Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » ISTORIJA / POVIJEST » Balinovac i okolina nekad » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (13): « prva ... « prethodna 10 11 12 [13] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Omar Omar is a Male
moforaja




Poruka: 1897
Location: Mostar u srcu

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od alaga:

        citat od TUTI:

      A ovdje me cuva u drzavnoj gostioni sa dajdzom rahmetli 33.gif a nisam bio debel 13.gif 13.gif 13.gif 4,80 kad se rodi 19.gif 13.gif

    Vidi mi Mugdima
    Prava raja 11.gif 10.gif
    Hebo majku ako se mogu sjetit Time , bez cigare u zubima 19.gif
    (il sam nesto pobrko) 21.gif



Mugda rahmet mu ljepoj dushi 33.gif ,Tima rahmetli 33.gif
koda ih sad vidim,Mugda u shorcu smedjem i papuchama naslonjen na frontu i zenta ko je u Drzavnoj.. 10.gif

06-13-2011 08:51 Omar is offline Pregledaj poruke od Omar Dodaj Omar u listu prijatelja
klaudija
SexNepoznat



Poruka: 589

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Omar:

        citat od alaga:

          citat od TUTI:

        A ovdje me cuva u drzavnoj gostioni sa dajdzom rahmetli 33.gif a nisam bio debel 13.gif 13.gif 13.gif 4,80 kad se rodi 19.gif 13.gif

      Vidi mi Mugdima
      Prava raja 11.gif 10.gif
      Hebo majku ako se mogu sjetit Time , bez cigare u zubima 19.gif
      (il sam nesto pobrko) 21.gif



    Mugda rahmet mu ljepoj dushi 33.gif ,Tima rahmetli 33.gif
    koda ih sad vidim,Mugda u shorcu smedjem i papuchama naslonjen na frontu i zenta ko je u Drzavnoj.. 10.gif


Ništa ti na Balinovcu nije kao prije....Došli divlji ...otjerali pitome....

06-13-2011 22:44 klaudija is offline Pregledaj poruke od klaudija Dodaj klaudija u listu prijatelja
Omar Omar is a Male
moforaja




Poruka: 1897
Location: Mostar u srcu

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

A ta znam,za ne povjerovati....gledam ljetos onu brijachnicu bivshu od Sharich O Ibrahim,i sjetih se kad bi Rahmetli Ibrahim
muhajem na "Glavushu",kod Zovke na,Mostarsko blato Ovojci...

06-13-2011 23:49 Omar is offline Pregledaj poruke od Omar Dodaj Omar u listu prijatelja
klaudija
SexNepoznat



Poruka: 589

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Omar:

    A ta znam,za ne povjerovati....gledam ljetos onu brijachnicu bivshu od Sharich O Ibrahim,i sjetih se kad bi Rahmetli Ibrahim
    muhajem na "Glavushu",kod Zovke na,Mostarsko blato Ovojci...


Pa i mene je šišao sve do petog osnovne,,,onda onaj Milan Baljak na Pijescima...

06-13-2011 23:53 klaudija is offline Pregledaj poruke od klaudija Dodaj klaudija u listu prijatelja
Omar Omar is a Male
moforaja




Poruka: 1897
Location: Mostar u srcu

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Milan brko jeli tako,imao frchkavu kosu?
Jeli ono Ibrahim drzao tice u radnji,a imo onu pech Kraljicu u choshi i kuha uvijek neshto....


P.S.sjetio sam se Milan Baljak omanji covijek sitnih brchicha i prosijede kose!!

06-13-2011 23:58 Omar is offline Pregledaj poruke od Omar Dodaj Omar u listu prijatelja
klaudija
SexNepoznat



Poruka: 589

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Omar:

    Milan brko jeli tako,imao frchkavu kosu?
    Jeli ono Ibrahim drzao tice u radnji,a imo onu pech Kraljicu u choshi i kuha uvijek neshto....


    P.S.sjetio sam se Milan Baljak omanji covijek sitnih brchicha i prosijede kose!!


U pravu si...a u Bege na velikom odmoru išli kupovati rum ploèice... 13.gif 13.gif 13.gif

06-14-2011 00:14 klaudija is offline Pregledaj poruke od klaudija Dodaj klaudija u listu prijatelja
Omar Omar is a Male
moforaja




Poruka: 1897
Location: Mostar u srcu

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Bega uvijek nasmijana,a Mehi vazda kisha iz ochiju 01.gif

06-14-2011 00:50 Omar is offline Pregledaj poruke od Omar Dodaj Omar u listu prijatelja
antiprotivan antiprotivan is a Male
moforaja




Poruka: 2825
Location: Norway

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

A malo povise Bege preko puta tri platana slasticarna u kojoj sam kupovao "zimski sladoled", hahahha, ono ti uvali sampitu u kornet ako je previse "hladno" za pravi sladoled ! 04.gif

___________________________________________________________________

    21.gif

    06-14-2011 13:12 antiprotivan is offline Pregledaj poruke od antiprotivan Dodaj antiprotivan u listu prijatelja
    Stranica (13): « prva ... « prethodna 10 11 12 [13] nove poruke | aktuelne teme | forum
    Postavi novu temu Odgovori
    Go to:
    preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com