Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » ISTORIJA / POVIJEST » TITO- Diktator naroda » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (22): « prva ... « prethodna 7 8 9 [10] 11 12 13 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
semirizsvemira semirizsvemira is a Male
raja


Poruka: 1860

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Odgovor si dobia ali cuj stari moras biti na strani pravde i noriti se za pravdu i istinu . To mi je duznost kao covjeka pa i kao muslimana 10.gif Ukazati na zlo i pricati o dobru . Zlocine koje neko pocini ne moze niko opravdati . A evidentno je da su i patizani cinili zlocine ( naravno ne svi pa i moji su bili u partizanima i imamo antifasisticku svijest ) . Zasto je to tesko priznati . I u ratu a i poslije rata pa i ono u Cazinskoj buni , potjerivanje Bosnjaka ( 100 hiljada iz Istocne Bosne i Sandzaka). Ako ti ili bilo ko drugi smatrate da nije zlocin protjerati i oteti zemlju Bosnjacima deceniju poslije rata onda pricam sa zlim ljudima . nemam sta vise pricati a onda ce te licemjerno kukati kako su vas protjerali i pobili Bosnjake u Srebrenici . Nesto slichno se dogodilo u Sloveniji 1945 ali ces i ti i mnogi ovdje na forumu kao i mnogi u BiH i dijasporci da je to samo greska . Kao sto cetnici kazu da je bila samo greska u Srebrenici

___________________________________________________________________
"Da li je Kur`an od vjeènosti za to ne pitam. Da je on knjiga nad knjigama vjerujem iz muslimanske dužnosti!"
(Johann Wolfgang Goethe)

01-14-2014 18:52 semirizsvemira is offline Pregledaj poruke od semirizsvemira Dodaj semirizsvemira u listu prijatelja
taxi taxi is a Male
Liska mjeseca avgusta




Poruka: 18170
Location: M&R

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Babo, koje godine si ti roðen?

___________________________________________________________________

    01-14-2014 19:16 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
    makso makso is a Male
    Super Moderator




    Poruka: 2849
    Location: andaluzija

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od semirizsvemira:

      Odgovor si dobia ali cuj stari moras biti na strani pravde i noriti se za pravdu i istinu . To mi je duznost kao covjeka pa i kao muslimana 10.gif Ukazati na zlo i pricati o dobru . Zlocine koje neko pocini ne moze niko opravdati . A evidentno je da su i patizani cinili zlocine ( naravno ne svi pa i moji su bili u partizanima i imamo antifasisticku svijest ) . Zasto je to tesko priznati . I u ratu a i poslije rata pa i ono u Cazinskoj buni , potjerivanje Bosnjaka ( 100 hiljada iz Istocne Bosne i Sandzaka). Ako ti ili bilo ko drugi smatrate da nije zlocin protjerati i oteti zemlju Bosnjacima deceniju poslije rata onda pricam sa zlim ljudima . nemam sta vise pricati a onda ce te licemjerno kukati kako su vas protjerali i pobili Bosnjake u Srebrenici . Nesto slichno se dogodilo u Sloveniji 1945 ali ces i ti i mnogi ovdje na forumu kao i mnogi u BiH i dijasporci da je to samo greska . Kao sto cetnici kazu da je bila samo greska u Srebrenici


    Niko ne negira komunisticke zlocine 14.gif
    Cak sam pozdravio jedan tvoj post malo prije.
    Samo kazem da su drugi bili GORI i da nisam upoznao bolje na ovom svijetu

    I pitam te za rjesenje/misljenje/analizu/odgovor/itd

    Odgovor ti je da cekas i da se nadas Allahu. OK. Postivam
    10.gif

    E sad, nama prdis i samo zugas. Hajmo svi sjesti kod kuce i cekati 27.gif

    ako mi guzimo, pusti nas da guzimo, ici cemo u dzehennem. To je nas problem 11.gif

    ___________________________________________________________________
    prest'o sam 18.gif

    01-14-2014 20:21 makso is offline Pregledaj poruke od makso Dodaj makso u listu prijatelja
    prowler2 prowler2 is a Male
    moforaja


    Poruka: 5249
    Location: usa

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    De bola Makso. Guzi I Sema neshto. Nas 01.gif Zar on ne konta da sa tim njegovim razmishljanjem goni I muslimane od sebe. Nagoni I Muslimane da se shprdaju sa njim. Sema ... slushaj malo Bugarija. Mozda dodjesh sebi.

    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane prowler2 dana 01-14-2014 u 20:28.

    01-14-2014 20:25 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
    prowler2 prowler2 is a Male
    moforaja


    Poruka: 5249
    Location: usa

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      sPIuwatf2lU

    01-14-2014 20:34 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
    prowler2 prowler2 is a Male
    moforaja


    Poruka: 5249
    Location: usa

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Odlichan 10.gif

    01-14-2014 20:40 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
    prowler2 prowler2 is a Male
    moforaja


    Poruka: 5249
    Location: usa

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      s-cyxwP1e9I

    01-14-2014 20:48 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
    prowler2 prowler2 is a Male
    moforaja


    Poruka: 5249
    Location: usa

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Malo me je razocharao o Ajnshtajnu ali nema veze. Bitna je poruka.

    01-14-2014 20:49 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
    prowler2 prowler2 is a Male
    moforaja


    Poruka: 5249
    Location: usa

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    izvinjavam se za ovaj zadni youtube postavak . Kako ga gledam sve se vishe ne slazem .

    01-14-2014 20:57 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
    prowler2 prowler2 is a Male
    moforaja


    Poruka: 5249
    Location: usa

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    OMG. Bugari .... Nisi vishe na mom spisku pametnih. Wow.

    01-14-2014 21:14 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
    prowler2 prowler2 is a Male
    moforaja


    Poruka: 5249
    Location: usa

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Taki sa njegovim mishljenjem su moju zenu prebili. Pa sam im lagano rekao da dodjemo u stari pa da se vidimo. Nikad nisu doshli , a ja josh uvijek zivim sa mojom zenom ,,, veoma sretan. Bugari ...razocharao si me.

    01-14-2014 21:18 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
    prowler2 prowler2 is a Male
    moforaja


    Poruka: 5249
    Location: usa

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Isto se izvijavam Semiruizsvemira. Bugari je sharlatan. Slushao sam prije njegove nastupe I izgledao je normalan. Sad vidim da nije. Izvinjenje svima.

    01-14-2014 21:22 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
    makso makso is a Male
    Super Moderator




    Poruka: 2849
    Location: andaluzija

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Prowleru:

    nazalost 16.gif , i ti si ovisnik foruma (ne znam da li fb takodjer)



    13.gif 13.gif 13.gif

    ___________________________________________________________________
    prest'o sam 18.gif

    01-14-2014 22:17 makso is offline Pregledaj poruke od makso Dodaj makso u listu prijatelja
    prowler2 prowler2 is a Male
    moforaja


    Poruka: 5249
    Location: usa

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od makso:

      Prowleru:

      nazalost 16.gif , i ti si ovisnik foruma (ne znam da li fb takodjer)



      13.gif 13.gif 13.gif
    OK. Nema me vishe 01.gif

    01-14-2014 22:39 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
    zorokrik zorokrik is a Male
    samo sto nisam




    Poruka: 1340
    Location: St.Marino

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    neka te za tebe dajemo Bozu & svemirca

    ___________________________________________________________________

      bar_dan.gif

      01-14-2014 22:43 zorokrik is offline Pregledaj poruke od zorokrik Dodaj zorokrik u listu prijatelja
      green green is a Male
      Super Moderator


      Poruka: 7086
      Location: BiH

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      i ovaj Bugari, glumac obièni... stand up komièar,

      ___________________________________________________________________

        01-14-2014 22:43 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
        semirizsvemira semirizsvemira is a Male
        raja


        Poruka: 1860

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od makso:

              citat od semirizsvemira:

            Odgovor si dobia ali cuj stari moras biti na strani pravde i noriti se za pravdu i istinu . To mi je duznost kao covjeka pa i kao muslimana 10.gif Ukazati na zlo i pricati o dobru . Zlocine koje neko pocini ne moze niko opravdati . A evidentno je da su i patizani cinili zlocine ( naravno ne svi pa i moji su bili u partizanima i imamo antifasisticku svijest ) . Zasto je to tesko priznati . I u ratu a i poslije rata pa i ono u Cazinskoj buni , potjerivanje Bosnjaka ( 100 hiljada iz Istocne Bosne i Sandzaka). Ako ti ili bilo ko drugi smatrate da nije zlocin protjerati i oteti zemlju Bosnjacima deceniju poslije rata onda pricam sa zlim ljudima . nemam sta vise pricati a onda ce te licemjerno kukati kako su vas protjerali i pobili Bosnjake u Srebrenici . Nesto slichno se dogodilo u Sloveniji 1945 ali ces i ti i mnogi ovdje na forumu kao i mnogi u BiH i dijasporci da je to samo greska . Kao sto cetnici kazu da je bila samo greska u Srebrenici


          Niko ne negira komunisticke zlocine 14.gif
          Cak sam pozdravio jedan tvoj post malo prije.
          Samo kazem da su drugi bili GORI i da nisam upoznao bolje na ovom svijetu

          I pitam te za rjesenje/misljenje/analizu/odgovor/itd

          Odgovor ti je da cekas i da se nadas Allahu. OK. Postivam
          10.gif

          E sad, nama prdis i samo zugas. Hajmo svi sjesti kod kuce i cekati 27.gif

          ako mi guzimo, pusti nas da guzimo, ici cemo u dzehennem. To je nas problem 11.gif
        Opravdati neke zlocine kako su oni neki drugi bili gori je ispod svakog ljudskog dostojanstva .
        Bas sam sad gledo dokumentarac na HRT1- o golom Otoku i u njemu se pojavljuje ona zivotinja Jovo Kapicic koji laze ikaze da nije i jedan logoras umro a umrlo ih za pet Godina 399 . Sto rece Milivoj Zec , svjedok i logoras gore je bilo poslije logora , niko ti nije smio prici svak te godinama izbjegavao jer su ljudi znali da si mogao samo izaci ziv ako potpises da ces raditi za UDBU . Pracen je do 1968 halo jos 15 Godina se morao javljati mada nije bio uopste aktivan . Na Goli ga poslali samo zato sto je rekao da mozda nece uspjeti petogodisnji plan 13.gif I onaj zlocinac Jovo Kapicic se jos hvali i govori lazi ( a sta se moze ocekivati od komunjosa)i kaze da je bilo fino na Golom , ljudi radili ucili zanat imali priredbe . Ko poslije svih ovih svjedocenja ima isto misljenje ko zlocinac Jovo Kapicic dabogda mu se isto desilo i ko opravdava ove zlocine protiv covjecnosti . Nazalost neki su istu sudbinu dozvijeli 1992 i 1993 kada nevini postaju logorasi pa onda sigurno znaju sta znaci biti u logoru i primat degenek svaki dan doduse ovi na Golom po nekoliko godina

        ___________________________________________________________________
        "Da li je Kur`an od vjeènosti za to ne pitam. Da je on knjiga nad knjigama vjerujem iz muslimanske dužnosti!"
        (Johann Wolfgang Goethe)

        01-14-2014 22:59 semirizsvemira is offline Pregledaj poruke od semirizsvemira Dodaj semirizsvemira u listu prijatelja
        semirizsvemira semirizsvemira is a Male
        raja


        Poruka: 1860

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od Boza:

          Chovjek se ne mjenja,samo se u teshkim vremenima pokazuje u pravom licu
          Sinoch Zoran Kalezic fino kaza: Sto vishe starim manje vjerujem ljudima i vishe vjerujem bogu.
          Istorija se ponavlja i fashizam je prisutan u istoj kolichini na odredzenim prostorima kao i prije
          Dabogda da izdobri ,samo nebo moze zaustaviti novo proljevanje krvi
          Pametni,mudri i hrabri politichari kao shto je bio TITO se zadugo neche roditi na Balkanu
        Pa sta nam je Tito dao ( mislim na BiH ) kredite , najlosije ceste u Evropi i posrnulu ekonomiju kojoj su davali infuziju jos dok je bio ziv . A rodio se rodio rahm Alija u svakom slucaju stvorili smo svoju staru(novu drzavu BiH , najljepsu na svijetu . A on i njegovi zlocini i njegova vjestacka srboslavija odose polahko u kanalizaciju povijesti , zauvijek 10.gif

        ___________________________________________________________________
        "Da li je Kur`an od vjeènosti za to ne pitam. Da je on knjiga nad knjigama vjerujem iz muslimanske dužnosti!"
        (Johann Wolfgang Goethe)

        01-14-2014 23:09 semirizsvemira is offline Pregledaj poruke od semirizsvemira Dodaj semirizsvemira u listu prijatelja
        cheri cheri is a Female
        moder u peMziji




        Poruka: 3810
        Location: Svizzera

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od semirizsvemira:

              citat od Boza:

            Chovjek se ne mjenja,samo se u teshkim vremenima pokazuje u pravom licu
            Sinoch Zoran Kalezic fino kaza: Sto vishe starim manje vjerujem ljudima i vishe vjerujem bogu.
            Istorija se ponavlja i fashizam je prisutan u istoj kolichini na odredzenim prostorima kao i prije
            Dabogda da izdobri ,samo nebo moze zaustaviti novo proljevanje krvi
            Pametni,mudri i hrabri politichari kao shto je bio TITO se zadugo neche roditi na Balkanu
          Pa sta nam je Tito dao ( mislim na BiH ) kredite , najlosije ceste u Evropi i posrnulu ekonomiju kojoj su davali infuziju jos dok je bio ziv . A rodio se rodio rahm Alija u svakom slucaju stvorili smo svoju staru(novu drzavu BiH , najljepsu na svijetu . A on i njegovi zlocini i njegova vjestacka srboslavija odose polahko u kanalizaciju povijesti , zauvijek 10.gif


        Jah, "stvorili smo najljepšu državu na svijetu" pa joj se divimo, al' izdaleka 01.gif

        01-14-2014 23:29 cheri is offline Posalji email za cheri Pregledaj poruke od cheri Dodaj cheri u listu prijatelja
        Stari Grad Stari Grad is a Male
        moforaja




        Poruka: 10597
        Location: iza zvijezde

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat:

        "

          U oèi konaènog raspada SFR Jugoslavije u oktobru 1991, prema podacima Narodne banke Hrvatske (NBH), bivša država bila je dužna oko 11,5 milijardi evra odnosno oko 16 milijardi $ preraèunato po sadašnjem odnosu dolara i evra. I tada nas je MMF (Meðunarodni monetarni fond) kao i SB Svetska banka) proglasila visoko zaduženom zemljom kojoj se više ne bi trebali odobravati meðunarodni krediti. Insistirajuæi da se sa SFR Jugoslavijom mora uraditi obiman reprogram otplate duga uz obavezne reforme celog finansijskog sistema. Ali to je bilo tada. Što se novih zaduživanja tièe danas bi cela stvar trebala da bude mnogo teža, jer iste te države koje su èinile bivšu Jugoslaviju prema preseku NBH na dan 30. juna 2008 godine dugovale su ni manje ni više nego 94,8 milijardi evra. U januaru 2009. godine ta cifra se popela na 117,3 milijardi evra da bi 01. jula 2009 iznosila 133 milijardi evra (procenjena vrednost) ili neverovatnih 184,98 milijardi $. Dio ovog ubrzanog zaduživanja od 94, 8 na više od 133 milijardi evra sve država i njihove politièke „elite“ pravdaju finansijskom krizom, ali kako pravdati ovoliku zaduženost do pojave finansijske krize? Ali gle èuda. MMF i SB sada ne procenjuju da su zemlje proistekle iz eks Jugoslavije, sa pokidanom i rasparèanom privredom prezadužene, veæ dele kredite i kapom i šakom. Taèno, najèešæe za popunu takozvanih deviznih rezervi, koje mi kao i ostale navedene države opet èuvaju u njihovim velikim zapadnim bankama.
        "

        ___________________________________________________________________
        ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
        on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

          moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
        ) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
        ...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
        .. dosta je vise i tebe i tvoje
          tiranije
        ...

        01-15-2014 00:09 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
        Stranica (22): « prva ... « prethodna 7 8 9 [10] 11 12 13 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
        Postavi novu temu Odgovori
        Go to:
        preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com