Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » U KRUGU PORODICE » Drzao kcer 24 godine u podrumu! » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (3): [1] 2 3 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Kutljaca Kutljaca is a Female
Kuharica ipo




Poruka: 6617
Location: V.I.P

Shocked Drzao kcer 24 godine u podrumu! Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Držao kæer 24 godine u podrumu i napravio joj èetvero djece
Svijet - Crna kronika | Nedjelja, 27 Travanj 2008

Austrijska policija potvrdila je u nedjelju najteži sluèaj obiteljskog zlostavljanja, incesta i zatoèenja koji je ikad zabilježen u povijesti te zemlje. Josef F. star 73 godine osumnjièen je da je 24 godine u podrumu svoje kuæe u Amstettenu u Donjoj Austriji u zatoèeništvu držao svoju kæerku Elisabeth F. (42) i napravio joj tijekom tog razdoblja sedmoro djece, objavio je voditelj Zemaljskog kriminalistièkog ureda Donje Austrije pukovnik Franz Polzer na konferenciji za javnost.


Osumnjièeni je uhiæen, ali odbija dati izjavu. Policija provodi opširnu istragu cijelog sluèaja i èekaju se rezultati DNK-analize, potvrdio je Polzer.

Tragièna prièa u javnost je izbila kad se razbolila 19-godišnja najstarija kæer Elisabeth F. i njenog oca Josefa F. Djevojku su prošlog tjedna u teškom stanju smjestili u bolnicu u Mostviertelu, a lijeènici su potaknuli istragu jer su trebali dodatne informacije kako bi pomogli bolesnoj djevojci. Nakon toga je u subotu naveèer policija privela 73-godišnjeg umirovljenog Josefa K. u pratnji kæeri Elisabeth F.

Elisabeth je, prema policijskom priopæenju, psihièki i fizièki u teškom stanju. Tek nakon dužeg razgovora i nakon što joj je zajamèeno da više neæe imati kontakta sa svojim ocem i da æe i njezina djeca biti zbrinuta, Elisabeth F. dala je opširnu izjavu.

Prema tom iskazu, od njene 11. godine otac ju je sustavno silovao i zlostavljao. 28. kolovoza 1984. namamio ju je u podrum obiteljske kuæe u Amstettenu gdje ju je drogirao te vezao lisièinama i zakljuèao u sklonište.

Tijekom 24 godine provedene u izolaciji u zatoèeništvu u podrumu otac ju je kontinuirano zlostavljao i silovao. U podrumu je rodila sedmoro djece, od kojih je jedno umrlo nekoliko dana nakon poroda. Otac je odnio djetetovo tijelo i spalio ga.

Tijekom godina, troje je djece njihov otac odnosno djed uz pomoæ lažnih navoda predstavio kao djecu koju su on i njegova žena Rosemarie F. preuzeli na skrb, te su oni krenuli i u školu.

Meðutim, troje djece, 19-godišnja kæerka Kerstin i njezina dva brata u dobi od 18 i 5 godina, od svog su roðenja zajedno s majkom Elisabeth živjeli zatvoreni u podrumu. Hranom i odjeæom opsrkbljivao ih je iskljuèivo osumnjièeni Josef F. Njegova žena navodno nije znala ništa ni o zatoèenju ni o bilo èemu drugom.

Žrtve Elisabeth i njena djeca zbrinuti su u bolnici na nepoznatoj adresi, otac je uhiæen, a istraga se širi.

(Hina)

Komentari (14)

21.gif 21.gif 21.gif

___________________________________________________________________
simply the best

04-28-2008 08:39 Kutljaca is offline Posalji Email za Kutljaca Pregledaj poruke od Kutljaca Dodaj Kutljaca u listu prijatelja
zutaljka
SexNepoznat

Poruka: 1529

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ma obicni monstrum 08.gif 08.gif idiot,kreten i ne postoji rijec kakvim bih ga nazvala 08.gif

ja bi njega u taj isti podrum i ubacila dva-tri psa ,da ga rastrgaju komad po komad i tako da

ga dokrajce....

04-28-2008 10:37 zutaljka is offline Pregledaj poruke od zutaljka Dodaj zutaljka u listu prijatelja
bosonoga bosonoga is a Female
lela




Poruka: 2804
Location: daleka polja

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

sinoc, kad sam gledala vijesti , zeludac mi se prevrnuo na ovu vijest 21.gif 21.gif
degenerik , monstrum 08.gif 08.gif 08.gif grozno , ne znam sta bih mu uradila....ali ta majka koja kaze da nista nije znala 08.gif 08.gif 08.gif ...covjek ostane bez rijeci kad pomisli , sta je podnijela kcerka i ta rodjena djeca ....gluho bilo 28.gif 28.gif ufff ..nema kazne za te degenerike ..oca i majku zajedno ....podjednako su krivi 08.gif 08.gif 08.gif

___________________________________________________________________
^¨tamo me nema , ovdje nisam ^¨ jok.gif

04-28-2008 10:58 bosonoga is offline Pregledaj poruke od bosonoga Dodaj bosonoga u listu prijatelja
GARAVUSA GARAVUSA is a Female
Misiica ljeta 07




Poruka: 8664
Location: Holland

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

treba ga objesit na musalu 08.gif

___________________________________________________________________

    NIJE LAKO BITI JA ! ! !

04-28-2008 11:02 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
trambulin trambulin is a Male
moforaja


Poruka: 2260
Location: mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od GARAVUSA:

    treba ga objesit na musalu 08.gif


vijeshaj ga u dijaspori 08.gif
shta ga meni na musalu dovodish 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 19.gif

___________________________________________________________________
masta umire zadnja

04-28-2008 11:13 trambulin is offline Pregledaj poruke od trambulin Dodaj trambulin u listu prijatelja
al capone al capone is a Male
moforaja




Poruka: 5015
Location: grad andjela

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

uh....sta bih mu radio... 23.gif 08.gif 08.gif 08.gif

___________________________________________________________________



    http://www.youtube.com/watch?v=yqErQ-OeIoY

    04-28-2008 11:18 al capone is offline Posalji email za al capone Homepage of al capone Pregledaj poruke od al capone Dodaj al capone u listu prijatelja AIM Screenname: shef YIM Screenname: no name
    niko niko is a Female
    bice nesto od mene


    Poruka: 484

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    cuj majka nista nije znala...pa sta je mislila gdje joj je ta kcerka vec 24 godina..ne kontam nikako ove monstrume..fuj gadosti..

    ___________________________________________________________________
    Hendikepirano dijete nit' je bolesno nit' zarazno. Ono samo traži da bude prihvaæeno u našoj/svojoj zajednici. 97% neæe preuzeti ovu poruku kao status, ako si ti jedna/jedan od 3% preuzet æeš ovu poruku bar na jedan dan !

    04-28-2008 12:34 niko is offline Pregledaj poruke od niko Dodaj niko u listu prijatelja
    CuriiCa_mo CuriiCa_mo is a Female
    rodjena




    Poruka: 909
    Location: HARLEM

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    za njega kazna niti ne postoji.....nijedna nije dovoljno dobra - sve su preblage....fuj 08.gif

    ___________________________________________________________________

      To nisam ja, to je moja tastatura
    11.gif

    04-28-2008 12:40 CuriiCa_mo is offline Posalji Email za CuriiCa_mo Pregledaj poruke od CuriiCa_mo Dodaj CuriiCa_mo u listu prijatelja AIM Screenname: LeliiCaa
    dida62
    SexNepoznat

    Poruka: 1517

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    21.gif 21.gif Boze sacuvaj tih monstruma 08.gif

    04-28-2008 15:23 dida62 is offline Posalji email za dida62 Pregledaj poruke od dida62 Dodaj dida62 u listu prijatelja
    pasha pasha is a Male
    Super Moderator




    Poruka: 9503
    Location: uh jebo te

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ovo sam jutros gledo na vijestima 08.gif
    svojoj djeci djed 21.gif givonja stari sto bih mu se krvi napio 08.gif

    ___________________________________________________________________

      neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
    Oscar Wilde

    04-28-2008 16:43 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
    narona narona is a Female
    samo sto nisam




    Poruka: 1446
    Location: tamo daleko....

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    svasta hoda po ovoj zemlji 16.gif

    tuzno, jadno,cemerno, eto nemam vise rijeci 16.gif

    ___________________________________________________________________

      broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane narona dana 04-28-2008 u 17:36.

      04-28-2008 17:35 narona is offline Pregledaj poruke od narona Dodaj narona u listu prijatelja
      dida62
      SexNepoznat

      Poruka: 1517

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      08.gif 08.gif ma ne smijem napisati sta bi' im radila da mi pa'nu saka 08.gif
      Bila bi' baniraTa "for life" 29.gif

      04-28-2008 17:38 dida62 is offline Posalji email za dida62 Pregledaj poruke od dida62 Dodaj dida62 u listu prijatelja
      djemila djemila is a Female
      Naj-Moder 2008




      Poruka: 11491
      Location: Mostar

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Uh, nemam rijeci...sinoc sam gledala na TV...cijelu noc mi bila mucnina od same pomisli...kako je mogao, kako? 21.gif 21.gif

      Kad neko kaze, ne valja smrtna kazna.... 21.gif

      Ovo je treci slucaj za koji se saznalo u zadnju godinu dana...djevojcica (tada) Natascha Kampusch je isto bila zatvorena 8 godina....srecom uspjela je pobjeci , a onaj idiot sto ju je zatvorenu drzao j izvrsio je samoubistvo kad je saznao da je pobjegla...znao je sta ga ceka 21.gif

      ___________________________________________________________________
      Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

      broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane djemila dana 04-28-2008 u 17:41.

      04-28-2008 17:39 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
      adis b adis b is a Male
      rambling reck




      Poruka: 1083

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      smrtna kazna za ovog hajvana nije dovoljna 08.gif

      napraviti rupu u zemlji, zabetonirati ga i ostaviti rupe samo da dise dok ne crkne...

      ___________________________________________________________________
      ...

      04-28-2008 19:32 adis b is offline Pregledaj poruke od adis b Dodaj adis b u listu prijatelja
      metallica metallica is a Male
      moforaja




      Poruka: 8228
      Location: CH.WILLA(uglavnom)

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      21.gif 21.gif ja kad kazem da smrtnu kaznu ne treba ukidati u mnogim zemljama svi misle da sam radikalan 21.gif



      ovoga su trebali ubiti na licu mjesta da ne sramoti citav LJUDSKI ROD 21.gif 08.gif 21.gif

      ___________________________________________________________________

        04-28-2008 19:36 metallica is offline Posalji email za metallica Pregledaj poruke od metallica Dodaj metallica u listu prijatelja
        mamica mamica is a Female
        raja




        Poruka: 1962
        Location: Skandinavija

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        kriminalno 08.gif 08.gif nemam rjeci..................jasta nego smrtna kazna 08.gif 08.gif

        ___________________________________________________________________
        "JUCE ISTORIJA.............SUTRA MISTERIJA"

        04-28-2008 19:46 mamica is offline Pregledaj poruke od mamica Dodaj mamica u listu prijatelja
        cok cok is a Male
        liska mjeseca maja


        Poruka: 5450
        Location: seher mostar

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        sta ima veze,to je za njeno dobro bilo,nek ostane u familiji,pa ja 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

        ___________________________________________________________________
        28.gif BICE BOLJE,NEKO VICE 28.gifKAZUU 18.gif

        04-28-2008 20:51 cok is offline Pregledaj poruke od cok Dodaj cok u listu prijatelja
        pasha pasha is a Male
        Super Moderator




        Poruka: 9503
        Location: uh jebo te

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        treba njega zatvoriti i ka 38.gif ovo sto mu je malo ostalo a nedat mu da vidi sunca ni mjeseca
        cok ima dobar podrum 19.gif

        ___________________________________________________________________

          neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
        Oscar Wilde

        04-28-2008 21:33 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
        cok cok is a Male
        liska mjeseca maja


        Poruka: 5450
        Location: seher mostar

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif ja cu mu vratit za sve samo ga posalji 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif ima da mu sankerska stolica uleti u paksu 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

        ___________________________________________________________________
        28.gif BICE BOLJE,NEKO VICE 28.gifKAZUU 18.gif

        04-28-2008 21:36 cok is offline Pregledaj poruke od cok Dodaj cok u listu prijatelja
        Carmela Carmela is a Female
        vjeciti optimist




        Poruka: 7603
        Location: ja nisam odavle

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od metallica:

          21.gif 21.gif ja kad kazem da smrtnu kaznu ne treba ukidati u mnogim zemljama svi misle da sam radikalan 21.gif



          ovoga su trebali ubiti na licu mjesta da ne sramoti citav LJUDSKI ROD 21.gif 08.gif 21.gif


        Onda sam i ja radikalna. Smrtna kazna je jedino rješenje za ovakve i sliène sluèajeve.

        ___________________________________________________________________

          Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

        04-28-2008 21:47 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
        Stranica (3): [1] 2 3 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
        Postavi novu temu Odgovori
        Go to:
        preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com