Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » ISTORIJA / POVIJEST » TITO- Diktator naroda » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (22): « prva ... « prethodna 8 9 10 [11] 12 13 14 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
taxi taxi is a Male
Liska mjeseca avgusta




Poruka: 18170
Location: M&R

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ne moreš ti guziti..... 29.gif

___________________________________________________________________

    01-15-2014 01:09 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
    green green is a Male
    Super Moderator


    Poruka: 7086
    Location: BiH

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    nevjerovatan "tajni" intervju sa Jovankom Broz...
    detalji za istoriju... zahvaljujuæi novinaru Senadu Peæaninu
    Peæanin je bio jedini novinar koji se više puta sastajao sa Titovom udovicom tokom posljednjih godina njenog života. Jovanka Broz mu je otkrila mnoge tajne i nepoznate èinjenice iz svog i zajednièkog života sa Titom, te govorila o surovoj izolaciji kojoj je bila izložena duže od tri decenije – pod uslovom da, dok je živa, on neæe objaviti niti rijeè o onome što je èuo i video.

    “A koga je Tito najviše volio od bosanskohercegovaèkih rukovodilaca?”

      “Najviše je volio Rata Dugonjiæa. A puno smo voljeli i Dizdareviæa...”

      “Raifa?”

      “Ne, ovog drugog, Nijaza. Njega je puno Tito volio, a i ja sam ga voljela. Uvijek kad smo išli u državne posjete u arapske zemlje, Tito je tražio da on ide sa nama.
    Sjeæam se jednog divnog putovanja Galebom i našeg druženja. A Nijaz je tek bio dobio sina, bio je beba, ja sam ga držala u pelenama...”

    Na poèetku razgovora, Jovanka nas je sve iznenadila rekavši da je njen otac bio amerièki državljanin. Objasnila je da je proveo 25 godina radeæi fizièke poslove u Americi, pri èemu je samo dva puta dolazio u posjetu porodici. Objašnjavajuæi da je i to poseban razlog zbog kojeg voli Ameriku.

    “Baba Nikole Tesle zvala se Sofija Budisavljeviæ, roðena je u kuæi u kojoj sam se i ja rodila, u selu Peæancima, u Lici. Ona je rodila Teslinu majku Ðuku i
      po njoj je Tesla moj roðak
    . Moji su održavali bliske veze s Teslinim ocem Milutinom, koji je bio sveštenik u selu Smiljan kod Gospiæa, u Lici. Kako su moji bili imuæniji od njegove porodice, Nikola je kao mali èesto boravio kod njih. Jednom je, kao djeèak od desetak godina, èuvao kod mojih stado ovaca. Kako se naglo naoblaèilo, poèelo je sijevati i padati kiša, Tesla se sa stadom sakrio pod krošnju velikog drveta. No, ubrzo je tu udario grom, Nikola je nekako preživio, ali je grom ubio sve ovce u stadu. Moj deda je mnogo volio Nikolu i nije puno tugovao za ovcama. Nakon nekoliko dana, Tesla mu je rekao da je on, Nikola, kriv za udar groma i pogibiju ovaca. Deda ga je pitao kako to misli, a on mu je odgovorio da je nešto eksperimentisao tako što je jednom ovnu spojio rogove navojima metalne žice, èime je privukao grom.”

    Kad je vidjela kako nas je impresionirala prièom o Tesli, Jovanka nam je isprièala još jedan detalj iz njegove uzbudljive biografije, ovaj put iz njenog amerièkog dijela. “A znate li kako je The New York Times objavio prvi tekst tokom rata o tome da se u Jugoslaviji partizani, a ne èetnici, bore protiv nacista? Tesla se u New Yorku družio sa svojim neæakom Savom Kosanoviæem, koji æe poslije rata postati prvi jugoslovenski ambasador u Vašingtonu. Kosanoviæ je Teslu informisao o partizanskoj borbi, prenoseæi mu taène informacije kojima je raspolagao. A Tesla je onda odluèio da pozove jednog svog prijatelja, tada mladog novinara The New York Timesa i prenese mu sve. Nakon toga je izašao prvi tekst o tome da se partizani bore protiv fašista. A znate li ko je bio taj mladi novinar, Teslin prijatelj?”, pitala nas je Jovanka.

    Odgovorili smo da ne znamo, na šta nam je ona rekla, s razlogom pretpostavljajuæi kakav æe šok izazvati njen odgovor: “Orson Vels!”

      http://www.fokuspress.com/index.php?option=com_content&view=article&id=158:senad-peanin-ovo-nikom-nisam-priao-ta-mi-je-sve-otkrila-jovanka-broz&catid=14:top-story-udarne-vijesti

    ___________________________________________________________________

      01-17-2014 19:24 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
      Vejzo. Vejzo. is a Male
      proplivo


      Poruka: 17

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      MA NIJE VALJALO SA TITOM ? Redovne plate,siguran posao,radniæka prava zagarantovana,rata kredita kao za dvije kutije cigara,redovan godišnji odmor,razna odmarališta, u penziju sa 85% od plate i to sa 50 god. starosti, stanovi bez odkupa i bez plaæanja za održavanje zgrade, školovanje, fakulteti na raæun države, lijeæenje gdje želiš i koliko želiš,bolovanje kada želiš i koliko želiš,i tako dalje i tako dalje,E STVARNO NIJE VALJALO SA T I T O M. ????????????

      ___________________________________________________________________
      Vejzo.

      04-22-2014 11:18 Vejzo. is offline Posalji Email za Vejzo. Pregledaj poruke od Vejzo. Dodaj Vejzo. u listu prijatelja
      Stari Grad Stari Grad is a Male
      moforaja




      Poruka: 10597
      Location: iza zvijezde

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od green:

        nevjerovatan "tajni" intervju sa Jovankom Broz...
        detalji za istoriju... zahvaljujuæi novinaru Senadu Peæaninu

          http://www.fokuspress.com/index.php?option=com_content&view=article&id=158:senad-peanin-ovo-nikom-nisam-priao-ta-mi-je-sve-otkrila-jovanka-broz&catid=14:top-story-udarne-vijesti



      Ja... Evo još jedan, malo manje laskajuæi iskaz o "prvoj "dami" "


          citat od chaba:

        ...

        ...

        Bahrudin Bijediæ iz ovih i brojnih drugih èinjenica vezanih za smrt njegovog amidžiæa (brata od strica, strièeviæa) i njegove supruge izvlaèi konstataciju kako ''nema nikakve dileme da se desilo ubistvo Džemala Bijediæa'', ubistvo predsjednika jugoslovenske vlade i ''Titovog nasljednika u pripremi''. Posljednji put se sa Džemalom sastao tri mjeseca prije njegove smrti u vikendici u Trnovu pokraj Sarajeva. Govorio mu je na uho: ''Bahrice, puno znam, ubit æe me''.

        ''Govorio je da je Tito izoliran, da je blokiran od stane njegove supruge Jovanke, da se do njega ne može doæi. Govorio mu je o vrhovima Jugoslovenske narodne armije (JNA)...'', rekao je on i nastavio: ''Smatram da su to izvršili general Nikola Ljubièiæ, Petar Graèanin, naèelnik Generalštaba JNA i bivši predsjednik Predsjedništva SFRJ Petar Graèanin i Blagoje Adžiæ, general rodom iz Gacka. To su egzekutori Džemala Bijediæa! Nemam ja nikakvih dilema.''

        Na pitanje zašto je tako siguran u svoje tvrdnje, te koji su bili motivi zbog kojih bi premijer Jugoslavije bio ubijen tako brutalno, Bahrudin Bijediæ podsjeæa: ''Džemal je bio velika integraciona snaga Jugoslavije. Bio je jako popularan u masama. Bojali su se da ne bi bio u konkurenciji za Titovog nasljednika. Osim toga, veæ tada su stvarali atmosferu za tzv. veliku Srbiju i za ono što æe da uslijedi poslije. Jer, pazite upravo je general Ljubièiæ kasnije instalirao Miloševiæa! Džemal je bio suho zlato. Bio je Bošnjak, musliman, Jugosloven... Sve je u njemu bilo. Ljudina, radnik, dobar student, izuzetno drag i pošten èovjek, hrabar, jer se nije bojao''.

        Osvræuæi se na èinjenicu da je ''Tito bio blokiran od svoje supruge Jovanke, kao i ocjene Jovanke Broz koja je gotovo ismijavala Bijediæa i u svojoj posljednjoj ispovijesti uoèi smrti, a aludirajuæi na znaèenje njegovog prezimena u smislu ''kakvo je Jugoslavija rukovodstvo imala'', Bahrudin Bijediæ je iznio smjele ocjene.

        ''To je tako podla i bezobrazna izjava, da je sram bude...
          Ona je u više navrata rekla da je bila neka vlada gdje je premijer bio Bijediæ, potpredsjednik i ministar finansija Sirotkoviæ, a ministar vanjskih poslova Tepavac.... A Jakov Sirotkoviæ je, recimo, bio predsjednik Jugoslovenske akademije nauka (JAN) i redovni profesor univerziteta. Ona je skrenula pažnju na druga pitanja.
        Oèito, nije bila spremna da kaže istinu. Iz tog se zakljuèuje da je ona znala istinu o Džemalu. (...) Tito nije, a ona da'', rekao je Bahrudin Bijediæ, podsjeæajuæi javnost da je Džemal Bijediæ bio u komisijama koje su ispitivale ''Jovankin sluèaj''.

      ___________________________________________________________________
      ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
      on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

        moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
      ) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
      ...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
      .. dosta je vise i tebe i tvoje
        tiranije
      ...

      04-22-2014 13:18 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
      vjetar vjetar is a Male
      moforaja


      Poruka: 13977
      Location: dk

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ..2O Godina nakon rata josh se voze Titovim auto cestama ,mostovima hidroelektranama zive u Titovom stanovima koji su napravljeni za njegovo vrijeme ..sve sto su ovi napravili za dvadeset godina moze se na prste nabrojati a ono sto su unistili se ne moze pobrojat ni za godinu dana
      ...neka mi Sema i kompanija nabroje sta su napravili ovi danas a sta je Tito za isti period od 20 godina nakon rata ..imali su i jedni i drugi srushenu drzavu i rat ,tako da su startovali sa istih pozicija

      ___________________________________________________________________
      laku vam noc pijuni

      spavajte ko lavovi i ko kraljevi

      04-22-2014 21:15 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
      AmerickiMostarac AmerickiMostarac is a Male
      mofo beba


      Poruka: 7
      Location: USA

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Boli glava kada ovi neki frajeri sad dolaze i nesto o titu priacju, a prije 20 godina su svi bili "zesci komunisti"...
      Uvjek je meni mama govorila da je najvise ona postovala ljude iz Posusja, jer oni su bili vjernici tokom Jugoslavije, a jos su, oni su barem ako isto, drzali se svoga.
      Bio vic u Posusju, "Nema se mjesta u crkvi vise od ovih komunista" 04.gif

      04-23-2014 07:06 AmerickiMostarac is offline Posalji email za AmerickiMostarac Pregledaj poruke od AmerickiMostarac Dodaj AmerickiMostarac u listu prijatelja
      prowler2 prowler2 is a Male
      moforaja


      Poruka: 5249
      Location: usa

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od vjetar:

        ..2O Godina nakon rata josh se voze Titovim auto cestama ,mostovima hidroelektranama zive u Titovom stanovima koji su napravljeni za njegovo vrijeme ..sve sto su ovi napravili za dvadeset godina moze se na prste nabrojati a ono sto su unistili se ne moze pobrojat ni za godinu dana
        ...neka mi Sema i kompanija nabroje sta su napravili ovi danas a sta je Tito za isti period od 20 godina nakon rata ..imali su i jedni i drugi srushenu drzavu i rat ,tako da su startovali sa istih pozicija
      Pa nemoj bash tako. Napravili su dosta Dzamija I crkava a bogumi I Mepas 01.gif

      04-23-2014 19:43 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
      semirizsvemira semirizsvemira is a Male
      raja


      Poruka: 1860

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od vjetar:

        ..2O Godina nakon rata josh se voze Titovim auto cestama ,mostovima hidroelektranama zive u Titovom stanovima koji su napravljeni za njegovo vrijeme ..sve sto su ovi napravili za dvadeset godina moze se na prste nabrojati a ono sto su unistili se ne moze pobrojat ni za godinu dana
        ...neka mi Sema i kompanija nabroje sta su napravili ovi danas a sta je Tito za isti period od 20 godina nakon rata ..imali su i jedni i drugi srushenu drzavu i rat ,tako da su startovali sa istih pozicija
      Titovim autocestama 13.gif 10.gif Za provalu decenije . 120 km do Sarajeva trebalo dva i po sata 13.gif a do Jablanice na meso sat 13.gif jake ceste . Za 45 Godina vlasti najgore puteve u Evropi BiH imala a samo je Albanija imala gore 19.gif . sad jos malo o besplatnom skolovanju , dzabe knige bile , samo dodjes u knjizaru i zumes sta zelis ne moras nista platit 19.gif . Da nije Turaka bilo ne bi pola BiH imalo vode u kucama i kanalizacije . Jedino sto su naoravili su bile fabrike koje su nas trovale a cije proizvode smo morali prodavati slovencima i hrvatima 19.gif Lahko im je bilo da nas prave budalama kad su imali ovakve ko vjetar , prowler 24.gif Zaostali u vremenu i prostoru

      ___________________________________________________________________
      "Da li je Kur`an od vjeènosti za to ne pitam. Da je on knjiga nad knjigama vjerujem iz muslimanske dužnosti!"
      (Johann Wolfgang Goethe)

      04-26-2014 12:46 semirizsvemira is offline Pregledaj poruke od semirizsvemira Dodaj semirizsvemira u listu prijatelja
      Stari Grad Stari Grad is a Male
      moforaja




      Poruka: 10597
      Location: iza zvijezde

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od semirizsvemira:


        .....................
        .....................
        .....................

        Lahko im je bilo da nas prave budalama kad su imali ovakve ko
          vjetar , prowler 24.gif Zaostali u vremenu i prostoru



      Jesu, itekako. Oni obojica 30 i kusur godina zaostali, neko drugi ( 02.gif ) otprilike 330 i kusur godina.

      Svaka koincidencija s citiranim je nimalo sluèajna.

      ___________________________________________________________________
      ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
      on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

        moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
      ) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
      ...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
      .. dosta je vise i tebe i tvoje
        tiranije
      ...

      04-26-2014 19:13 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
      prowler2 prowler2 is a Male
      moforaja


      Poruka: 5249
      Location: usa

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        ge7KoJxSgSc
      SAMO ZA SEMU. 33.gif

      04-26-2014 19:57 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
      pasha pasha is a Male
      Super Moderator




      Poruka: 9503
      Location: uh jebo te

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od vjetar:

        ..2O Godina nakon rata josh se voze Titovim auto cestama ,mostovima hidroelektranama zive u Titovom stanovima koji su napravljeni za njegovo vrijeme ..sve sto su ovi napravili za dvadeset godina moze se na prste nabrojati a ono sto su unistili se ne moze pobrojat ni za godinu dana
        ...neka mi Sema i kompanija nabroje sta su napravili ovi danas a sta je Tito za isti period od 20 godina nakon rata ..imali su i jedni i drugi srushenu drzavu i rat ,tako da su startovali sa istih pozicija


      jednom davno pricam sa Husnom i kaze mi sve sto je Tito napravio ovi ruse i unistavaju, hoce da mu zatru trag
      i to je istina, nije vazno koliko kosta ovi danas se boje jos njega i hoce sve sto je on napravio da nema!

      ___________________________________________________________________

        neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
      Oscar Wilde

      04-27-2014 12:02 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
      vjetar vjetar is a Male
      moforaja


      Poruka: 13977
      Location: dk

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ..ne bi bash reko da im je samo to cilj ,vec oni jednostavno neznaju da naprave drzavu i tu je jedini problem .drugo ,nesto sto znaju i sto bi mogli nemaju kada od lopovluka i kradje koja im se oslacala i koja im je pomutila mozak ,jer njima je vishe malo i posle desetak miliona maraka koje je vecina pojedinaca ima njima je josh uvjek malo i josh uvjek grabe kao da su tek na samome pocetku lopovluka ..Ako si nakro par miliona maraka to je cifra koja se u normalnom zivotu ne moze potroshiti oni i dalje kradu ,gdje su granice ljudskih potreba dali se bilo kada zapitaju ti ljudi ..svaki covjek normalnih razmishljanja ima ciljeva to je sasvim normalno i da tezi vishe i bolje ili kaze napravilo sam kucu imam auto skolovo ,ozenio djecu ostalo mi je josh zdravlja i sta mi vishe treba i ostrvario sam veliki cilj ,posle toga svako normalan ce reci pa dosta je i vrijeme mi se vishe smirivat i manje radit i manje zaradjiovat ,jer to sto imam mi je sasvim dovoljno .medjutim oni su taj osjecaj za granice odavno izgubili i nije ih briga sto svaki dan sve vishe i vishe ima gladnih i bolesnih a oni svaki dan sve vishe i vishe grabe ..vjerovatno ce i njima zivot jednog dana ispostaviti racun pa ce mnogi iza resetaka zavrshiti i gledati kako sunce izlazi i zalazi ..razmishljat ce zasto nestadoh onda kad sam imo desetak miliona na kontu i mogo sam danas mirno da spavam i uzivam u svemu tome sto sam se nakro ,vjerovatno i sam bog digne ruke od takvih a preuzme ga djavo

      ___________________________________________________________________
      laku vam noc pijuni

      spavajte ko lavovi i ko kraljevi

      04-27-2014 12:32 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
      Sarajlija ba Sarajlija ba is a Male
      moforaja




      Poruka: 5961
      Location: U podrumu

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ...da na ovaj dan (4.5.2016) priupitam....'oèe li se više ikako vratit taj.....èoban.....!?! 19.gif 13.gif 13.gif

        df-oNP3TI1s

      ___________________________________________________________________
      Moj Mostare ko ti lomi grane,
      ko zavadi mostarske jarane,
      ko to tebi istoriju piše,
      ko to želi da te nejma više.

      05-04-2016 11:33 Sarajlija ba is offline Posalji Email za Sarajlija ba Pregledaj poruke od Sarajlija ba Dodaj Sarajlija ba u listu prijatelja
      makso makso is a Male
      Super Moderator




      Poruka: 2849
      Location: andaluzija

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Rahmet ti dusi, Tito


      33.gif

      ___________________________________________________________________
      prest'o sam 18.gif

      05-04-2016 12:40 makso is offline Pregledaj poruke od makso Dodaj makso u listu prijatelja
      vjetar vjetar is a Male
      moforaja


      Poruka: 13977
      Location: dk

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ..ovi danas ne mogu okrecit sta je Tito napravio

      ___________________________________________________________________
      laku vam noc pijuni

      spavajte ko lavovi i ko kraljevi

      05-04-2016 12:55 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
      Sarajlija ba Sarajlija ba is a Male
      moforaja




      Poruka: 5961
      Location: U podrumu

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od vjetar:

        ..ovi danas ne mogu okrecit sta je Tito napravio

      .....stvarno je tako kao što kažeš.....! 10.gif 07.gif

      ___________________________________________________________________
      Moj Mostare ko ti lomi grane,
      ko zavadi mostarske jarane,
      ko to tebi istoriju piše,
      ko to želi da te nejma više.

      05-04-2016 19:57 Sarajlija ba is offline Posalji Email za Sarajlija ba Pregledaj poruke od Sarajlija ba Dodaj Sarajlija ba u listu prijatelja
      prowler2 prowler2 is a Male
      moforaja


      Poruka: 5249
      Location: usa

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      10.gif

      05-05-2016 20:38 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
      tana tana is a Male
      rigorozni




      Poruka: 17879
      Location: na prinudnom radu :)

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      smrt fasizmu!

      ___________________________________________________________________
      kad ce mostar mama?

      05-10-2016 22:42 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
      pasha pasha is a Male
      Super Moderator




      Poruka: 9503
      Location: uh jebo te

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        M65erN833S0

      ___________________________________________________________________

        neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
      Oscar Wilde

      05-19-2016 09:55 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
      vjetar vjetar is a Male
      moforaja


      Poruka: 13977
      Location: dk

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ..tada bi zajebanicja kako cemo zivjeti bez Tite ,danas stvarnost

      ___________________________________________________________________
      laku vam noc pijuni

      spavajte ko lavovi i ko kraljevi

      05-19-2016 16:20 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
      Stranica (22): « prva ... « prethodna 8 9 10 [11] 12 13 14 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
      Postavi novu temu Odgovori
      Go to:
      preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com