Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » OLIMPOVE PRIČE » Potocic maleni » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Olimp Olimp is a Male
rodjeni




Poruka: 753
Location: Zagreb

Potocic maleni Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Nisam nikakav ribolovac. Cak niti ribu ne jedem cesto. Volim pojesti riblji paprikaš, neke ribe koje se uspiju nabaviti na tržnici, pretežno morske, rijecne kada i ako uspijem nabaviti i tu završava sva prica o ribama što se mene tice. Ali zato volim slaninicu, cvarke, kulen i njegovu seku, švarglin ....

Volim i ici u prirodu i bivakovati u njoj. Volim kada voda protice pored mjesta gdje se nalazim, ali volim i ploviti vodom...



















...ploviti u tišini, bez buke motora, ploviti lagano veslajuci, ploviti i "razgovarati" sa rijekom, osluškivati njene price, njen žubor, povremeno pracikanje riba u vodi, mirisati mirise koji vladaju na rijekama ...














___________________________________________________________________

    01-10-2011 19:12 Olimp is offline Posalji Email za Olimp Homepage of Olimp Pregledaj poruke od Olimp Dodaj Olimp u listu prijatelja
    Olimp Olimp is a Male
    rodjeni




    Poruka: 753
    Location: Zagreb
    pokretac teme Thread Started by Olimp

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Kada mi vrijeme dozvoli volim zaci i u planinu, obici planinske potoke koji vragolasto žubore i živahno preskakuju sa kamena na kamen, bistre i hladne u kojima "caruju" pastrve ....


















    ... pored takvih potoka je i zrak drugaciji, nekako oštriji, prodorniji, natopljen mirisima crnogoricnih šuma, sa izrazitim jakim mirisima planinskoga, mirišljavog cvijeca jarkih boja ...














    ___________________________________________________________________

      01-10-2011 19:13 Olimp is offline Posalji Email za Olimp Homepage of Olimp Pregledaj poruke od Olimp Dodaj Olimp u listu prijatelja
      Olimp Olimp is a Male
      rodjeni




      Poruka: 753
      Location: Zagreb
      pokretac teme Thread Started by Olimp

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ... i sam pogled na rijecni tok takvih malenih, živahnih, brzih potocica odmara živce, puni "životne baterije", rasterecuje nas od nagomilanih briga, obaveza, problema, neugodnih ljudi i razgovora sa njima ...


















      ... dok citate ovaj tekst, prošecite i vi koritom jednoga takvoga potocica. Ugasite cigaretu (ako ste pušac) i nemojte je zapaliti barem dok ovo pregledavate, meni za dušu. Zamislite sebe u ulozi šetaca i opustite se ...














      ___________________________________________________________________

        01-10-2011 19:13 Olimp is offline Posalji Email za Olimp Homepage of Olimp Pregledaj poruke od Olimp Dodaj Olimp u listu prijatelja
        Olimp Olimp is a Male
        rodjeni




        Poruka: 753
        Location: Zagreb
        pokretac teme Thread Started by Olimp

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        ... a kada si odmorite oci otvorite si jednu pivcu i onako sa guštom, iz meraka polagano je ispijajte uživajuci u njenom okusu, njenoj hladnoci , ali nemojte cigaretu još zapaliti dok god ne popijete cijelu pivcu....

        Ako vas bude zanimalo gdje sam vas to vodio nastavite dalje do kraja, a kada to sve pregledate, ostavite cigarete kod kuce i prošecite se malo vani da udahnete svježi zrak. Trebati ce vam poslije ove virtualne šetnje koritom potocica malenog...











        bar_dan.gif zivjeli.gif zivjeli.gif

        ___________________________________________________________________

          01-10-2011 19:14 Olimp is offline Posalji Email za Olimp Homepage of Olimp Pregledaj poruke od Olimp Dodaj Olimp u listu prijatelja
          metallica metallica is a Male
          moforaja




          Poruka: 8228
          Location: CH.WILLA(uglavnom)

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          woow prelijepo je zaista 10.gif

          ___________________________________________________________________

            01-10-2011 21:48 metallica is offline Posalji email za metallica Pregledaj poruke od metallica Dodaj metallica u listu prijatelja
            Muntahta Muntahta is a Female
            moforaja




            Poruka: 8353
            Location: Tamo gdje je moja dusa.

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Olimp,sve Tvoje price sam sa posebnim zadovljstvom procitala i "vidjela".U svakoj ljepota i smiraj.Vracanje iskonu.Hvala da si odlucio sve ovo podijeliti sa nama.

            ___________________________________________________________________
            Prestani brinuti o tome ko te ne voli
            ko ima vise ili ko sta radi.
            Umjesto toga pocni cijeniti odnose sa onima koji te vole.

            01-13-2011 23:02 Muntahta is offline Pregledaj poruke od Muntahta Dodaj Muntahta u listu prijatelja
            green green is a Male
            Super Moderator


            Poruka: 7086
            Location: BiH

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Prelijepe fotke, a mora da je super neki fotoaparat, tonovi, boje, oštrina slike, sve za 10.

            ___________________________________________________________________

              01-13-2011 23:44 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
              Olimp Olimp is a Male
              rodjeni




              Poruka: 753
              Location: Zagreb
              pokretac teme Thread Started by Olimp

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Nije to nekakav profi foto aparat. Tada sam snimao sa Samsungom od 10.2 mp ili tako nešta. Bio sam prezadovoljan njime sve dok mi se nije pokvario, tj, ušlo je vjerojatno prljavštine u njega zbog èestoga korištenja na terenu. Posljedica toga je bila da se objektiv nije htio izvuæi i popravak je koštao skoro koliko i nov aparat tako da ga nisam popravljao.

              Sada koristim Olympusa sa kojime nisam zadovoljan. Daje lošije fotografije od Samsunga, ali šta se može. "Koliko para toliko i muzike"

              Za uvjete višednevnoga boravka u rijeènome koritu ipak treba biti puno kvalitetniji fotoaparat, ali si ga ne mogu priuštiti. No i ovo je sasvim dovoljno za moj amaterizam i moj æef. 26.gif

              ___________________________________________________________________

                01-14-2011 14:20 Olimp is offline Posalji Email za Olimp Homepage of Olimp Pregledaj poruke od Olimp Dodaj Olimp u listu prijatelja
                pasha pasha is a Male
                Super Moderator




                Poruka: 9503
                Location: uh jebo te

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                ovo je odlicno sta bih bilo da imas jos bolji 10.gif
                culi bih i prirodu kako sapuce 01.gif

                ___________________________________________________________________

                  neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
                Oscar Wilde

                01-14-2011 17:27 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
                abraxas abraxas is a Male
                moforaja




                Poruka: 6999
                Location: Jazzbina Abraxas

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                Nije do aparata nego do oèiju koje gledaju.

                01-14-2011 18:06 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
                nove poruke | aktuelne teme | forum
                Postavi novu temu Odgovori
                Go to:
                preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com