Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » LISKALUCI » Zezancija preko telefona » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Kutljaca Kutljaca is a Female
Kuharica ipo




Poruka: 6617
Location: V.I.P

Big Grin Zezancija preko telefona Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Svi sigurno imate neku anegdotu vezanu za temu...
Evo ja jednu:

"Dvoje igrali šaha i kladili se da gubitnik mora nazvati broj koji mu pobjednik odabere, iz birvaktile zutog imenika yu brojeva, i neprestano se udvarati osobi suprotnog spola! Posle partije šaha, tako je i bilo. Ona izbira broj, i da mu slusalicu. On podje da se udvara zeni, koju ne zna, kad je zavrsio spusti slusalicu. Proslo 5 minuta kad zvoni tel, muski glas: Pa bola ....... sto si mi maloprije zenu zvao i udvaro joj se, ? Ovaj osto bez kisika 13.gif , nisam ja brato majke mi sta ti je, evo mene kuci sa mojom zenom, kad opet muski glas sa druge strane:"kako bola nisi pa poznao ti ja glas, priskuskivao sam dok si se udvarao uveliko zeni mi" bla bla.... 13.gif 13.gif
od toliko brojeva.... 13.gif


p.s mogu mislit kakva je toj zeni kuci pometnja nastala radi sale 13.gif 13.gif 13.gif

___________________________________________________________________
simply the best

05-21-2008 17:17 Kutljaca is offline Posalji Email za Kutljaca Pregledaj poruke od Kutljaca Dodaj Kutljaca u listu prijatelja
funkyg funkyg is a Female
bazencic




Poruka: 4040
Location: starMo-Vela havle

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Dje ti beres ideje oko ovih tema zivota ti da odem i ja pikiranih uzesti i posaditi?

___________________________________________________________________



      05-21-2008 17:23 funkyg is offline Pregledaj poruke od funkyg Dodaj funkyg u listu prijatelja
      Kutljaca Kutljaca is a Female
      Kuharica ipo




      Poruka: 6617
      Location: V.I.P
      pokretac teme Thread Started by Kutljaca

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Kad smo na moju inicijativu na zadnjem casu u srednjoj skoli narucili JUMBO pizzu u zbornicu na ime jedne profe, nazvale sa govornice, umalo da nas vide, i porucimo pizzu. Izasle vani, ide ova profesorica iz psihologije, radoznalica-sve je uvijek zanimalo. Cekamo, nema dostavljaca, nema, nema...ona se raspricala...kazem ja sto sam ja ogladnila... 13.gif Kad ide dostavljac, prodje pored nas, kad ce profesorica: "Mmmm,pizza mi bas zamirisa" 13.gif Kazem ja pa idite u zbornicu to je sigurno neko od vas narucio, kaze ona ma jok, nikad oni ne narucuju...haha...kontam ja vidices ti...i mi cekamo, dostavljac se vraca bez pizze, kontamo sta je sada sto ne zovu profesoricu koja je navodno narucila to, procurimo kasnije u zbornicu, raskomadali pizzu, jedva docekali 08.gif 13.gif 13.gif 13.gif

      sljedeci dan htjeli da narucimo 20 jogurta i 20 bureka na ime druge profesorice koja nam je najvise djelila kecine...i nije nam uspjelo 13.gif 13.gif

      ___________________________________________________________________
      simply the best

      05-21-2008 17:29 Kutljaca is offline Posalji Email za Kutljaca Pregledaj poruke od Kutljaca Dodaj Kutljaca u listu prijatelja
      Kutljaca Kutljaca is a Female
      Kuharica ipo




      Poruka: 6617
      Location: V.I.P
      pokretac teme Thread Started by Kutljaca

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Kad smo zvali penzionere i predstavljali se lazno, trazili adrese, i imena, da cemo im pomoc dati, a ljudi jadnici rasplacu se, zahvaljuju se 13.gif 13.gif


      sad me stid 28.gif 13.gif

      ___________________________________________________________________
      simply the best

      broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Kutljaca dana 05-21-2008 u 17:38.

      05-21-2008 17:34 Kutljaca is offline Posalji Email za Kutljaca Pregledaj poruke od Kutljaca Dodaj Kutljaca u listu prijatelja
      SEJO KALAC SEJO KALAC is a Male
      ne more meda




      Poruka: 28
      Location: ESTRADA

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Kad su mene tako zezali 08.gif
      Zena mi pomahnitala 08.gif

      ___________________________________________________________________
      Ja sam Sejo, andjeo srece, samo me jedna djevojka nece, najdraza Mia volim te ja, evo ovako nek svako zna 33.gif

      07-02-2008 21:54 SEJO KALAC is offline Homepage of SEJO KALAC Pregledaj poruke od SEJO KALAC Dodaj SEJO KALAC u listu prijatelja
      Blagajac Blagajac is a Male
      raja




      Poruka: 1972
      Location: Nederland

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      moj rodjak iz sarajeva promjenio broj tel. i nije stigao da mi javi novi
      ja zovem kad njegov stari broj dobio neki stari nervozni
      ja trazim rodjaka ovaj nervozan zagalami
      kontam pogrijesio sam kad sam ukucavao broj zovem opet isti tip podje sovat kaze ako te puknem sad stocem ovo ono
      bilo jedno desetak momaka sa tekije dolazili kod mene na poso stalno ja svakom broj zivkali ga jedno 10 dana non stop zajebancija zesca bila zapjeni cova na telefon
      i na kraju i on zamjeni broj 07.gif

      ___________________________________________________________________


        [
          B]PUSTI ME DA SE RAHAT PATIM[/B]

        07-02-2008 22:00 Blagajac is offline Pregledaj poruke od Blagajac Dodaj Blagajac u listu prijatelja
        cvijetic_vila cvijetic_vila is a Female
        bice nesto od mene




        Poruka: 364
        Location: negdje ispod mosta

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Eh a tek dok smo manji bili i zezamo ljude na fontele.

        Zovnuli mi lika ugovaramo sastanak, mjesto i sve dogovoreno, kaze on:
        - kako cu te poznati.
        - reci cu ti nesto ali mi obecaj da se neces smijati.
        - Kaze necu sigurno, necu ti se smijati.
        - (tisina skoro minutu)
        - lako ces me poznati. imam kokosija prsa
        -(gromoglasni smjeh)
        - e necemo se vidjeti jer si mi se smijao
        - necu vise - obecavam!
        - hajde ok
        - ali stvarno kako cu te poznati
        - hahaha imam tri sis-e pa cu ti izbaciti srednju odmah ces znati ko sam
        -(smjeh opet)
        - (u medjuvremenu meni rodice sapcu sta da kazem i govore reci mu trazi plavusu)
        - ja pogresno shvatila i ja njemu ko iz topa
        - Trazi glavusu

        onda smo svi prasnuli u smjeh i vise nismo mogli pricati od smjeha spustili slusalicu plakali suze nam isle ma drama

        ___________________________________________________________________

          Sve u životu se vrati, dobro i loše, zasluge i grijesi


          Zoo TV

        07-03-2008 09:07 cvijetic_vila is offline Posalji email za cvijetic_vila Pregledaj poruke od cvijetic_vila Dodaj cvijetic_vila u listu prijatelja
        R2-D2 R2-D2 is a Male
        BUKACHAAAAA


        Poruka: 5594
        Location: La La Land

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Osnovni oblik bontona je postivanje privilegije koristenja telefona...
        11.gif

        ___________________________________________________________________
        I am sick,demented,perverted,arogant,sarcastic egomaniac and I am a living god ..
        Sha-Shi is my name..and off course,

          I do piss excellence in the morning..

        07-03-2008 19:28 R2-D2 is offline Pregledaj poruke od R2-D2 Dodaj R2-D2 u listu prijatelja
        Viking Viking is a Male
        bice nesto od mene




        Poruka: 422
        Location: daleko brato

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Hee he sjecam se ja i jos dvojica mojih prijatelja nazovemo zajednickog nam prijatelja ,ja promjenim glas ko lafo klinka i dogovorim randes ispred Hita u pola osam,malo poslije mi ga ponovo zovnemo i pitamo hocemo li u stari veceras a on ma nisam bas pri lovi a i nesto me glava boli ,drugi put.mi ti se nacrtamo u sedam sati kod stare gimnazije i cek kad eto ti njega sa autom skoda-janja.pola osam ,osam on pusi jednu za drugom a klinke nigdje te mi haj slucajno ce mo ko tuda proci i mi pred njega i tako u pricu a zao nam ga bi te mu rekosmo istinu.Mjesec dana nije izlazio u stari a ni dan danas nije nam oprostio . Zmiu ga loma profesore

        07-03-2008 23:20 Viking is offline Pregledaj poruke od Viking Dodaj Viking u listu prijatelja
        sara sara is a Female
        moforaja




        Poruka: 5288
        Location: bogu za ledjima

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        OVO JE LICNO DOGADJAJ O MENI

        JEDNO POPODNE ZVONI TELEFON I ZVONI JA U KUPATILU I PITAM IMA LI IKO DA SE JAVI JAV SE MOJA NENA RAHMET JOJ DUSI USTADE OKRENU JAMENIJU IZA UHA
        I NEKOLIKA PUTA HALO HALO PA ONDA JEBO TI PAS MATER JA PITAM NENO KO JE
        A ONA RECE ONA BILJANA GOVNA PA STO MI NISI DALA TELEFON IZADI PRED KUCU PA JE ZOVNI SAMO TROSIS TELEFON A MOZETE SE SA BALKONA PRICATI.

        ___________________________________________________________________
        Drzite srecu kao pticu: sto njeznije i lakse ?Bude li se osjecala slobodnom ostace Ti rado u ruci" 33.gif

        04-15-2009 05:59 sara is offline Pregledaj poruke od sara Dodaj sara u listu prijatelja
        Mo_NavijaC Mo_NavijaC is a Male
        Mister 07


        Poruka: 1176
        Location: Jamio kucu u Mahali

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        jEDNU VECE 11 SATI taman zaspao kad zvoni telefon....kontam ko je sad kad s druge strane..

        HALLO AHMET JE GDJE CU JA SA OVIM DRVIMA??

        Kontam kakva drva boga ti..iza sna ne znam o cemu se radi..

        A ovaj zavro halo sta cu ja sa vovim drvima..

        Dok se malo avertih pa ga pitam "GDJE SI TI" kaze majstor evo me na parkingu ispred hotela... e rekoh super tu ih istovari...kaze on meni hoce li djemo donijeti pare....reko jasta ce ne mogu ja sad izlazit...i taman ja opet legao kad opet telefon...dDOBRO VECE KAZE NAKAV JA ZOVEM SA RECEPCIJE HOTELA OVDJE COVJEK ISTOVARA DRVA KAZE DA STE MU VI REKLI NE MOZE GOSPODINE OVDJE NA PARKING....pa rekoh ja gdje moze?? MOZE KAZE IZA HOTELA TAMO IMA MJEST...e reko super de mu ti pokazi gdje da ih istovari...i ja opet lego i zaspao...

        Kad ujutro zvoni telefon...kad opet on aj glas od sinoc...kaze HALO..E HEBO TI PAS MATER...STO ME ZAHEBA ZA OVA DRVA ...i spusti slusalicu ja od smijehan nisam mogao da odgovorim...

        ___________________________________________________________________
        POBJEDIO SAM ANOREKSIJU...
        19.gif 19.gif

        04-15-2009 08:28 Mo_NavijaC is offline Homepage of Mo_NavijaC Pregledaj poruke od Mo_NavijaC Dodaj Mo_NavijaC u listu prijatelja
        Mo_NavijaC Mo_NavijaC is a Male
        Mister 07


        Poruka: 1176
        Location: Jamio kucu u Mahali

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        10.gif

        ___________________________________________________________________
        POBJEDIO SAM ANOREKSIJU...
        19.gif 19.gif

        04-15-2009 22:54 Mo_NavijaC is offline Homepage of Mo_NavijaC Pregledaj poruke od Mo_NavijaC Dodaj Mo_NavijaC u listu prijatelja
        funkyg funkyg is a Female
        bazencic




        Poruka: 4040
        Location: starMo-Vela havle

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od Kutljaca:

          Kad smo zvali penzionere i predstavljali se lazno, trazili adrese, i imena, da cemo im pomoc dati, a ljudi jadnici rasplacu se, zahvaljuju se 13.gif 13.gif


          sad me stid 28.gif 13.gif


        Auuuuuuuuuuu sjecam se ovog,auuuuuuuuuu dobre one kartice za govornicu onda bile 07.gif

        ___________________________________________________________________



            04-15-2009 22:59 funkyg is offline Pregledaj poruke od funkyg Dodaj funkyg u listu prijatelja
            nove poruke | aktuelne teme | forum
            Postavi novu temu Odgovori
            Go to:
            preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com