Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » ISTORIJA / POVIJEST » dali je moguce da bosna 10 godina poslije rata nemoze jos da funkcionira samostalno » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (10): « prethodna 1 2 [3] 4 5 6 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
giovanni giovanni is a Male
samo sto nisam




Poruka: 1902
Location: na beloj ladji

p Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Musala:

        citat od giovanni:

      neko rece da je narod ,glup ,nije glup nego suviše priprost,zato im treba objasnit narodskim jeziko,da ako ,HAMO,IVAN I SLOBO ,zive u istoj ulici ,a samo ivan ima para nije ni on rahat jer samo ima on para za kafane ,a ova dvojica nemaju,zar mu nije ljepše sjedit sa njima u kafani nego pit sam,e dok se to ne skonta nema hajra 05.gif 10.gif


    vidis za moju generaciju iz 50 i neke, to je bila nepoznata teorija 01.gif
nemoj mislit ,da je i onda bilo sve mlijeko i med ,isto tako je bilo i bijede i siromašni i progonjeni ,nego je tito imao jaku kandziju pa nije dao da se to mediski prati i proklamise kao danas

___________________________________________________________________
Malik,Malik,na govno si nalik 05.gif ljuta.gif

11-29-2006 16:01 giovanni is offline Pregledaj poruke od giovanni Dodaj giovanni u listu prijatelja
giovanni giovanni is a Male
samo sto nisam




Poruka: 1902
Location: na beloj ladji

RE: p Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Musala:

        citat od giovanni:

          citat od glumica:

            citat od giovanni:

              citat od glumica:

            sve dok se po bosni vijore tri zastave...razlicite...hajra nece biti
          pa da ti kazem glumka tri zastave tri naroda,nekada je bila jedna ,pa odluciše da budu tri ,nema više titine jugoslavije ma koliko loša il dobra bila ,to je cinjenice koja stoji i ne,oze se promijeniti ,ja svoju zastavu volim i klanjam joj se ,moja je zelena al je moja i ona drzavna zuto plava i volim je ko zelenu,i normalno poštujem pravo i onih drugih da vole svoju zastavu ,a to što oni ne vole zuto plavu to je njihov problem ne moj 10.gif


        nismo se skontali..

        dok se god po mostaru vijorile zastave republike hrvatske, po banja luci , srbije......
        zelena zastava ipak nije drzavna zastava... oznacava religijsku pripadnost..

        to je glumka htjela reci
      MA SHVATAM TE ,zelena je posljedice one hrvatske i srpske ništa više 10.gif


    e nebi se ja bas slozio sa tobom u potpunosti.
    zato je Tito govorio da svi narodi prvo trebaju da se bore protiv nacionalista u svojim redovima, a ne da krivce traze u drugim narodima. 18.gif

musala prijatelju ,neopstojnost njegove drzave i njegovoga nacina razmišljanje se pokazala u minulom ratu ,on je mogao eto neko vrijeme ,drzat tu kerad na lancu,al se ker kad li tadli odveze ,zato to što je tito reka poštujem,al je tito odavno mrtav ,a ne zivi se od njegovih rijeci i djela, treba sad pokušat napravit drzavu i zivit u njoj ,ti si prvi rekao procitao sam negdje ,da se ni bi sad vratio u bih ,kako to ja zivim i moji i još nas hiljade ,jel to tvoj zivot i tvoga djeteta vrijedniji od naših,opet kazem ,vi patite za jugoslavijom ,jer vam je dobro bilo u njoj,al ste vi svi sebi našli rezervne domovine ,gdje zivite i školujete djecu i non stop kritikujete vlast,prijatelju dodzi ponudi program osnuj stranku i ja cu prvi glasat za tebe, da pravimo bolju buducnost i meni i tebi i našoj djeci 10.gif

___________________________________________________________________
Malik,Malik,na govno si nalik 05.gif ljuta.gif

11-29-2006 16:07 giovanni is offline Pregledaj poruke od giovanni Dodaj giovanni u listu prijatelja
OHA OHA is a Male
trudim se




Poruka: 535
Location: ispod palme...........
pokretac teme Thread Started by OHA

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od giovanni:

    neko rece da je narod ,glup ,nije glup nego suviše priprost,zato im treba objasnit narodskim jeziko,da ako ,HAMO,IVAN I SLOBO ,zive u istoj ulici ,a samo ivan ima para nije ni on rahat jer samo ima on para za kafane ,a ova dvojica nemaju,zar mu nije ljepše sjedit sa njima u kafani nego pit sam,e dok se to ne skonta nema hajra 05.gif 10.gif

giovani dobro receno ali zar je problem skontati da se ima para?kako bi bilo dobro svima,
vrlo jednostavno ponistiti privatizaciju,firme vratis radnicima i mirna bosna svakom dobro dira ima tipla moze popiti izac vani zar je to problem po meni nije, e sad sto su neki omastili brk to je drugi par rukava udari mu se porez na porez i svima dobro jer svi koji su ulozili dole a mislim ogromna vecina nije nista stekla zakonski sve prevarama i malverzacijama,dali je bilo ko pokazao papir da novac sa kojim raspolaze je cist mislim da to nije uradio niko,pa drzava kao pravni subjekt moze svima onima za koje se dokaze da nisu raspolagali sa cistim novcem a ucestvovali su u privatizaciji ima pravo da oduzme svu pokretnu i nepokretnu imovinu kao sto to rade na zapadu i save sto se zapljeni ide u drzavni fond,a tu smo sigurno sampijoni mislim u varanjima i td i eto ti hartije za svakoga.

11-29-2006 16:15 OHA is offline Posalji Email za OHA Pregledaj poruke od OHA Dodaj OHA u listu prijatelja
giovanni giovanni is a Male
samo sto nisam




Poruka: 1902
Location: na beloj ladji

oo Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od OHA:

        citat od giovanni:

      neko rece da je narod ,glup ,nije glup nego suviše priprost,zato im treba objasnit narodskim jeziko,da ako ,HAMO,IVAN I SLOBO ,zive u istoj ulici ,a samo ivan ima para nije ni on rahat jer samo ima on para za kafane ,a ova dvojica nemaju,zar mu nije ljepše sjedit sa njima u kafani nego pit sam,e dok se to ne skonta nema hajra 05.gif 10.gif

    giovani dobro receno ali zar je problem skontati da se ima para?kako bi bilo dobro svima,
    vrlo jednostavno ponistiti privatizaciju,firme vratis radnicima i mirna bosna svakom dobro dira ima tipla moze popiti izac vani zar je to problem po meni nije, e sad sto su neki omastili brk to je drugi par rukava udari mu se porez na porez i svima dobro jer svi koji su ulozili dole a mislim ogromna vecina nije nista stekla zakonski sve prevarama i malverzacijama,dali je bilo ko pokazao papir da novac sa kojim raspolaze je cist mislim da to nije uradio niko,pa drzava kao pravni subjekt moze svima onima za koje se dokaze da nisu raspolagali sa cistim novcem a ucestvovali su u privatizaciji ima pravo da oduzme svu pokretnu i nepokretnu imovinu kao sto to rade na zapadu i save sto se zapljeni ide u drzavni fond,a tu smo sigurno sampijoni mislim u varanjima i td i eto ti hartije za svakoga.

u pravu si prijatelju u potpunosti 10.gif

___________________________________________________________________
Malik,Malik,na govno si nalik 05.gif ljuta.gif

11-29-2006 16:17 giovanni is offline Pregledaj poruke od giovanni Dodaj giovanni u listu prijatelja
Musala Musala is a Male
rodjeni




Poruka: 1304
Location: pod pecinom izmedju Evrope i Lire

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

.

___________________________________________________________________
-Ja se ne slažem niti s jednom rijeèi koju si izgovorio, ali æu uvjek braniti tvoje pravo da ih izgovoriš.

broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane Musala dana 01-26-2007 u 18:56.

11-29-2006 16:18 Musala is offline Posalji email za Musala Pregledaj poruke od Musala Dodaj Musala u listu prijatelja
giovanni giovanni is a Male
samo sto nisam




Poruka: 1902
Location: na beloj ladji

p Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Musala:

    Pa brato ako ti i jos mnogi djelite moje ideje zajednickog zivota, ja ti garantujem da taj dan mozda i nije daleko.
    Samo se ja jos bojim da je to rano i da vi sto ste dole i uz nasu podrsku i pomoc, trebate nastojati da se ocuvate cjelovitost i drzavnost svakog naroda ravnopravno. Tako ce se stvoriti i uslovi da narod vidi i prihvati da mu je to bolja opcija od bilo koje koja mu se sada nudi. 10.gif

pa musala prijatelju ,za opstojnost i zajedništvo se ti ne sekiraj ,ona postoji i sprovodi se ,a l osnovni problem lezi u ljudima ,jer dosta koji razmišljaju kao ti i ja su vani ,ipak vi htjeli to priznat ili ne vi ste stvorili kakav takav kapital vani kad bi se vratili predstavljali bi zavidnog protivnika ,priej svega zbog materijalne moci ,a i zbog ideje zajedništva koju proklamira medzunarodna zajednice ,sve do tada ,ove price koje vodimo ti i ja su pretakanje iz praznog u šuplje 10.gif

___________________________________________________________________
Malik,Malik,na govno si nalik 05.gif ljuta.gif

11-29-2006 16:22 giovanni is offline Pregledaj poruke od giovanni Dodaj giovanni u listu prijatelja
Musala Musala is a Male
rodjeni




Poruka: 1304
Location: pod pecinom izmedju Evrope i Lire

RE: p Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

.

___________________________________________________________________
-Ja se ne slažem niti s jednom rijeèi koju si izgovorio, ali æu uvjek braniti tvoje pravo da ih izgovoriš.

broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane Musala dana 01-26-2007 u 18:56.

11-29-2006 16:22 Musala is offline Posalji email za Musala Pregledaj poruke od Musala Dodaj Musala u listu prijatelja
Zadavalica Zadavalica is a Female
bice nesto od mene




Poruka: 1632
Location: s dna kace

RE: p Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Musala:

        citat od giovanni:

          citat od Musala:

            citat od giovanni:

          neko rece da je narod ,glup ,nije glup nego suviše priprost,zato im treba objasnit narodskim jeziko,da ako ,HAMO,IVAN I SLOBO ,zive u istoj ulici ,a samo ivan ima para nije ni on rahat jer samo ima on para za kafane ,a ova dvojica nemaju,zar mu nije ljepše sjedit sa njima u kafani nego pit sam,e dok se to ne skonta nema hajra 05.gif 10.gif


        vidis za moju generaciju iz 50 i neke, to je bila nepoznata teorija 01.gif
      nemoj mislit ,da je i onda bilo sve mlijeko i med ,isto tako je bilo i bijede i siromašni i progonjeni ,nego je tito imao jaku kandziju pa nije dao da se to mediski prati i proklamise kao danas


    izvini, ali bi ja vise volio da mi je Titina kandjija i sada, nego sto sam danas sa porodicom u bjelom svjetu kao izbjeglica 21.gif
    ali za ovo ima druga tema 10.gif


10.gif 33.gif

___________________________________________________________________
...ko ne pamti, iznova prozivljava...

11-29-2006 16:23 Zadavalica is offline Posalji Email za Zadavalica Pregledaj poruke od Zadavalica Dodaj Zadavalica u listu prijatelja
Musala Musala is a Male
rodjeni




Poruka: 1304
Location: pod pecinom izmedju Evrope i Lire

RE: p Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

.

___________________________________________________________________
-Ja se ne slažem niti s jednom rijeèi koju si izgovorio, ali æu uvjek braniti tvoje pravo da ih izgovoriš.

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Musala dana 01-26-2007 u 18:58.

11-29-2006 16:24 Musala is offline Posalji email za Musala Pregledaj poruke od Musala Dodaj Musala u listu prijatelja
giovanni giovanni is a Male
samo sto nisam




Poruka: 1902
Location: na beloj ladji

RE: p Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Musala:

        citat od giovanni:

          citat od Musala:

            citat od giovanni:

          neko rece da je narod ,glup ,nije glup nego suviše priprost,zato im treba objasnit narodskim jeziko,da ako ,HAMO,IVAN I SLOBO ,zive u istoj ulici ,a samo ivan ima para nije ni on rahat jer samo ima on para za kafane ,a ova dvojica nemaju,zar mu nije ljepše sjedit sa njima u kafani nego pit sam,e dok se to ne skonta nema hajra 05.gif 10.gif


        vidis za moju generaciju iz 50 i neke, to je bila nepoznata teorija 01.gif
      nemoj mislit ,da je i onda bilo sve mlijeko i med ,isto tako je bilo i bijede i siromašni i progonjeni ,nego je tito imao jaku kandziju pa nije dao da se to mediski prati i proklamise kao danas


    izvini, ali bi ja vise volio da mi je Titina kandjija i sada, nego sto sam danas sa porodicom u bjelom svjetu kao izbjeglica 21.gif
    ali za ovo ima druga tema 10.gif

da ti kazem košto i svakom kazem,kad pocnu te price o jugi bivšoj,da je valjala ne bi se raspala ,sumnjam baš da je ta šaka tih što kazu nacionalista uspjela da natjera toliki narod u rat,jer podzi od sebe ,ja kad sam zadovoljan i kad mi je dobro ne pada mi napamet da se koljem radi necijih interesa,znaci da ih je postojala masa nezadovoljni ,još malo strani saveznici i eto ti rata 10.gif

___________________________________________________________________
Malik,Malik,na govno si nalik 05.gif ljuta.gif

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane giovanni dana 11-29-2006 u 16:26.

11-29-2006 16:26 giovanni is offline Pregledaj poruke od giovanni Dodaj giovanni u listu prijatelja
Zadavalica Zadavalica is a Female
bice nesto od mene




Poruka: 1632
Location: s dna kace

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

javo giovanni shta melje iz tebe vishe

idi jami knjigu nemoj da te ja propitujem 35.gif

___________________________________________________________________
...ko ne pamti, iznova prozivljava...

11-29-2006 16:28 Zadavalica is offline Posalji Email za Zadavalica Pregledaj poruke od Zadavalica Dodaj Zadavalica u listu prijatelja
giovanni giovanni is a Male
samo sto nisam




Poruka: 1902
Location: na beloj ladji

RE: p Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Musala:

        citat od giovanni:

          citat od Musala:

        Pa brato ako ti i jos mnogi djelite moje ideje zajednickog zivota, ja ti garantujem da taj dan mozda i nije daleko.
        Samo se ja jos bojim da je to rano i da vi sto ste dole i uz nasu podrsku i pomoc, trebate nastojati da se ocuvate cjelovitost i drzavnost svakog naroda ravnopravno. Tako ce se stvoriti i uslovi da narod vidi i prihvati da mu je to bolja opcija od bilo koje koja mu se sada nudi. 10.gif

      pa musala prijatelju ,za opstojnost i zajedništvo se ti ne sekiraj ,ona postoji i sprovodi se ,a l osnovni problem lezi u ljudima ,jer dosta koji razmišljaju kao ti i ja su vani ,ipak vi htjeli to priznat ili ne vi ste stvorili kakav takav kapital vani kad bi se vratili predstavljali bi zavidnog protivnika ,priej svega zbog materijalne moci ,a i zbog ideje zajedništva koju proklamira medzunarodna zajednice ,sve do tada ,ove price koje vodimo ti i ja su pretakanje iz praznog u šuplje 10.gif


    14.gif
    zao mi je sto tako mislis 29.gif

ovo što ti pricaš meni meni je uzasno poznato ,i ja ovo pricam pa mi ne pije vode ,al sutra kad bi ja i ti pricali ovo ,pa nam se svaki dan pridruzio još,po jedan ,e onda bi to imalo smisla,al ne pod krinkom zajedništa u ko u titinoj jugi,nego svakom svoje ,i poštuj i nediraj tudze,la nedaj da neko i tvoje dira,e na to sam mislio

___________________________________________________________________
Malik,Malik,na govno si nalik 05.gif ljuta.gif

11-29-2006 16:29 giovanni is offline Pregledaj poruke od giovanni Dodaj giovanni u listu prijatelja
giovanni giovanni is a Male
samo sto nisam




Poruka: 1902
Location: na beloj ladji

oo Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Zadavalica:

    javo giovanni shta melje iz tebe vishe

    idi jami knjigu nemoj da te ja propitujem 35.gif
doduše u pravu si ,brzo ce mi ispit 05.gif ,ma moram malo šta je loše u razgovoru,da su u nas više razgovarali ne bi nas zadesilo ovo šta nas je zadesilo 10.gif

___________________________________________________________________
Malik,Malik,na govno si nalik 05.gif ljuta.gif

11-29-2006 16:30 giovanni is offline Pregledaj poruke od giovanni Dodaj giovanni u listu prijatelja
OHA OHA is a Male
trudim se




Poruka: 535
Location: ispod palme...........
pokretac teme Thread Started by OHA

RE: p Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od giovanni:

        citat od Musala:

          citat od giovanni:

            citat od glumica:

              citat od giovanni:

                citat od glumica:

              sve dok se po bosni vijore tri zastave...razlicite...hajra nece biti
            pa da ti kazem glumka tri zastave tri naroda,nekada je bila jedna ,pa odluciše da budu tri ,nema više titine jugoslavije ma koliko loša il dobra bila ,to je cinjenice koja stoji i ne,oze se promijeniti ,ja svoju zastavu volim i klanjam joj se ,moja je zelena al je moja i ona drzavna zuto plava i volim je ko zelenu,i normalno poštujem pravo i onih drugih da vole svoju zastavu ,a to što oni ne vole zuto plavu to je njihov problem ne moj 10.gif


          nismo se skontali..

          dok se god po mostaru vijorile zastave republike hrvatske, po banja luci , srbije......
          zelena zastava ipak nije drzavna zastava... oznacava religijsku pripadnost..

          to je glumka htjela reci
        MA SHVATAM TE ,zelena je posljedice one hrvatske i srpske ništa više 10.gif


      e nebi se ja bas slozio sa tobom u potpunosti.
      zato je Tito govorio da svi narodi prvo trebaju da se bore protiv nacionalista u svojim redovima, a ne da krivce traze u drugim narodima. 18.gif

    musala prijatelju ,neopstojnost njegove drzave i njegovoga nacina razmišljanje se pokazala u minulom ratu ,on je mogao eto neko vrijeme ,drzat tu kerad na lancu,al se ker kad li tadli odveze ,zato to što je tito reka poštujem,al je tito odavno mrtav ,a ne zivi se od njegovih rijeci i djela, treba sad pokušat napravit drzavu i zivit u njoj ,ti si prvi rekao procitao sam negdje ,da se ni bi sad vratio u bih ,kako to ja zivim i moji i još nas hiljade ,jel to tvoj zivot i tvoga djeteta vrijedniji od naših,opet kazem ,vi patite za jugoslavijom ,jer vam je dobro bilo u njoj,al ste vi svi sebi našli rezervne domovine ,gdje zivite i školujete djecu i non stop kritikujete vlast,prijatelju dodzi ponudi program osnuj stranku i ja cu prvi glasat za tebe, da pravimo bolju buducnost i meni i tebi i našoj djeci 10.gif

giovani nebi se slozio sa tobom ovo kritikujemo vlast i to kako smo nasli rezervni dom i ostalo jasam otiso odozdo 31 12 1998 to je bio zadnji dan da tale nisu trazile vizu za bosanski pasos jer su vec usvojili zakon od 1 1 1999 vizni rezim za bosance,ali to nema veze sa ovim. mene je natjerala muka da odem i trcim po bjelom svjetu da trazim bolji zivot za mene i moju familiju tako da ima puno onih koji su bili dole obavili svoju patrijotsku duznost i onda silom prilika morali otici i ja nemislim da ima nesto lose u tome sto se kritikuje vlast ja sam i poslije rata bio buntovnik i onda kritikovo sve mozda sam zbog toga sad vani ali nije bitno mislim da treba vrsiti sto veci pritisak na vlast kako bi ispunjavala svoje obaveze prema gradzanima.

11-29-2006 16:41 OHA is offline Posalji Email za OHA Pregledaj poruke od OHA Dodaj OHA u listu prijatelja
giovanni giovanni is a Male
samo sto nisam




Poruka: 1902
Location: na beloj ladji

RE: p Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od OHA:

        citat od giovanni:

          citat od Musala:

            citat od giovanni:

              citat od glumica:

                citat od giovanni:

                  citat od glumica:

                sve dok se po bosni vijore tri zastave...razlicite...hajra nece biti
              pa da ti kazem glumka tri zastave tri naroda,nekada je bila jedna ,pa odluciše da budu tri ,nema više titine jugoslavije ma koliko loša il dobra bila ,to je cinjenice koja stoji i ne,oze se promijeniti ,ja svoju zastavu volim i klanjam joj se ,moja je zelena al je moja i ona drzavna zuto plava i volim je ko zelenu,i normalno poštujem pravo i onih drugih da vole svoju zastavu ,a to što oni ne vole zuto plavu to je njihov problem ne moj 10.gif


            nismo se skontali..

            dok se god po mostaru vijorile zastave republike hrvatske, po banja luci , srbije......
            zelena zastava ipak nije drzavna zastava... oznacava religijsku pripadnost..

            to je glumka htjela reci
          MA SHVATAM TE ,zelena je posljedice one hrvatske i srpske ništa više 10.gif


        e nebi se ja bas slozio sa tobom u potpunosti.
        zato je Tito govorio da svi narodi prvo trebaju da se bore protiv nacionalista u svojim redovima, a ne da krivce traze u drugim narodima. 18.gif

      musala prijatelju ,neopstojnost njegove drzave i njegovoga nacina razmišljanje se pokazala u minulom ratu ,on je mogao eto neko vrijeme ,drzat tu kerad na lancu,al se ker kad li tadli odveze ,zato to što je tito reka poštujem,al je tito odavno mrtav ,a ne zivi se od njegovih rijeci i djela, treba sad pokušat napravit drzavu i zivit u njoj ,ti si prvi rekao procitao sam negdje ,da se ni bi sad vratio u bih ,kako to ja zivim i moji i još nas hiljade ,jel to tvoj zivot i tvoga djeteta vrijedniji od naših,opet kazem ,vi patite za jugoslavijom ,jer vam je dobro bilo u njoj,al ste vi svi sebi našli rezervne domovine ,gdje zivite i školujete djecu i non stop kritikujete vlast,prijatelju dodzi ponudi program osnuj stranku i ja cu prvi glasat za tebe, da pravimo bolju buducnost i meni i tebi i našoj djeci 10.gif

    giovani nebi se slozio sa tobom ovo kritikujemo vlast i to kako smo nasli rezervni dom i ostalo jasam otiso odozdo 31 12 1998 to je bio zadnji dan da tale nisu trazile vizu za bosanski pasos jer su vec usvojili zakon od 1 1 1999 vizni rezim za bosance,ali to nema veze sa ovim. mene je natjerala muka da odem i trcim po bjelom svjetu da trazim bolji zivot za mene i moju familiju tako da ima puno onih koji su bili dole obavili svoju patrijotsku duznost i onda silom prilika morali otici i ja nemislim da ima nesto lose u tome sto se kritikuje vlast ja sam i poslije rata bio buntovnik i onda kritikovo sve mozda sam zbog toga sad vani ali nije bitno mislim da treba vrsiti sto veci pritisak na vlast kako bi ispunjavala svoje obaveze prema gradzanima.

ma znam prijatelju da je bilo svakakvih slucajeva ,i da je dosta raje otišlo poslije rata i da još i dan danas idu ,iskreno i ja bi da sam mogao 05.gif ,al ti ja druze kazem da nemaš velikog uticaja ,to što ceš ti kritikovat izvana jer nisi na terenu,a ne mogu ni ja odavde jer nisam mocan, znaci ,da se jedino ovdje moze mjenjati stanje 10.gif

___________________________________________________________________
Malik,Malik,na govno si nalik 05.gif ljuta.gif

11-29-2006 16:44 giovanni is offline Pregledaj poruke od giovanni Dodaj giovanni u listu prijatelja
OHA OHA is a Male
trudim se




Poruka: 535
Location: ispod palme...........
pokretac teme Thread Started by OHA

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

i samo da dodam vidim ti si dole i znas sve,giovani kako je moguce da su neki napravili milijone odma poslije rata a krovovi kuca im bili ravni sa trotoarom a danas sve neke vise spratnice i td ti znas o cemu govorim,kako su se snasli oni a mi ostali nismo

11-29-2006 16:45 OHA is offline Posalji Email za OHA Pregledaj poruke od OHA Dodaj OHA u listu prijatelja
giovanni giovanni is a Male
samo sto nisam




Poruka: 1902
Location: na beloj ladji

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od OHA:

    i samo da dodam vidim ti si dole i znas sve,giovani kako je moguce da su neki napravili milijone odma poslije rata a krovovi kuca im bili ravni sa trotoarom a danas sve neke vise spratnice i td ti znas o cemu govorim,kako su se snasli oni a mi ostali nismo
hoceš da ti kazem ono što vec znaš ,nakrali se a paravan im bio patriotizam i vjera u boga ,više šerifa ima sad u gradu nego na divljem zapadu 05.gif ,a mi se ostali valjda nismo ,što guzimo to neko poštenje u zemlji u kojoj se za istinu glava gubi 10.gif

___________________________________________________________________
Malik,Malik,na govno si nalik 05.gif ljuta.gif

11-29-2006 16:49 giovanni is offline Pregledaj poruke od giovanni Dodaj giovanni u listu prijatelja
Musala Musala is a Male
rodjeni




Poruka: 1304
Location: pod pecinom izmedju Evrope i Lire

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

.

___________________________________________________________________
-Ja se ne slažem niti s jednom rijeèi koju si izgovorio, ali æu uvjek braniti tvoje pravo da ih izgovoriš.

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Musala dana 01-26-2007 u 19:12.

11-29-2006 16:49 Musala is offline Posalji email za Musala Pregledaj poruke od Musala Dodaj Musala u listu prijatelja
giovanni giovanni is a Male
samo sto nisam




Poruka: 1902
Location: na beloj ladji

oo Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Musala:

    Ja ne zelim Titinu Yugu. Ja pricam o BiH ali u politickom novom sistemu, koji nema veze sa Titom, iako se tu mnoge Titine mogu primjeniti.
    Ja ne mislim ni na fraze koje si ti gore naveo.

    Ja mislim na politicko uredjenje u kojem se ni jedna osoba, narod, a ni jedna stranka (osim onih cisto exstremnih) nebi osjecala ugrozenom po svoju sigurnost i prava koje im pripada.
    Prvenstveno pravni sistem koji bi se trebao bazirati na covjeku kao osnovnoj jedinci drustva a ne njegovoj narodnosti ili vjeri ali koje bi se svakako respektovale. 10.gif

znama musala ti govoriš ,o gradzanskoj drzavi ,a koji gradzani moj musala pa pola ih i sad smece sa balkona baca ,gradzani ti više nisu u svojim stanovima ni u svojim gradovima ,neki novi klinci moj musala ,neki novi klinci 10.gif

___________________________________________________________________
Malik,Malik,na govno si nalik 05.gif ljuta.gif

11-29-2006 16:52 giovanni is offline Pregledaj poruke od giovanni Dodaj giovanni u listu prijatelja
OHA OHA is a Male
trudim se




Poruka: 535
Location: ispod palme...........
pokretac teme Thread Started by OHA

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

giovani ja to znam isto kao i ti ali trebamo svi skupa raditi na stvranju drzave zajednickim naporima pomoci jedni drugima kako bi konacno nasa bosna postala prava evropska i multi etnicka cjelina,mislim da smo na dobrom putu samo treba javno progovoriti i siriti istinu,to je recept za bolju buducnost i tvoje a i moje djece,kada sam vec kod djece ja dozem dole cesto sa porodicom i prvo pitanje mog djeteta tata nema park za igru jebiga jarane on vidi odma sta fali,nema tobogan ljuljacka klackalica i te gluposti zar su djeca inteligentnija od politicara?sta dalje da ti kazem

11-29-2006 16:55 OHA is offline Posalji Email za OHA Pregledaj poruke od OHA Dodaj OHA u listu prijatelja
Stranica (10): « prethodna 1 2 [3] 4 5 6 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com