Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » RELIGIJA, FILOZOFIJA I PSIHOLOGIJA » Dijasporici & Domoroci.... » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (4): « prethodna 1 2 3 [4] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
celentano celentano is a Male
ne more meda




Poruka: 40

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od iskoro 6:

        citat od MJESECARKA:

          citat od iskoro 6:

        Ma dijasporici dodju u Mostar 2 dana i onda pobjegnu na poznatu asik-ciganluk Makarsku rivijeru

        Tamo ih niko ne drka sto zuljaju mortadelu na plazi 04.gif


      Jesi to ljubomoran? 18.gif




    Nikako , ha ha


E moj ivane skoro....diasporci 90% mozda i vise idu na tu rivijeru kako je ti zoves ne radi rivijere, jer pravo je kako je zoves asik-ciganluk, ma idu s nadom da vide staru raju,jer makarska je postala sabirno mijesto mostaraca koji su vani godinama kao sto sam i sam isao zadje cetri god.ove nisam, a prije rata isao sam kao balavac da stemam makaranke jer mostarci u te godine su harali kako treba po citavoj makarskoj rivijeri...ode se kako ti rekoh da se vidi stara raja, samo boli kad stara raja u tom slucaju poznanici nas zovu diasporci...a sto se tice mortadele, moj jarane manje se potrosi da se ode na kubu i da se jede jastog..ti naravno znas gdje je kuba i sta je jastog..

___________________________________________________________________
celentano1964avenija

08-28-2006 20:49 celentano is offline Posalji Email za celentano Pregledaj poruke od celentano Dodaj celentano u listu prijatelja
Stranica (4): « prethodna 1 2 3 [4] nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com