Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » LISKALUCI » koja je razlika izmedju babe na svadbi i zrinjskog u eUropi? » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (8): [1] 2 3 4 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
el-tozzinjo el-tozzinjo is a Male
majkin fakin




Poruka: 2333
Location: on island, located on Dharma: station number 6 - the Orchid.

koja je razlika izmedju babe na svadbi i zrinjskog u eUropi? Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

baba odigra barem dva kola :)))

08-24-2010 19:59 el-tozzinjo is offline Pregledaj poruke od el-tozzinjo Dodaj el-tozzinjo u listu prijatelja
GARAVUSA GARAVUSA is a Female
Misiica ljeta 07




Poruka: 8664
Location: Holland

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

___________________________________________________________________

    NIJE LAKO BITI JA ! ! !

08-24-2010 20:11 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
klaudija
SexNepoznat



Poruka: 589

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

baba odigra barem dva kola,za razliku od nene koja uopæe ne ide u Europu,ona ostane u Blagaju, Podveležju.......

08-24-2010 21:40 klaudija is offline Pregledaj poruke od klaudija Dodaj klaudija u listu prijatelja
el-tozzinjo el-tozzinjo is a Male
majkin fakin




Poruka: 2333
Location: on island, located on Dharma: station number 6 - the Orchid.
pokretac teme Thread Started by el-tozzinjo

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

klaudija, sjecas se one parole? ona glasi "velez do groba" a ne "velez do rata" 18.gif

ne idete vi u europu, idete do srbije, kipra i ovih predkola...borusija, derby, hearts, belenenses....to su klubovi..a ne neki..kako se zovu ovi sad poslednji, zaboravih. sjecam se jedino dudelanza. partizan me sramota da spominjem :)

08-24-2010 21:50 el-tozzinjo is offline Pregledaj poruke od el-tozzinjo Dodaj el-tozzinjo u listu prijatelja
klaudija
SexNepoznat



Poruka: 589

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

SANEL,MILI,EMIR,DŽENAN,EDIN,ASIM,ADNAN,ADMIR,JASMIN,NERMIN,ELVIR,DŽENAN,A
MER,RIAD,MUSTAFA,AMER,ADIN,ADIL,ARMEL,MIRZA,DŽEVDET........to ti je danjašnji Velež...---,a gore si izostavio Tatran,Spartak,Rapid,Tvente,Vitošu,Sion itd.,to ti je pravi Velež...sumnjam da si ga volio više od mene

08-24-2010 22:05 klaudija is offline Pregledaj poruke od klaudija Dodaj klaudija u listu prijatelja
el-tozzinjo el-tozzinjo is a Male
majkin fakin




Poruka: 2333
Location: on island, located on Dharma: station number 6 - the Orchid.
pokretac teme Thread Started by el-tozzinjo

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

izvini , ako ti je to jedini argument onda mozes ga slobodno komsijskom aka susjedskom macku okaciti o rep.
velez je i jazo djurasovic na klupi, ako vec brojimo krvna zrnca. velez je i mali milan knezevic , iz beograda koji je prosle godine igrao.
a sad da ja tebe pitam nesto posto brojis krvna zrnca i nesumnjivo si ponosna na "multietnicnost" zrinjskog - koliko igraca i clanova strucnog staba navija za taj isti klub u kojem igra?

a i kad spominjes dzevdete i mustafe i amere i adine i milije i emire...ja sam ponosniji na sanela, riada, adnana, jasmina i ostale koji nose petokraku nego na ove placenike koje njihovi navijaci pozdravljaju sa crnim transparenitima i visokom desnom rukom uz veliko U na ultras zastavi...mogu se zvati i hrvoje i srboljub i hafiz, ali od mene poshtovanje nikad ence dobiti.

pa da te pitam, kad vec "SUMNJAS da sam velez volio vise od tebe" ..evo dva pitanja:

1. zasto si ga prestala voljeti? jesu li promijenili dresove u zelenu boju? jesu li stavili polumjesec i zvijezdu na grb? je li zabranjeno nekoj naciji igrati u velezu? koji je razlog sto si izdala svoju ljubav i okrenula joj ledja, kad si ga vec toliko voljela (mada od mene nisi vise sigurno, ja imam i materijalne dokaze da ga vise volim, idi na youtube pa rpeslusaj pjesme malo) ?

2. ako si uzvikivala "velez do groba" a nisi hvala Bogu umrla...zasto je onda velez do groba promijenjeno u velez do rata?

08-24-2010 22:26 el-tozzinjo is offline Pregledaj poruke od el-tozzinjo Dodaj el-tozzinjo u listu prijatelja
GARAVUSA GARAVUSA is a Female
Misiica ljeta 07




Poruka: 8664
Location: Holland

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Toza jeko ova ljakse 29.gif

___________________________________________________________________

    NIJE LAKO BITI JA ! ! !

08-24-2010 22:52 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
el-tozzinjo el-tozzinjo is a Male
majkin fakin




Poruka: 2333
Location: on island, located on Dharma: station number 6 - the Orchid.
pokretac teme Thread Started by el-tozzinjo

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ee moja garavusa...je ko OVA ili je ko OVAJ?

hoces da ti kazem kako ce se ovo nastaviti?

prvo ce tozza pogledati postove ove forumasice...i vidjeti zapanjujucu slicnost sa nekim starijim "ghost nickovima"(fantomskim nickovima koje koriste vec registrovani forumasi).

zatim ce podjebvanje biti obostrano na kulturnoj razini.

onda ce ova forumas/ica malo izgubiti nerve i pokazati svoj nivo, uvrijedama po tozzi kako je tozza cetnik. kad joj to ne upali, onda ce reci da je narkoman. kad joj ni to ne upali, onda ce reci - klosaru jedan, dolazis u mostar ko jado, evo dacu ti ja dvaesku pa da pojedes te peksimete o kojima stalno pricas a i da ostanes jedno par dana ako razvuces dvaes maraka, sto tebi ko klosaru nije problem".

nakon toga ce se tozza zaliti moderatorima foruma govoreci kako je to u stvari ghost nick.

moderatori ce stati na stranu ghost nicka i slati poruke na forum kako je tozza opterecen jer u svakom slicnom pisanju vidi ghost nick.

sledece sto ce se desiti je da ce tozza isprozivati i pristrasne moderatore i pojedine clanove i to im bas onako fino spustiti kako do dana danasnjeg to ne bi zaboravili.

nakon toga ce, po principu sile - banovati tozzu.

naravno, treba li da spomenem da se nakon tozzinog banovanja stvarno ispostavilo da se iza tog nicka krila druga osoba, tj da je to bio ghost nick? opet tozza u pravu. to mi prerasta u naviku :)

eee ali uvijek u zivotu sve dodje na svoje. onda ce, nakon godinu dana tozza u mostaru, na jednom desavanju u jednom restoranu sresti tu divnu ekipicu. u toj ekipi bice i osoba koju je tadasnji ghost nick izvrijedjao na sve moguce nacine, javno govoreci o njenoj bolesti i jos neke stvari iz privatnog zivota. ta osoba ce se , naravno, sa ghost nickom srdacno pozdraviti, kao i ostali koje je nazivao balijama, intelektualno inferiornim itd. naravno, da naglasim da je u drustvu za stolom bilo i finih ljudi.

i onda ce tozza, raznjezen sto ih vidi kako se svi vole poslati turu pica i malo peksimeta za njihov sto da zameze. htio im je i taxije zvati za do kuce, u zamjenu za onu dvaesku koja mu je obecana.

avaj, nazalost, cak i nakon sto ih je najeo i napio - nije dobio dvaesku ovaj siroti klosarski narkoman :( smrc.

ali ta mu dvaeska i ne treba.sudeci po tome kako su peksimeti i meza nestali sa stola, njima je potrebnija.

zakljucak - to sto se ne prezivam daniels ne znaci da nisam dzek za neke 18.gif


eto ti scenarija garavuso..mozda se i ponovi, ko zna :)))))))

08-24-2010 23:48 el-tozzinjo is offline Pregledaj poruke od el-tozzinjo Dodaj el-tozzinjo u listu prijatelja
klaudija
SexNepoznat



Poruka: 589

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

E sad polako:Jazo Ðurasoviæ na klupi Veleža??Nešto kao Taramba Skoèajiæ na klupi Zrinjskog a sad trener mlaðih kategorija...šta hoæu da kažem-struènost im je takva da jedini klubovi gdje mogu trenutaèno raditi su Velež za Jazu a Zrinjski za Tarambu.
Idemo dalje;spominješ tog Kneževiæa iz Beograda onda bi morao znati za Mitroviæa,Nikoliæa,Miloševiæa,Rajoviæa,Ðuriæa,Žuržinova,Žižoviæ
a i inih koji su zadnjih godina igrali za Zrinjski.
Što se tièe pitanja koliko igraèa i èlanova struènog štaba navija za Zrinjski evo odgovora:Baloteli nikad nije navijao za Inter ali je igrao za njega,Cleo(brazilac)-partizan,dade veèeras 2 gola .sumnjam da navija za Partizan ali ga poštuje kao poslodavca.Znaš koliko je raje iz Sokola prešlo u Aluminijski,bolja plata bila.
Što se tièe petokrake,stvarno izlišno komentirati-koliko ja znam(a znam dostatoga)istu su zadržali predstavnici Sjeverne Koreje i èini mi se CSK iz Moskve.Toliko o tome.Dizanje desne ruke i veliko U ja još ne vidjeh od stvarno dobre navijaèke skupine "ultras" a znam da je službena dobrodošlica u Vrapèiæima ."sellam alejkum"
Nego dragi prijatelju kad drugi put doðeš u Mostar,svrati malo i na Balinovac,Kovaènice,Aveniju,Rudnik, mani se starog grada i jedne istine.Srdaèan pozdrav.

08-24-2010 23:50 klaudija is offline Pregledaj poruke od klaudija Dodaj klaudija u listu prijatelja
Nikifor Nikifor is a Male
brato


Poruka: 737

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Klaudija fino_receno.gif NosteDjavo.gif

08-24-2010 23:50 Nikifor is offline Posalji Email za Nikifor Homepage of Nikifor Pregledaj poruke od Nikifor Dodaj Nikifor u listu prijatelja AIM Screenname: - YIM Screenname: -
taxi taxi is a Male
Liska mjeseca avgusta




Poruka: 18170
Location: M&R

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

klaudija,pusti ti tozu.... nego,hoæe li biti ubrzo " klaudijin podvarak" ?
Gledaj ošta živiš,jebo zrinjski i Velež. 01.gif
Snaga na usta ulazi. 10.gif

___________________________________________________________________

    08-25-2010 00:02 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
    el-tozzinjo el-tozzinjo is a Male
    majkin fakin




    Poruka: 2333
    Location: on island, located on Dharma: station number 6 - the Orchid.
    pokretac teme Thread Started by el-tozzinjo

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od klaudija:

      E sad polako:Jazo Ðurasoviæ na klupi Veleža??Nešto kao Taramba Skoèajiæ na klupi Zrinjskog a sad trener mlaðih kategorija...šta hoæu da kažem-struènost im je takva da jedini klubovi gdje mogu trenutaèno raditi su Velež za Jazu a Zrinjski za Tarambu.
      Idemo dalje;spominješ tog Kneževiæa iz Beograda onda bi morao znati za Mitroviæa,Nikoliæa,Miloševiæa,Rajoviæa,Ðuriæa,Žuržinova,Žižoviæ
      a i inih koji su zadnjih godina igrali za Zrinjski.
      Što se tièe pitanja koliko igraèa i èlanova struènog štaba navija za Zrinjski evo odgovora:Baloteli nikad nije navijao za Inter ali je igrao za njega,Cleo(brazilac)-partizan,dade veèeras 2 gola .sumnjam da navija za Partizan ali ga poštuje kao poslodavca.Znaš koliko je raje iz Sokola prešlo u Aluminijski,bolja plata bila.
      Što se tièe petokrake,stvarno izlišno komentirati-koliko ja znam(a znam dostatoga)istu su zadržali predstavnici Sjeverne Koreje i èini mi se CSK iz Moskve.Toliko o tome.Dizanje desne ruke i veliko U ja još ne vidjeh od stvarno dobre navijaèke skupine "ultras" a znam da je službena dobrodošlica u Vrapèiæima ."sellam alejkum"
      Nego dragi prijatelju kad drugi put doðeš u Mostar,svrati malo i na Balinovac,Kovaènice,Aveniju,Rudnik, mani se starog grada i jedne istine.Srdaèan pozdrav.


    lijepo je vidjeti da se kao zensko dobro razumijes u nogomet. rijetki su to slucajevi. cak i partizan gledas i ligu prvaka. pratis i inter. vrlo specificno za djevojku. a vidim znas i dosta toga. aferim. skromnost nikad nije bila vrlina. lijepo je vidjeti ili makar citati svestranu djevojku :)

    a ako nisi vidila U kod ultrasa, onda pretpostavljam da zivis daleko od mostara. u mostaru jedino stivi vonder (oke, i smiljko sagolj, izvinjavam se) ne bi mogao da vidi U na zidovima i grafite za dom spremni, uz potpis "ultras".
    nego kad vec spom injes ultras, hm..uvijek me bunilo - cemu crni transparenti? je li rezervna boja zrinjskog - crna? je li im mozda ima ista crno u grbu? odakle crne zastave kod ultrasa? de mi molim te odgovori i na ovo :)
    a nesto ne znam za sellam alejkum kod red army...u danasnje vrijeme tehnologije sve se moze naci na youtube, osim severininog uradka i billa i monice..ali i za to postoje drugi kanali da se nadje :)

    sto se tice avenije, vise sam u njoj nego na starom gradu. pitaj raje :) doduse, znas li sta me buni, klaudija? sto se na lijevoj strani sa onim plavim tablama ne mogu izgubiti. jednostavno znam gdje je titova, gdje je lacina, gdje je fejiceva.

    a znas li ti gdje je avenija, klaudija? ja koliko znam, nema je vise u mostaru...

    mani se jedne istine., pozdrav i tebi od cika tozze

    ps. pozdravi mi tarambu. reci mu da su danilovi dobro a da je pige u americi. i plati mu pice, reci da je od danila i pigeta...a ja cu ti se vec oduziti peksimetima kad dodjem na aveniju, pardon..kralja / kneza whoever...

    kiss.

    08-25-2010 00:40 el-tozzinjo is offline Pregledaj poruke od el-tozzinjo Dodaj el-tozzinjo u listu prijatelja
    berber berber is a Male
    moforaja


    Poruka: 4421
    Location: Na Tepi

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Ova Klaudija mi lici na bivsu zenu od Hame sa Kovacnica!!

    ___________________________________________________________________
    nema vise ni tepe

    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane berber dana 08-25-2010 u 01:31.

    08-25-2010 01:30 berber is offline Pregledaj poruke od berber Dodaj berber u listu prijatelja
    el-tozzinjo el-tozzinjo is a Male
    majkin fakin




    Poruka: 2333
    Location: on island, located on Dharma: station number 6 - the Orchid.
    pokretac teme Thread Started by el-tozzinjo

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od klaudija:

      Što se tièe petokrake,stvarno izlišno komentirati-
          istu su zadržali predstavnici Sjeverne Koreje i èini mi se CSK iz Moskve.Toliko o tome


        majku mu..kako je taj zivot pokvaren!!!! uvijek kad hocemo da se pohvalimo kako znamo dosta toga, negdje kiksnemo 28.gif

        ne trebas ici klaudija do sjeverne koreje, mozes u komsiluk...sjeti se 11:1 u dvije utakmice prije par godina u pretkolima evropskih kupova... i tu su dominirali igraci sa petokrakom na grbu...

        da te podsjetim:
          bBMxaPHEblQ


        evo im i grba, ako si ga zaboravila:


        a u komsiluku aka susjedstvu im je i evropski i svijetski klupski sampion. jos jedna petokraka


        kao sto vidis, ne znas dosta toga, moja klaudija....ali nema veze, platim ti peksimete kad dodjemna aveniju amer.gif

        broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane el-tozzinjo dana 08-25-2010 u 01:56.

      08-25-2010 01:55 el-tozzinjo is offline Pregledaj poruke od el-tozzinjo Dodaj el-tozzinjo u listu prijatelja
      sara sara is a Female
      moforaja




      Poruka: 5288
      Location: bogu za ledjima

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od klaudija:

        baba odigra barem dva kola,za razliku od nene koja uopæe ne ide u Europu,ona ostane u Blagaju, Podveležju.......


      Zar je ostala nena u Hercegovini da nisu usle u Evropu i to jos 1993.... ONE NISU HTJELE ALI ETO EVROPA IH PRIMI.....

      ___________________________________________________________________
      Drzite srecu kao pticu: sto njeznije i lakse ?Bude li se osjecala slobodnom ostace Ti rado u ruci" 33.gif

      08-25-2010 03:43 sara is offline Pregledaj poruke od sara Dodaj sara u listu prijatelja
      green green is a Male
      Super Moderator


      Poruka: 7086
      Location: BiH

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Ma ovaj

        Klaudija Šifer
      je muškarac 100%.

      08-25-2010 03:46 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
      tvrancic tvrancic is a Male
      moforaja




      Poruka: 5028
      Location: Umag - Mostar

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Tozza, samo se nadam da kad veæ znaš cijeli scenarij dešavanja, da neæeš upasti na istu navlakušu 10.gif 33.gif 33.gif

      ___________________________________________________________________

        08-25-2010 08:03 tvrancic is offline Posalji email za tvrancic Pregledaj poruke od tvrancic Dodaj tvrancic u listu prijatelja
        RIO RIO is a Male
        bice nesto od mene




        Poruka: 452
        Location: Tamo gdje je sunce najljepse, i gdje protice zelena ljepotica...

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Ljudi samo kulturno nemojte vi nesto brezobrazno reci Klaudiji...

        ___________________________________________________________________
        Gle, ko bi rek'o, ja sjedim sasvim sam ko zatocenik svoje sugestije, svjestan da bez nje ja propadam i nestajem brzinom svjetlosti....

        08-25-2010 08:24 RIO is offline Homepage of RIO Pregledaj poruke od RIO Dodaj RIO u listu prijatelja
        gizenga57 gizenga57 is a Male
        samo sto nisam




        Poruka: 1099
        Location: nederland

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        sinoc gledah dokumentarac o foklandskom ratu

        za engleze su nastupali SKOTSKA GARDA, WELSKA BRIGADA, ODRED GURKA, SAS-britanci
        mogu nabrojati i slicne primjere iz drugih visenacinalnih drzava kao sto su turska ili austrougarska bile ...
        ne trebam reci da su vise bitaka i ratova dobili nego izgubili.....ko zna na sto bi to licilo da su gurali multieticnost pa da irce budev skotske gajde i da gurke umjesto jutarnjeg caja piju irsko pivo...o zastavama da ne govorim
        o cemu se radi
        O PRINCIPU RAZLICITOSTI I PRIZNAVANJU ISTIH I DAVANJE IM PROSTARA

        JA NE VIDIM RAZLOGA ZASTO ZRINJSKI NE BI BIO HRVATSKI A VELEZ BOSNJACKI KLUB....I ZASTO BI SE ZA TO IMAO NEKO STIDJETI ILI NEKOME PRAVDATI....PRIMJERA ZA TAKVO STO MEDU FUDBALSKIM KLUBOVIMA JE BEZBROJ
        I SVI TI KLUBOVI KOJI SU OSNOVANI NEKADA NA PRINCIPIMA OVOG ILI ONOG SVETONAZORA NEMAJU NISTA PROTIV DA ZA NJIH IGRAJU DRUGE VJERE <NACIJE,RASE... SELTIC NIJE POSTAO PROTESTANTSKI STO JE ZA NIH ZABIJAO GOLOVE PROTESTANT VENEGOR VAN HESELINK NITI SU GA NAVIJACI ZBOG TOGA MANJE VOLJELI ...

        ZNAM DA JE U TOM SLUCAJU u mostarskoj perpektivi VELIKI PROBLEM ime,OSTAVSTINA,, ZASLUGE, ZNACAJ i , SIMBOL i SENTIMENTI VEZANI UZ VELEZ...

        kako to prebroditi...po meni lako...
        prihvatiti cinjenicno stanje i priznati pravo izbora...

        i jos slovo o o zvijezdi petokraci....crvenoj
        nije to vise ona KRVLJU ZALIVANA...simbolika se isprala vremenom a sa njom znacaj i ponos onih koji je nose....samo jedna zvijezda u moru folklora....
        davno su prosla vremena da igraci ne bi zamjenili zvijedu za neku zabu, propeta konja, krokodila, ovna ....NI ZA SVE PARE SVIJETA
        PROSLO VRIJEME DAVNO NEPOVRATNO...

        ___________________________________________________________________
        ne boj se ziivota s tobom je raja
        ne boj se smrti idi do kraja

        08-25-2010 09:00 gizenga57 is offline Homepage of gizenga57 Pregledaj poruke od gizenga57 Dodaj gizenga57 u listu prijatelja
        Carmela Carmela is a Female
        vjeciti optimist




        Poruka: 7603
        Location: ja nisam odavle

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Autoru teme samo jedno pitanje...je li tema sluèajno nastala nakon završetka sinošnje utamkmice Partizana? Bez uvrede...ne pratim lokalni poslijeratni nogomet, gadi mi se, previše je politike u njemu.

        ___________________________________________________________________

          Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

        08-25-2010 09:12 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
        Stranica (8): [1] 2 3 4 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
        Postavi novu temu Odgovori
        Go to:
        preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com