Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » LISKALUCI » Vicevi 4 Votes - Average Rating: 5.004 Votes - Average Rating: 5.004 Votes - Average Rating: 5.004 Votes - Average Rating: 5.004 Votes - Average Rating: 5.00 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (277): « prva ... « prethodna 82 83 84 [85] 86 87 88 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Gogi81 Gogi81 is a Male
brato


Poruka: 522
Location: Atlanta

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Razgovaraju Amerikanka, Njemica, Engleskinja i Bosanka kako ce kad se udaju da dresiraju muzeve.

Prica Amerikanka: Prvi dan nistam nista vidila, ni drugi, tek tamo negdje treci dan usiso je kucu i obriso prasinu..

Govori Njemica: Ma moj ti je odma prvi dan oprao sudje i pospremijo kucu.

Govori Engleskinja: Prvi dan isto nisam nista vidila, al tamo negdje drugi dan se ufatijo malo metle i pomeo garazu, okupo djecu i tako.

Govori Bosanka: Bogami ja prvi dan nisam nista vidila, drugi nista, treci dan nista, tek sam cetvrti malo progledala na ljevo oko... 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

___________________________________________________________________
jope ti
-----------------------------------------------------------------------------
Gogi81:

The penis mightier than the sword.
---------------------------------------------------------------------------
kore mi Sahbaz 13.gif 13.gif

08-03-2006 20:58 Gogi81 is offline Posalji email za Gogi81 Pregledaj poruke od Gogi81 Dodaj Gogi81 u listu prijatelja
Ella Ella is a Female
bice nesto od mene




Poruka: 315
Location: Skopje

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Grafit u Visokom :

MOJA JE NAJVECA !
Keops

___________________________________________________________________

      08-21-2006 14:54 Ella is offline Pregledaj poruke od Ella Dodaj Ella u listu prijatelja YIM Screenname: ela_maric
      taxi taxi is a Male
      Liska mjeseca avgusta




      Poruka: 18170
      Location: M&R

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Grafit u Egiptu :

      Visocani ,vratite nam skelu

      ___________________________________________________________________

        08-21-2006 17:27 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
        tweetymo tweetymo is a Female
        moforaja




        Poruka: 3089
        Location: dvica kruzno oko hita

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od taxi:

          Grafit u Egiptu :

          Visocani ,vratite nam skelu

        13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

        ___________________________________________________________________
        Hendikepirano dijete nit' je bolesno nit' zarazno. Ono samo traži da bude prihvaæeno u našoj/svojoj zajednici. 97% neæe preuzeti ovu poruku kao status, ako si ti jedna/jedan od 3% preuzet æeš ovu poruku bar na jedan dan !

        08-21-2006 17:38 tweetymo is offline Posalji email za tweetymo Pregledaj poruke od tweetymo Dodaj tweetymo u listu prijatelja
        berber berber is a Male
        moforaja


        Poruka: 4421
        Location: Na Tepi

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Evo jedan crnjak!
        Zasto hrvati ne mogu osvojiti jasenovac?
        -Zato sto su se srbi dobro ukopali!

        ___________________________________________________________________
        nema vise ni tepe

        08-21-2006 20:12 berber is offline Pregledaj poruke od berber Dodaj berber u listu prijatelja
        buckuris buckuris is a Female
        buduca bahra :)




        Poruka: 2084
        Location: SFRJ Njemacka

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Profesor matematike salje faks zeni. Pise:
        - "Draga zeno: sigurno shvacas da su ti 54 godine, ja imam odredene potrebe koje ti jednostavno vise ne mozes kvalitetno i u potpunosti zadovoljiti. Sa svake druge strane gledano nas brak je skladan, zadovoljan sam sa tobom kao zenom i doista se iskreno nadam da te ovaj faks nece previse povrijediti ili uzrujati. Nakon posla idem do motela sa svojom 18 godisnjom asistenticom ali biti cu kuci prije ponoci - tvoj muz."
        Kada je stigao do motela na recepciji ga je cekao pristigao faks od zene:
        - "Dragi muzu i ti imas 54 godine, a u trenutku kada budes citao ove redove ja cu biti u drugom motelu sa 18 godisnjim konobarem iz obliznjeg bara, a buduci da si genijalan matematicar sigurno ti nece biti tesko za shvatiti da 18 u 54 ide puno vise puta nego 54 u 18, nemoj me cekati - tvoja zena,"
        19.gif

        ___________________________________________________________________
        muskarci imaju problem za svako rjesenje 29.gif

        08-21-2006 23:03 buckuris is offline Posalji email za buckuris Pregledaj poruke od buckuris Dodaj buckuris u listu prijatelja
        buckuris buckuris is a Female
        buduca bahra :)




        Poruka: 2084
        Location: SFRJ Njemacka

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        : Sto se raspada brze od Yuga???
        A: Zemlja koja ga proizvodi!!!
        ----------------------------------
        Q: Koja je razlika izmedju Srbije i filma???
        A: Film se razvija!!!
        ----------------------------------
        Q: Kolko ima drzava u Evropi???
        A: 3
        Q: A koje 3???
        A: EU,kandidati za EU i Srbija!!!
        ----------------------------------
        Q:Ako se voze u avionu Bush i Blair,pa se avion srusi,sto mislite ko ce prezivjeti???
        A: Paaa....cio svijet!!!

        ___________________________________________________________________
        muskarci imaju problem za svako rjesenje 29.gif

        08-21-2006 23:05 buckuris is offline Posalji email za buckuris Pregledaj poruke od buckuris Dodaj buckuris u listu prijatelja
        buckuris buckuris is a Female
        buduca bahra :)




        Poruka: 2084
        Location: SFRJ Njemacka

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Ulazi u hotel èovjek, sav iznemogao od dugog pešaèenja pustinjom i seda pravo za šank. Zavapi:
        - "VODE"
        Konobar æe na to:
        - "Kisele, obiène, hladne, gazirane, mlake..."
        Ovaj jadnik samo reèe:
        - "Vode."
        I konobar mu dade èašu vode. Kad popi vodu, jadnièak zavapi:
        - "HLEBA."
        A konobar æe:
        - "Crni, beli, tost, dvopek..."
        Jadnik samo prozbori:
        - "Hleba" i konobar mu dade da jede.
        Progutavši hleb, èovek viknu:
        - "JAJA."
        Konobar ponudi:
        - "Barena, na oko, tvrdo kuvana, kajganu..."
        A èovek procedi: "POÈEŠI."

        ___________________________________________________________________
        muskarci imaju problem za svako rjesenje 29.gif

        08-21-2006 23:06 buckuris is offline Posalji email za buckuris Pregledaj poruke od buckuris Dodaj buckuris u listu prijatelja
        buckuris buckuris is a Female
        buduca bahra :)




        Poruka: 2084
        Location: SFRJ Njemacka

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        ZENE S KOJIMA SE NE TREBA ZENITI JER IMAJU LOSE NAVIKE
        - Blagajnice
        - Molim, platite unaprijed

        - Lijecnice
        - Slijedeci molim, koji je na redu

        - Apotekarke
        - Tri puta dnevno poslije jela

        - Uciteljice
        - Vrlo dobro, ponovite jos jednom

        - Kondukterke
        - Sredina guraj naprijed, jos ima mjesta da udju i ova dva

        - Telefonistice
        - Svrsite proslo je tri minute


        35.gif

        ___________________________________________________________________
        muskarci imaju problem za svako rjesenje 29.gif

        08-21-2006 23:08 buckuris is offline Posalji email za buckuris Pregledaj poruke od buckuris Dodaj buckuris u listu prijatelja
        buckuris buckuris is a Female
        buduca bahra :)




        Poruka: 2084
        Location: SFRJ Njemacka

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Posle prvog izlaska odveo momak devojku kolima u obliznji sumarak .Krenuli se oni ljubiti i vatati kad devojka:
        - "Izvini ali ja sam nevina a ne bih to ovde da izgubim."
        - "Dobro", kaze momak: "ali ja sam jako napaljen. Moraces mi barem izdrkati."
        - "A kako se to radi?", pita ga devojka.
        - "Jesi li ikad muckala Coca-Colu?"
        - "Jesam!", odgovori ona.
        - "E to sad isto radi i sa mojim malisom."
        Krene devojka raditi posao gore-dole. Mucka ona mucka kad posle izvesnog vremena poce momak da se dere kao lud od bolova.
        - "Sta ti je?", upita ga devojka.
        - "Skloni palac s vrha!"

        ___________________________________________________________________
        muskarci imaju problem za svako rjesenje 29.gif

        08-21-2006 23:09 buckuris is offline Posalji email za buckuris Pregledaj poruke od buckuris Dodaj buckuris u listu prijatelja
        nidze veze nidze veze is a Female
        miss foruma '05


        Poruka: 4765
        Location: na stolu

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        nakon ''cijepanja '' srbije i cg kzu da bise mogla cg ''pripojit'' BIH

        i tad bi se nasa lijepa zvala



        Crna Bosna Gora Hercegovina 13.gif 13.gif 13.gif

        ___________________________________________________________________

          Ljudi su, opcenito,
          nalik na pse koji pocnu lajati
          cim izdaleka zacuju
          lajanje drugih pasa.

        08-21-2006 23:10 nidze veze is offline Posalji email za nidze veze Pregledaj poruke od nidze veze Dodaj nidze veze u listu prijatelja
        buckuris buckuris is a Female
        buduca bahra :)




        Poruka: 2084
        Location: SFRJ Njemacka

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Vojnik primio pismo od svoje djevojke u kome piše:
        Dragi Roberte!
        Ja ne mogu ovako i dalje. Ova daljina koja je izmeðu nas je prevelika. Ja moram takoðe priznati da sam te èetiri puta prevarila, od kako si ti otišao. I sve to nije u redu za nas oboje. Izvini! Molim te, pošalji mi nazad moju sliku koju sam ti dala. Pozdrav, Marina."
        Vojnik, sav potresen ovim pismom, ode do svojih kolega i zatraži od njih slike, koje su mu oni mogli dati, njihovih djevojaka, sestara, rodica, tetki... Zajedno sa Marininom slikom stavi sve te slike lijepih djevojaka u jednu veliku kovertu, sveukupno 57, i napiše pismo:
        Draga Marina!
        Žao mi je, ali ja ne znam više ko si ti. Molim te, pronaði svoju sliku i uzmi, a ostale mi pošalji nazad. Pozdrav, Robert.
        __________________

        ___________________________________________________________________
        muskarci imaju problem za svako rjesenje 29.gif

        08-21-2006 23:12 buckuris is offline Posalji email za buckuris Pregledaj poruke od buckuris Dodaj buckuris u listu prijatelja
        buckuris buckuris is a Female
        buduca bahra :)




        Poruka: 2084
        Location: SFRJ Njemacka

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Otisao Mujo u lov na zeceve. Nanisani jednog zeca, zec utece, a oko koje ga je pratilo, ostane u X-polozaju. Naidje drugi zec, i sad Mujo nanisani drugim okom. I ovaj utece, te Muji i drugo oko koje ga je pratilo, zavrsi u X-polozaju. I tako Mujo postade razrok. Haso i Sujo, kad videvsi Muju tako zrikavog, odmah nazvase doktora. Doktor im rece: - "Nista vi ne brinite. Samo mu stavljajte jaja na oci svaki dan, i bice sve u redu." Par dana kasnije sreo doktor Hasu i Suju, pa ih upitao kako Mujine oci. Haso i Sujo odgovorise: - "Mujo umro." - "Kako umro???" - "Pa, vi ste nam rekli da mu stavljamo jaja na oci. Mi teglili, i teglili, ali od pupka dalje nije htelo!"

        ___________________________________________________________________
        muskarci imaju problem za svako rjesenje 29.gif

        08-22-2006 00:40 buckuris is offline Posalji email za buckuris Pregledaj poruke od buckuris Dodaj buckuris u listu prijatelja
        buckuris buckuris is a Female
        buduca bahra :)




        Poruka: 2084
        Location: SFRJ Njemacka

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Dojde beogradjanka kod ginekologa. Namjesti se fino na onaj racvasti lezaj uto stize doktor i taman poceo pregled tj. uprljo ruke kada mu zvoni telefon koji se nalazi na natkasni pored lijeve ruke. "Izvinite" kaze doktor "samo da se javim" ne izvadivsi desnu ruku. "E cao" kaze doktor "gdje si? Aha slusaj sada ides pravo (gestikulira rukom koja mu je slobodna tj. koja ne drzi telefon) dodjes do semafora skrenes desno kod prvih trafika ides polukruzno lijevo dodjes do Slavije napravis krug na kruznom skretanju i tu si evo da ti ponovim jos jednom" i on ponovi isto i spusti slusalicu. Okrece se put zene kojoj su oci na pola koplja i sva je gola voda. Pita je "dali vam je dobro" na sta ce zena "dobro mi je dobro samo ako moze jos jedan krug oko Slavije".........

        ___________________________________________________________________
        muskarci imaju problem za svako rjesenje 29.gif

        08-22-2006 00:44 buckuris is offline Posalji email za buckuris Pregledaj poruke od buckuris Dodaj buckuris u listu prijatelja
        R2-D2 R2-D2 is a Male
        BUKACHAAAAA


        Poruka: 5594
        Location: La La Land

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        PreseliJo se Mujo u New York i nasao stan na Menhetnu u jednom od nebodera...

        Prva noc...taman lego...kad zadje muzika klepat i tako sve do jutra...
        Ujutro dopozdilo Muju i na vrata od komshija...kad Mick Jagger otvori...
        Sta je bilo Mujo...??? Ma jebete me sa tom muzikom...kaze muja...
        Evo imamo generalnu...imamo koncert ubrzo pa probamo...

        Sutra navece opet ista prica...opet isti izgovor ...imamo generalnu......i tako 3 noci za redom...
        Cetvrta noc....ma nije muzika ni pocela...nedje oko ponoci...a Mujo se fino skinu go...uze kitu u ruke i podje drkat....Pokuca na vrata...Otvori MIck...kaze...sta bola mujo radis...
        E VOVO JE GENERALNA...
        sutra cu vam svima jebat mater !!!!

        ___________________________________________________________________
        I am sick,demented,perverted,arogant,sarcastic egomaniac and I am a living god ..
        Sha-Shi is my name..and off course,

          I do piss excellence in the morning..

        08-28-2006 19:19 R2-D2 is offline Pregledaj poruke od R2-D2 Dodaj R2-D2 u listu prijatelja
        taxi taxi is a Male
        Liska mjeseca avgusta




        Poruka: 18170
        Location: M&R

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        dobar,Robote ,dobarrr 13.gif 13.gif

        ___________________________________________________________________

          08-28-2006 19:54 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
          taxi taxi is a Male
          Liska mjeseca avgusta




          Poruka: 18170
          Location: M&R

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Dosao Mujo kod doktora i kaze : ja neki dan sa posla kuci ,kad moja Fata u krevetu sa Suljom,guze li se ,guze.Ja pitam sta je to,kazu oni:ooo,Mujo,hajde sjedi da popijemo kafu.I popijemo mi kafu.Sutradan isto ,ja dodjem ,oni se guze , i opet ,haj Mujo sjedi da popijemo kafu.`Sljedeci dan ,isto.Guze se ,ja pitam ,sta je to : hajde Mujo da popijemo kafu.
          Doktor kaze : pa dobro ,sto si dosao meni ,to ti je za bracnog savjetovalista ,nije za doktora??
          Ama doktore ,dosao sam da te pitam : hoce li mi skoditi tolika kafa ???

          ___________________________________________________________________

            08-28-2006 19:58 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
            nidze veze nidze veze is a Female
            miss foruma '05


            Poruka: 4765
            Location: na stolu

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            dos'o Mujo kuci i nosi zeca


            Fato...de napravi riblju corbu


            -bola mujo ..riblju chorbu od zeca?!!!


            sta je moja..kad mogu srbi od jelena napravit jelen- pivo...sto ne mozes ti od zeca riblju corbu 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

            ___________________________________________________________________

              Ljudi su, opcenito,
              nalik na pse koji pocnu lajati
              cim izdaleka zacuju
              lajanje drugih pasa.

            08-29-2006 23:41 nidze veze is offline Posalji email za nidze veze Pregledaj poruke od nidze veze Dodaj nidze veze u listu prijatelja
            podhum1 podhum1 is a Male
            moforaja


            Poruka: 2380
            Location: na velikom sokolu

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            pita fata muju sta si po zanimanju

            kaze mujo agromuzicar

            pa sta i gdje radis pita fata

            kaze mujo cuvam ovce i sviram frulu 13.gif 13.gif 13.gif

            ___________________________________________________________________
            biti ili ne biti pitanje je koga 13.gif 13.gif 13.gif

            08-29-2006 23:45 podhum1 is offline Posalji Email za podhum1 Pregledaj poruke od podhum1 Dodaj podhum1 u listu prijatelja
            trambulin trambulin is a Male
            moforaja


            Poruka: 2260
            Location: mostar

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            ceka perica na stepenicama babysittera
            ide pajdo 2 metra u njemu i metar preko ledja
            ciko jeste li vi moj babysitter
            nisam sine ja sam ti motherfucker

            ___________________________________________________________________
            masta umire zadnja

            08-30-2006 08:14 trambulin is offline Pregledaj poruke od trambulin Dodaj trambulin u listu prijatelja
            Stranica (277): « prva ... « prethodna 82 83 84 [85] 86 87 88 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
            Postavi novu temu Odgovori
            Go to:
            preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com