Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » U KRUGU PORODICE » ***Ratna Slika*** » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (10): [1] 2 3 4 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Kutljaca Kutljaca is a Female
Kuharica ipo




Poruka: 6617
Location: V.I.P

Ratna Slika Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Toliko sam ostala zeljna sokaka..igre..posljednje vrijeme mi je to sve stalno u mislima, i malo pred ocima, jer se bas ne sjecam..subota, 23.02., jos jedan vikend proveden u drustvu dragih osoba, i u polumraku vec vidjenog scenarija. Sve nekako obicno do trenutka sljedeceg. Iznenada mi prilazi muskarac u crnini, crne kose i kaze imam te nesto pitati..mislila sam da sad ide standardno pitanje na koje sam navikla, kazem pitaj...on suti i nesto trazi po podu u mraku...kad je to nesto nasao...kaze ma nije sad trenutak...rekoh pa pitaj!!!..kaze dostavio je jedan Francuz u nasu arhivu slike iz rata, curica ista ti na BMX biciklu...pa sam ti htio dati tu sliku...onda sam se pocela nekontrolisano smijati jer mi je to zvucalo suludo...cuj da me prepozna nakon 11 godina, ni slicna nisam, a nikad me nije ni poznavao..stalno sam se smijala..juce se probudih, kaze mi mama ovo ti je neko dodnjeo na posao... mama mi pokaza sliku A4 formata...ja na mom najdrazem i prvom biciklu, plavom BMX-u., biciklo za koje smo se otimale, mi djevojcice, a bilo je bratovo. Ne sjecam se kad sam se tako isplakala...pa se onda smijala, pa plakala...nesto preljepo, iako je slika iz rata...nicega se ne sjecam...samo sad mogu da posmatram..stvarno konture lica ostale iste..ne cudi me kako me prepoznao..tene malo velike, njih se jos kroz maglu sjecam...i sjecam se da sam tad tek naucila da vozim...tako da moja zamisljenost i skoncentriranost na ulicu i voznju ne moze da se sakrije..
dragi moji posto je slika vec obisla svijet..htjedoh je i podijeliti sa vama dragim ljudima...necu vam reci gdje je slikano...jer znam da ce vecina mostaraca prepoznati...mada je slika "naopaka"...dakle sto je ljeva strana ustvari je desna...hvala "nepoznatom muskarcu" koji me toliko usrecio!!!

___________________________________________________________________
simply the best

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Kutljaca dana 02-26-2008 u 16:43.

02-26-2008 16:40 Kutljaca is offline Posalji Email za Kutljaca Pregledaj poruke od Kutljaca Dodaj Kutljaca u listu prijatelja
denani denani is a Male
moforaja




Poruka: 8041

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Majo 33.gif 33.gif 33.gif

samo jedno:

....NIKAD NEMOJ ZABORAVITI ......... 33.gif

___________________________________________________________________
33.gif 33.gif 33.gif

02-26-2008 16:43 denani is offline Posalji Email za denani Pregledaj poruke od denani Dodaj denani u listu prijatelja
glumica glumica is a Female
Trn u oku


Poruka: 4415

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

majo...
molim te daj sliku u vecoj rezoluciji..
ovo je zbilja...
ma ..nemam rijeci

02-26-2008 16:44 glumica is offline Posalji Email za glumica Pregledaj poruke od glumica Dodaj glumica u listu prijatelja
bago bago is a Male
moforaja




Poruka: 3303
Location: Suteren

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ovo ti je slika za kakve nagrade... 01.gif

___________________________________________________________________
665 - Skoro zao

02-26-2008 16:46 bago is offline Pregledaj poruke od bago Dodaj bago u listu prijatelja
Kutljaca Kutljaca is a Female
Kuharica ipo




Poruka: 6617
Location: V.I.P
pokretac teme Thread Started by Kutljaca

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

izbliza...
denani naravno da se ne moze zaboraviti...al meni je sve ovo jos golemije jer se ja ne mogu ovoga sjetiti...hvala fotografu...i ovo vozim prema kuci...


Klikni da pogledas u stvarnoj velicini

___________________________________________________________________
simply the best

02-26-2008 16:48 Kutljaca is offline Posalji Email za Kutljaca Pregledaj poruke od Kutljaca Dodaj Kutljaca u listu prijatelja
glumica glumica is a Female
Trn u oku


Poruka: 4415

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

cernica?

02-26-2008 16:49 glumica is offline Posalji Email za glumica Pregledaj poruke od glumica Dodaj glumica u listu prijatelja
Kutljaca Kutljaca is a Female
Kuharica ipo




Poruka: 6617
Location: V.I.P
pokretac teme Thread Started by Kutljaca

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

...vjerujte da ja jos sebi ne dolazim...u ratu su me mnogi stranci slikali i govorili dijete sa najljepsim osmjehom(osmjehom od srca)...ali ovako nesto nisam ocekivala....i mislim da ja nisam znala da mene neko slika....ne napisah slika je iz 96 godine....

___________________________________________________________________
simply the best

02-26-2008 16:50 Kutljaca is offline Posalji Email za Kutljaca Pregledaj poruke od Kutljaca Dodaj Kutljaca u listu prijatelja
Kutljaca Kutljaca is a Female
Kuharica ipo




Poruka: 6617
Location: V.I.P
pokretac teme Thread Started by Kutljaca

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od glumica:

    cernica?



glumice bravo!....pa tu sam cijeli rat bila u kuci....na prvoj liniji....bjezi opet se ja rasplaka..

___________________________________________________________________
simply the best

02-26-2008 16:50 Kutljaca is offline Posalji Email za Kutljaca Pregledaj poruke od Kutljaca Dodaj Kutljaca u listu prijatelja
glumica glumica is a Female
Trn u oku


Poruka: 4415

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

majo..steta da cijelu sliku ne stavis u vecoj rezoluciji
evo ti adresu za hosting slike

    http://imageshack.us/

02-26-2008 16:50 glumica is offline Posalji Email za glumica Pregledaj poruke od glumica Dodaj glumica u listu prijatelja
Kutljaca Kutljaca is a Female
Kuharica ipo




Poruka: 6617
Location: V.I.P
pokretac teme Thread Started by Kutljaca

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

glumi ne moze nikako, ne dozvoljava mi..a inace slika je prevelika

___________________________________________________________________
simply the best

02-26-2008 16:51 Kutljaca is offline Posalji Email za Kutljaca Pregledaj poruke od Kutljaca Dodaj Kutljaca u listu prijatelja
Kutljaca Kutljaca is a Female
Kuharica ipo




Poruka: 6617
Location: V.I.P
pokretac teme Thread Started by Kutljaca

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

i bas mama i ja gledamo sliku juce...ne mozemo skontati sta je ovo na meni, jer je slika crno bijela...vidim sorcic...tene sa onom zvjezdicom sto su se nekad nosile...meni se cini da imam 2 kikice...majica mi je vjerovatno velika bila...a ovo sruseno je tu stajalo od trenutka kad je pala krmaca granata na jednu kucu do nase...

___________________________________________________________________
simply the best

02-26-2008 16:54 Kutljaca is offline Posalji Email za Kutljaca Pregledaj poruke od Kutljaca Dodaj Kutljaca u listu prijatelja
glumica glumica is a Female
Trn u oku


Poruka: 4415

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

probaj ovde

    http://www.shrinkpictures.com/

02-26-2008 16:54 glumica is offline Posalji Email za glumica Pregledaj poruke od glumica Dodaj glumica u listu prijatelja
zutaljka
SexNepoznat

Poruka: 1529

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ma , draga Majo,slika ti je cudo 10.gif ma stvarno ..ostadoh bez teksta

cuvaj je kao najvece blago 33.gif

02-26-2008 16:55 zutaljka is offline Pregledaj poruke od zutaljka Dodaj zutaljka u listu prijatelja
niko niko is a Female
bice nesto od mene


Poruka: 484

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Mislim da je ovo Cernica jedan od sokaka prema neretvi...Slika je fenomenalna,nikad je nemoj izgubiti Majo.

___________________________________________________________________
Hendikepirano dijete nit' je bolesno nit' zarazno. Ono samo traži da bude prihvaæeno u našoj/svojoj zajednici. 97% neæe preuzeti ovu poruku kao status, ako si ti jedna/jedan od 3% preuzet æeš ovu poruku bar na jedan dan !

02-26-2008 17:02 niko is offline Pregledaj poruke od niko Dodaj niko u listu prijatelja
glumica glumica is a Female
Trn u oku


Poruka: 4415

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

evo je


Klikni da pogledas u stvarnoj velicini

02-26-2008 17:07 glumica is offline Posalji Email za glumica Pregledaj poruke od glumica Dodaj glumica u listu prijatelja
Kutljaca Kutljaca is a Female
Kuharica ipo




Poruka: 6617
Location: V.I.P
pokretac teme Thread Started by Kutljaca

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

glumi hvala ti puno, da znas ne mogu prestat gledat ovu sliku

___________________________________________________________________
simply the best

02-26-2008 17:09 Kutljaca is offline Posalji Email za Kutljaca Pregledaj poruke od Kutljaca Dodaj Kutljaca u listu prijatelja
glumica glumica is a Female
Trn u oku


Poruka: 4415

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

da vidim ovako


02-26-2008 17:11 glumica is offline Posalji Email za glumica Pregledaj poruke od glumica Dodaj glumica u listu prijatelja
Kutljaca Kutljaca is a Female
Kuharica ipo




Poruka: 6617
Location: V.I.P
pokretac teme Thread Started by Kutljaca

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ma ljubimmmmm ova je fenomenalna a joj svaki detalj se vidi

___________________________________________________________________
simply the best

02-26-2008 17:12 Kutljaca is offline Posalji Email za Kutljaca Pregledaj poruke od Kutljaca Dodaj Kutljaca u listu prijatelja
Kutljaca Kutljaca is a Female
Kuharica ipo




Poruka: 6617
Location: V.I.P
pokretac teme Thread Started by Kutljaca

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

BMX-a su ukrali, i zanimljivo da su mi svako biciklo nakon ovog ukrali...i vidim da su gume malo izdusene...ne sjecam se da sam duze neku sliku gledala i analizirala, ikad

___________________________________________________________________
simply the best

02-26-2008 17:16 Kutljaca is offline Posalji Email za Kutljaca Pregledaj poruke od Kutljaca Dodaj Kutljaca u listu prijatelja
denani denani is a Male
moforaja




Poruka: 8041

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od maja_mostar:

    BMX-a su ukrali, i zanimljivo da su mi svako biciklo nakon ovog ukrali...i vidim da su gume malo izdusene...ne sjecam se da sam duze neku sliku gledala i analizirala, ikad



Majo ...
jebo biciklo ...ja cu ti ga kupiti


cuvaj sjecanja.. 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif

___________________________________________________________________
33.gif 33.gif 33.gif

02-26-2008 17:20 denani is offline Posalji Email za denani Pregledaj poruke od denani Dodaj denani u listu prijatelja
Stranica (10): [1] 2 3 4 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com