Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » TAZE IZ MAGAZE » U toku pripreme pred velike odluke za Mostar » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (3): [1] 2 3 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
REALISTA REALISTA is a Male
samo sto nisam


Poruka: 1375
Location: Bosna i Hercegovina

U toku pripreme pred velike odluke za Mostar Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

"U tijeku pripreme pred velike odluke za Mostar" clanak sa bljesak.info

    http://bljesak.info/web/article.aspx?a=0f954759-e6fa-4f1b-a4b5-4207794bd5c9&c=a76d03e1-6e68-46ef-9626-00aa1c12c7ae


Clanak kao clanak, tipicni predizborni clanak. Ali sta privlaci moju paznju su komentari sa hrvatske strane puni mrznje, nacionalizma i fasizma, a da po tom pitanju proljevsak nista ne cini, nego cak udara pluseve takvim fasistima! A da ne govorim o redakciji bljeska koji imaju tonu baniranih ip adresa (provjerena informacija) od Bosnjaka koji "spustaju" takvim fasistima, pa ih ovi "objektivci" sa proljevska samo baniraju. To me nesto podsjeca na 9. maj 1993. godine kad su imali spiskove uglednih Bosnjaka u "zapadnom" dijelu, pa su im tijela nalazili po kontejnerima. Tipicna fasistika politika, rijesi se onih koji znaju istinu i koji smetaju fasistickoj politici!

Poenta je u clanku i komentarima da i nakon 20 godina prosjecno razmisljanje jednog obicnog "gradjanina" sa "zapada" je i dalje puno mrznje i zivljenju u zabludi da ce to nekad biti HZHB 21.gif

09-11-2012 16:41 REALISTA is offline Pregledaj poruke od REALISTA Dodaj REALISTA u listu prijatelja
refleksija refleksija is a Female
moforaja




Poruka: 3364
Location: dark side

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Nije nikakva nova vijest da ima komentara za povratit na bljesku.to za blokiranje ip adresa iskreno prvi put cujem a znam licno ljude koji bljesak vode...inace ne generaliziram ljude na nacin na koji ih ti opisa.prosjecni gradjani koje ja poznajem a zive na tzv.zapadnoj strani ne razmisljaju tako kako si ti napisao a inace komentare na bljesku uglavnom pisu balavci

___________________________________________________________________


    Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

    09-11-2012 23:18 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
    berber berber is a Male
    moforaja


    Poruka: 4427
    Location: Na Tepi

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Sta znaci ono u "tijeku"?

    Ne zezam se ali pola rijeci ne razumijem.

    Nemojte me sada prozivati da sam nepismen 18.gif 19.gif

    ___________________________________________________________________
    nema vise ni tepe

    09-12-2012 02:00 berber is online Pregledaj poruke od berber Dodaj berber u listu prijatelja
    kliker kliker is a Male
    bice nesto od mene


    Poruka: 466
    Location: Bjelušine

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Obožavam educirati odrasle 01.gif

    Znaèi, kada želimo govoriti o vremenskoj odrednici prolaznosti, koristi se izraz ''tijek'': tijekom vremena, tijekom sastanka, tijekom života.

    No, meðutim, ne lezi vraže i dr., kada govorimo o prolaznosti materijalnih stvari, koristi se izraz ''tok'': tok rijeke Neretve, mirni tok, brzi tok i sl.

    Jednostavno je.
    I dobro je pitati kada èovjek ne zna 10.gif

    09-12-2012 08:26 kliker is offline Posalji Email za kliker Pregledaj poruke od kliker Dodaj kliker u listu prijatelja
    tulpe tulpe is a Female
    wicked


    Poruka: 3040

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Ma nemoj 21.gif

    09-12-2012 11:53 tulpe is offline Pregledaj poruke od tulpe Dodaj tulpe u listu prijatelja
    berber berber is a Male
    moforaja


    Poruka: 4427
    Location: Na Tepi

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Hvala na objasnjenju,ima logike reci tijekom vremena ili zivota za neki duzi period,ali ne bas tijekom sastanka,mada nisam to nikad koristio

    ___________________________________________________________________
    nema vise ni tepe

    09-12-2012 13:56 berber is online Pregledaj poruke od berber Dodaj berber u listu prijatelja
    tulpe tulpe is a Female
    wicked


    Poruka: 3040

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Tijekom, zna se kad ce stati. Tokom: ne zna se kad ce stati tj. koliko ce trajati 29.gif sabiranje sa dvije nepoznate 13.gif 02.gif

    09-12-2012 14:00 tulpe is offline Pregledaj poruke od tulpe Dodaj tulpe u listu prijatelja
    REALISTA REALISTA is a Male
    samo sto nisam


    Poruka: 1375
    Location: Bosna i Hercegovina
    pokretac teme Thread Started by REALISTA

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Nisu to samo balavci koji komentarisu na bljesku i drugim portalima gdje se moze komentarisati. To su ovakvi KLIKERI-BISERI koji komentarisu. A medju komentarima u glavnim ulogama su i Covic, Beslic i ostali poskoci, a bljesak ih podrzava plusevima...haaa sokole 13.gif

    Kad sam ja procitao ovog KLIKERA-KOCKASTOG PADOBRANCA...a sve k'o fol sa Bjelusina...mozda i jesu Bjelusine, ali neke tamo kod Gruda 13.gif

    09-12-2012 16:11 REALISTA is offline Pregledaj poruke od REALISTA Dodaj REALISTA u listu prijatelja
    berber berber is a Male
    moforaja


    Poruka: 4427
    Location: Na Tepi

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ...

    ___________________________________________________________________
    nema vise ni tepe

    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane berber dana 09-12-2012 u 16:29.

    09-12-2012 16:23 berber is online Pregledaj poruke od berber Dodaj berber u listu prijatelja
    tulpe tulpe is a Female
    wicked


    Poruka: 3040

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Rijecni je tok, Realista vjeruj mi. Razmisli malo sam. Kako bi mogao biti tijek rijeke? Tijekom zivota, moze se reci takodje, jer se zna da kad tad zavrsava zivot. Ma meni uopce nije bitno, ali eto 01.gif

    09-12-2012 16:32 tulpe is offline Pregledaj poruke od tulpe Dodaj tulpe u listu prijatelja
    REALISTA REALISTA is a Male
    samo sto nisam


    Poruka: 1375
    Location: Bosna i Hercegovina
    pokretac teme Thread Started by REALISTA

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Ma lako bi mi sa tijekom i tokom...problem je sto prosjecni "gradjanin" i nakon 20 godina zivi u iluziji i nekim laznim snovima da je Mostar HZHB....a ja se i nakon 20 godina pitam, sta je to i jede li se to? 14.gif

    09-12-2012 16:45 REALISTA is offline Pregledaj poruke od REALISTA Dodaj REALISTA u listu prijatelja
    tulpe tulpe is a Female
    wicked


    Poruka: 3040

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    01.gif

    09-12-2012 17:11 tulpe is offline Pregledaj poruke od tulpe Dodaj tulpe u listu prijatelja
    kliker kliker is a Male
    bice nesto od mene


    Poruka: 466
    Location: Bjelušine

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od REALISTA:

      Nisu to samo balavci koji komentarisu na bljesku i drugim portalima gdje se moze komentarisati. To su ovakvi KLIKERI-BISERI koji komentarisu. A medju komentarima u glavnim ulogama su i Covic, Beslic i ostali poskoci, a bljesak ih podrzava plusevima...haaa sokole 13.gif

    A i ti vazda po SDA i bošnjaèkom vodstvu. Baš si pravii reHalista 01.gif

    Nego pusti tu šuplju i to prazno palamuðenje, ima li kakvih provjerenih habera u vezi tih ''velikih odluka za Mostar''?
    Što si postavljao temu ako pojma nemaš?
    Ili si možda ipak nešto naæuo u patrijotskim krugovima 23.gif

    09-12-2012 17:15 kliker is offline Posalji Email za kliker Pregledaj poruke od kliker Dodaj kliker u listu prijatelja
    pasha pasha is a Male
    Super Moderator




    Poruka: 9503
    Location: uh jebo te

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    nazalost o sudbini Mostara odlucuju oni koji nisu ni blizu mostarci, ja zivim u norveskoj ali nisam norvezanin
    oni ne vole mostar i nista dobro ne rade za njega, a komentari pa svako danas ima pristup medijima i nije nekoliko glupana mjerilo

    ___________________________________________________________________

      neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
    Oscar Wilde

    09-12-2012 17:18 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
    capljinac capljinac is a Male
    raja




    Poruka: 1676
    Location: na Neretvi

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od kliker:

      Obožavam educirati odrasle 01.gif

      Znaèi, kada želimo govoriti o vremenskoj odrednici prolaznosti, koristi se izraz ''tijek'': tijekom vremena, tijekom sastanka, tijekom života.

      No, meðutim, ne lezi vraže i dr., kada govorimo o prolaznosti materijalnih stvari, koristi se izraz ''tok'': tok rijeke Neretve, mirni tok, brzi tok i sl.

      Jednostavno je.
      I dobro je pitati kada èovjek ne zna 10.gif
    Mislis EDUKOVATI ?

    ___________________________________________________________________
    Kamen,krs i maslina
    vinograd i Neretva
    najljepsa je zemlja ta
    moja Hercegovina.

    09-12-2012 17:21 capljinac is offline Pregledaj poruke od capljinac Dodaj capljinac u listu prijatelja
    kliker kliker is a Male
    bice nesto od mene


    Poruka: 466
    Location: Bjelušine

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    To se malo obnovila gramatika, poslije onog mog educiranja 02.gif

    Bravo. Bosanski je pravilno reæi edukovati.
    Samo nije èitav dunjaluk Bosna.

    09-12-2012 17:32 kliker is offline Posalji Email za kliker Pregledaj poruke od kliker Dodaj kliker u listu prijatelja
    REALISTA REALISTA is a Male
    samo sto nisam


    Poruka: 1375
    Location: Bosna i Hercegovina
    pokretac teme Thread Started by REALISTA

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od kliker:

          citat od REALISTA:

        Nisu to samo balavci koji komentarisu na bljesku i drugim portalima gdje se moze komentarisati. To su ovakvi KLIKERI-BISERI koji komentarisu. A medju komentarima u glavnim ulogama su i Covic, Beslic i ostali poskoci, a bljesak ih podrzava plusevima...haaa sokole 13.gif

      A i ti vazda po SDA i bošnjaèkom vodstvu. Baš si pravii reHalista 01.gif

      Nego pusti tu šuplju i to prazno palamuðenje, ima li kakvih provjerenih habera u vezi tih ''velikih odluka za Mostar''?
      Što si postavljao temu ako pojma nemaš?
      Ili si možda ipak nešto naæuo u patrijotskim krugovima 23.gif


    Kazu...sutra konacno kisa...

    09-12-2012 17:41 REALISTA is offline Pregledaj poruke od REALISTA Dodaj REALISTA u listu prijatelja
    kliker kliker is a Male
    bice nesto od mene


    Poruka: 466
    Location: Bjelušine

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    U nas veæ pada od jutros 10.gif

    09-12-2012 18:02 kliker is offline Posalji Email za kliker Pregledaj poruke od kliker Dodaj kliker u listu prijatelja
    REALISTA REALISTA is a Male
    samo sto nisam


    Poruka: 1375
    Location: Bosna i Hercegovina
    pokretac teme Thread Started by REALISTA

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od kliker:

      U nas veæ pada od jutros 10.gif


    Hajde nece li ti taj duVan zaliti krrrrvvvvviiiiiiii tiiiiiii pajdooooo 10.gif

    09-12-2012 20:03 REALISTA is offline Pregledaj poruke od REALISTA Dodaj REALISTA u listu prijatelja
    tulpe tulpe is a Female
    wicked


    Poruka: 3040

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Ne mozes samo reci tijekom vremena, da ispravim ove pametnjakovice jos na kraju, i educirane i edukatore. Sve mozes reci, ali ne mozes reci "tijekom" vremena. Mozes cak i tijekom kod rijeke reci, kad mislis na sami tok rijeke. Tik-tok odoh ja .. tak tak. Grijesiti je ljudski, ali imaju i neoprostive greske. Tik tik cao 05.gif

    09-12-2012 20:27 tulpe is offline Pregledaj poruke od tulpe Dodaj tulpe u listu prijatelja
    Stranica (3): [1] 2 3 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
    Postavi novu temu Odgovori
    Go to:
    preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com