Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » LISKALUCI » Vicevi 4 Votes - Average Rating: 5.004 Votes - Average Rating: 5.004 Votes - Average Rating: 5.004 Votes - Average Rating: 5.004 Votes - Average Rating: 5.00 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (277): « prva ... « prethodna 81 82 83 [84] 85 86 87 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
metallica metallica is a Male
moforaja




Poruka: 8228
Location: CH.WILLA(uglavnom)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

04.gif 27.gif 13.gif 13.gif

___________________________________________________________________

    07-11-2006 16:57 metallica is offline Posalji email za metallica Pregledaj poruke od metallica Dodaj metallica u listu prijatelja
    Mo-beba Mo-beba is a Female
    Momentalno na daljinskom




    Poruka: 7486
    Location: Trebinje-Mostar

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Mozgaju Mujo i Suljo ima li na nebu fudbala, i poslije nekog vremena odluce da ko prvi umre kaze drugom u snu. I umre Mujo i javi se tako Sulji u snu. Pita ga Suljo: - "Jel ba, kako je gore?" - "Ma super, nema cega nema." - "A jel ba, ima li fudbala?" - "Pa imam 2 vesti da ti javim: prvo, ima fudbala i prvenstvo pocinje u srijedu, a drugo, branis u nedelju."

    ___________________________________________________________________
    Ne postoji beskraj koji ja ne mogu prosiriti,ne postoji zelja u kojoj ti ne zivis,ne postoji dubina veca od moje ljubavi niti ja postojim bez tebe najdrazi Volim te girl_zaljubljena.gif


      33.gif

      07-11-2006 16:57 Mo-beba is offline Posalji email za Mo-beba Pregledaj poruke od Mo-beba Dodaj Mo-beba u listu prijatelja
      Mo-beba Mo-beba is a Female
      Momentalno na daljinskom




      Poruka: 7486
      Location: Trebinje-Mostar

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Mujo se razbolio od hemoroida i rekli mu da ih leci tozom od kafe.
      Posle nekoliko bezuspesnih pokusaja rijesi ipak da ode kod ljekara.
      Lekar pogleda i zapita:
      - "Pobogu Mujo, a sta si to mazao?"
      - "Toz od kafe!"
      - "Hajde obrisi to!"
      Gurne Mujo prst, obrise, i ljekar stane da gleda. Poslije izvjesnog
      vremena upita Mujo:
      - "A sta ima, doktore?"
      - "He, imas dobitak, a mozda ti se i zelja ispuni."

      ___________________________________________________________________
      Ne postoji beskraj koji ja ne mogu prosiriti,ne postoji zelja u kojoj ti ne zivis,ne postoji dubina veca od moje ljubavi niti ja postojim bez tebe najdrazi Volim te girl_zaljubljena.gif


        33.gif

        07-11-2006 16:58 Mo-beba is offline Posalji email za Mo-beba Pregledaj poruke od Mo-beba Dodaj Mo-beba u listu prijatelja
        metallica metallica is a Male
        moforaja




        Poruka: 8228
        Location: CH.WILLA(uglavnom)

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        uzas 24.gif 04.gif

        ___________________________________________________________________

          07-11-2006 16:59 metallica is offline Posalji email za metallica Pregledaj poruke od metallica Dodaj metallica u listu prijatelja
          Mo-beba Mo-beba is a Female
          Momentalno na daljinskom




          Poruka: 7486
          Location: Trebinje-Mostar

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Bio Suljo u Njemackoj i vratio se pun ko brod u rodno selo. Mujo kokuzaner prilazi mu i pita kako se matere ti tako brzo obogati? Jednostavno, rece mu on, izmislio sam aparat za pisanje, To ti je jedna kutija u koju svabo mora ubaciti marku i onda ga stavi i obavi svoje. Njemu dobro a i ja se obogati. nakon toga ode i Mujo u Svabiju, medjutim nesto se brzo vrati ali bogatiji puno od Sulje. Znatizeljan Suljo kako se to Mujo tako brzo obogati pa ga pita. E moj Suljo usavrsio sam onaj tvoj patent, odgovori mu Mujo. A, kako opet ce Suljo. Fino, marka mu je da stavi, a dvije da ga izvadi.

          ___________________________________________________________________
          Ne postoji beskraj koji ja ne mogu prosiriti,ne postoji zelja u kojoj ti ne zivis,ne postoji dubina veca od moje ljubavi niti ja postojim bez tebe najdrazi Volim te girl_zaljubljena.gif


            33.gif

            07-11-2006 16:59 Mo-beba is offline Posalji email za Mo-beba Pregledaj poruke od Mo-beba Dodaj Mo-beba u listu prijatelja
            Mo-beba Mo-beba is a Female
            Momentalno na daljinskom




            Poruka: 7486
            Location: Trebinje-Mostar

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

            ___________________________________________________________________
            Ne postoji beskraj koji ja ne mogu prosiriti,ne postoji zelja u kojoj ti ne zivis,ne postoji dubina veca od moje ljubavi niti ja postojim bez tebe najdrazi Volim te girl_zaljubljena.gif


              33.gif

              07-11-2006 17:00 Mo-beba is offline Posalji email za Mo-beba Pregledaj poruke od Mo-beba Dodaj Mo-beba u listu prijatelja
              nidze veze nidze veze is a Female
              miss foruma '05


              Poruka: 4765
              Location: na stolu

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              30.gif 30.gif 30.gif



              04.gif
              cula Fata Mujo kako prica....

              ''sta je ovo...svaka razvaljena...nijednu vise ne moRes pojebat da valja''

              i haj ...pokupi mujo fatu ipocela ko fol predigra...

              kaze fata ''mujo haj me diraj malo dole'' 27.gif

              dra mujo dira kad ona ope


              ''mujo..stavi mi prst'' ..mujo stavi...''mujo...stavi dva' prsta.''...mujo stavi....''haj tri'' ..mujo stavi...''haj ruku'' 19.gif ...mujo gurne...''mujo ...obe ruke'' mujo ugura .... 24.gif

              ''haj sad klepci rukama Mujo''' 13.gif


              kaze Mujo kako cu bona 29.gif


              kaze Fata...



              ''STA JE.....TJESNA ...A?'' 14.gif




              13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

              ___________________________________________________________________

                Ljudi su, opcenito,
                nalik na pse koji pocnu lajati
                cim izdaleka zacuju
                lajanje drugih pasa.

              07-17-2006 10:18 nidze veze is offline Posalji email za nidze veze Pregledaj poruke od nidze veze Dodaj nidze veze u listu prijatelja
              Mo_NavijaC Mo_NavijaC is a Male
              Mister 07


              Poruka: 1176
              Location: Jamio kucu u Mahali

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              13.gif

              ___________________________________________________________________
              POBJEDIO SAM ANOREKSIJU...
              19.gif 19.gif

              07-17-2006 16:25 Mo_NavijaC is offline Homepage of Mo_NavijaC Pregledaj poruke od Mo_NavijaC Dodaj Mo_NavijaC u listu prijatelja
              Aleksandra Aleksandra is a Female
              moforaja




              Poruka: 10252
              Location: Mostar

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              13.gif 13.gif

              ___________________________________________________________________






                      07-17-2006 16:26 Aleksandra is offline Posalji Email za Aleksandra Pregledaj poruke od Aleksandra Dodaj Aleksandra u listu prijatelja
                      obrisana
                      Gost


                      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                      Otišla Fata doktoru i dobila èepiæe.
                      Došla kuæi, otvorila kutiju i èudi se. Ne djeluje joj ko obièna tableta.
                      Pita Hasu:
                      - Kako se ovo pije?
                      - Ne znam, nazovi doktora i pitaj!

                      Nazove ona doktora:
                      - Dobar dan, doktore. Ja sam ona sto ste joj prepisali one èepiæe, ali ne
                      znam kako æu ih uzimat?
                      - Èepiæi se generalno uzimaju rektalno!
                      - Dobro, fala doktore.

                      Kaže Hasi:

                      - Kaže doktor - rektalno!

                      - Pa uzmi tako!

                      - Pa ne znam sta mu je to - rektalno!

                      - Ne znam ni ja, sto ne upita doktora?

                      - Pitat æu....

                      - Nazovi i pitaj, sta mene stalno zapitkuješ...



                      - Dobar dan, doktore. Ja sam. Opet ona sto ste joj prepisali one èepiæe.

                      Samo opet ne znam kako æu to .... rektalno.

                      - Pa analno, gospoðo, analno!

                      - Aaaaaaahaaaaa, analno. To je onda...

                      - To vam je isto kao rektalno.

                      - E dobro, puno Vam 'fala, doktore.



                      Opet kaže Hasi:

                      - Analno!

                      - Sta?

                      - Ma isto ko i rektalno, samo analno...

                      - Pa hajde!

                      - Pa ne znam sta mu je to.

                      - Pa ne znam ni ja, ženska glavo, sto ne upita doktora, dva put si s njim

                      razgovarala? Nazovi opet i pitaj!



                      Opet Fata nazove doktora:

                      - Doktore, oprostite sto smetam, ali morala sam....

                      Sta vam je to rektalno, analno? Šta taèno da radim?

                      - To vam je jednostvano! Uzmite taj jedan èepiæ i gurnite ga sebi u dupe!



                      Fata zalupi slušalicu i izvika se na Hasu:

                      - Eto ti tvoje ZOVI! ZOVI! ZOVI! Sad se èovjek naljutio!

                      07-17-2006 17:21
                      habiba75 habiba75 is a Female
                      raja




                      Poruka: 2341
                      Location: lebdim

                      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                      10.gif 13.gif 13.gif 13.gif

                      ___________________________________________________________________
                      JESAM LI VAM GOVORILA!?

                      07-17-2006 17:29 habiba75 is offline Pregledaj poruke od habiba75 Dodaj habiba75 u listu prijatelja
                      rimda rimda is a Male
                      raja




                      Poruka: 1827
                      Location: BULEVAR

                      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                      Lezi zeko na obali i pusi joint i nakon nekoliko trenutaka dopliva mala ribica do obale i zacudeno gleda zeku i upita ga:
                      - Zeko sto to imas?
                      - Imam joint, kako je samo dobar.
                      - Das meni malo?
                      - Ne moze, premalena si!
                      - A daj molim te!
                      - Ok, ali ti moram reci kako se to radi. Znaci, udahnes, zaronis, izronis i izdahnes.

                      Ribica poslusala zeku, izroni ona i sudari se sa kitom, pa ju on upita:
                      - Ribice sto ti je?
                      - Zeko mi je dao joint, da samo znas kako je dobar!
                      - Jel ima mozda jos?
                      - Idi do njega pa ga pitaj.

                      Kit doplovio do obale, ali zeko je vec toliko bio napusen da nije znao za sebe, pa je malo pridrjemao. Nakon jednog trenutka zeko otvori jedno, pa drugo oko, pa izbulji oba oka i povice:
                      - Ribice izdahni, izdahni!!!


                      -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------




                      Djedu je 18 godišnji unuk koji stalno sjedi pred kompjuterom poèeo posteno iæi na zivce pa mu pridje i rece:
                      "Kad sam bio tvojih godina, išao sam s prijateljima u Trst, upali smo u prvi
                      bordel, sve im pojeli, sve popili, konobaru popišali šank i otišli bez plaèanja!"
                      Malomu se ideja jako dopala. Vrati se za dva tjedna sav modar i pretuèen, zamotane glave pa ga deda upita: "Kog si vraga radio?"
                      "Tja, isto kao ti, išao sam s prijateljima u Trst, upali smo u prvi bordel,
                      sve im pojeli, sve popili, popišali šank i kad smo htjeli otièi bez plaèanja došli su iz stražnje sobe tri gorile i ubili boga u nama!"
                      "Pa dobro, s kim si to išao u Trst?", upita deda...
                      "S Adriatursom," odgovori mladac, "a ti?"
                      "S partizanima!!!"


                      Five Germans in an Audi Quattro arrive at the Italian border...
                      The Italian Customs agent stops them and tells them: "It'sa illegala to putta 5 people in a Audi Quattro."
                      "Vot do you mean it'z illegal?" asks the German driver.
                      "Quattro meansa four," replies the Italian official.
                      "Quattro is jus ze name of ze automobile", the Germans retorts unbelievingly.
                      "Look at ze papers: zis car is designt to kerry 5 persons."
                      "You can'ta pulla thata one on me!", replies the Italian customs agent. "Quattro Meansa four. You hava fivea people ina your car and you are thereforea breaking the law."
                      The German driver replies angrily, "You idiot! Call your zupervisor over, I vant to speak to somevone viz more intelligence!"
                      "Sorry," responds the Italian official "he can'ta come. He'sa busy witha 2 guys in a Fiat Uno.!!"


                      ZBUNJEN
                      Pita Muju Hasu:
                      -Je l' ti se ikad desilo da se tol'ko zbuniš i da izvališ nešto što nisi mislio??
                      A Haso æe:
                      -Ne kontam, bolan.
                      -Pa znaš ono, umjesto onog što treba da kažes, ti kažes ono o èemu misliš.
                      -Opet ne kontam.
                      -Vidi ovako... Prije neki dan ja bio u Zenici. Dodjem na autobusku, a tamo na šalteru mache-boli glava. Grudi k'o dva bostana, oèi, usne, kosa, sve dobro...
                      -Hajde nastavi, što si stao??
                      -Pa tu ti se ja sav zbunio i umjesto da kažem: "Jednu kartu do Sarajeva", ja izvalim: "Jednu sartu do Karajeva", jer sam razmišljao kako bi' je opalio. Konataš sad ??
                      -Aaaa, kontam, kontam... I meni se to desilo prije neki dan. Sjedim ja sa Fatom ujutru u kuæi, pijemo kahvu i umjesto da kažem:" Deder mi dodaj taj šeæer, matere ti", ja izvalim: "Život si mi uništila, pi*da ti materina !!!"


                      Pita žena muža:
                      -Kako to dolaziš kuæi polupijan??
                      -Nisam ja kriv što mi je nestalo para.

                      -Dragi, vjeruješ li da je moguæe da se muškarac zaljubi u ženu na prvi pogled tako da izgubi glavu???
                      -Naravno, dušo. Misliš li da bih te oženio da sam te pogledao drugi put ?!



                      Gospodin Smit umire u svom krevetu, gotovo bez svjesti. U sobu ulazi njegova žena sa ljekarom i popom.
                      -Gospodjo Smit , znate li da èe vas moje usluge kostati 1000$ ??- pita ljekar.
                      - Ne brinite, naèi èe se toliko - kaže gospodja Smit.
                      -I ne zaboravite na moje usluge, sahrana ce koštati 2000 $ - reèe pop.
                      -Ne brinite, oèe, snaæi èu se ja nekako - odgovori gospodja Smit.
                      Tada prilaze krevetu, ljekar sa jedne strane a pop sa druge strane krveta. Gospodin Smit umorno otvori oèi:
                      -Oèe, želim da na mojoj sahrani kažete da sam umro kao Isus.
                      -Mislite: èistog srca i èiste duše ?!- zaèudi se pop.
                      - Ne, nego izmedju dva lopova !!!!!


                      Razgovaraju dve prijateljice:
                      - Reci mi, molim te, da li ti uvek kažeš mužu kad doživiš orgazam?
                      - Ne, nikako, jer on ne voli da ga zovem na posao!




                      27.gif

                      ___________________________________________________________________
                      38.gif Admir Stupac 38.gif

                      07-19-2006 23:56 rimda is offline Posalji email za rimda Pregledaj poruke od rimda Dodaj rimda u listu prijatelja
                      Mostarka83 Mostarka83 is a Female
                      Legally Blonde




                      Poruka: 3490
                      Location: U Cernici

                      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                      Ide èovjek kuci sa posla, i na putu se sjeti da mu kæerkica ima roðendan.
                      Vrati se nazad i ode u trgovinu sa igraèkama. Uðe unutra i zamoli prodavaèicu:
                      - Koliko Vam je ona Barbie u izlogu?

                      Prodavaèica: Na koju Barbie mislite?
                      - Barbie ide na kupanje je 19,95 dolara,
                      - Barbie ide na gala veceru je 291,95 dolara,
                      - Barbie na jahanju je 39,95 dolara,
                      - Barbie ide na fitness 49,95 dolara,
                      - Barbie ide na vožnju autom 59,95 dolara,
                      - Razvedena Barbie 395,95 dolara.

                      Muškarac: A zašto je razvedena Barbie toliko skuplja?

                      Prodavaèica: Jer uz nju ide Kenov auto, Kenova kuæa, Kenov pas, Kenova
                      maèka, Kenov namještaj i Kenova jahta.

                      ___________________________________________________________________
                      JaMojaTi.gif

                      07-21-2006 12:00 Mostarka83 is offline Posalji email za Mostarka83 Pregledaj poruke od Mostarka83 Dodaj Mostarka83 u listu prijatelja
                      obrisana
                      Gost


                      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                      Bili Fata i Mujo na skijanju na Jahorini. Provodili su se
                      sedam dana i doslo je vrijeme da se na hotelskoj recepciji
                      srede racuni.
                      Dijalog recepcionara i Muje:
                      R: Koristenje bazena - trideset maraka.
                      M: Ali ja uopce nisam koristio bazen, ba, s'o ce mi to?
                      R: E, pa mogao si, brate. Dalje.. Koristenje saune -
                      dvadeset maraka.
                      M: Sauna? A sto ti je to?
                      R: To je ono: para, rucnik... i tako to.
                      M: Ali ja nisam koristio tu saunu!
                      R: Mogao si. Teniski teren - osamdeset maraka.
                      M: Tenis? Cuj, ba, ma ja nikad nisam ni prob'o igrati
                      tenisa!
                      R: A, mogao si, covjece! Nocenje, dorucak, sve zajedno
                      ispada 260 maraka.
                      M: Evo ti 100 maraka. To je najvise sto cu ti dat!!!
                      R: Kako to sad?
                      M: Jer si mi jebav'o Fatu.
                      R: Ma daj. Fatu? Nisam!
                      M: E pa, mog'o si

                      07-26-2006 16:49
                      capljinac capljinac is a Male
                      raja




                      Poruka: 1676
                      Location: na Neretvi

                      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                      Ciganska lutrija
                      Skupi 4 slova G. O. L. F.
                      I dobijes FORD-a

                      ___________________________________________________________________
                      Kamen,krs i maslina
                      vinograd i Neretva
                      najljepsa je zemlja ta
                      moja Hercegovina.

                      07-28-2006 22:07 capljinac is offline Pregledaj poruke od capljinac Dodaj capljinac u listu prijatelja
                      adis b adis b is a Male
                      rambling reck




                      Poruka: 1083

                      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                      Mujo je bio danima u depresiji, takvoj depresiji da su mu u glavi odzvanjala dva glasa..

                      Prvi glas je bio opusten i tjesio ga je:

                      "Mujo, nemas razloga za depresiju i ovakvu bezvoljnost, to je bio samo seks bez emocija. Nisi ti ni prvi ni posljednji lijecnik koji je "opalio" svoju pacijenticu. Uostalom, nemas stalnu vezu pa ne mozes reci kako si nekog prevario...
                      Uostalom, svi lijecnici to rade, to je danas normalno...
                      Opusti se covjece, ti slucajevi "za jednu noc", danas su potpuno uobicajeni..."

                      A drugi glas ga je podsjecao:

                      "Mujo, ti si veterinar..."

                      ___________________________________________________________________
                      ...

                      07-31-2006 15:02 adis b is offline Pregledaj poruke od adis b Dodaj adis b u listu prijatelja
                      Krofnica Krofnica is a Female
                      miss foruma '04




                      Poruka: 749

                      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                      Da samo znas koliko mi ne dostaju tvoji vicevi 19.gif
                      U subotu sam glavu lomila ...nikako da se sjetim onog vica sa 20 cenata 13.gif 35.gif
                      Dok Srdjan nije pitao tetku 13.gif

                      To je kidanje bilo 13.gif 10.gif 10.gif

                      ___________________________________________________________________

                        08-01-2006 08:59 Krofnica is offline Posalji email za Krofnica Pregledaj poruke od Krofnica Dodaj Krofnica u listu prijatelja
                        adis b adis b is a Male
                        rambling reck




                        Poruka: 1083

                        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                        04.gif 04.gif

                        ___________________________________________________________________
                        ...

                        08-01-2006 13:08 adis b is offline Pregledaj poruke od adis b Dodaj adis b u listu prijatelja
                        UZAK UZAK is a Male
                        bice nesto od mene


                        Poruka: 438
                        Location: drugi dunjaluk

                        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                            citat od adis b:

                          Mujo je bio danima u depresiji, takvoj depresiji da su mu u glavi odzvanjala dva glasa..

                          Prvi glas je bio opusten i tjesio ga je:

                          "Mujo, nemas razloga za depresiju i ovakvu bezvoljnost, to je bio samo seks bez emocija. Nisi ti ni prvi ni posljednji lijecnik koji je "opalio" svoju pacijenticu. Uostalom, nemas stalnu vezu pa ne mozes reci kako si nekog prevario...
                          Uostalom, svi lijecnici to rade, to je danas normalno...
                          Opusti se covjece, ti slucajevi "za jednu noc", danas su potpuno uobicajeni..."

                          A drugi glas ga je podsjecao:

                          "Mujo, ti si veterinar..."








                        Dobar 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif

                        ___________________________________________________________________
                        ..."Rekli mu da je to narodna nošnja
                        I baš mu je lijepa ova košulja smeða
                        Stoji mu krasno ali nije mu jasno
                        Što su rukavi svezani s leða..."

                        08-01-2006 22:00 UZAK is offline Pregledaj poruke od UZAK Dodaj UZAK u listu prijatelja
                        Princ-s-Neretve Princ-s-Neretve is a Male
                        Licnost godine '05




                        Poruka: 9968
                        Location: Eo me tu sam !!

                        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                        smiley24.gif doar ovaj 13.gif

                        Djesi komsija 10.gif 07.gif

                        ___________________________________________________________________


                          Kompleks je ko qrac kad se digne jebaji ga 19.gif
                            13.gif

                            08-01-2006 22:01 Princ-s-Neretve is offline Posalji Email za Princ-s-Neretve Pregledaj poruke od Princ-s-Neretve Dodaj Princ-s-Neretve u listu prijatelja
                            Stranica (277): « prva ... « prethodna 81 82 83 [84] 85 86 87 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
                            Postavi novu temu Odgovori
                            Go to:
                            preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com