Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » ISTORIJA / POVIJEST » Tito » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (11): « prethodna 1 [2] 3 4 5 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Viribus Viribus is a Male
moforaja


Poruka: 5295

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

u Hrvatskoj nitko ne plaèe za njim, osim onih malo u Kumrovcu jer slabo turusti dolaze u obilazak rodne kuæe.
nije bitna koja je godina, uvijek æe se glasati kao i do sada, svak za svoga.KP je nestao.

07-24-2011 23:42 Viribus is offline Posalji email za Viribus Pregledaj poruke od Viribus Dodaj Viribus u listu prijatelja
Morpheus
tozzinjo



Poruka: 1137

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Viribus:

    u Hrvatskoj nitko ne plaèe za njim, osim onih malo u Kumrovcu jer slabo turusti dolaze u obilazak rodne kuæe.
    nije bitna koja je godina,
      uvijek
    æe se glasati kao i do sada, svak za svoga.KP je nestao.


i to "uvijek" traje SAMO 20-ak godina...a nicija do zore nije..kao sto vidis ni KP-ova do zore gorila nije...zar ne?

samo vi glasajte za svoje. svi vi. odredite kojem stadu pripadate. ja se izvinjavam, uvijek sam volio van stada biti. tako da "biram da ne biram" . izmedju dva zla odbijam da biram.

glasajte i sledecih pedeset godina. sledecih petsto. dobili ste svi svoje drzave. je li vam fino u njima? posla za sve, nema krize, med i mlijeko...

samo glasajte.

___________________________________________________________________



    ...vise sam zaboravio nego sto su mnogi procitali ...

      nije mostar vise ona djevojka bujnih njedara, zanosnih kukova i socnih usta. danas je mostar cangrizava stara baba koja se sjeca kako je nekad bila ljepotica.

    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Morpheus dana 07-25-2011 u 03:33.

    07-25-2011 03:33 Morpheus is offline Pregledaj poruke od Morpheus Dodaj Morpheus u listu prijatelja
    green green is a Male
    Super Moderator


    Poruka: 7086
    Location: BiH

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ___________________________________________________________________

      07-25-2011 05:25 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
      Viribus Viribus is a Male
      moforaja


      Poruka: 5295

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Zšto svi Vi koji i danas èeznete za Jugoslavijom i Titom ne napravite novu , vidim da vas ima mnogo istomišljenika, pa pokrenite novi val KP MOŽDA I USPIJETE, ili treba imati hrabrosti pa samom sebi priznati da je to nemoguæa misija. Problem je u tome što ste 90 i 91 godine mislili na promjene i da æe sa njima doæi ljepša vremena, glasovali svak za svoje, pa kad se nije ideja ostvarila sad bi se vratili na staro.Nikad mi neæe biti jasno kako pobijediše nacionalisti kad nitko za nji nije glasovao.puno sreæe drugi put na novim izborima bit æe prilaika, nikad nije kasno.

      07-25-2011 08:36 Viribus is offline Posalji email za Viribus Pregledaj poruke od Viribus Dodaj Viribus u listu prijatelja
      refleksija refleksija is a Female
      moforaja




      Poruka: 3364
      Location: dark side

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ja bih amo da kazem da je cinjenica da je tito bio i ostao najveca licnost ne samo balkana nego planete zemlje 10.gif takvi se vise nazalost ne radjaju....

      sto se tice glasanja, tad sam bila mala ( 90-tih) i nosala sam one plakate mi smo za mir i bacala ruze s luckog mosta....cuvala se za ruke s mojim vrsnjacima iz splita koji su dosli da dadnu istu poruku....toga se ja sjecam....

      anw...i evo od kako imam pravo glasa...nemam ja svoje, niti glasam az nacionalne stranke... isto krce crijeva i u mate i u ante i u muje i u mene i u mog muza a muz mi nije "moj" cuj moj....moj je ta ciji ce bit 02.gif

      ___________________________________________________________________


        Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

        07-25-2011 09:37 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
        abraxas abraxas is a Male
        moforaja




        Poruka: 6999
        Location: Jazzbina Abraxas

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Još nije došlo dotle da se pravi nova Juga. A nikad se ne zna. Možda se u Hagu piše nova krfska deklaracija. Sve kaže da se oni tamo dobro razumiju.

        07-25-2011 10:59 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
        Pipi Duga Carapa
        SexNepoznat



        Poruka: 2170
        Location: Ako nisam u Jazzbini, potrazite me u Pecini

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Ko kaze da nije?
        Od nas traze da ih 'grupisemo' kad su formacije u pitanju. Kad dodju ovamo, svi se drze zajedno, mijenjaju emalove, brojeve telefona. I Makedonci presretni da se s njima komunicira na 'nasem', pa kako god taj jezik zvali.
        Intelektualci su spremni, nepismene fanatiste nisu.

        07-25-2011 11:06 Pipi Duga Carapa is offline Pregledaj poruke od Pipi Duga Carapa Dodaj Pipi Duga Carapa u listu prijatelja
        abraxas abraxas is a Male
        moforaja




        Poruka: 6999
        Location: Jazzbina Abraxas

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Spremni su tamo ali nisu vamo. Ali s vremenom æe tamo doæi vamo pa æe vamo vidjeti da je tamo ono što smo mi nekad imali vamo. Znam samo da se zbog mene nismo niti sastajali niti rastajali. Usput Pipi "maznula" si mi znak, baš sam ufurao na daoizam,ima nekoliko dana. Tek toliko da mogu ispuniti rubriku "religija" pri ispunjavanju obrazaca a i zgodno mi. Nema svetaca koji bi tražili nešto od mene ili prijetili.

        07-25-2011 11:23 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
        Pipi Duga Carapa
        SexNepoznat



        Poruka: 2170
        Location: Ako nisam u Jazzbini, potrazite me u Pecini

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Preduhitrlia sam te drug Abra. Ovo mi je jedini simpatican simbol od petnaeste godine. Kad ga dugo gledas, pitas se gdje pocinje dobro, a prestaje zlo i shvatis da mogu samo koegzistirati u dualitetu, nerazdvojni.
        Veza izmedju dvije srodne duse je identicna. Jedno je u oblacima, drugo cvrsto na zemlji, a imaju zajednicne vrijednosti, sto dovodi do ravnoteze.
        Elem, odoh s teme, a mozda i nisam. Mozda nas ovakvi simboli dovedu u ravnotezu, pa skontamo da nam je svima ljepse zajedno.

        07-25-2011 11:40 Pipi Duga Carapa is offline Pregledaj poruke od Pipi Duga Carapa Dodaj Pipi Duga Carapa u listu prijatelja
        refleksija refleksija is a Female
        moforaja




        Poruka: 3364
        Location: dark side

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          http://www.bljesak.info/web/article.aspx?a=101ffd47-2e97-4755-aebb-711a792b3f41&c=a76d03e1-6e68-46ef-9626-00aa1c12c7ae



        i eto nije valj'o Tito....

        ___________________________________________________________________


          Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

          07-26-2011 09:53 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
          Morpheus
          tozzinjo



          Poruka: 1137

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od Viribus:

            Zšto svi Vi koji i danas èeznete za Jugoslavijom i Titom ne napravite novu , vidim da vas ima mnogo istomišljenika, pa pokrenite novi val KP MOŽDA I USPIJETE, ili treba imati hrabrosti pa samom sebi priznati da je to nemoguæa misija. Problem je u tome što ste 90 i 91 godine mislili na promjene i da æe sa njima doæi ljepša vremena, glasovali svak za svoje, pa kad se nije ideja ostvarila sad bi se vratili na staro.Nikad mi neæe biti jasno kako pobijediše nacionalisti kad nitko za nji nije glasovao.puno sreæe drugi put na novim izborima bit æe prilaika, nikad nije kasno.


          ne ceznem za jugoslavijom.
          ni za titom
          jebe mi se.
          ceznem za antifasizmom.
          a to, sto nepismeni (i pravopisno i politicki) krkani izjednacavaju jogonostalgiju i komunizam sa svijetlim tradicijama antifasiticke borbe ovih naroda ovde, pa pljuju po antifasizmu i podrzavaju da se ulice zovu npr ulica mile budaka...to je problem.

          problem je, paradoksalno - sot je vise internet u nasim zivotiima, sve je vise nepismenih. pa mater mu jebem, ako ti napisem da "ne znam da li cu ici sutra , sumnjam, ali ako budem isao pozvacu te pa mozes sa mnom" ...kako da dobijem odgovor "kako neznas dali ces ici sutra i sumljas? znaci ako budes isao pozva ces me pa mogu satobom" ???????????

          i vidi se gore kako pise, ali stoka jok!!1 stoka po svom, golemo jos te i ne isprave , Bog te mazo :/

          niko od nas nije savrsen u pravopisu. eov ja prvi ne pisem velika slova, grijesim pri kucanju, evo ne stavljam ni apostrofe na "k'o", "pos'o" i slicne stvari...cak i kad vidim da neko pise pleonazme poput "malo dijete" ili "obadvojica " (sa kakva su to obatrojica, da mi je znati???) ...ali ako nesto neko vidi iznad kako pise, i on i dalje pise "naj bolji" umjesto "najbolji..samo ti dodje da okrenes glavu i da shvatis da je ovo u stvari ono vrijeme koje je ivo andric tako lijepo opisao s onom recenicom:

          dodje vrijeme kada pametan zasuti, budala progovori a fukara se obogati...

          eto vam vidacaka, i aluminijuma, alijinog sina i privatnih dodikovih firmi. je l vam sad bolje nego pod titom. uzivajte, pas vam mater jebo.. (to ja generalno, nikom nije upuceno, da ne budem pogresno shvacen...)

          ___________________________________________________________________



            ...vise sam zaboravio nego sto su mnogi procitali ...

              nije mostar vise ona djevojka bujnih njedara, zanosnih kukova i socnih usta. danas je mostar cangrizava stara baba koja se sjeca kako je nekad bila ljepotica.

            07-30-2011 00:05 Morpheus is offline Pregledaj poruke od Morpheus Dodaj Morpheus u listu prijatelja
            abraxas abraxas is a Male
            moforaja




            Poruka: 6999
            Location: Jazzbina Abraxas

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            I meni se jebe..... 01.gif

            07-31-2011 17:24 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
            Omar Omar is a Male
            moforaja




            Poruka: 1897
            Location: Mostar u srcu

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Shto madjarska mora nema, a mornaricu djaba plachaju.. 07.gif

            08-08-2011 04:14 Omar is offline Pregledaj poruke od Omar Dodaj Omar u listu prijatelja
            cheri cheri is a Female
            moder u peMziji




            Poruka: 3810
            Location: Svizzera

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Jesmo li stvarno u vrijeme Tita bili ujedinjeni ili je to bila iluzija? Evo danas èim se spomene, odmah za vratove, pa mi nije jasno.
            A golemo je da najgore o njemu govore oni koji nisu živjeli u to vrijeme, nego su o njemu uèili iz knjiga i to iz ovih novijih, gdje se o Titu piše kao o diktatoru i ubici, a ne kao o antifašisti, a velièaju se zloèinci. Pa se po njima i ulice zovu. Ili nisu uèili iz knjiga, nego slušaju kazivanja onih koji su i u zadnjem ratu nosili crne košulje. Fuj.



            Titova pionirka. 02.gif

            08-08-2011 23:43 cheri is offline Posalji email za cheri Pregledaj poruke od cheri Dodaj cheri u listu prijatelja
            Morpheus
            tozzinjo



            Poruka: 1137

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            bravo cheri.

            ja uopste nisam nostalgican zbog crvenih marama , petokraka i slicnih stvari. to je dio moje proslosti, moje lijepe proslosti ali nista vise od toga.

            meni je krivo sto ovi danasnji PRIPRAVNICI ne znaju da vode drzavu ni 10% onako kako je tito vodio SFRJ.

            ja patriotizma nemam. jebe se meni da li mi se drzava zove hrvatska ili srbija ili BiH ili zambija. jebe mi se cija je zastava iznad moje mjesne zajednice. daj mi samo moja ljudska prava da nisam ugrozen na vjerskoj, nacionalnoj, sexualnoj i svakoj drugoj osnovi...i daj mi mogucnost da zaradim regularno bez nepotizma i laktanja..i da platim porez drzavi koja mi je to omogucila.
            ovde toga nema.
            tito je jugu vodio kao firmu. ako je firma solvetna, radnici zadovoljni, primaju plate, medjuljudski odnosi strogo definisani - sta ima bolje od toga?? zadovoljni radnici, zadovoljan gazda. to su bili tito i jugosloveni.

            danas na prostorima bivse sfrj postoji par "mini josipa brozova" ali mi se cini da niko nema tu harizmu da preuzme na sebe ono sto je tito preuzeo tada.

            - zeljko komsic figurira kao najrealnija opcija. nazalost, previse zapostavljen od strane hrv. naroda u BiH, pa i srpskog, ostavljen na vjetrometini kao moneta za politicko podkusurivanje. izuzetan, inteligentan ali nema moc da se probije. nema ono - da lupi shakom o sto i kaze, ima da me slusate pizda vam materina (figurativno receno, naravno)
            -cedomir jovanovic. djindjicev djak. ono sto ga jebe je nedostatak harizme u kombinaciji sa sumnjivom prosloscu. inace, beskompromisan, govori sve ono sto drugi ne znaju. nije politicki potkovan ni blizu kao komsic (ceda je ensvrseni student FDU) ali jeste bitna figura na srbijanskoj politickoj sceni
            -boris tadic: mekusac. koliko god pokusavao da ide stopama djindjica, iz aviona je jasno da je samo marioneta sopstvenog oca (proguglati ko je ljuba tadic i kakav uticaj kao siva eminencija ima vec 40-ak godina a pogotovo nakon visestranackih izbora u srbiji i formiranja demokratske stranke). slatkorjeciv i generalno borac za dobre stvari, ali je mekusac.
            - ivo josipovic: agresivniji od tadica ali i dalje nema tu harizmu, nego ostaje na pola puta, slicno kao mesic nekada. rekao bih da je njegova popularnost vise zbog njegovog kontra kandidata na izborima, pa su svi normalni ljudi po defaultu glasali za josipovica jer za bilo koga drugog nije im padalo na pamet..ali ..ne znam, vrijeme ce pokazati.
            - zoran djindjic. srpski vili brant. imao je potencijal, bio beskompromisan kao tito (na pozitivan nacin), moc manipulaicje masama kao sloba (s tim sto je sloba to obilato zloupotrebljavao), pragmatican (frankfurtska skola, markuzeov ucenik), i jednako postovan kako od umjerenih "patriota" tako i od evropejaca. steta. ogromna steta za balkan je sto je on poginuo.

            doduse, ovaj moj post je otisao otprilike na "i posle tita, tito" temu...najvise sam se ofkusirao na srbijanske politicare, logicno , jer njih najbolje poznajem. ne znam da li ima jos iko na politickoj sceni BiH i hrvatske, da je zasluzio da se spomene.

            da ne zaboravim - djilas. koji je to maher, nevjerovatno.. on je u faoznu tiha voda brijeg roni. svako ko imalo prati srbijansku politicku scenu zna na sta mislim. djilas je buduci premijer srbije, koja god stranka da pobijedi.

            ___________________________________________________________________



              ...vise sam zaboravio nego sto su mnogi procitali ...

                nije mostar vise ona djevojka bujnih njedara, zanosnih kukova i socnih usta. danas je mostar cangrizava stara baba koja se sjeca kako je nekad bila ljepotica.

              08-09-2011 01:02 Morpheus is offline Pregledaj poruke od Morpheus Dodaj Morpheus u listu prijatelja
              Omar Omar is a Male
              moforaja




              Poruka: 1897
              Location: Mostar u srcu

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              @Mene najvishe uzasava kod ovih shto sada za sva zla koja su nas zadesila okrivljuju Josipa Broza,
              to je neka "Nekrofilicharska Frustriranost" prema chovijeku koji je mrtav vech 30 godina.
              DAJTE SJASHITE VISHE.Na jednoj strani urlate kako nije bilo"Ljudskih Sloboda"-chije se krshenje za vecheg dijela njegove
              vladavine ogledalo u zabranjivanju "NACIONALISTICHKIH GOVANA od pjesama,a na drugoj mu ispochitavate
              kako se nije izborio s NACIONALIZMOM,iako je ko PAPAGAJ PONAVLJAO-"CHUVAJTE BRASTVO I JEDINSTVO KAO ZENICU
              OKA SVOGA"....ZNAO JE ON DOBRO GDJE DJAVO SPAVA...I na kraju on ispade kriv shto smo svi pohvatali KAME i pocheli
              da se koljemo,iako nam je taj isti TiTo stvorio DRZAVU koja je desetak god.,poslje njegove smrti praktichno prva dobila
              poziv da se uchlani u EU,a tudjmana,aliju,slobu-napravili su oni koji su rushili SOCIJALIZAM BUSAJUCHI SE U PATRIOTSKE
              VJERNICHKE GRUDI,umjesto da taj sistem reformishu relativno lako i kroz shirom otvorena vrata omoguche pristupanje EU,
              bez KLANJA,RUSHENJA,PALJENJA,BEZ MASOVNIH GROBNICA.I NA STOTINE HILJADA PROTJERANIH.
              Zivimo u SHUPKU SVIJETA,u TOTALNO SJEBANOM SISTEMU u kome jedino kriminal i crkava cvjetaju.
              I sve da je Tile zasr'o(a nije poshto smo deset godina poslje njegove smrti bili u najboljoj startnoj poziciji za REFORME,
              umjesto kojih smo izabrali rat.Mi smo nachisto SJEBALI I ONO SHTO JE VRIJEDNO OSTALO IZA TiTE.
              NEMA ZA SHTA KER DA NAS UJEDE.Ako se pod hitno ne dozovemo pameti pokoljenja che nas PROKLINJATI bash kao
              shto neki sad TiTa kunu,s tom razlikom shto che nasha pokoljenja to chiniti s PUNIM PRAVOM???
              Denanino dobar si samo nastavi sa svojim iskrenim izlaganjima,pa makar zato ne trebaju muda

              10.gif

              broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Omar dana 08-09-2011 u 02:36.

              08-09-2011 02:30 Omar is offline Pregledaj poruke od Omar Dodaj Omar u listu prijatelja
              green green is a Male
              Super Moderator


              Poruka: 7086
              Location: BiH

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              ___________________________________________________________________

                08-14-2011 11:50 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
                taxi taxi is a Male
                Liska mjeseca avgusta




                Poruka: 18170
                Location: M&R

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                ¨ta æe Tito..... samo hodao po šumi,peæinama,bio ranjavan,jebao švabama mater,staljinu rekao JOK .....

                ovo su pravi bogovi 13.gif 13.gif

                  http://www.dnevni-list.ba/index.php?option=com_content&view=article&id=21429:inicijativa-reisu-ceriu-doivotni-mandat&catid=11:izdvojeno2&Itemid=11

                ___________________________________________________________________

                  08-18-2011 23:31 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
                  Omar Omar is a Male
                  moforaja




                  Poruka: 1897
                  Location: Mostar u srcu

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  @Ne vjerujem efendiji sto na politiku bije 07.gif

                  08-19-2011 03:42 Omar is offline Pregledaj poruke od Omar Dodaj Omar u listu prijatelja
                  abraxas abraxas is a Male
                  moforaja




                  Poruka: 6999
                  Location: Jazzbina Abraxas

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                      citat od taxi:

                    ¨ta æe Tito..... samo hodao po šumi,peæinama,bio ranjavan,jebao švabama mater,staljinu rekao JOK .....

                    ovo su pravi bogovi 13.gif 13.gif

                      http://www.dnevni-list.ba/index.php?option=com_content&view=article&id=21429:inicijativa-reisu-ceriu-doivotni-mandat&catid=11:izdvojeno2&Itemid=11


                  I jedini on bio komunjara.....svi se oprase...od Djilasa dalje do Tudjmana...sve demokrate teske bile u partiji. Zato se valjda i sve srusilo......a mamu mu komunisticku.....

                  08-19-2011 08:45 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
                  Stranica (11): « prethodna 1 [2] 3 4 5 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
                  Postavi novu temu Odgovori
                  Go to:
                  preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com