... jer sve diskusije po sablonu " ja tebi ti meni .... " ZNACE jos vise svadja, mrznja ...

      raja ja vas sve volim, kakvi god vi bili i sta god vam "na celu pisalo", koje god farbe bile ....

      u zdravlju ostali SVAKO DOBRO I MIR SA VAMA !!!! (napisah li dobro)

      ___________________________________________________________________
      33.gif 33.gif 33.gif

      12-26-2012 17:41 denani is offline Posalji Email za denani Pregledaj poruke od denani Dodaj denani u listu prijatelja
      tweetymo tweetymo is a Female
      moforaja




      Poruka: 3089
      Location: dvica kruzno oko hita

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od berber:

        Okle pape u pederima??
        On je pedofili.

        Vidjeli smo kako je prosla "parada ponosa" u Beogradu,Zagrebu,Splitu i Sarajevu!!

        A sto je Mario ili drugi u Mostaru homoseksualac,pa to je njihovo opredjeljenje.

      Izvini al ja kad procitam ovo tvoje sto rece " to im je opredjeljenje" pocnem shvatat koliko su ljudi neobrazovani pa jos uvijek ne shvataju ili ne zele shvatit da je homosexualnost nesto s cime se rodis , a ne nesto sto izaberes , jos mi je vise muka kad homosexualnost nazivaju bolesti, mislim halo daj ako nista progooglaj prije nego sto lupnete ovako nesto.Imam dosta prijatelja homosexualaca i vidim sta im se desava bas zbog ovakih koji ne znaju osnovne stvari a vec su spremni na kamenovanje i linc, zivot ovih ljudi je u ovakoj sredini blago receno uzasan i vecinom su obiljezeni i stigmatizovan, a moju tvrdnju podkrijepljuje samo ovaj napad na momka koji nije nikom nista napravio al eto misljenju pojedinaca ne treba da zivi i dise isti zrak kao mi "normalni" pa ga treba izbrisat s lica zemlje. Samo toliko od mene

      ___________________________________________________________________
      Hendikepirano dijete nit' je bolesno nit' zarazno. Ono samo traži da bude prihvaæeno u našoj/svojoj zajednici. 97% neæe preuzeti ovu poruku kao status, ako si ti jedna/jedan od 3% preuzet æeš ovu poruku bar na jedan dan !

      12-26-2012 21:03 tweetymo is offline Posalji email za tweetymo Pregledaj poruke od tweetymo Dodaj tweetymo u listu prijatelja
      Stranica (2): [1] 2 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
      Postavi novu temu Odgovori
      Go to:
      preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com