Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » LISKALUCI » Mostarac U Svijetu Cudesa » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (10): « prethodna 1 [2] 3 4 5 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
gizenga57 gizenga57 is a Male
samo sto nisam




Poruka: 1099
Location: nederland
pokretac teme Thread Started by gizenga57

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Bilo je to osamdestih.Moj stariji fino protrco i ono jaci nego
sto je pametan ne zna gdje udara od silne energije
i ja prosetam sa njim na masinac da gledam kako raja igraju
lopte-kad vec ne mogu ja da igram-a i za malog ima sirine za trku
Al mali se ne odvaja od mene
Meni pravo drago, pravi babin sin i on voli loptu...
Na povratku kuci pitam ga VOLIS LI IGRATI DA TI TATA KUPI PRAVI FUDBAL
NE VOLIM-sokira me odgovorom
PA ZASTO GLEDAS ONDA KAD IGRAJU....
TAMO MOGU DOBRO NAUCIT DA PSUJEM

i jest tako mi mostarci smo doveli do savrsenstva lajanje
pa se komotno mozemo mjeriti sa najvecim lajavcima sa ekavskog govornog podrucja
Ali svemu dode kraj...
Posto zivimo u kulturnom zapadnom svijetu moje bogaranje,jebavanje i razjebavanje
kvari nebo satkano od bontonskih oblaka, pa i ja odlucih da ne psujem nista vise DO MALOG MISA
U skladu svojih novih htijenja upitah svoju gospodju
ZENO KAD CEMO JA I TI SPAVATI ZAJEDNO...
kaze ona PA SPAVMO SVAKO VECE
MA NISAM MISLIO TO ...VIDIS I SAM DA KULTURNO NE MORES NIKAD DOBIT STA TRAZIS
E jebi se to mislis-lanu ona

___________________________________________________________________
ne boj se ziivota s tobom je raja
ne boj se smrti idi do kraja

01-04-2010 13:44 gizenga57 is offline Homepage of gizenga57 Pregledaj poruke od gizenga57 Dodaj gizenga57 u listu prijatelja
gizenga57 gizenga57 is a Male
samo sto nisam




Poruka: 1099
Location: nederland
pokretac teme Thread Started by gizenga57

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

iz xkurziskog asortimana

IZINITE DA LI STE VI LEZBEJKE??

NISMO MI SMO EXKURZIJA IZ MOSTARA.... 11.gif 11.gif

___________________________________________________________________
ne boj se ziivota s tobom je raja
ne boj se smrti idi do kraja

01-04-2010 14:05 gizenga57 is offline Homepage of gizenga57 Pregledaj poruke od gizenga57 Dodaj gizenga57 u listu prijatelja
gizenga57 gizenga57 is a Male
samo sto nisam




Poruka: 1099
Location: nederland
pokretac teme Thread Started by gizenga57

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Kad sam strugno iz mostara strugno sam u NIzozemsku
jer sa daljine od 2000 kilometara zemlja sira,klomi i johana Krojfa
izgleda ko raj na zemlji
Holandija zemlja svakih sloboda pa i ljudskih,mores svasta rec
mores svakom rec,mores radit sta os....
Aka...jest al u kurcu
Mores sve al si registrovan...
U nas bili samo lopovi neprijatelji drzave registrovani...
Ovdje pored nji jos stranci po skupinama,,narrkomani,prostitutke i njihovi posjetitelji,
kockarnice i njihovi posjetitelji,sve kafane i svaka popijena piva....svr i svak stoji UTEFTEREN

Mogu te tuzit vlastita djeca za zlostavljanje,vlSTITA ZENA ZA PSIHICKO I SEKSUALNO IZRABLJIVANJE I PRISILU, kolegice pa cak i kolege mogu te tuziti ZA SEKSUALNU INTIMIDACIJU ako ihbezobrazno pogledas nize od ociju jer od od NOSNIH I USNIH SUPLJINA PREKO USTA DO PUPKA I SUPKA sve su to SEKSUALNI ORGANI

Elem jednom u drustvu kolega na pauzi u PHILIPSU....sedimo i caskamo
Jedna kolegica holandanka zalijecena narkomanka i tri puta razvodena registrovana nimfomanka bila sa nekom nasom kurvetinom na godisnjem u BOKI KOTORSKOJ
i donijele one predivne panoramske fotke prelijepe BOKE....
ja gledam i velim ETO VIDITE DA MI JUGOVICI NISMO BAS TOTALNI IDIOTI....IMALI SMO SE ZASTO SE BORITI....
Kad ce ti gospoja olandjanka STA HOCES TI SI DOBRO PROFITIRO i pobroja mi ona sve sto imam pa i ono sto bi volio da imam u moje IMANJE

i onda ja njoj smiren kakav sam rekoh
CUJ TO JE ISTO KO KAD BI JA TEBE SILOVAO PA TI NAKON DEVET MJESECI DOBIJES NEZELJENO DIJETE....I ONDA JA TEBI KAZEM STA HOCES DOBILA SI PREDIVNO DJETE
JA NISAM ZELIO BITI OVDJE>>>VI STE NAS PRISILILI NA TO...RAZUMJES

Sutra me zove sef na tapet......SEKSUALNA INNTIMIDACIJA NA RADNOM MJESTU....za to se gubi posao

pa se ti sad operi....koga,od cega....dobro je ne zavrsih u cuzi
Od tad se pasam holandanki kaDA IM U IZLOGU NA GOLIM PRSIMA PISE CIJENA....
DOBAR DAN ZA DOBAR DAN

___________________________________________________________________
ne boj se ziivota s tobom je raja
ne boj se smrti idi do kraja

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane gizenga57 dana 01-04-2010 u 14:25.

01-04-2010 14:24 gizenga57 is offline Homepage of gizenga57 Pregledaj poruke od gizenga57 Dodaj gizenga57 u listu prijatelja
kmosst kmosst is a Male
bice nesto od mene


Poruka: 407
Location: germany

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

evo i od mene, nije liskaluk, ali tu je negdje:

Sie sind ja, ein Kölner
Kad se ovdje nekome predstavljam, najcesce kazem: mostarac. Time je sve receno. Neki poznanici, pogotovo stariji, cesto me znaju zovnuti: hercegovac, a za Svabe i za ostale strance najcesce sam: Bosnier. Nekoliko puta do sada sam iskoristrio porijeklo mog oca pa sam se u zgodnim trenutcima rpredstavio da sam: ljubusak. Ovo pogotovo koristim kad se susretnem sa nekim Hrvatom, a ako je taj jos slucajno hercegovac, onda kazem jos poblize, da sam gracanin, tj sa Gradske, iz jednog malog naselja pored Ljubuskog. Zadovoljstvo mi je kad vidim guku, kako je doticni guta. Gradska je 1993 u roku od 48 sati ispraznjena i upucena preko Zagreba u treci svijet.
Sve ovo o cemu pisem, to sam ja.
Odatle me vuku korijeni i ponosim se sa svim tim. To je moje, to sam ja. A medjusobno pogotovo familijarno sad se nazivamo drugacije. Pogotovo ljeti kade se iskupljamo sa raznih strana svijeta u Mostaru, na odmor i na godisnje vidjenje. Tada obicno kazemo: norvezani stizu krajem juna, a svedjani malo kasnije. Svabe mogu tek od polovine jula, ne mogu prije dobiti Urlaub. A australijanci ove godine ne mogu doci. Nasla se u familiji jedna nova mala australijanka doci ce tek narednog ljeta. Onda planiramo. Bice jedna svadba. Jedan amerikanac zeni jednu podvelesku. Sve ovo prolazi, ali haj ti reci jednoj podveleski da je podveleska. Ona je mostarka od devedeset I druge.
Sve ovo o cemu pisem to smo mi.
Ali jucer sam nakon sesnaest godina i cetiri mjeseca boravka u Njemackoj, u Kelnu prvi put dozivio da mi jedna svabica, jedna starija dama, rodjena Kölnerica (ne kelnerica u nasem smislu), da mi kaze:
Sie sind ja, aber ein Kölner! (Vi ste Kelsanin)
Ne znam sta bih. Veselio se ili tugovao. Drago mi je da me identificiraju sa gradom u kome zivim vec toliko dugo. Osjetio sam dusu tog grada. Keln je jedan od rijetkih gradova Njemacke koji ima dusu, kao i Mostar. Mnogo me podsjeca na rodni Mostar. Ima rijeku, ima lijevu i desnu stranu. Ima mostove. Svi mostovi bjehose sruseni krajem drugog svjetskog rata, i svi obnovljeni. Kelsani, birvaktile Kelti, imaju svoj nacin zivota koji se razlikuje od svih drugih gradova. Ovdje vazi deviza: leben Kölsch, sprechen Kölsch, trinken Kölsch, sto u prevodu znaci: zivjeti kelnski, pricati kelnski, piti najbolje pivo na svijetu: Kölsch. Ovome zadnjem ce se iste sekunde usprotiviti svaki nijemac iz bilo kojeg drugog dijela Njemacke, a bogami i neki nasi, koji su vec navikli na alt, na weizen ili na pils. Tu pogotovo postoji jedna pozitivna utakmica na svim podrucjima zivota izmedju Düsseldorfa i Kölna, kako je boga i svijeta.
Sa ovim gradom sam se identificirao, ali ne znam, ne bas sto posto. A kad covjek toliko vremena zivi u jednom gradu, stice navike, osjeca puls grada. Izadjes da pogledas Karneval, navijas i tugujes sa 1FC Köln, za hokejase, ukljucujes se i ne htijuc u raznorazne manifestacije. Jednostavno osjecas to kao svoje.
A iznad svega toga znas da imas jos Mostar. Takav kakav je. Da je od govana moj je. Tu sam hodio vise od cetrdeset godina.
I kad sam jucer navratio u jedan muzej da upitam je li i ovog cetvrtka ulaz slobodan, inace je ovdje svakog prvog cetvrtka u mjesecu ulaz u muzeje slobodan, ta dama za Info pultom mi rece:
- Ja, ulaz je slobodan kao i uobicajeno, ali to vrijedi samo za gradjane Kölna, a vi ste Kölner. „Sie sind ja, aber Kölner!“
- Ja ich bin es, ali sam prije toga sve ovo sto navedoh na pocetku!

Smail Spago, jan 2010.

01-04-2010 16:52 kmosst is offline Pregledaj poruke od kmosst Dodaj kmosst u listu prijatelja
djemila djemila is a Female
Naj-Moder 2008




Poruka: 11483
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Kuku meni... 04.gif 04.gif 04.gif

doooooobro si pros'o Zdena, dooooobro 04.gif 04.gif

umal te ne uhapsise 04.gif 04.gif

___________________________________________________________________
Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

01-04-2010 16:52 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
tvrancic tvrancic is a Male
moforaja




Poruka: 5028
Location: Umag - Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od djemila:

    Kuku meni... 04.gif 04.gif 04.gif

    doooooobro si pros'o Zdena, dooooobro 04.gif 04.gif

    umal te ne uhapsise 04.gif 04.gif

Bona, nemoj više na Zdenu...ovo je Smail piso 04.gif 04.gif

___________________________________________________________________

    01-04-2010 16:56 tvrancic is offline Posalji email za tvrancic Pregledaj poruke od tvrancic Dodaj tvrancic u listu prijatelja
    djemila djemila is a Female
    Naj-Moder 2008




    Poruka: 11483
    Location: Mostar

    Ma jok...Smail uleti klizeci Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      i onda ja njoj smiren kakav sam rekoh CUJ TO JE ISTO KO KAD BI JA TEBE SILOVAO PA TI NAKON DEVET MJESECI DOBIJES NEZELJENO DIJETE....I ONDA JA TEBI KAZEM STA HOCES DOBILA SI PREDIVNO DJETE JA NISAM ZELIO BITI OVDJE>>>VI STE NAS PRISILILI NA TO...RAZUMJES Sutra me zove sef na tapet......SEKSUALNA INNTIMIDACIJA NA RADNOM MJESTU....za to se gubi posao


    04.gif 04.gif

    ___________________________________________________________________
    Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

    01-04-2010 17:01 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
    gizenga57 gizenga57 is a Male
    samo sto nisam




    Poruka: 1099
    Location: nederland
    pokretac teme Thread Started by gizenga57

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    spago,tvoj tekst je uvrsten u Cvijetnu avliju,Mostarci na putu oko svijeta

    hvala u ime citatelja

    ps.sto ne spomenu kolonjsku vodu,....stari mostarci su svaki parfem zvali KOLONJSKA 11.gif

    ___________________________________________________________________
    ne boj se ziivota s tobom je raja
    ne boj se smrti idi do kraja

    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane gizenga57 dana 01-04-2010 u 18:21.

    01-04-2010 18:19 gizenga57 is offline Homepage of gizenga57 Pregledaj poruke od gizenga57 Dodaj gizenga57 u listu prijatelja
    green green is a Male
    Super Moderator


    Poruka: 7086
    Location: BiH

    Big Grin Prièa sa ratišta... (92-95) Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Prenosim Vam jednu prièu iz ratnih memoara jednog borca...

    "U mom bunkeru je bila vise vrsta radio stanica, i postojala je jedna frekvencija na koju smo zajedno dolazili, mi i cetnici, da razgovaramo.
    Zbog toga su oni vojnici, koji su u tom momentu bili slobodni, dolazili da pricaju s cetnicima, neko da se zeza, neko da se svadja, ovisno o karakteru ili prilici.

    Ovaj gore spomenuti momak (Hercegovac!?) je bio redovan gost, i redovno je provaljivao cetnike, superiorno zbijao sale na njihov racun, sjebavajuci ih, onako zbunjene u svakom smislu, toliko da su se i oni na kraju smijali.

    Jednom prilikom u eteru je glumio radio- komentatora sa fiktivne ljetne Olimpijade iz Kaira.Po njegovoj prici u svakom finalu timskih sportova sastajali su se BiH – Srbija.

    Naravno, nasi su pobjedjivali....Susic, Halilhodzic, Pasic, Bazdarevic i ostali bili su bolji od Stojkovica, Savicevica i ostalih... Aco Knezevic, Puc, Cavar, Jani Cop (Borac), Maglajlija, Mrkonja, Junuzovic, nadmasili su u rukometu Vujovica, Vukovica, Rnica, Isakovica...i tako u svakom sportu dok na kraju nije dosao red na vaterpolo.

    Fino je najavio sastav Srbije: Milanovic, Bezmalinovic, Krivokapic i poceo prenos meca. U tom se cetnik ubaci:

      Halo, balija, sto ne rece vas sastav...ko igra za vas? (smijeh u pozadini)


    Mi se onako zgledasmo, kontam jbg sad, neslavno propadosmo, nema u nas igraca vateropola ni za lijeka, vecina Bosne ne zna ni da pliva :),
    kad drug, nimalo smeten poce recitovati:

      Mehica Droce, Benaid Kalajdzic, Goran Fink...itd.
    " 13.gif

    ___________________________________________________________________

      01-04-2010 18:38 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
      Blagajac Blagajac is a Male
      raja




      Poruka: 1972
      Location: Nederland

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      jedna od boljih tema za dugo vremena na mofi
      fizenga sve ove tvoje holandske stoje i ja sam dosta ovih stvari dozivio
      nekih 14 dana ja u holandiji i idem kupit duhan,prvu skiju zamotao u zivotu u holandiji
      i udjem u aldi guzva sve krcato i ja oridjem blizu kasei pantomimom se proguram da uzmem duhan jer jedino to sam znao na holandskom a i uzima se direktno na kasi
      drzim 10 guldena i uzmem duhan u ruku kad jedna debela sa kase poce nesto holandki na mene ko nesto ljuta i pokaza mi nazad u red neznam se cestito ni posvadjat i sta cu pokupim se nazad dva minuta nakon tog dolazi sef radnje i jedna radnica meni u red i oni opet na holandkom ja skontam mozda misle da sam nesto ukro i ja se pocnem skidat na sred radnje hahahah a ovaj ne,ne i podj me oblaciti a ja sujem po naski rafalam od macke do mame sve na kamaru
      u tom pridje jedna ciganka iz srbije koja je tu vec nekoliko godina i pita mene treba li pomoc
      reko ojasni ovom majmunu da su me ljudi pustili ali me debela krava sa kase natjerala u red i reci mu da odjebe dok ga nisam opalio po nosu i sve mu ovako prevedi
      kaze ona bas tako
      rekoh od rijeci do rijeci ako neces resi meni ja cu reci nema problema kaze ona uglavnom kad je prevela jedno sto ljudi koji su do tad gledali frku izmedju nas su popadali od smijeha
      a ovi se pokupise crveni ko rak a ta debela i dan dans radi u aldiju na kasi i ja kad odem uvijek biram njenu kasu ne usudjuje se da me pogleda u oci



      bice jos....

      ___________________________________________________________________


        [
          B]PUSTI ME DA SE RAHAT PATIM[/B]

        01-04-2010 23:15 Blagajac is offline Pregledaj poruke od Blagajac Dodaj Blagajac u listu prijatelja
        tvrancic tvrancic is a Male
        moforaja




        Poruka: 5028
        Location: Umag - Mostar

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Poslala me žena u samouslugu u Mariboru da joj kupim nekakvo brašno. E sad... ona ko navikla za sukanje na odredjeni tip koji se zove VSAKDANJA MOKA (što bi u prevodu bilo svakidašnje brašno). Te ja traži, traži...nema pa nema. Hajde pitat æu ja prdavaèicu imaju li tu...jebenu moku. Te ja imate li vsakdanju moku. Ona raširila oèi: KAJ? Te ja opet ponovi: vsakdanjo moko! Ona opet: Kaj? i tako triput, dok na kraju ne ukapira pa reèe: Aaaa vsakdanjo moko. Ni dan danile ne znam u èem sam pogriješio, jer sam ja izgovorio isto ko i ona (barem mislim). 04.gif

        ___________________________________________________________________

          01-05-2010 08:59 tvrancic is offline Posalji email za tvrancic Pregledaj poruke od tvrancic Dodaj tvrancic u listu prijatelja
          kmosst kmosst is a Male
          bice nesto od mene


          Poruka: 407
          Location: germany

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od gizenga57:

            spago,tvoj tekst je uvrsten u Cvijetnu avliju,Mostarci na putu oko svijeta

            hvala u ime citatelja

            ps.sto ne spomenu kolonjsku vodu,....stari mostarci su svaki parfem zvali KOLONJSKA 11.gif


          tekst mi obicno izleti iz prve, poslije niti korigujem niti dodajem, Kolonjska voda svakako, Echt Kölnische Wasser, ili Original eau de Cologne, pod brojem No. 4711.
          Ali da dodam da si uz tekst koji si objavio u Cvjetnoj Avliji izabrao prave slike...gazio si ti ovuda...

          01-05-2010 15:30 kmosst is offline Pregledaj poruke od kmosst Dodaj kmosst u listu prijatelja
          kmosst kmosst is a Male
          bice nesto od mene


          Poruka: 407
          Location: germany

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          ...nije Mostarac, ali je vrlo lahko mogao biti...

          „Imam eksploziv…“

          Juèer je jedna šala skupo koštala jednog Švabu u Stuttgartu. Pošao èovjek na zasluženi i skupo plaæeni odmor negdje u toplije krajeve. Došao na aerodrom, èekirao kartu, predao prtljag I došao na novi skener, kojim se gleda ispod odjeæe, da nemaš sakriven pištolj ili nož, a možda drogu ili nešto slièno.
          Dok je prilazio skeneru, dobacio je policajcima, koji su opsluživali skener i radili svoj posao:

          - Imam eksploziv u gaæama! aludirajuæi na svoju muškost, radostan što ide iz ove zime negdje na jug, gdje je planirao dobro se isprašiti.

          Medjutim, policajcima nije bilo do šale. Uhapsili su ga, odveli u policijsku stanicu, skinuli do gola I detaljno pregledali. U medjuvremenu je avion otišao, prtljaga sa avionom. Njemu slijedi debela novèana kazna za neslanu šalu, a putna agencija je veæ najavila da mu neæe vratiti pare za neiskorišteni aranžman.

          Dobra šala!

          01-06-2010 10:33 kmosst is offline Pregledaj poruke od kmosst Dodaj kmosst u listu prijatelja
          kmosst kmosst is a Male
          bice nesto od mene


          Poruka: 407
          Location: germany

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          a ovom nije bilo do sale...

          01-06-2010 10:35 kmosst is offline Pregledaj poruke od kmosst Dodaj kmosst u listu prijatelja
          djemila djemila is a Female
          Naj-Moder 2008




          Poruka: 11483
          Location: Mostar

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Uhapsili su ga, odveli u policijsku stanicu, skinuli do gola I detaljno pregledali. U medjuvremenu je avion otišao, prtljaga sa avionom. Njemu slijedi debela novèana kazna za neslanu šalu, a putna agencija je veæ najavila da mu neæe vratiti pare



          Eto mu odmora, u hapsanu...jao jada njegova 04.gif 04.gif 04.gif

          ___________________________________________________________________
          Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

          01-06-2010 11:45 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
          mami mami is a Female
          raja




          Poruka: 1378
          Location: mostar

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Ne smiješ se više ni šaliti,

          ___________________________________________________________________
          25.gif

          01-06-2010 13:01 mami is offline Pregledaj poruke od mami Dodaj mami u listu prijatelja
          djemila djemila is a Female
          Naj-Moder 2008




          Poruka: 11483
          Location: Mostar

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Kakva sala..ta vidis, odmah hapse 04.gif 04.gif 04.gif

          ___________________________________________________________________
          Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

          01-06-2010 13:04 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
          tvrancic tvrancic is a Male
          moforaja




          Poruka: 5028
          Location: Umag - Mostar

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Stavljaj Djemila temu vicevi u kontejner 13.gif 13.gif

          ___________________________________________________________________

            broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane tvrancic dana 01-06-2010 u 13:20.

            01-06-2010 13:19 tvrancic is offline Posalji email za tvrancic Pregledaj poruke od tvrancic Dodaj tvrancic u listu prijatelja
            djemila djemila is a Female
            Naj-Moder 2008




            Poruka: 11483
            Location: Mostar

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Eh svi mi imamo "bisera" kako smo dolazili "ovamo"...
            Helem ja tek dosla u Svedsku
            i u stanu je (trenutno)zivjeo i muzev brat koji je kuci dolazio samo preko vikenda..

            Tipicno nama, odmah raspremanje, ciscenje, uredjenje po svome 07.gif

            Kuhinja mora biti cista, ta tu je hrana..i tako ja vazda nesto raduckam, cistim prebirem i u kuhinjskom ormaru naidjem na kutiju sa nakvim "plocicama"..kontam, sta je ovo? osusilo se..te ja u kantu..

            Eh dosao vikend..dosao brat..otisao...sljedeceg dana ja opet nadjem tu istu kutiju..kontam..zar je ne bacih neki dan ?!?.... i opet u kantu zavitljam.

            Tako i sljedeceg vikenda... Kad jednom brat nosi to isto i rece "Nemoj ovo vise bacati..ovo je hljeb ! " /nakav svedski dugotrajni, tvrdi)

            a ja gledam kako ono jede, mrshti, prshti..kontam kakav je to hljeb, boze ti sacuvaj


            04.gif 04.gif

            ___________________________________________________________________
            Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

            01-06-2010 13:48 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
            tvrancic tvrancic is a Male
            moforaja




            Poruka: 5028
            Location: Umag - Mostar

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Reš, domaæi 04.gif 04.gif

            ___________________________________________________________________

              01-06-2010 14:08 tvrancic is offline Posalji email za tvrancic Pregledaj poruke od tvrancic Dodaj tvrancic u listu prijatelja
              Stranica (10): « prethodna 1 [2] 3 4 5 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
              Postavi novu temu Odgovori
              Go to:
              preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com